1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 22 Sept 2015, 20:53

Noel kirjutas:See 30 ringi on mingi 50min + 15 ringi 25min + 10min qualy + 5min vahe. Kompott kokku 1,5h. Ega need 30 ja 15 ei peaks minutites olema? Lihtsalt kysin :?:
Ei ole minutites, asi on km välja arvutatud, mille põhjal siis ringide arv määratud :)

EDIT: Sõidust siis niipalju, et esimene sõit algas ilusti kõrgelt teiselt kohalt ja kulges hästi, kuniks Tanel arvas, et ringiga mahajäädes pole mööda vaja lasta ja sain ratta punaseks. Mõtlesin, et sõidan vigase masinaga veel mõne ringi, et kogu vajaminev küte paaki mahutada, aga masin muutus esimesse kurvi pidurdades täiesti juhitamatuks ja täiega seinas end leidsing (Cennol oli õnne, et sai must sel hetkel puhtalt mööda). Kiirelt boksi ja edasi, kuni Paalikal läks masin seina ja sain tema seinapõrkest punaseks, ebaõnne ohver aga ei midagi lõpuni edasi ja tasuks väärtuslik 3 koht :)

Teine sõit algas kohe jubeda ehmatusega ja ei jäänud muud üle, kui nentida fakti, et risti rajal olevast masinast pole võimalik puhtalt läbi sõita ning sõit sai ebavajaliku boksipeatuse. Loodetavasti on ebaõnn selle sarja raames korraga kätte saadud ja edaspidi saab sõite nautida :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas StenNansten » 22 Sept 2015, 23:56

Sõidukommentaar,
1.sõit üllatas mind oma veoki kiirusega. Päris kõrgetele kohtadele oleks sõitnud kui oleks ära jäänud 5.ringil mürsk kasti. Lääg vist kellelgi taga lõi sisse ja lendasin seina ilma kontrollita. Muidu sõit läks stabiilselt, iga 7-8 ring rehvide vahetuses ning vigu ise ei teinud seina sõitmistega. Korra sai isegi 6.kohal oldud, jee :)

2.sõit sai pikalt rahvast seljataga hoitud, linnaraja võlud ja valud, mööda ei pääsenud kergelt. Linnukese väike intsident küll lükkas taktika pahupidi, olin sunnitud 2 peatuse taktikale minema ja seejärel leppima 11.kohaga.

Auto vedrustus oli liialt jäik selle raja jaoks. Rattad puudutasid maad ainult vahel, äärekividelt väljuda polnud just kerge. Eks tuleb siis aega selle auto jaoks leida, vajab veel tähelepanu. Ja meil Villuga sama värvi autod? :D

Paar pilti tegin ka kiirelt, 2.sõidust küll ainult:
Pilt
Pilt
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 23 Sept 2015, 0:15

Esialgsed tulemused:
Sõit 1:
1 Wirx
2 Cenno_Lebedev
3 Hundikutsu
4 missasja
5 SpcVnd
6 Linnuke
7 Soulbleed666
8 paalikas
9 NFSTimukas
10 powwa25
11 Nikson
12 Kupitz55
13 lees009
14 HrOneill

Sõit 2:
1 missasja
2 Kupitz55
3 SpcVnd
4 paalikas
5 Nikson
6 Cenno_Lebedev
7 Linnuke
8 Hundikutsu
9 Soulbleed666
10 Wirx
11 NFSTimukas
12 lees009
13 powwa25
14 HrOneill

Kaebused 24H jooksul postkasti
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas paalikas » 23 Sept 2015, 0:21

Esimene sõit suht probleemivabalt, Timuka rekkale sai miskihetk vist liiga kõva pauk kogemata antud,
jäin sind ootama, aga läksid boksi. Kaotasin koha ja eks võtan ka karistuse vastu, kui nii otsustatakse.
(Minul auto punaseks ei läinud)
Suht hirmuäratav on see kast tahavaate peeglist ja kui taga sõita, varjab kogu vaatevälja :-D
Küll oli aga üllatus powwa boksi minek, kus tahtis vist ka minu kaasa võtta.
Siit saab olukorda kaeda ja eks kommenteerige ka. https://www.youtube.com/watch?v=kX60s6kxxtM
Minumeelest reeglitevastane lüke.

Teine sõit start oli põnev, sõit üllatavalt hea, kuid lõpus sai kütus vähe vara otsa ja spc noppis poodiumikoha :-x
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 23 Sept 2015, 0:26

see oli natuke inetu lüke jah... ma tegin midagi sarnast Linnukesega, aga Linnuke oli tagapool minust ja hakkas enne mind pidurdama nii et mingit jama ei juhtunud õnneks
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas powwa25 » 23 Sept 2015, 0:30

paalikas kirjutas:Küll oli aga üllatus powwa boksi minek, kus tahtis vist ka minu kaasa võtta.
Siit saab olukorda kaeda ja eks kommenteerige ka. https://www.youtube.com/watch?v=kX60s6kxxtM
Minumeelest reeglitevastane lüke.

Minu viga tõesti. Oleks poleks jne. Võib DSQ ära panna või siis mingid sekundid või -PP'd :-)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 23 Sept 2015, 7:10

endal läksid mõlemad sõidud suht pekki.
Esimeses sõidus läksin SM'dega peale ja plaan oli teha 8-10 ringi ja siis 2x SS lõpuni. 6ndal ringil käkkisin ise ennast seina stardisirge lõpus - pidurdasin liiga maha ja keerasin sisekurvi seina nina punaseks. Tagant tuli Kupitz, kelle jaoks ma ilmselt ootamatult aeglaselt ukerdasin seal ja käis uus pauk. Sai siis terve ring punasena ukerdatud boksi. 30 liitrit kütet paaki, SS alla ja tuld. Mõtlesin, et mis siis edasi - peaks nagu aega sõitma, et vahet vähendama, aga samas peaks nagu rehvi säästma, et ei ikka kahe peatusega lõpuni saaks. See mure sai lahendatud 10nda ringi lõpus, kus taaskord pidurdasin liiga ja viimases shikaanis sõitsin ennast korralikult punaseks vastu seina. Õnneks sellises kohas, et sain boksi ära minna. Kuna oli 10. ring, siis polnud enam rehvide pärast vaja mureteda kuna boksitaktika loksus paika tagasi. 20ndal uuesti boksi nagu plaanitud ja sealt lõpuni. Vahepeal olin vist liidrilt ka ringiga saanud, sest vahet näitas 1.35.xxx, aga lõpuks suutsin vahe 41 seki peale sõita. Nüüd siis "oleks-poleks" matemaatika koht - 1 boks (ca 25 sekki) + terve ring punasena ukerdamist... oleks võinud esikoha eest võidelda küll.

Teine sõit algas muidugi põnevalt. Sain 1 sekundi penaltit algatuseks. Kui siis minema lõpuks sain, siis tekkis mu ette tossupilv ja lees oli risti mu ees. Täiega pidureid ja sain pidama ning siis tuli tagant Wirx täie pasaga selga nii et hommikune, juba seedetrakti läbinud omlett, lendas kurku tagasi. Õnneks kuugi mujale otsa ei lennanud ja ainult 1 tagaratas läks punaseks - isegi ei kiskunud. Olin rõõmus ja lasin sündmuspaigalt jalga. Esimeses kurvis toimus jälle mingi tossupilv - midagi muud ei näinud ja paaniliselt pidurdades ja pendeldades sain pidama ja kellestki isegi elusalt mööda. Nägin, et Hundu ukerdab tagasirgel vasakul seina ääres ilmselt punasena. Võtsin vasakule serva ja andsin tuld ning nagu mul selle õnnega on - Hundu keeras ennast täpselt minu ees risti ja tuli üle raja. Kõik rattad punased ja mootor ka. Põhimõtteliselt jälle terve ring kökerdamist. Boksis sai paak täis võetud ja ued SS'id alla. ja vat siis algas küll 2in1 sõitmine - vaja aega sõita ja samas rehvi säästa. Õnneks oli esikohal vist Timukas, kes rahvast kiini hoidis ja tänu sellele hammustasin 50+ sekundilisest kaotusest iga ringiga mõnusalt sekundeid maha. Rehvi suutsingi lõpuni hoida ja tänu teiste ebaõnnele ka 3. kohale jõuda. Sarnaselt esimesele sõidule võib ka siin kasutada "oleks-poleks" valemit - lõpus kaotus 20 sekki; boksipeatus 25 sekki+terve ring punasena... njaaa...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas lamp » 23 Sept 2015, 9:31

Ei vahva söit, ainult kütte kuluga ei suutnud arvestada. Spc esimese söidu laks, nooh ma nägin sind a teisel pool oli powwa ka koterdamas, kerge slaalom a sul just samal ajal auto veidi vajus paremale ja kolaki :D selline shit hapens lugu. Aga söidu algusest, 3-4 ringi hoidsin korralikult hinge kinni, lees ja timukas pmst lag-isd koos mul ees külgepidi üksteise küljes kinni. Ja noh esimene kurv, vaadake peegleid vöi neid noolekesi, vaatasin et lees nii kenasti jättis ukse lahti peale starti, nina kenasti vahele, kurvi sisse, ja kolaki keerati peale ja seina korraks kinni. Soul, kui mööda söidad ja sa näed et ma vajun paremale siis seal poolt ei saa mööda :D teiselt poolt pead minema, ei ole vaja ennast minu auto ja seina vahele kinni söita ja siis tuledega vilgutada :D

Teine söit noh, lees jäi stardis magama ja tuld. A krdi nissanid ja hondad on ikka noh naeruväärselt kiired. :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 23 Sept 2015, 9:43

lamp kirjutas:Ei vahva söit, ainult kütte kuluga ei suutnud arvestada. Spc esimese söidu laks, nooh ma nägin sind a teisel pool oli powwa ka koterdamas, kerge slaalom a sul just samal ajal auto veidi vajus paremale ja kolaki :D selline shit hapens lugu.

ega ma ei süüdistanud sind milleski. kirjutasin ju, et ise sõitsin ennast sodiks. :)
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas powwa25 » 23 Sept 2015, 11:21

Ütleme nii, et kui ise punaseks ei sõida, siis sõidetakse. :D

Esimeses sõidus üritasin esimest ringi puhtalt läbi. Isegi õnnestus, kuni viimase shikaanini, kus siis SpcVnd vist jäi pidurdusega hilja ja täpselt mulle ette keeras. Minul ratas punane, SpcVnd'l polnud midagi viga. :D Bemm ikka kõva.
Sai siis niimoodi sõidetud mitu ringi, kuniks jälle SpcVnd ette jäi. :D Seekord siis stardi sirge lõpus riivas ta seina ja jäi töllerdama. Minul polnud midagi teha, kui talle aanusesse kimada. Mõlemal autod punased. Egas midagi, ring ära ja boksi. Ja muidugi tahtsin mingi hetk paalikat ka boksi võtta, et mõned õlled teha, aga kurivaim ei tahtnud tulla. (video on siin teemas üleval) Miks? eelviimasel ringil suutsin mootori punaseks sõita. Siis oli mõttes, et kas boksi või paneb lõpuni. Otsustasin lõpuni panna, ehk õnnestub timukat edestada. Aga ei, sai viimasel hetkel mööda.

Teises sõidus sai sõit tehtud esimesel ringil. Mingi pärast tegi auto imeliku jõnksu ja täie pasaga seina. Ootasin siis, et saaks tagurdada ja sõitu jätkata, aga ei. Tuli hundukutsu täie pasaga selga. Isegi kui oled seina sõitnud ja ei ole trajektoori peal, siis sõidetakse ikka sisse. :D Sai siis boksi "sõidetud" ja olingi ringiga maas. Võtsin siis rahulikult lõpuni ja viimane koht võetud. :)

Ütleme nii, et heavy dam teeb asja küll huvitavaks, aga kui keegi su punaseks sõidab, siis enam huvitav ei ole.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 23 Sept 2015, 12:30

powwa25 kirjutas:Ootasin siis, et saaks tagurdada ja sõitu jätkata, aga ei. Tuli hundukutsu täie pasaga selga. Isegi kui oled seina sõitnud ja ei ole trajektoori peal, siis sõidetakse ikka sisse. :D Sai siis boksi "sõidetud" ja olingi ringiga maas. Võtsin siis rahulikult lõpuni ja viimane koht võetud. :)
See oli kõik juba tagajärg, sain kohe alguses leesi teel risti asetseva masinaga kokku ja esimesse kurvi pidurdades ei saanud üleni punase juhitamatu masinaga pidama ja otse seina, kus sa juba ees ootasid :(
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas lamp » 23 Sept 2015, 12:49

Heavy dam siis tuleb need noolekesed peale panna et näed kus teine mart körval on ja pähe taguda endale et igas kurvis ei saa mööda, isegi kui 3-4sek ringi peale kiirem oled. :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas villu » 23 Sept 2015, 17:11

Suure harjutamise peale sain datsuni ja ennast heasse seadesse. Esimeses sõidus tankisin 2 peatuses liiga vähe ja pidin üleliigse peatuse tegema, muidu oleks ehk võinud Cennoga 2 kohagi pärast võidelda. Tulemus tuli vigadeta sõidu ja teiste ebaõnne pealt, palun -pp`d jagades sellega arvestada :D
#28
villu
Guru
Guru
 
Postitusi: 535
Liitunud: 25 Veebr 2012, 5:17



Litsents: S

 Ohvri_Jallu

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas wirxikas » 23 Sept 2015, 17:51

Esimene sõit siis kõik ideaalne. Korra oli hetk kus mõtlesin, et käkkisin asja ära. Sm rehvidega üritasin pidurdada liiga hilja ja seina ning punaseks. Õnneks oli vahe 28 sekundit ja sai ilusti peale boksi cennole sappa. Korra cenno eksis ja sain ilusti mööda.
Teine sõit siis kõik metsas. Stardis pani Spc nii järsult pidureid, et ei suutnud reageerida. Ratas punane sõitsin 4 ringi siis boksi. Sain mõne ringi sõita, kui soul oli teel risti ja laperdades mulle õrna koksu ära pani. Mina jälle punane. Käisin boksis ära, sain jälle mõned rinngid sõita kui timukas ees tossutas ja laperdas. Hakkasin mööduma, kui timuka auto tegi imeliku jõnksu. Kokkupõrke vältimiseks tegin liiga järsu pöörde ja muidugi seina punaseks. Võtsin veel ühe boksi külastuse ette. Sinna see esikoht läks kui kasutada Spetsi "oleks poleks" valemit.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas Noel » 23 Sept 2015, 19:19

1.sõit: ei kõik oli kena ja kulges rahulikult lõpuni, punaseks ei saanudki, tegin 2 boksi. S2000 ei ole nii kiire kui siin arvatakse, või on mul seade väga metsas. Esimeses kurvis muidugi Hunduga oli vist mingi kõks aga see vist ok.

2.sõit: no nii, sain stardis penalty, siis oli jube toss rajal ja keegi risti, hoog oli suur ja nägin, et pääsen vasakult mööda aga Hundu vist koksas mind punaseks, pyydsin siis kuidagi laperdava veljega sõita aga ei saand hakkama ja boksi. boksist tulles olid liidrid juba 34sec eest läind, võtsin miski 3+sec ringile tagasi ja liikusin 2 koha suunas sest paalika ja kupitza oleks niikuinii ära söönud. Aga ei, siis oli vaja teha väike viga kuskil ja ratas punane, ja siiiis viimasel ringil sirgel Hondajunn ei pidurdand normaalselt punase rattaga ja täie auruga seina ja kõik punane, yritasin veel kuidagi terveks jäänud paremat tagumist ka punaseks saada ehk on stabiilsem aga ei saand, nyhkisin mööda seinaääri lõpuni. Vähemalt PP-si läheb vähe maha :p
Kiireimad on ikka villu, wirxi ja souli masinad.
Heavy damage on jah huvitav ja pooldan ka seda kuid seda võiks linnaradadel mitte kasutada, tavaradadel ok. Samuti, kas SPC kaalub vähemalt qualyt-yksi rajal tegemisena?
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas soulbleed » 23 Sept 2015, 19:46

Enda kvali läks päris metsa,esimesel katsel ona viga ja ratas punaseks..poksis käidud ja uuele tiirule,siis juba parem hoog ja liikusin 1.25.xx graafikus .. niikaua kui ootamatult oli linnuke risti ees ja täiega kympi.. väga lolli kohapeal,ei jõudnud isegi pidurit vajutada..pool autot punane ja nii see kvali lõppes.
sõitudest ei viidsigi jahuda ,need läksid veel rohkem metsa :D ..ja mis start see sul Hr Oniil oli? täiesti lambist keset sirget otsustasid mul esi ratta punaseks lyya (korduses tundub täiesti tahtlik otsasõit).
ja Kupitz need sinu kaldumised on täiesti sõidu takistamine ja möödasõidu blokeering! täiesti juhustlikult kaldud alati sinnapoole kust ma tuulest tulles mööda yritan sõita? ja seda oli mitmel korral.. krt mine loe reegleid!
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas lamp » 23 Sept 2015, 20:02

Ongi ju sa rumaluke, kattev söidu joon. Esimest päeva söidad v?

Ehk et sa tahad öelda et kui peeglist näen kummalt poolt hakkad mööda söitma pean teed andma? ... loomulikult ma takistan sind igal vöimalikul juhul. thats the point. Eelmises spc-i sarjas spc istus mul 2 ringi rx7 seljaga ja mööda ei saanud..sest noh auto oli mul parasjagu laiem kui tee :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 23 Sept 2015, 20:19

ma küll ei tea, mis olukorrast soul kõneleb ja kordust ei ole vaadanud, aga üldiselt kupitz teeb ennast lihtsalt laiaks ja jälgib, kust poolt minema hakatakse. 1 kord on ju lubatud trajektoori muuta - vingerdada ei tohiks.

damage jääb heavy'ks ka linnaradadel - ei näe vahet kas on linnarada või mitte. on jah ohtlikum, aga shit happens.
üksi kvalit ei tule. jääb boksist väljumine, kus 10 minti aeg seda lubab. see jätab võimaluse üksi sõita
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas villu » 23 Sept 2015, 20:51

Noel kirjutas:Kiireimad on ikka villu, wirxi ja souli masinad
Julgen küll eriarvamusele jääda.. mille põhjal sa seda arvad?
#28
villu
Guru
Guru
 
Postitusi: 535
Liitunud: 25 Veebr 2012, 5:17



Litsents: S

 Ohvri_Jallu

Re: 1. etapp | Circuito de Madrid | 22.09.2015

PostitusPostitas lamp » 23 Sept 2015, 21:26

a rääkides villu autost siis mihkel saab endale valida nissan 350z. 370z on juba villu olemas :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

EelmineJärgmine

Mine Decade Retrospect - Remembering The 2000's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE