16. etapp DR-RT 2000's kestvussõit 08.01

Re: 16. etapp DR-RT 2000's kestvussõit 08.01

PostitusPostitas lamp » 09 Jaan 2016, 11:29

Eile teises söidus oli päris vahva vaadata neid "puhta söidu" mehi. Esimesest kurvist alates käis selline toetumine nügimine ja rammimine et jube, mitte mingit arvestamist jne. Päris jubedalt keerati peale eile, raja lasi ikka eriti julmalt. Samas temaga sai vist köige rohkem madistatud ka. Eriline lemmik oli villu ja spc-i kokku saamine, kuskil söidu keskel peale esimest kurvi. :D

Aga jah ei saa nende säästu autode vastu...möni peab ikka tankima ka rsk :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 16. etapp DR-RT 2000's kestvussõit 08.01

PostitusPostitas StenNansten » 09 Jaan 2016, 11:54

Soovitan soojalt jälfida mu auto rehvikulu ja ka juhitavust, kes replayd salvestasid. :D
Sõita oli väga väljakutsuv ja lõbus vähemalt, polnud mul seal kaugel taga häda midagi.

Teiseks sõiduks tegin kerged parandused, sain juba 9 ringi sõita ühe rehvi komplektiga, muidu u7 ringi esimeses sõidus.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 16. etapp DR-RT 2000's kestvussõit 08.01

PostitusPostitas Noel » 09 Jaan 2016, 17:53

Äitäh Spc selle sarja eest.
Palju Õnne Hundikutsule tiitli võidu puhul, oli sul parim masin, tea mis ma 90'te sarjas oma nsx,iga oleks saavutand aga jah. Sita maitse jääb minujaoks seda sarja varjutama tänu esimesele sõidule...kahju, et nii tehakse.
Äitäh, kes osalesid ja minul polnud timukaga ka probleeme, möödumiste ega muuga.

Rajal näeme raisk!!!
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 16. etapp DR-RT 2000's kestvussõit 08.01

PostitusPostitas Mihkel0987 » 09 Jaan 2016, 18:01

SpcVnd kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:
SpcVnd kirjutas:ma vähemalt ei jää keset rada seisma, et oma pattu lunastada...


No sa said mind ka ilma selleta korralikult kolgitud ning väga ime kohtade pealt sa tahtsid mööda ka minna, ma ei viitsi väga vaielda, pane mulle minut otsa ja ole puhas poiss edasi.

kui sul midagi mureks on, siis esita kaebus. järgmiseks seda tee oma nett korda. teises sõidus oli tunne nagu ma oleks ulmefilmi sattunud.
ja ütle nüüd ausalt - oli see sinu meelest tõesti parim mõte ja lahendus selles kohas hakata Cennot järele ootama???!!!
seda enam, et selleks ei olnud absoluutselt mingit põhjust!

ja lisaks sellele - vali oma sõnavara! sa oled meil siin korduvalt esinenud oma mahlaka suuvärgiga. lisaks sellele arvasid sa, et kui sina oled üle finishijoone, siis on juba kõik timm ja võib plädisema hakata. news flash - sinu taga olijad sõitsid veel võidu!


Hakka ometi aru saama, et ma olen alles koolipoiss ja ma ei saa oma netiga midagi ette võtta. Ma kasutan seda mis mulle on antud ja mul pole probleeme. Keegi ei keela sul 30000 eurot andmast, et saaks tuua valguskaabli majja.
Cenno järgi ootamine oli parim mõte ja selleks ta ka jääb, ma ei ole selline kes võimalikult mustalt üritab mööduda, sina aina sõitsid mulle tagant otsa kui ma su ees olin. Jah, ma esitan selle kohta kaebuse, et sa sõita ei oska.
Eestis on sõnavabadus, ei pea valima.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 16. etapp DR-RT 2000's kestvussõit 08.01

PostitusPostitas Hundikutsu » 11 Jaan 2016, 20:26

Noel kirjutas:Palju Õnne Hundikutsule tiitli võidu puhul, oli sul parim masin, tea mis ma 90'te sarjas oma nsx,iga oleks saavutand aga jah.
Õnnesoovid võtan vastu, aga mina see tiitlivõitja nüüd küll pole :) S2000 oli ikka natuke parem masin, aga igav oleks olnud sama masinaga 2x võistelda

Poleks discotanud oleks tiitel tulnud, aga see on oleks poleks teema :D

Hea sari Sven, jõudu ning jaksu tulevateks sarjadeks.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 16. etapp DR-RT 2000's kestvussõit 08.01

PostitusPostitas wirxikas » 12 Jaan 2016, 0:12

Väga hea sari Spc :good: !!! Kahjuks ei saand viimane etapp võistelda :( PP-si oli küll juba hulga kogunenud. Kui oleks saand kõik etapid kaasa teha ja poleks olnd seda ühte voolukatkestust, oleks ehk poodiumilegi asja olnud :p Igatahes hea töö Sven.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Eelmine

Mine Decade Retrospect - Remembering The 2000's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE