Need for Speed (2015)

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 13 Jaan 2016, 22:07

NFSTimukas kirjutas:Korralikult aega pühendanud sa mängu, ise selles osas natuke alla käinud. :D
Gran Turismo kutsub tahasi ja The Crew kah, NFS vahel jääb põhjalikumalt ka ette. Ma just oma youtube kanalile laadisin üles video oma Evo 9 disainist.

Vita kaudu linki siia anda muutuks keeruliseks, head leidmist. :)


Jep, keskmiselt 1-2 tundi läheb auto peale. Mis mind ikka häirib on garaaži suurus, ei taha ju oma ilusaid ja kiireid masinaid maha müüa.
Vast leian ikka video üles. Ma ise ka just tegin otseülekande kus algul tegin niisama sõite ja pärast tuunisin ühe nissani ära.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 14 Jaan 2016, 17:35

konka kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Korralikult aega pühendanud sa mängu, ise selles osas natuke alla käinud. :D
Gran Turismo kutsub tahasi ja The Crew kah, NFS vahel jääb põhjalikumalt ka ette. Ma just oma youtube kanalile laadisin üles video oma Evo 9 disainist.

Vita kaudu linki siia anda muutuks keeruliseks, head leidmist. :)


Jep, keskmiselt 1-2 tundi läheb auto peale. Mis mind ikka häirib on garaaži suurus, ei taha ju oma ilusaid ja kiireid masinaid maha müüa.
Vast leian ikka video üles. Ma ise ka just tegin otseülekande kus algul tegin niisama sõite ja pärast tuunisin ühe nissani ära.

Ma hästi natuke piilusin seda kui sa seda tegid, driftisid oma Focusega.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 19 Jaan 2016, 15:44

Timukas kuule kas ma pean visuaalsed jupid ka kõik ostma et auto hind läheks veel ülespoole? Mootorile sai kõik jupid ostetud ja focuse hind on 517, 000. Focus on üllatavalt hea auto, ei uskunud et nii hea ja kogemata müüsin oma hea drift bemmi ka maha :( aga noh nüüd saigi jälle ühe auto jaoks ruumi juurde.

Ja kuidas Rep-i saab sõitudes teenida ma ei saa aru, kogu aeg saan mingi 38 000 aga ma siin teistel näen on mingi 57 000 ja 69 000 ja igatahes rohkem kui mul, Teen mis ma teen, küll driftin ja sõidan kiiresti sõidan sodiks asju aga mitte persetki :?:
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 19 Jaan 2016, 16:35

konka kirjutas:Timukas kuule kas ma pean visuaalsed jupid ka kõik ostma et auto hind läheks veel ülespoole? Mootorile sai kõik jupid ostetud ja focuse hind on 517, 000. Focus on üllatavalt hea auto, ei uskunud et nii hea ja kogemata müüsin oma hea drift bemmi ka maha :( aga noh nüüd saigi jälle ühe auto jaoks ruumi juurde.

Ja kuidas Rep-i saab sõitudes teenida ma ei saa aru, kogu aeg saan mingi 38 000 aga ma siin teistel näen on mingi 57 000 ja 69 000 ja igatahes rohkem kui mul, Teen mis ma teen, küll driftin ja sõidan kiiresti sõidan sodiks asju aga mitte persetki :?:

Visuaalsed asjad ka loevad jah ja minu jaoks see rep teenimine nii kuidas tuleb, ei tea, ei oska aidata selles osas.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 29 Jaan 2016, 15:15

UPDATE 3.Veebruar:
Photomode

Wrappide jagamine

Uued jupid autodele:
-Focus RS
-Camaro Z28
-M3 E92
-Mustang Boss 302
-Mustang Foxbody
-Mustang GT
-MX-5 2015
-180SX Type X
-Silvia Spec-R
-BRZ Premium
-Impreza WRX

Multiplayer - Võistluslik mood mängus

Litsentsi plaadid uued

Bensiinijaamad parandavad autosid

3 uut karikat:
- Tee pilti ja filtreeri Pro modeis
- Jaga wrappi
- Päevaste väljakutsete tase 10

Ja palju parandusi...
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 30 Jaan 2016, 1:13

Lõpuks ometi, Jään ootama seda update-i. Tra tänapäeval ei saa enam korraga lõplikku mängu välja lasta või? Need mängu tegijad on küll sitaks vaesed vennad raudselt, et peab igasuguste DLC-dega ja muu pasaga raha veel juurde teenima. Kuradi ahnepätsid. Ja kas neil käib ülejõu GARAAŽI suuremaks tegemine, see nagu häirib mind kõige rohkem ja mentidega võiks ka midagi ette võtta. Need ikka täielikud taunid. Isegi 80 km/h rahulikult kruiisin mööda linna mendid sabas aga üldse põnev ei ole. Most wantedis olid mendid ikka korralikud kus nad ikka korralikult keerasid, igasugused roadblockid, tüübid rammisid julmalt aga siin rahulikut kruiisivad sinuga kaasa ja vahepeal keerab korraks ette ja kõik, helikopterit ka siin ei ole, mis oli ikka paras nuhtlus ära põgenemisel. Ainuke asi mis mind siia mängu praegu tagasi toob on daily challengeid ja tuuning, muu on ****. Tulen töölt, söön, olen arvutis veits, lükkan pleissi käima, panen NFSi tööle, teen need 3 challengit ära ja siis kõik, kuna raha kuskilt juurde ei tule ja ei viitsi neid 8000 sõite ka teha mitu korda et saaks mingi 500 000 kokku ja saaks autot tuunida ja kui ongi mingi hetk kuidagi kogunenud raha et saaks lubada omale auto osta ja tuunida, siis veedan tunde garaazis et saaks omale sobiliku käula valmis. Auto valmis siis imetlen seda natuke ja teen tiiru ümber auto, ja nüüd lähen garaažist välja proovin mida see auto suudab(umbes mingi 3 mintsa) ja siis otsin ühe ilusa koha, teen snapshoti ja ongi kõik, panen mängu kinni.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 30 Jaan 2016, 1:37

konka kirjutas:Lõpuks ometi, Jään ootama seda update-i. Tra tänapäeval ei saa enam korraga lõplikku mängu välja lasta või? Need mängu tegijad on küll sitaks vaesed vennad raudselt, et peab igasuguste DLC-dega ja muu pasaga raha veel juurde teenima. Kuradi ahnepätsid. Ja kas neil käib ülejõu GARAAŽI suuremaks tegemine, see nagu häirib mind kõige rohkem ja mentidega võiks ka midagi ette võtta. Need ikka täielikud taunid. Isegi 80 km/h rahulikult kruiisin mööda linna mendid sabas aga üldse põnev ei ole. Most wantedis olid mendid ikka korralikud kus nad ikka korralikult keerasid, igasugused roadblockid, tüübid rammisid julmalt aga siin rahulikut kruiisivad sinuga kaasa ja vahepeal keerab korraks ette ja kõik, helikopterit ka siin ei ole, mis oli ikka paras nuhtlus ära põgenemisel. Ainuke asi mis mind siia mängu praegu tagasi toob on daily challengeid ja tuuning, muu on ****. Tulen töölt, söön, olen arvutis veits, lükkan pleissi käima, panen NFSi tööle, teen need 3 challengit ära ja siis kõik, kuna raha kuskilt juurde ei tule ja ei viitsi neid 8000 sõite ka teha mitu korda et saaks mingi 500 000 kokku ja saaks autot tuunida ja kui ongi mingi hetk kuidagi kogunenud raha et saaks lubada omale auto osta ja tuunida, siis veedan tunde garaazis et saaks omale sobiliku käula valmis. Auto valmis siis imetlen seda natuke ja teen tiiru ümber auto, ja nüüd lähen garaažist välja proovin mida see auto suudab(umbes mingi 3 mintsa) ja siis otsin ühe ilusa koha, teen snapshoti ja ongi kõik, panen mängu kinni.
Vähemalt nii on. :D Mentidega on potensiaali kui need olulisemalt kiiremaks tehtaks. Roadblockid nii korralikud, et osadest läbi ka ei sõida. :)

Ja see kõik ikka tasuta, las uuendavad kui tahavad. Ajad muutunud selles äris. GT puhul hea näide see, et update üliharva, rahvas vihkab mängu sõnaotseses mõttes, kus on need neetud updateid? Ära hellitatud jõmpsikad, PS1 ega PS2 ajal midagi sellist ei eksisteerinud. :)

Ning ma tegin päästeameti auto endale kah, youtuubis vaadatav.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 31 Jaan 2016, 3:39

Jaa vaatasin su päästeautot, päris huvitav, sa ikka viitsid mässata nende operatiivautodega.
Ja ise ka mõtlesin et peab vist tagasi PS2 peale tagasi kolima, kus polnud mingeid jamasid vaid litsalt nautisid mängu nii nagu ta oli ja mingeid uuendusi polnud, kahjuks viisin selle aparaadi pandikasse, aga vähemalt mul on see kollaste kassettidega telekamäng olemas mida vahepeal ka tõmban käima ning mängin mingit super mariot või chip and dale-i. Pleissile hea vahelduseks vanu aegu meelde tuletada.
Hundikutsule äkki mingi tuuningvidjo vms NFS-st sünnipäevaks??
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 31 Jaan 2016, 14:17

konka kirjutas:Jaa vaatasin su päästeautot, päris huvitav, sa ikka viitsid mässata nende operatiivautodega.
Ja ise ka mõtlesin et peab vist tagasi PS2 peale tagasi kolima, kus polnud mingeid jamasid vaid litsalt nautisid mängu nii nagu ta oli ja mingeid uuendusi polnud, kahjuks viisin selle aparaadi pandikasse, aga vähemalt mul on see kollaste kassettidega telekamäng olemas mida vahepeal ka tõmban käima ning mängin mingit super mariot või chip and dale-i. Pleissile hea vahelduseks vanu aegu meelde tuletada.
Hundikutsule äkki mingi tuuningvidjo vms NFS-st sünnipäevaks??

Mis mõttes nagu tuuning video?
Mina heidutada ei lase uuendustest. Võta nett välja pleissist ja sa ei saa pidevaid uuendusi enam. :D
Teine asi ka see, kas sa ka mängida saad vananenud versiooniga.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Hundikutsu » 02 Veebr 2016, 16:26

konka kirjutas:Hundikutsule äkki mingi tuuningvidjo vms NFS-st sünnipäevaks??
Ma võin vaadata küll, mis sest, et sünnipäev möödas :) Nende NFS mängude üks hea omadus on masinate hääled, juba nende pärast vean end videosi vaatama.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Veebr 2016, 17:11

Hundikutsu kirjutas:
konka kirjutas:Hundikutsule äkki mingi tuuningvidjo vms NFS-st sünnipäevaks??
Ma võin vaadata küll, mis sest, et sünnipäev möödas :) Nende NFS mängude üks hea omadus on masinate hääled, juba nende pärast vean end videosi vaatama.

Ma võin tänase mängu sessiooni teha videona, vaja teha tavapäraseid asju nagu daily challenges, lisaks ka siis uus auto ja selle tuunimine. :)

EDIT: Video siis youtube keskkonnas üleval.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 27 Veebr 2016, 17:47

Vahepeal on igav olnud :)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Veebr 2016, 20:19

Jube kirju Supra :D
Täitsa head kõik :good:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 27 Veebr 2016, 22:19

NFSTimukas kirjutas:Jube kirju Supra :D
Täitsa head kõik :good:


Tänud!

Supraga oli nii et algul oli ta tumeroheline ja tahtsin lihtsalt paar triipu peale tõmmata, aga kuna ei saanud kudagi meeldivat triipu siis panin selle suure pealuu külje peale, vaatasin et ok, panin veel mingi lõusta sinna taharatta juurde see ka ok, siis tõmbasin mingi valge läraka keskele jne ja siis oli külg juba nii kirju et pidi terve auto igasuguseid kleepse täis panema et kokku sobiks ikka ja no aus olla siis mulle isegi meeldib see kirju supra, aga velje värvi ei leidnud õiget ning panin siis valge. Imelik on see et tiiba ei lase kleepsutada või ma ei oska...
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Veebr 2016, 9:00

konka kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Jube kirju Supra :D
Täitsa head kõik :good:


Tänud!

Supraga oli nii et algul oli ta tumeroheline ja tahtsin lihtsalt paar triipu peale tõmmata, aga kuna ei saanud kudagi meeldivat triipu siis panin selle suure pealuu külje peale, vaatasin et ok, panin veel mingi lõusta sinna taharatta juurde see ka ok, siis tõmbasin mingi valge läraka keskele jne ja siis oli külg juba nii kirju et pidi terve auto igasuguseid kleepse täis panema et kokku sobiks ikka ja no aus olla siis mulle isegi meeldib see kirju supra, aga velje värvi ei leidnud õiget ning panin siis valge. Imelik on see et tiiba ei lase kleepsutada või ma ei oska...

Tiiba veel ei saa, ega ei usu ka, et üldse kunagi saab.
Ma nii ära vajunud kleepsutamise kohapealt. :D On muud teha.

EDIT: Natuke infot kah, mängu on oodata üllatuslikult Hot Rodi ja on Ghost sots. keskkondades mainitud suuremat garaazi, mis loomulikult on äärmiselt teretulnud.

Link: https://www.gtplanet.net/need-for-speed ... -revealed/
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Hundikutsu » 28 Veebr 2016, 13:36

Väga viisaka välimusega NISSAN http://www.upload.ee/image/5601029/Need ... 153225.jpg :good:

Teadjad mehed, kumb mäng on tuunimise poolest parem/võimalusterohkem, kas NFS või The Crew :?:
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 28 Veebr 2016, 14:29

Hundikutsu kirjutas:Väga viisaka välimusega NISSAN http://www.upload.ee/image/5601029/Need ... 153225.jpg :good:

Teadjad mehed, kumb mäng on tuunimise poolest parem/võimalusterohkem, kas NFS või The Crew :?:


Aitäh! selle nissani valmimine on mul youtubes ka üleval kui tahad vaadata. Saad näha kui kaua keskmiselt aega läheb ühe auto tegemiseks.

Ma arvan et NFS pakub rohkem võimalusi. Crews on suht **** see tuuningu värk. NFS-is saab oksendamiseni visual tuningut teha. Mina soovitan NFS-i
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 28 Veebr 2016, 14:53

NFSTimukas kirjutas:
konka kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Jube kirju Supra :D
Täitsa head kõik :good:


Tänud!

Supraga oli nii et algul oli ta tumeroheline ja tahtsin lihtsalt paar triipu peale tõmmata, aga kuna ei saanud kudagi meeldivat triipu siis panin selle suure pealuu külje peale, vaatasin et ok, panin veel mingi lõusta sinna taharatta juurde see ka ok, siis tõmbasin mingi valge läraka keskele jne ja siis oli külg juba nii kirju et pidi terve auto igasuguseid kleepse täis panema et kokku sobiks ikka ja no aus olla siis mulle isegi meeldib see kirju supra, aga velje värvi ei leidnud õiget ning panin siis valge. Imelik on see et tiiba ei lase kleepsutada või ma ei oska...

Tiiba veel ei saa, ega ei usu ka, et üldse kunagi saab.
Ma nii ära vajunud kleepsutamise kohapealt. :D On muud teha.

EDIT: Natuke infot kah, mängu on oodata üllatuslikult Hot Rodi ja on Ghost sots. keskkondades mainitud suuremat garaazi, mis loomulikult on äärmiselt teretulnud.

Link: https://www.gtplanet.net/need-for-speed ... -revealed/


Hot rodid mind küll üldse ei koti. Tahaks Ford Sierrat tuunida. Sain aru et manuaalkast pidi ka tulema, aga kas ainult PC-le või konsoolile kah :?:
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Veebr 2016, 21:13

Pole teada aga küll teada saab kui aeg käes.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas aivo80 » 29 Veebr 2016, 9:08

Suuremat garaazi tahaks! Tahtsin üks päev uut autot tuunida, aga ei leidnud isegi seda, kuidas vana autot maha müüa :D Ja kohad muidugi täis kõik :P
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

EelmineJärgmine

Mine NFS seeria



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE