5. Pärnumaa (17.01)

5. Pärnumaa (17.01)

PostitusPostitas StenNansten » 15 Jaan 2017, 11:43

Pärnumaa
Pilt
Auto: Volvo S60 T-5 Sport '03
Ilmaolud: Kergelt pilves
TPM teema: Eifel Flat

Üldinfo
Start - kell 22.00 - kergest hilinemisest teavitada enne algust siia teemasse. Palun enne sõitu süüa kõht täis, käia suitsul ja vetsus.

Võistlusruum - Eesti Gran Turismo Kommuuni club events alt ja võistlusruum ise on üleval vähemalt 21.45
Rehvid - Max Sport Soft (SS)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Infot ja tulemused:

PostitusPostitas StenNansten » 18 Jaan 2017, 1:31

6. Saaremaa etapp läheb edasilükkamiseks 24.jaanuarile!
Olid täna jubedad internetiprobleemid. Soovitan soojalt WiFiga osalejatel kaabliühenduse peale ümber kolida. Ei ole mõtet vastu vaielda, et endal pole probleeme WiFiga olnud, küll juhtub ja valusalt ning see pole vaid sulle ebamugav vaid ka kõikidele teistele, sain isegi õppetunni sel teemal üks hetk.

Tulemused:
1.sõit
Pilt
2.sõit
Pilt
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Infot ja tulemused:

PostitusPostitas olly1 » 18 Jaan 2017, 12:47

NFSTimukas kirjutas:6. Saaremaa etapp läheb edasilükkamiseks 24.jaanuarile!
Olid täna jubedad internetiprobleemid. Soovitan soojalt WiFiga osalejatel kaabliühenduse peale ümber kolida. Ei ole mõtet vastu vaielda, et endal pole probleeme WiFiga olnud, küll juhtub ja valusalt ning see pole vaid sulle ebamugav vaid ka kõikidele teistele, sain isegi õppetunni sel teemal üks hetk.

Miks sa arvad et ainult wifi mehed süüdi olid. Ma arvan, et sul endal olid ka seal mingid hädad. Ma ei saanud tuppa sisse isegi siis kui Janek vedeles offlines. Mul väga harva nii olnud, et kuhugi tuppa sisse ei saa. Jutt sul muidugi õige, kaabiga alati parem see värk, ise läksin ka kunagi ruttu ümber, sest wifiga ei püsinud konto sees.
PS: Sõidud olid muidu ägedad :)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Infot ja tulemused:

PostitusPostitas StenNansten » 18 Jaan 2017, 16:57

olly1 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:6. Saaremaa etapp läheb edasilükkamiseks 24.jaanuarile!
Olid täna jubedad internetiprobleemid. Soovitan soojalt WiFiga osalejatel kaabliühenduse peale ümber kolida. Ei ole mõtet vastu vaielda, et endal pole probleeme WiFiga olnud, küll juhtub ja valusalt ning see pole vaid sulle ebamugav vaid ka kõikidele teistele, sain isegi õppetunni sel teemal üks hetk.

Miks sa arvad et ainult wifi mehed süüdi olid. Ma arvan, et sul endal olid ka seal mingid hädad. Ma ei saanud tuppa sisse isegi siis kui Janek vedeles offlines. Mul väga harva nii olnud, et kuhugi tuppa sisse ei saa. Jutt sul muidugi õige, kaabiga alati parem see värk, ise läksin ka kunagi ruttu ümber, sest wifiga ei püsinud konto sees.
PS: Sõidud olid muidu ägedad :)

Ma seda ei tea, mis mitte-janeku ajal netis viga oli. PS4 chatis jutt jätkus ja sai testitud, et minu nett igati soliidne. 30-20/5-1 (kõigub) ja ping 11. Kas janeku nett jäi nakkusena külge vms. Ja PS4l mängivatele tegelinskitele ilmselt tuttav probleem see nädal olnud PSN jamad, vb ka seegi. Noh, kui miski ei aita järgmine kord, siis ruumi kvaliteedi optimeerimiseks sulgen häälvestluse ruumis. Kes tahavad väga, saavad ka PS4 peal, kel PS4 muidugi olemas.

Pärnumaa mayhem oli tõesti lõbus. :D Mu üldtabeli tulemusele ilmselt kuri, enne ööd kalkuleerin ajad täna, saab siis teada. Kahju, et tore õhtu nii rikutud sai, tehnika sport ikkagi.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Lõplikud tulemused

PostitusPostitas StenNansten » 18 Jaan 2017, 19:41

5. Pärnumaa

1. Linnuke - 8:28.422 / 16p
2. olly1-1 - 8:29.622 / 15p + 1p (kiireim aeg)
3. taniel1164 - 8:33.442 / 14p
4. NFSTimukas - 8:48.006 / 13p
5. EestiTallinn068 - 8:48.558 / 12p
6. SpcVnd - 8:51.595 / 11p
7. janek166 - 10:17.770 / 10p
8. Mundukiller - 4:35.795 / 9p (Osales ainult 2.sõidus)


Üldtabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... Dc/pubhtml
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten


Mine Sprindi meistrid: Eesti Tuur



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE