3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas lamp » 08 Okt 2015, 20:51

aeglane jah aga kiirem kui paalikas :D ei saa kasti kuidagi paremaks ka..selles söidus muidugi kadus löpuks jöud üldse ära...498pp oli vist löpuks. 3-4käik olid juba suht vaevalised.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas paalikas » 08 Okt 2015, 21:00

Suht masendav on sõita nii, kui lihtsalt lastakse sust mööda....
Sellise tempoga tundub küll, et kui lõpuks võrdsustuma hakkab, on juba hilja.
Ja kui seal kusagil keskel enamvähem tabelis jõlgud, siis jäädki ju sinna :s

Ega ma ei kurda, ise valisin auto. Aga lootsin, et see sari põnevam on. Tahaks võidu sõita, mitte kaasa kulgeda lihtsalt. Loodan, et jätkub veel tahtmist ja viitsimist jätkata...

See damage, mis ei toimi normaalselt on ka arusaamatu, miks seda kasutatakse üldse?

Niigi aeglane, sõidetakse punaseks ja siis saad veel mingi jooneületuse eest lise sekundeid :-D :good: Korralik kompott.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas powwa25 » 08 Okt 2015, 21:40

paalikas kirjutas:See damage, mis ei toimi normaalselt on ka arusaamatu, miks seda kasutatakse üldse?

Niigi aeglane, sõidetakse punaseks ja siis saad veel mingi jooneületuse eest lise sekundeid :-D :good: Korralik kompott.


kuuldatavasti heavy dam teeb asja põnevaks :D
Aga see rohkem kahe otsaga asi. Näiteks minu auto saab väikese kõksu, siis kohe punane ja teisel autol pole midagi viga. :)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2095
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 08 Okt 2015, 21:54

mis alonso-massa vinguduett siin nüüd lahti on? heavy damage ei tee mitte asja huvitavamaks vaid peaks panema mõtlema, kuidas sõidetakse ja teistesse normaalselt suhtuma, mitte igaal võimalusel jõuga trügima.

paalikas, kui sa nii aeglane oled, siis miks sa üle joone lased, kui on teada, et see on keelatud? ma saan aru, et kiiret ja ergast masinat on raske ohjeldada, aga mis mure sinul on? kui sa praegu üritad vihjata, et sind sõideti punaseks ja sellest tulenevalt läks üle joone, siis see on pullikaka - punase masinaga ei sõideta kiireid ringe vaid minnakse boksi. ja teiseks - kui sind punaseks sõidetakse, siis esitatakse kaebus. PP tasakaalustab asja vägagi hästi - tänane powwa vs hundu testimine näitas seda ilmekalt
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas konka » 08 Okt 2015, 22:15

SpcVnd kirjutas:mis alonso-massa vinguduett siin nüüd lahti on? heavy damage ei tee mitte asja huvitavamaks vaid peaks panema mõtlema, kuidas sõidetakse ja teistesse normaalselt suhtuma, mitte igaal võimalusel jõuga trügima.

paalikas, kui sa nii aeglane oled, siis miks sa üle joone lased, kui on teada, et see on keelatud? ma saan aru, et kiiret ja ergast masinat on raske ohjeldada, aga mis mure sinul on? kui sa praegu üritad vihjata, et sind sõideti punaseks ja sellest tulenevalt läks üle joone, siis see on pullikaka - punase masinaga ei sõideta kiireid ringe vaid minnakse boksi. ja teiseks - kui sind punaseks sõidetakse, siis esitatakse kaebus. PP tasakaalustab asja vägagi hästi - tänane powwa vs hundu testimine näitas seda ilmekalt



Kui ma ka osaleks siis sa ei jõuaks minu vingumist ära kuulata :D Ehk mäletad 90-ndatest :D
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 08 Okt 2015, 22:16

konka kirjutas:
SpcVnd kirjutas:mis alonso-massa vinguduett siin nüüd lahti on? heavy damage ei tee mitte asja huvitavamaks vaid peaks panema mõtlema, kuidas sõidetakse ja teistesse normaalselt suhtuma, mitte igaal võimalusel jõuga trügima.

paalikas, kui sa nii aeglane oled, siis miks sa üle joone lased, kui on teada, et see on keelatud? ma saan aru, et kiiret ja ergast masinat on raske ohjeldada, aga mis mure sinul on? kui sa praegu üritad vihjata, et sind sõideti punaseks ja sellest tulenevalt läks üle joone, siis see on pullikaka - punase masinaga ei sõideta kiireid ringe vaid minnakse boksi. ja teiseks - kui sind punaseks sõidetakse, siis esitatakse kaebus. PP tasakaalustab asja vägagi hästi - tänane powwa vs hundu testimine näitas seda ilmekalt



Kui ma ka osaleks siis sa ei jõuaks minu vingumist ära kuulata :D Ehk mäletad 90-ndatest :D

ja selle postituse mõte oli... :?:
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas konka » 08 Okt 2015, 22:25

SpcVnd kirjutas:
konka kirjutas:
SpcVnd kirjutas:mis alonso-massa vinguduett siin nüüd lahti on? heavy damage ei tee mitte asja huvitavamaks vaid peaks panema mõtlema, kuidas sõidetakse ja teistesse normaalselt suhtuma, mitte igaal võimalusel jõuga trügima.

paalikas, kui sa nii aeglane oled, siis miks sa üle joone lased, kui on teada, et see on keelatud? ma saan aru, et kiiret ja ergast masinat on raske ohjeldada, aga mis mure sinul on? kui sa praegu üritad vihjata, et sind sõideti punaseks ja sellest tulenevalt läks üle joone, siis see on pullikaka - punase masinaga ei sõideta kiireid ringe vaid minnakse boksi. ja teiseks - kui sind punaseks sõidetakse, siis esitatakse kaebus. PP tasakaalustab asja vägagi hästi - tänane powwa vs hundu testimine näitas seda ilmekalt



Kui ma ka osaleks siis sa ei jõuaks minu vingumist ära kuulata :D Ehk mäletad 90-ndatest :D

ja selle postituse mõte oli... :?:



Mõte oli see et siin pole keegi veel vinguma hakanudki.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas lamp » 08 Okt 2015, 23:48

hundu ja powwa pp ongi ühtlasem ju :D powwa on stabiilselt viimane olnud 3 söitu ja hundul on maha keeratud.

Ja see et teeb punaseks paneb kuidagi arvestama? nooh :D ei pane ju. Ntx esimese söidu teine kurv, kohe alguses..linnuke ja paalikas tegid burgerit mulle, kurvi jöudes poleks ma nö järgi lasknud siis vast 3est 2 oleks kindlasti punasena lahkunud, aga jätkuvalt söidab siis tüüpe kes ei lase järgi ja on vöimelised ka siis küljed kokku panema kui söidad sirgepeal ideaali peal, ei kata ega midagi ja mööda söidu ajal lihtsalt köksavad küljed kokku. Vöi kui kurvis läheb lappama siis ei lasta järgi, vaid oi oi kurat näe puksis välja mind kui ma olin ees pool. Kuigi tegelt läheb pill 2-3x kurvi keskel libisema, ja kuidagi vingerdab ennast ideaali peale tagasi..paraku nii on.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas StenNansten » 08 Okt 2015, 23:51

powwa25 kirjutas:
paalikas kirjutas:See damage, mis ei toimi normaalselt on ka arusaamatu, miks seda kasutatakse üldse?

Niigi aeglane, sõidetakse punaseks ja siis saad veel mingi jooneületuse eest lise sekundeid :-D :good: Korralik kompott.


kuuldatavasti heavy dam teeb asja põnevaks :D
Aga see rohkem kahe otsaga asi. Näiteks minu auto saab väikese kõksu, siis kohe punane ja teisel autol pole midagi viga. :)

Damage olemasolu tuleb vastavalt auto massile, kui on kerge auto ja raske auto, saab kerge auto rohkem viga. Mis on samas ka loogiline.
Nii palju kui ma seda testinud, paistab kõik mulle vägagi loogiline damage osas.
Näiteks Jay Leno Tank Car vajas palju Evo 6-sid laupkokkupõrkest, et väga vigaseks teha. :D Samas Evo 6 sai väga tugevalt viga ja kiirused olid meil samad. Ning vigastus tuli ka alati õigele küljele.
Ja paremat annab alati soovida. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5837
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 09 Okt 2015, 0:02

lamp kirjutas:hundu ja powwa pp ongi ühtlasem ju :D powwa on stabiilselt viimane olnud 3 söitu ja hundul on maha keeratud.

Ja see et teeb punaseks paneb kuidagi arvestama? nooh :D ei pane ju. Ntx esimese söidu teine kurv, kohe alguses..linnuke ja paalikas tegid burgerit mulle, kurvi jöudes poleks ma nö järgi lasknud siis vast 3est 2 oleks kindlasti punasena lahkunud, aga jätkuvalt söidab siis tüüpe kes ei lase järgi ja on vöimelised ka siis küljed kokku panema kui söidad sirgepeal ideaali peal, ei kata ega midagi ja mööda söidu ajal lihtsalt köksavad küljed kokku. Vöi kui kurvis läheb lappama siis ei lasta järgi, vaid oi oi kurat näe puksis välja mind kui ma olin ees pool. Kuigi tegelt läheb pill 2-3x kurvi keskel libisema, ja kuidagi vingerdab ennast ideaali peale tagasi..paraku nii on.

see on sinu arvates ühtlane, et powwa nüüd järsku 2 sekki ringi peale kiirem on? ma nimetaks seda pigem powwa taktikaks või mis iganes see on. tegelikult näitab see 2 sekki, et powwa oleks võinud juba 2 viimast etappi tugevat konkurentsi eesotsas pakkuda.
mis punaseks sõitmisesse puutub, siis see ei aita mitte kedagi, kaasaarvatud sind, kui 48 tundi hiljem siin seletada, kui perfektselt sa sõitsid ja ennast salgavalt kahe auto hoobid enda peale võtsid. võrreldes eelmise hooajaga on sõit oluliselt puhtam ja muutus on näha. kui liiga tehakse, siis tuleb kaebus esitada. kui kaebust ei esita, siis ei ole vaja ja pole ka pointi siin pärast seletada kui mõttetu kõik on. kõigil oli päris palju aega autosid valida ja osad valisid teadlikult masina, mis ei ole alguses konkurentsis - ei ole mõtet siin hakata seletama, et mõttetu ja ebavõrdne. mina tegin oma listi viimase 48 tunniga põhimõtteliselt valmis.
mis kiirusesse puutub, siis ei ole see su subsik nii aeglane midagi, kui väidad - villul püsisid ilusti sabas ja mina suutsin ainult tuules püsida. mööda sirgel ei saanud... ainult kurvi läbimine oli teravam ja see lõpuks toitis.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas paalikas » 09 Okt 2015, 1:04

Miks alati kohe arvatakse, et vingumine on kui siin oma arvamust avaldad?
Kirjutasin ju et, ega ma ei kurda, ise valisin auto.

Damage kohta niipalju, et saan mõttest aru ja kõik, aga mäng lihtsalt ei võimalda seda korralikult ju.
Näiteks sõidan väga korralikult ja hoolivalt, ees keegi pidurdab v on miski muu sebimine, võtan hoo maha, aga minu taga sõitja ei oska seda arvatagi, et ma sellises kohas aeglustan. Väike koks ja ongi ratas punane.
No ja siis kaeban. Ja saab see otsasõitja 10 sec karistuse. Mina aga olen saanud selle, et poodiumile selles sõidus asja pole. Kõik me teame kui kaua ca boksipeatus aega võtab.

Veel näiteks, kui väldid otsasõitu ja riivad seina, oled jälle punane. Sõida siis hoolivalt. Lajataks sisse, siis vähemalt ei pea üksi boksi lonkima. Peaks siis kaebama, et ees oli takistus, ning pidin seina sõitma?
Näiteks saab ratta punaseks väga õrnast puutest ja kui tahtlikult teistpoolt ka tahaks, siis ta sunnik ei lähe.
Trügitakse ikka suht võimatutes kohtades mööda ja naljalt järgi ei anta. (minumeelest)
Peaks siis Leesi korraldatud kasjakipeale ka kaebama? See ei aita ju mitte midagi. Võistlus olukord, mis teha...

Näiteid oleks veel palju....Liiga bingo loto lihtsalt...
Võtke vingumisena v eide halamisena, aga ei kõlba see damage kuhugi.

Jooneületusest niipalju, et jah reeglid on sellised ja las siis olla, lihtsalt tundus liigne seekord selle eest karistus.
Proovin ikka mitte jooni ületada, aga antud sõit sai lihtsalt tuimalt kuidagi vastumeelselt ära sõidetud.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas Noel » 09 Okt 2015, 5:54

paalikas kirjutas:Miks alati kohe arvatakse, et vingumine on kui siin oma arvamust avaldad?

Kuule vaata kelle sarjaga tegemist, ole kuss... kuigi olen su jutuga vägagi nõus. Ma ise pakun välja paalikas sõita konkurent meelega punaseks viisakalt, no ja so what saad see 10 sec, aga vastane on audis, väljas mängust ;)

Endapuhul võin öelda, et ei teadnud, et siin sarjas on reeglid karmimad kui päris võidusõidumaailmas ja karistatakse ära ka joone ületus isegi juhul kui 1 ratas veel rajal on. Sorry aga see "jalgaratta leiutamine" SPC selle antud karistuse osas haiseb nagu raibe. Aga mõnus on väänata konkurendile ja ise koht võita ning enam punkte saada :good: respect. Ma arvan, et selles sõidus oli tuhat 3 rattaga ületust - ju neil siis lihtsalt "vedas" taas.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 09 Okt 2015, 7:37

soovitan panna foorumi otsingusse "2 ratast üle" ja head lugemist. täpselt sama teema võeti üles eelmisel hooajal ja ma seletasin lugematuid kordi, et 2 ratast üle joone on OK, aga 3 ja rohkem ei ole OK. ma olen siin seltskonnas 2,5 aastat sõitnud ja see on alati nii olnud, kui sarja korraldaja ei ole teisiti sätestanud. võiks ükskord meelde jääda ju.
ja see, et ma väänan karisusi selleks, et endale kohta ja ühte punkti võita - nagu tegelt? sellist juttu ma täiskasvanud inimeselt küll ei oska oodata :D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas Noel » 09 Okt 2015, 7:40

Fain, sinu reeglid on reeglid, mis parata...aga vaatame hooaja lõpus kuhu see 1 punkt kaldub ja kas,kui yldse mingit mõju avadab :-D
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 09 Okt 2015, 9:00

ma arvan, et see ei mõjuta mitte midagi ega kedagi... minul isiklikult ei ole sellest punktist sooja ega külma, aga mis ma tegema peaksin? et kui kellegile karistuse määramine tähendab minu kui kohtuniku ja sarjakorraldaja positsiooni paranemist, siis jätan määramata?
eile just hunduga arutasime, et "korruptsiooni hõng" on - kaks kohtunikku esikohal, üks läbi karistuste määramise... ning nuputasime, kuidas me kõigile märkamatult Niksoni 2-3 järgmise etapiga kolmandale kohale "sokutame". :-D

Ja mis autode erinevalt katki minemisse puutub, siis autod ju lähevadki erinevalt katki alati. Minu kunagine Rover 75 kustutas ära ühe Corolla - Corollal mahlad kõik tänaval, Roveril oli esistangel paar kriimu ja tule kinnitus katki. Teine kord kustutas ära Volvo S80 - Volvol terve külg läinud, turvakardinad ja padjad lahti, Roveril tehti stangevahetus :-D

PS. seda ma mõtlesin, et mis imelik asi see on, et Cenno hommikul siin seletab - miks sa tööl ei ole!? Teised juba lahmivad kaupa peale :-D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas wirxikas » 09 Okt 2015, 9:36

Minu arvates on ka viimased kaks sõitu suht puhtad olnud ja kindlasti tänu heavy dam´ile. Linnarajad ongi heavyga päris keerulised aga neid aint 1 veel tulemas.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas Noel » 09 Okt 2015, 9:41

SpcVnd kirjutas:PS. seda ma mõtlesin, et mis imelik asi see on, et Cenno hommikul siin seletab - miks sa tööl ei ole!? Teised juba lahmivad kaupa peale :-D

WTF almighty :?: (ja see müsteerium aina süveneb rsk)
Poeg on haige, minukord on kodus kahjuks passida...
Poogen need otsused ja värki, ole halastavam veits vahest...aga ei sõidame edasi ja mis siin ikka, rattad punaseks.

PS: ainuke asi mida palun sul kaaluda, kui punaseks sõitja jääb otsusega süüdi, siis saaks ta võrdväärselt ajalise kaotuse punaseks sõidetuga. (if you get my point)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas lees00 » 09 Okt 2015, 10:08

Noel kirjutas:PS: ainuke asi mida palun sul kaaluda, kui punaseks sõitja jääb otsusega süüdi, siis saaks ta võrdväärselt ajalise kaotuse punaseks sõidetuga. (if you get my point)



+1 :good:
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 09 Okt 2015, 11:01

mis müsteerium siin ikka on - mul ju silmad peas :D

saan su karistamise mõttest aru, aga ma ei ole päris kindel et see hea plaan on... enamasti tähendaks see seda, et kui vea sisse lased ja kellelegi otsa kütad, nii et punaseks läheb, siis võib boksi ära parkida kuna viimane koht on garanteeritud karistuse tulemusena. ehk siis ma kardan, et see oleks veits liiga karm. lisaks on suhteliselt keeruline selgeks teha, palju kannataja siis ajaliselt kaotas
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 3. etapp | Brands Hatch 80's | 6.10.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 09 Okt 2015, 12:04

Noel kirjutas:Fain, sinu reeglid on reeglid, mis parata...aga vaatame hooaja lõpus kuhu see 1 punkt kaldub ja kas,kui yldse mingit mõju avadab :-D

Olgu reeglitega kuidas on (pole need päris ka Sveni loodud, vaid põhjanaabrite loodud süsteem), aga ei vaata neid olukordi vaid ainult Sven, et kedagi karistada, kohtunike on kolm :) Cenno sa kaotasid punkte ja seda on raske seedida, aga faktid on korduse näol olemas. Sari on alles algusjärgus ja punktivahed nii väikesed, et kaotatud pole veel midagi, sari alles algab :)

EELLUGEMISTE KOKKUVÕTE.

Üldiselt lugedes viimaseid postitusi, siis paneb tõsiselt mõtlema, mis valesti on või mis on üldisem eesmärk :?: 1.Kas ei osata/viitsita masinat sedistada ja testida. 2. Tahetakse asja paremaks muuta ja tuua välja süsteemi nõrkusi. 3. Või lihtsalt halatakse, et tehakse liiga (kes poleks meist olnud sarjade jooksu süütuks kannatajaks).

Ei ole mina kellegi kaitsja ega suuvooder, aga mõelge veidi, kas peale selliseid negatiise suhtumisega postitusi tulevikus üldse keegi midagi julgeb/tahab korraldada. Mõni hellema hingega potensiaalse sarja korraldaja hirmutab kohe kindlasti eemale :D Ma mõistan, et ideaalset sarja ega reeglistikku pole olemas, alati on keegi kellele miski sobib paremini või vastupidi ei meeldi kuidagi.

Ei taha oma sarja korraldamise panust upitada, aga tulevikus võite osa porist ka minu kaela visata, sai kah natuke selle käimalükkamisele kaasa aidatud :) Rahuneme maha ja vamistume teisipäevaks ;)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

EelmineJärgmine

Mine Decade Retrospect - Remembering The 2000's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE