Üldinfo ja registreerimine

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas olly1 » 23 Apr 2016, 17:47

Ma ka seda meelt, et 3h liiga palju sellistele aeglastele punnidele... max 2h kannataks ära :)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 23 Apr 2016, 18:04

olly1 kirjutas:Ma ka seda meelt, et 3h liiga palju sellistele aeglastele punnidele... max 2h kannataks ära :)

Teeks siis nii, et 2x punkte ja 2x pikem aeg, ehk 1 tund ja 20 minutit, tundub õiglane. Ja kas siis kolmapäev peale 9.etappi sobiks suurele enamusele? Täpsemalt 8.juuni.
Ehk reedel nüüd kindlasti ei tee.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas olly1 » 23 Apr 2016, 21:37

NFSTimukas kirjutas:
olly1 kirjutas:Ma ka seda meelt, et 3h liiga palju sellistele aeglastele punnidele... max 2h kannataks ära :)

Teeks siis nii, et 2x punkte ja 2x pikem aeg, ehk 1 tund ja 20 minutit, tundub õiglane. Ja kas siis kolmapäev peale 9.etappi sobiks suurele enamusele? Täpsemalt 8.juuni.
Ehk reedel nüüd kindlasti ei tee.

Mulle sobib :good:
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas lees00 » 25 Apr 2016, 11:49

NFSTimukas kirjutas:
olly1 kirjutas:Ma ka seda meelt, et 3h liiga palju sellistele aeglastele punnidele... max 2h kannataks ära :)

Teeks siis nii, et 2x punkte ja 2x pikem aeg, ehk 1 tund ja 20 minutit, tundub õiglane. Ja kas siis kolmapäev peale 9.etappi sobiks suurele enamusele? Täpsemalt 8.juuni.
Ehk reedel nüüd kindlasti ei tee.


+1
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 30 Apr 2016, 15:31

Teen väikse korrektuuri kestvussõidu kohta, et see kestab 80 minuti asemel 90 minutit, sest mäng ei anna sellist vabadust, et 80 minuti sõitu teha.

Tegin natuke peateemat kasutajasõbralikumaks parandades seal kirjavigu, lisades hunnikute viisi spoilereid ja minimaliseerisin lauseid nii kuidas sai. Paar kerget muudatust tegin ka, mis pole eriti väga olulised ja vb ei puuduta mittekedagi või siis vähemalt ainult väheseid.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 13 Mai 2016, 16:31

Teavitan siis osalejaid, et sarja järgmise etapid saavad olema kindlasti kurvilisemad kui 5.etapp näiteks.
Põhjuseks on, et nende autodega on natuke kuiv sõita sirgeid GP radu, saab tulema pärisraade sekka ka fantaasia radu.

Ilma kohta, et muutlikuse aste on fixed kuni 60, mitte fixed kuni 10 nagu enne kirjas oli.

Iga sõidu algus mängu kella järgi hakkab olema kell 12.00 ja aja liikumiskiirus on tasemel 1, ehk reaalne.
Usun, et ilma muutumine jäi tänasel etapil just selle taha kinni.

Jääb plaaniks muuta poole sarja pealt 5kg muutus 10kg peale.
Ei too nagu piisavat muutust praegune süsteem konkurentsis. Oma häält või vastuhäält võib ka avaldada selle kohta.

Proovin järgmiseks etapiks välja uurida lahendusi või parandusi, kuidas vähendada läägi sõidu ajal, kui võimalik.

EDIT:
Radikaalne muutus punktisüsteemis. Nimelt see punktisüsteem ei sobi tõsiseks sarjaks ja seda seetõttu, et kui kui näiteks Olly hakkaks puuduma järgmised etapid, saavad teised ühe punkti vähem seetõttu. Kerget moodi võit on ka neile, kes üldse puuduvad sõidust. Punktid tulevad ju osavõtjate arvust olenevalt.
Terve tabel läheb seetõttu muutmisele ja punktid lähevad nüüd nii:
1.koht - 16p ; 2.koht - 15p ; 3.koht - 14p ..... 15.koht - 2p ; 16.koht - 1p

Loodetavasti mõistetakse minu ühepoolset otsust ja eriti veel need, kes puudusid eelmisest sõidust. Sest see uus süsteem on vähem soodne puudujatele. Ning peaks mingil moel lisama motivatsiooni rohkem ka kohal käia.
Las see osavõtjate arvust olenev süsteem jääda väljakutseteks.

EDIT2:
Edaspidi tuleb vältida radu, mis on tehtud mooditud track path maker äppiga, kui tahta sõita tõsist sõitu ilma läägita, või siis vähese läägiga. See teeb mu otsingud oluliselt raskemaks, sest enamus radu on tehtud just mooditud TPM äppiga. Viimased kaks etappi proovin ise luua, minnes kergemat vastupanu teed sellega.

Kaalu süsteemi uuendust ei tee, asi pole autodes vaid sõitjates pigem ikkagi. Näiteks Niksoni Daihatsu oli kergelt võimeline sõitma El Capitanil 2:39 aega, lihtsalt tegeleda autoga ei viitsi. Töövõit olla üldtabelis ees on teistel, kes viitsinud autoga mingit vaeva näha. Kõik 20 ja enam masinat oli ka vabavalik kõigile, kõike võis testida hooaja eel. Õnneks ei pea ma seda nüüd arvama, et ma olen pakkunud ebavõrdset sarja, mida ma pikalt juba sunnitud olin arvama.

Oma jamaks peaks seda, et liiga lühikese kiirendusraja valisin, aerodünaamika ei jõudnud 1km jooksul väga eriti mängu muuta. Järgmine kord teeb paremini ja kaks etappi veel lõpuni ning sarja võidu eest võitlemas kindlasti 5, kui just mitte 6 osavõtjat. Olenemata probleemidest, nagu superkohvimasin Ollyl, mille vastu McDonald's ka ei aita, sari on üsnagi põnev ja tihe püsinud üldtabelis.
Viimati muutis StenNansten, 26 Mai 2016, 2:24, muudetud 2 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 25 Mai 2016, 23:48

Tahaks siis natuke tähelepanu eelmise postituse teisele uuendusele.

Kuidas tõsta teemat teistkordselt ka teha saaks?
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 26 Mai 2016, 9:16

Jah ma ei viitsi selle seadistamisega jamada, aga ega seda auto autos sõitu ka väga ikka pole. Vahest tekivad mõned paarid ja sedagi vahest kui keegi oma kiirema autoga eksib ja siis uuesti järele jõuab. Mõned erandid vahest ehk on. Selle 2.39 saad ehk jah punnitamisega kätte, aga mitte pidevalt, kui rehv juba kulunum on ja sellel autol esirehv kulub. Jah sõitjad pole võrdsed. See on igas sarjas nii. Sa Timukas saanuks arvatavasti olly autoga ka ehk kiirema aja, kui olly. Võimalik, et iga autoga sõidad sa kiirema aja, kui eile sõideti. Eks ma olen jah mugav ja tulen lihtsalt sõitma. Aga siiski on see kaaluga jamamine ebapiisav minuarust. Autod liiga erinevad ikka. Wirx eespool stardib, siis vaata, et otsa ei sõida. Pärast vaata, et jalgu ei jääks. :D Sveni sarjas valisin ka auto lambist, aga see PP süsteem tundub paremini võrdsustama. Eks muidugi võrreldes nende võrridega olid seal võimsamad masinad ka.
Mitte, et arusaam jääks, et ma vingun siis. Lihtsalt arvamuse avaldamine. Eks kaasa jõlgun ikka. Vahest kisub küll igavaks. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 27 Mai 2016, 13:48

PP süsteem töötab hästi siis, kui HP-dega saab mängida. Kuna sarja mõte on sõita võimalikult kiirelt Kei-Autodele pandud piirangute raames, siis HP on tugevalt 63hp-le kinnitatud. Ennegi vist seda seletanud.
Olly aega ma muideks üle ei teinud, eks paak oli ka täis aga värsked rehvid.
Wirxi masinast, sellel annab stardis vanus tunda. Originaalis see ka kõige aeglasem kui ka vanim. Samas see Subaru on väga kiire, kui seda kontrollida suuta. Igal autol oma tugevused ja täna üritan testida autosid 2km sirgel, kus ka aerodünaamika kaasa räägib, vaatan, mis siis ka muutub algkaalude tabelis.

EDIT:
Kerged täiendused kilogrammi süsteemiga:

- Lubatud on kasutada raskemat masinat, kui määratud kaal on, kui arvad, et auto on nii parem.

- Masinad, millel enam kaalu langetada ei nii kuidas vaja, võiks teavitada NFSTimukale. Siis läheb mäng edasi nii, et viimane koht ei saa kaalu juurde aga ülejäänu ees saavad vastavalt süsteemile. Proovin ise ka jälgida seda.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 16 Juun 2016, 0:48

ÕNNITLUSED SARJA VÕITJALE SpcVnd-le!!!

ÕNNITLUSED KA PARIMALE TIIMILE, DAIHATSULE!!!

Lõpptabel on näha siin:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... QI/pubhtml

Kahju, et viimane sõit vähese rahvaga toimus ja mägietapp palju pahameelt sai, loodetavasti oli see sari tore vaheldus kiiretele ja võimsatele autodele. Oli see ka minu esimene korraldatud sari, mis lisaks on ka esmakordne päris mitmel moel siin ja ütleks, et tuli üsna hästi välja kuigi vigu oli, mida on alati.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas SpcVnd » 16 Juun 2016, 9:11

päris vahva sari oli tõesti ja põnevust jagus hoolimata sellest, et masinad aegajalt üldse sõita ei soovinud :-D
sõitsin kõik etapid kuni eilseni sport hard vedruga kuna eriti ei oska seadistada ja pole nagu aega ka selle jaoks eriti. eile siis mõtlesin, et proovin midagi muuta ja masin muutus jube heaks kohe - harjutusringid olid 4.45.xxx ja peale seadistust sõidus alla 4.30.xxx. Ära kadus jõhker ülejuhitavus ja masina kõikumine kurvides. Oleks sarja alguses proovinud seadistada, oleks ilmselt paremaid tulemusi etappidel näidata saanud kuna kõik kohtade kaotused olid seotud spinnide ja väljasõitudega.

Tänud sarja eest!
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 16 Juun 2016, 9:54

Punkte jagades panin tähele sellise fakti, et SpcVnd ei võitnud ühtegi etappi, et võita sari.
Tähtis pole võit vaid osavõtt. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas olly1 » 17 Juun 2016, 19:17

Õnne minugi poolt Spc-le :) Mullegi see sari väga meeldis, kusjuures minu jaoks jäigi kõige ägedamaks sõiduks just see 4-as hillclimbi etapp. Aga jah polnud need punnid nii aeglased midagi, oligi väljakutse hea seadega nad enam-vähemgi sõitma saada... Ise kasutasin terve sari ühte seadet, mis toimis vägagi hästi - kurvides olin kuni lõpuni kiire, sirgetel jäin jah järjest aeglasemaks mida raskemaks pill läks.
Tänud korraldajaonule ;)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Eelmine

Mine Kuubiku ralli



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE