9. Prantsusmaa - Chamonix (16.11)

Re: 9. Prantsusmaa - Chamonix (09.11)

PostitusPostitas lucster4678 » 17 Nov 2016, 20:14

NFSTimukas kirjutas:
Nikson kirjutas:Lükka siis pigem edasi, kuni ise ka saad ikka kaasa sõita.

Arvatavasti sul selle tausta pildi pärast. Küll sa tead kes sul seal pildil oli.

Vb, kuigi selle vahetan ka igaksjuhuks ära, et ei korduks kui ta veel seepärast polnud. Mul selline kahtlane tunne, et see, kes sisse häkkis, ei teinud ainult minu surnuks kuulutamist. Kui konto tagasi saan, uurin järgi absoluutselt kõik. Herr Adolf tuli mõttesse küsida, et kuidas temaga lood on PlayStation bännhaamrite silmis aga kui seda segast kõnet täpselt mäletan ja aru sain, asi polnud selles. Et igaksjuhuks hoidsin seda keelel kinni.

Aga selle soome playstation suppordi tädikesega oli 10 min see probleem, et selgeks teha minu PSN. :D Kui raske ikka saab olla kirjutada ja aru saada "NFSTimukas". Lõpuks sain nii, et ütlesin tähe ja siis sellele otsa mingi nimetuse, "a" nagu "apina".

Aga kui rahvas ütleb, et järgmine nädal, eks siis teeb ja loomulikult tahan ise ka osaleda. :D

Teist PSNi mul ei ole aga kannatan selle nädalakese kenasti ära, saab single player osasid mängudel rahus teha. :)

Ju kellelegi ei meeldinud Adolfi vuntsid.Sai pahaseks ja häkkis sisse.
lucster4678
Uustulnuk
Uustulnuk
 
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Nov 2016, 14:52
Asukoht: Planeet Maa.



Litsents: Harju-keskmine

 luckykiller205

Re: 9. Prantsusmaa - Chamonix (16.11)

PostitusPostitas lucster4678 » 17 Nov 2016, 21:11

Mundukiller kirjutas:
olly1 kirjutas:Oot kas sain õieti aru, et Timukal võeti PSN nädalaks maha, et tal oli Hitleri pilt kuskil taustaks? :D :D
Mina kes Timukat kunagi päris elus näinud ei ole, tuli silme ette kohe selline poiss Raplamaa metsadest:
Pilt

Hahahaha :D nüüd ei saa seda pilti peast välja. Kui herr timukast juttu siis tuleb vunts silme ette :D


Tule taevas appi!Mees(Hitler) ei teinud ju midagi hullu.Palju hullem oli Stalin.Stalin tegi palju hullemat.Eesti(ja teised 14 riiki veel) oli 52 aastat Venemaa võimu all.Ja nüüd need lollid sepad(lääne meedia) tulevad siin seletama.Õppigu eesti ajalugu tundma. :x :x :(
lucster4678
Uustulnuk
Uustulnuk
 
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Nov 2016, 14:52
Asukoht: Planeet Maa.



Litsents: Harju-keskmine

 luckykiller205

Eelmine

Mine Kuubiku ralli vol 2



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE