Üldinfo ja registreerimine

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas SpcVnd » 04 Apr 2016, 14:23

Vabandan rumala küsimuse pärast, aga...
+105kg
(459kg) - 1970 Honda Z Act - SpcVnd

kas see tähendab, et kokku pean kaaluks panema 564kg?
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 04 Apr 2016, 15:22

SpcVnd kirjutas:Vabandan rumala küsimuse pärast, aga...
+105kg
(459kg) - 1970 Honda Z Act - SpcVnd

kas see tähendab, et kokku pean kaaluks panema 564kg?

Pole rumal midagi aga jah, pead. Mul registreerunutele kaalud ise ka välja arvutanud, ei pea te vaeva nägema.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 04 Apr 2016, 15:50

Tundub, et minu pannile on võrreldes neljapäeva testiga kilosid vist juures. Neljapäeval niigi olin tagaotsas. Eks sõiduoskustes ka muidugi asi. Ja kindlasti seadistamises, aga olen liiga mugav, et seadistada.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 04 Apr 2016, 17:26

Nikson kirjutas:Tundub, et minu pannile on võrreldes neljapäeva testiga kilosid vist juures. Neljapäeval niigi olin tagaotsas. Eks sõiduoskustes ka muidugi asi. Ja kindlasti seadistamises, aga olen liiga mugav, et seadistada.

Eks selles osas tee oma tööd SpcVnd sisse imporditud süsteem. Seadet võin ka sulle vaadata ka.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas olly1 » 05 Apr 2016, 22:27

Nikson kirjutas:Tundub, et minu pannile on võrreldes neljapäeva testiga kilosid vist juures. Neljapäeval niigi olin tagaotsas. Eks sõiduoskustes ka muidugi asi. Ja kindlasti seadistamises, aga olen liiga mugav, et seadistada.

Ega see seadistus ka ulmelt ei päästa, eile huvipärast näppisin lisaks enda kohvimasinale Janeku punni ja sinu daihatsut. Mässasin mis mässasin, ikka willowi rajal oli minu suzu teie omadest ca 2 sekki kiirem ringi peale.... Rajad, sõitjad ja seaded muidugi erinevad ja ehk see kilode ühtustamise süsteem paneb asjad paika (oma asi mitmendaks etapiks :D).
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 07 Apr 2016, 0:47

olly1 kirjutas:
Nikson kirjutas:Tundub, et minu pannile on võrreldes neljapäeva testiga kilosid vist juures. Neljapäeval niigi olin tagaotsas. Eks sõiduoskustes ka muidugi asi. Ja kindlasti seadistamises, aga olen liiga mugav, et seadistada.

Ega see seadistus ka ulmelt ei päästa, eile huvipärast näppisin lisaks enda kohvimasinale Janeku punni ja sinu daihatsut. Mässasin mis mässasin, ikka willowi rajal oli minu suzu teie omadest ca 2 sekki kiirem ringi peale.... Rajad, sõitjad ja seaded muidugi erinevad ja ehk see kilode ühtustamise süsteem paneb asjad paika (oma asi mitmendaks etapiks :D).

Esimene sari ka selliste masinatega, järgmisel korral, kui tuleb, veelgi võrdsemalt. :)
Panen lootused 4.etapile, kus kõigi masinad peaksid olema enam-vähem võrdsed.

EDIT:
Kerge muudatus lisatava kaaluga, nimelt 3kg süsteemi asemel läheb käiku 5kg süsteem.
Põhjus: Liiga vähe muudab auto jõudlust järgmiseks korraks 3kg massi suuremaks või vähemaks.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 15 Apr 2016, 18:08

Rääkides ilmast tulevastel sõitudel, tutvustan täiesti erapooletut süsteemi, mis meile ilma hakkab tegema radadele, kus seda teha saab.

- Stardiilm 0% (selge ilm) kuni 100% (vihmane ilm) numbrid 0-100, kuna saab seadistada 10, 20, 30 jne, siis ümardan.
- Ilma muutlikus fixed (alati sama) kuni 10 (väga muutlik) numbrid 0-10
- Rajakatte niiskus 0% (kuiv) kuni 100% (uputus) numbrid 0-100, kuna saab seadistada 10, 20, 30 jne, siis ümardan.
- Kõik numbrid valib siis erapooletult selline tore ja mulle juba pikalt ustav olnud veebileht https://www.random.org/

Saab tulema huvitavaid ilmaolusid ja kui on küsimusi, esitage. Kõik see läheb üles ka peapostitusse.

EDIT:
On siis idee teha viimase etapina 3h kestvust. Sõit algaks erandjuhul 21.30 (lõppeks heal juhul 00.30) ja toimuks reedel 27.mai. Punktid jagunevad topelt ka, et 5p = 10p.
- Jätkaks traditsiooni lõpetada sarja kestvussõiduga
- Reedel, sest see on ametlik endude päev. :D
- Ja see oleks ka ilmselt ainuke etapp, kus on vajadus ka boksis käia mitte vihma pärast.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Mundukiller » 16 Apr 2016, 18:37

NFSTimukas kirjutas:Rääkides ilmast tulevastel sõitudel, tutvustan täiesti erapooletut süsteemi, mis meile ilma hakkab tegema radadele, kus seda teha saab.

- Stardiilm 0% (selge ilm) kuni 100% (vihmane ilm) numbrid 0-100, kuna saab seadistada 10, 20, 30 jne, siis ümardan.
- Ilma muutlikus fixed (alati sama) kuni 10 (väga muutlik) numbrid 0-10
- Rajakatte niiskus 0% (kuiv) kuni 100% (uputus) numbrid 0-100, kuna saab seadistada 10, 20, 30 jne, siis ümardan.
- Kõik numbrid valib siis erapooletult selline tore ja mulle juba pikalt ustav olnud veebileht https://www.random.org/

Saab tulema huvitavaid ilmaolusid ja kui on küsimusi, esitage. Kõik see läheb üles ka peapostitusse.

EDIT:
On siis idee teha viimase etapina 3h kestvust. Sõit algaks erandjuhul 21.30 (lõppeks heal juhul 00.30) ja toimuks reedel 27.mai. Punktid jagunevad topelt ka, et 5p = 10p.
- Jätkaks traditsiooni lõpetada sarja kestvussõiduga
- Reedel, sest see on ametlik endude päev. :D
- Ja see oleks ka ilmselt ainuke etapp, kus on vajadus ka boksis käia mitte vihma pärast.

saaks endalegi kuskilt ja kiiresti GT6 kätte siis tuleks isegi :(
Pilt
Autu numero 24
Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Kasutaja avatar
Mundukiller
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 169
Liitunud: 09 Apr 2016, 12:20
Asukoht: Jüri



Litsents: B kat. juhiluba

 Mundukiller

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas raix4958 » 21 Apr 2016, 18:33

raix4958 / 1991 Suzuki Cappucciono (EA11R)
GT5 Platinum
GT6 Platinum
Pilt
Kasutaja avatar
raix4958
Vettel
 
Postitusi: 325
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:29
Asukoht: Võhma



Litsents: S

 RAIX4958

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 21 Apr 2016, 19:57

Kuna kõik vaikisid, ehk olite nõus pakutud endu tingimustega, siis lasen selle idee käiku.

Viimase etapp, 3h kestvust:
- Sõit algaks erandjuhul 21.30 (lõppeks heal juhul 00.30)
- Toimub reedel 3.juunil.
- Punktid jagunevad topelt ka, et 5p = 10p.
- Jätkaks traditsiooni lõpetada sarja kestvussõiduga
- Reedel, sest see on ametlik endude päev. :D
- Ja see oleks ka ilmselt ainuke etapp, kus on vajadus ka boksis käia mitte vihma pärast.

Raix ühineb olly ja kadunud luckykilleri tiimiga.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas olly1 » 21 Apr 2016, 20:36

Endu idee hea, aga mina 3.06 sõita kahjuks ei saa, ei viibi pleissi juures :( Sinna muidugi veel aega, aga vb mõnele veel ei sobi reedene päev, siis oleks hea, kui päev ümber tõstetaks, kui mitte siis pole ka hullu, lihtsalt jätan vahele. Elan siis Janekule kaasa, viibin ilmselt tema juures see õhtu :D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 21 Apr 2016, 21:15

olly1 kirjutas:Endu idee hea, aga mina 3.06 sõita kahjuks ei saa, ei viibi pleissi juures :( Sinna muidugi veel aega, aga vb mõnele veel ei sobi reedene päev, siis oleks hea, kui päev ümber tõstetaks, kui mitte siis pole ka hullu, lihtsalt jätan vahele. Elan siis Janekule kaasa, viibin ilmselt tema juures see õhtu :D

Ümber tõsta saab veel küll, nagu näiteks siis teha kava kohaselt kolmapäeval see sõit ära, ehk 8.juuni.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas olly1 » 21 Apr 2016, 21:50

NFSTimukas kirjutas:
olly1 kirjutas:Endu idee hea, aga mina 3.06 sõita kahjuks ei saa, ei viibi pleissi juures :( Sinna muidugi veel aega, aga vb mõnele veel ei sobi reedene päev, siis oleks hea, kui päev ümber tõstetaks, kui mitte siis pole ka hullu, lihtsalt jätan vahele. Elan siis Janekule kaasa, viibin ilmselt tema juures see õhtu :D

Ümber tõsta saab veel küll, nagu näiteks siis teha kava kohaselt kolmapäeval see sõit ära, ehk 8.juuni.

Eks siis vaatab, mis üldsus arvab, ainult minu pärast pole ümber vaja tõsta.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 22 Apr 2016, 20:36

Punktitabelile tegin uuenduse, et sõitjad on nüüdsest järjestatud tabelis vastavalt oma punktidele, suurima kõrgemal. Sama ka tiimidega.
Kuna võrdse arvu punktidega on ka hetkel tabelis kodanikke ja tiime, siis eelisjärjekorras on need, kes mingi etapp on olnud või toonud enim punkte, kui teine, kellel hetkel sama arv punkte.

Idee pakkus välja Olly1-1
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas SpcVnd » 22 Apr 2016, 21:47

see on tõesti geniaalne idee sortida tabel vastavalt punktidele :-D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas wirxikas » 22 Apr 2016, 22:39

Kas sul tabel automaatselt viskab järjekorda? Kui ei, siis mul valem selleks olemas.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 22 Apr 2016, 23:02

wirxikas kirjutas:Kas sul tabel automaatselt viskab järjekorda? Kui ei, siis mul valem selleks olemas.

Automaatselt ei aga kõlbab mulle ka nii kuidas ma sain ja saan selle.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas wirxikas » 23 Apr 2016, 10:53

NFSTimukas kirjutas:
wirxikas kirjutas:Kas sul tabel automaatselt viskab järjekorda? Kui ei, siis mul valem selleks olemas.

Automaatselt ei aga kõlbab mulle ka nii kuidas ma sain ja saan selle.

OK!
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 23 Apr 2016, 15:13

wirxikas kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
wirxikas kirjutas:Kas sul tabel automaatselt viskab järjekorda? Kui ei, siis mul valem selleks olemas.

Automaatselt ei aga kõlbab mulle ka nii kuidas ma sain ja saan selle.

OK!

Loodetavasti ma ei öelnud seda halvasti? (võib järeldada suurtest tähtedest)
Pool-automaatselt teeb siis, ma lihtsalt tõmban positsioonide kastil joone üle ja järjestab.
Sõitjad ja tiimid eraldi.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 23 Apr 2016, 15:53

Kestvussõidu teemal. Ega omale ka reede eriti ei pruugi sobida. Aga ausalt öelda tea, kas üldse pikka sõitu viitsin sõita. :) Teed kas pooleteist tunnist sõitu ja kummagi eest punktid siis. Näis kas mu auto üldse võrdsustub teiste omadega ka.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine Kuubiku ralli



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE