12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas lamp » 11 Dets 2015, 18:42

paar välja vötet mis kogemata minuni on jöudnud.


timuka juhtum nr 3




paalika geiss..
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas paalikas » 11 Dets 2015, 18:50

lamp kirjutas:paar välja vötet mis kogemata minuni on jöudnud.


timuka juhtum nr 3




paalika geiss..


Pole karistamist väärt?! :-D
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas powwa25 » 11 Dets 2015, 19:05

paalikas kirjutas:Pole karistamist väärt?! :-D


mis enam kiunuda, niikuinii midagi ei muutu. :D öeldakse, et mis see ikka tulemustes muudab. :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas StenNansten » 11 Dets 2015, 20:53

Viimase video puhul proovige enne sõita mu kastikaga. :D Selgelt näha, et auto ei ole päris minu kontrolli all.
Ja huvitav oli näha, et selles videos ma nähtavasti murul ei käinud, selles esimeses.
See oli tõesti vähe, mis ma käisin aga piisav, et juhtus järgnev.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas lamp » 11 Dets 2015, 21:15

NFSTimukas kirjutas:Viimase video puhul proovige enne sõita mu kastikaga. :D Selgelt näha, et auto ei ole päris minu kontrolli all.
Ja huvitav oli näha, et selles videos ma nähtavasti murul ei käinud, selles esimeses.
See oli tõesti vähe, mis ma käisin aga piisav, et juhtus järgnev.



kle vaata kui sa ei saa oma panniga hakkama siis ära söida sellega lihtne...pole mötet tulla söitma ja pmst teiste söite perse keerata.

See mul pmst ei muuda jah timuka karistamine midagi, aga vaikselt kisub sinna poole et asi on pöhimöttes. Plus kui kohtunik ülteb et jah näe oli karistamis koht aga ei teinud midagi sest kaebust ei tulnud, mis siis et 3 kohapealt viimaseks söideti ühe lükkega. See ei ole lihtsalt öiglane, kui joonte eest millega vb vöidad vb mitte saad 5sek.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 11 Dets 2015, 21:38

*24h on aega kaebust esitada ja see on piisav aeg. kui sellest kinni ei peeta, siis ei ole midagi teha. mõni vb tahab praegugi veel kaebuse esitada? millal need tulemused siis kinnitatakse viimaks? kõik teavad, et vaadatakse üle AINULT kaebustega tulnud olukorrad. Alles mõni aeg tagasi oli ülim probleem, et karistatakse liiga palju ja pole mõtet sõitagi kuna nkn kukutatakse karistustega esikohalt viimaseks. kui ma hakkaks kõike seda paska, mida ma sõidu ajal näen ka karistama, siis ilmselt ei ole tõesti mõtet sõita - teen iga teisipäev kell 22.00 netis random pick ja koostan lõpptabeli. ei pea keegi aega kulutama sõitmisele ja mina pääsen ka korduste vaatamisest.

*Powwa pole siiani vastanud küsimusele, et mis kasu on sellest, kui viimase koha mehele väänata joonte ületamiste eest lisasekundeid? Kui on ikka ilgelt hea põhjendus, siis kallun oma unetundide vähendamist veelgi. Kuni põhjendust ei ole, siis ei kavatse ka seda teha. niigi saan teisipäev vastu kolmapäeva max 4 tundi und kuna vaatan kordusi.

*kui keegi teeb RQ, siis ei ole ka õigust kaebust esitada.

Timuka kohta laekus ainult 1 kaebus õigeaegselt eelmise etapi kohta ja see oli tõesti 50/50 olukord ja seetõttu ka ainult hoiatus. kui tahate, siis või hoiatuse asemel ka 20 sekundit karistust panna lisaks kiirelt saadud 20'le. Minu jaoks sama virts ämbris - midagi ei muutu tulemustes. Hoiatus seevastu kehtib kuni järgmise hoiatuseni ja 2 hoiatusega on kvali vahele jätmine. ehk siis - kumba eelistate? ja kordan veelkord - postitatud videod ei muuda mitte kui midagi, kui kaebusi ei esitata. see on sama debiilne nagu saatesari "Kaua võib"
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas powwa25 » 11 Dets 2015, 22:06

SpcVnd kirjutas:*Powwa pole siiani vastanud küsimusele, et mis kasu on sellest, kui viimase koha mehele väänata joonte ületamiste eest lisasekundeid? Kui on ikka ilgelt hea põhjendus, siis kallun oma unetundide vähendamist veelgi. Kuni põhjendust ei ole, siis ei kavatse ka seda teha. niigi saan teisipäev vastu kolmapäeva max 4 tundi und kuna vaatan kordusi.


Minu arvates ma vastasin.
Peateemas kirjas, et "Boxist väljudes joone ületamine: 10 sek/kord"
Kui üks sõitja saab selle eest karistada ja teine mitte? Miks?
See pole vabandus, et viimasel kohal ja ei muuda midagi. Kui karistada, siis ikka kõiki, kes selle reegli vastu eksinud.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 11 Dets 2015, 22:10

see ei ole piisav põhjus minu jaoks kella kolmeni öösel üleval olla, et maas lamajat edasi peksta.

Vaadates härraste viimaseid sõnavõtte, siis on päris huvitav kontrast ja meenutus - http://gtplanet.eu/viewtopic.php?f=135&t=746&start=100#p22179
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas Nikson » 11 Dets 2015, 22:17

paalikas kirjutas:
No minu sõidu nullisid Nikson ära, tegin ka kaebuse, kuid ei midagi. Veider. Karistamist väärt on siis ainult jooneületused mitte konkreetselt rammimine? (Mida ka Timukas tegi mulle). +paljudele teistele.
Minumeelest reeglites on teisiti kirjas. Jälgitakse siin pingsalt vaid raja jooni muud midagi.
Hirmsasti karistatakse pidevalt, aga kui tõesti on põhjust selleks, siis ei midagi.
Polnud karistamist väärt. :D :-D
Masendav.

Jah paalikas, olen nõus, et rikkusin, nagu ka enda oma. Ma ei tea sellest kaebusest ise midagi ja ega imelik olekski oma asu üle vaadata ses mõttes. Ma alguses mõtlesin, et sõitsid mulle tagant sisse, kuna liiga ettevaatlikult läksin sinna kurvi võtma. Liigagi ettevaatlikult, kuna sattusin seetõttu äärekivile. Seda, et sa mulle kõrvale oled jõudnud, nägin hiljem kordusest, sest vaatasin seda seetõttu, et huvitas mis seal juhtus. Ettevaatliks tegi mind Timuka auto seal kurvis ja tahtmine joonte vahel kurv läbida kuna mu auto juhitavus on nagu on. Eks saan su optimismist aru, et üritasid seal kohta parandada ja sellises kohas mööduda. Ise poleks seda üritanud. Seetõttu võtsingi ettevaatlikumalt. See ei tähenda, et polnud minu viga. Nimelt ma muidugi ei teinud seda, kuna lootused olid omal ka suured sel rajal.
Võin vaid vabandada, aga vaevalt sa rajale enam tuled, nagu öelnud oled. Võtan seda sarja rahulikult ja sõidan nagu suudan. Ise pole veel kellegi peale kaevata viitsinud, kuigi mõned põhjused on olnud. :)

Ja seda kebuste esitamist. Lobbys peale sõitu on aega üksteise kallal võtta, selle asemel, et foorumis käia ja kaebus õigeaegselt esitada.

Rahu.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas powwa25 » 11 Dets 2015, 22:20

SpcVnd kirjutas:see ei ole piisav põhjus minu jaoks kella kolmeni öösel üleval olla, et maas lamajat edasi peksta.

Vaadates härraste viimaseid sõnavõtte, siis on päris huvitav kontrast ja meenutus - http://gtplanet.eu/viewtopic.php?f=135&t=746&start=100#p22179

Kuidas nii kaua läheb, kui pooli asju ei vaatagi? Ei mõista.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 11 Dets 2015, 22:30

powwa25 kirjutas:
SpcVnd kirjutas:see ei ole piisav põhjus minu jaoks kella kolmeni öösel üleval olla, et maas lamajat edasi peksta.

Vaadates härraste viimaseid sõnavõtte, siis on päris huvitav kontrast ja meenutus - http://gtplanet.eu/viewtopic.php?f=135&t=746&start=100#p22179

Kuidas nii kaua läheb, kui pooli asju ei vaatagi? Ei mõista.

kui sa ise kordusi vaataksid, siis sa ei küsiks seda küsimust vaid teaksid, kui kehva on GT6 korduse kerimine. Otsid kiiret ringi ja kordus kerib 2 ringi kaupa ja see kiire on täpselt seal kuskil vahel. see tähendab, et on vaja vaadata üks ebaoluline ring, et kiireni jõuda. kui siis ei saa õigel ajal pausile kohas, kus tundus ületus olema, on vaja tagasi kerida, mis tähendab jälle ühe tühja ringi vaatamist enne kiiret. sama lugu boksipeatuste otsimisega - tihti vaja 2 ringi vaadata, et boksist väljumiseni jõuda. kui kõige selle juures on viimase koha omanik eelviimasest maas 50 sekundit ja rohkem ning teinud 3+ peatust, siis ei aitähh - ma kindlasti ei hakka ta kiiret ja bokse vaatama.
väga huvitav matemaatika sul - 11-16 sõitjat rajal, kellest 1 (vahest harva ka 2) jääb vaatamata ja see on 50%?
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas powwa25 » 11 Dets 2015, 22:38

SpcVnd kirjutas:
powwa25 kirjutas:
SpcVnd kirjutas:see ei ole piisav põhjus minu jaoks kella kolmeni öösel üleval olla, et maas lamajat edasi peksta.

Vaadates härraste viimaseid sõnavõtte, siis on päris huvitav kontrast ja meenutus - http://gtplanet.eu/viewtopic.php?f=135&t=746&start=100#p22179

Kuidas nii kaua läheb, kui pooli asju ei vaatagi? Ei mõista.

kui sa ise kordusi vaataksid, siis sa ei küsiks seda küsimust vaid teaksid, kui kehva on GT6 korduse kerimine. Otsid kiiret ringi ja kordus kerib 2 ringi kaupa ja see kiire on täpselt seal kuskil vahel. see tähendab, et on vaja vaadata üks ebaoluline ring, et kiireni jõuda. kui siis ei saa õigel ajal pausile kohas, kus tundus ületus olema, on vaja tagasi kerida, mis tähendab jälle ühe tühja ringi vaatamist enne kiiret. sama lugu boksipeatuste otsimisega - tihti vaja 2 ringi vaadata, et boksist väljumiseni jõuda. kui kõige selle juures on viimase koha omanik eelviimasest maas 50 sekundit ja rohkem ning teinud 3+ peatust, siis ei aitähh - ma kindlasti ei hakka ta kiiret ja bokse vaatama.
väga huvitav matemaatika sul - 11-16 sõitjat rajal, kellest 1 (vahest harva ka 2) jääb vaatamata ja see on 50%?


Ilmselt oleks pidanud siis dam mitte heavyks panema? Vähendaks vaatamiste arvu ja siis ei peaks valetama, et vaatame KÕIKIDE boksijooni.

Sellest võetud tuletis jne. Matemaatika ikka hea.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 11 Dets 2015, 22:51

heavy damage ei muuda absoluutselt vaatamiste arvu - kaebuste hulk muudab vaatamiste arvu. ja ma ei ole öelnud, et vaatan KÕIKIDE boksijooni. demagoogia võib jätkuda - see ei muuda minu otsust, et mõtetute asjadega ma ei tegele
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas lamp » 11 Dets 2015, 23:03

krt kaebus hilja vöi mitte aga KUI SA NÄED et asi ei ole reeglite pärane ja ei KARISTA mis öiglus see on? kaebus vöi mitte...
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas powwa25 » 11 Dets 2015, 23:11

lamp kirjutas:krt kaebus hilja vöi mitte aga KUI SA NÄED et asi ei ole reeglite pärane ja ei KARISTA mis öiglus see on? kaebus vöi mitte...


No kaebust ju ei tulnud, siis asi JOKK. :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas paalikas » 12 Dets 2015, 3:23

*kui keegi teeb RQ, siis ei ole ka õigust kaebust esitada.
Ei teadnudki et selline reegel olemas.

Aga jh, RQ kuna tõesti polnud tuju lihtsalt kuidagi lõpuni nühkida. Kuidas ei saada aru, et see damage ei toimi õieti?
Oletame nüüd, et damage oleks kasvõi weak olnud, poleks midagi hullu juhtunud. Tänu Timuka nügimisele kaotasin koha ja sain Niksonilt paugu. Oleks Timukas sõitnud korralikult, oleks mul olnud täiesti reaalne võimalus 2. kohale sõita. Ja Timukas, see oli nüüd aasta parim lause siin, et katsuge ise sõita minu kastikaga jne, no mida nagu? :D
Saan aru, et on vägagi aega ja vaeva nõudev korduste vaatamine, aga kui ikka lauslammutamine rajal, siis võiks reageerida vastavalt. Pmst võiks siis kõik nõnda hooletult sõitma hakata. Nii vähe saab karistada ju.

Ja Nikson, ei midagi isiklikku, lihtsalt kuna PEAB kaebuse esitama, siis seda ka tegin. Poleks seda damaget, ei oleks ka kaevanud. See on üldse selline kahtlane see kaebuste esitamine....selline paha mekk on manu...ei meeldi teistepeale kituda. Kõigil läeb vahest lappama ja teeme vigu, aga see damage ei toimi nii nagu peaks. Siiber sai sellest pidevalt lambist teiste vigade pärast karistada saada, ning viimased etapid ilmselt ei saa niikuinii kaasa teha. Seepärast jään edaspidi eemale jah.

Samuti loodan, et ehk jõuab ka gt kunagi niikaugele, et karistussüsteem mängusiseselt normaalseks saab.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas powwa25 » 12 Dets 2015, 10:07

paalikas kirjutas:*kui keegi teeb RQ, siis ei ole ka õigust kaebust esitada.
Ei teadnudki et selline reegel olemas.

Nüüd tead. :D

paalikas kirjutas:Aga jh, RQ kuna tõesti polnud tuju lihtsalt kuidagi lõpuni nühkida. Kuidas ei saada aru, et see damage ei toimi õieti?
Oletame nüüd, et damage oleks kasvõi weak olnud, poleks midagi hullu juhtunud. Tänu Timuka nügimisele kaotasin koha ja sain Niksonilt paugu. Oleks Timukas sõitnud korralikult, oleks mul olnud täiesti reaalne võimalus 2. kohale sõita. Ja Timukas, see oli nüüd aasta parim lause siin, et katsuge ise sõita minu kastikaga jne, no mida nagu? :D
Saan aru, et on vägagi aega ja vaeva nõudev korduste vaatamine, aga kui ikka lauslammutamine rajal, siis võiks reageerida vastavalt. Pmst võiks siis kõik nõnda hooletult sõitma hakata. Nii vähe saab karistada ju.

Ja Nikson, ei midagi isiklikku, lihtsalt kuna PEAB kaebuse esitama, siis seda ka tegin. Poleks seda damaget, ei oleks ka kaevanud. See on üldse selline kahtlane see kaebuste esitamine....selline paha mekk on manu...ei meeldi teistepeale kituda. Kõigil läeb vahest lappama ja teeme vigu, aga see damage ei toimi nii nagu peaks. Siiber sai sellest pidevalt lambist teiste vigade pärast karistada saada, ning viimased etapid ilmselt ei saa niikuinii kaasa teha. Seepärast jään edaspidi eemale jah.

Heavy dam muudab sõitjad ettevaatlikumaks, muud midagi. :)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas Nikson » 12 Dets 2015, 11:03

Paalikas, polegi midagi isiklikku. Oli minu viga seal küll. Sõidu ajal mõtlesin, et sõitsid tagant sisse mulle kuna sinu jaoks liiga ettevaatlikult läksin sinna kurvi. Kordusest on näha, oli muu värk seal.
Mina sõidan ikka edasi, sest pole võitmine tähtis . Pole vaja tabelites figureerida mul kuskil. :) Ikka juhtub. Seepärast veel seltskonnas ei lahku. Kannatage mu apsakad ära. Ma vana ka juba. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas Noel » 12 Dets 2015, 21:52

Lasma mõtlen, kohe pritsin
...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 12. etapp | Circuit de Spa-Francorchamps | 08.12.2015

PostitusPostitas lamp » 14 Dets 2015, 12:04

Jube kaua mötled :D

Heavy dam, ei tee enamus tüüpidele mida ettevaatlikumaks, lastakse tuimalt selga ja pärast oled ise süüdi ka veel et nah sa siin pidurdad. Viimastes söitudes enamasti mul endal mingi kala sees mängul..täiesti lambi kohas viskab korraks jube libedaks pärast jälle ok köik.

Seoses nende kaebustega. point. igast timukad, mihklid jne vennad. söidavad lihtsalt nö varumeestena, keeravad söidu perse ja siis "ma nii kui nii köike söite ei söida" ehk et ma näen et nii mönelgi mehel läheb hea koht tänu nendele mörapeadele kaduma vöi mis?
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

EelmineJärgmine

Mine Decade Retrospect - Remembering The 2000's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE