6. Saaremaa, 7.Hiiumaa ja 8.Läänemaa (24.01)

6. Saaremaa, 7.Hiiumaa ja 8.Läänemaa (24.01)

PostitusPostitas StenNansten » 22 Jaan 2017, 12:52

Saaremaa
Pilt
Auto: Alfa Romeo GT 3.2 V6 24V '04
Ilmaolud: Väga kergelt pilves
TPM teema: Eifel Flat
Kodurada: Mihkel0987

Hiiumaa
Pilt
Auto: Mazda DEMIO SPORT '10
Ilmaolud: Väga kergelt pilves
TPM teema: Eifel Flat

Läänemaa
Pilt
Auto: Honda INSIGHT LS '09
Ilmaolud: Tugev pilvisus ainult
TPM teema: Eifel Flat

Üldinfo
Start - kell 22.00 - kergest hilinemisest teavitada enne algust siia teemasse. Palun enne sõitu süüa kõht täis, käia suitsul, vetsus ja PS3 sätetest panna WiFi pealt kaablile.

Võistlusruum - Eesti Gran Turismo Kommuuni club events alt ja võistlusruum ise on üleval vähemalt 21.30. Üritaks kõik tulla seekord veidike varem, et kontrollida kuidas internetiga meil seekord läheb. Soovitan PS3 ühendada enne sõitu kaabliga ja suurema viitsimise puhul süviti üht teist nipitada. Teha ka Clean Cache mängusiseselt oleks tervislik. Kui ikka jätkub sama, mis eelmine kord, siis mikker kinni ja see on parim, mis ma teha saan meie sõitude edukaks õnnestumiseks. Kui tarvis abi, olen ma valmis aitama PSN postkasti kaudu.

Rehvid - Max Sport Soft (SS)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Algsed tulemused

PostitusPostitas StenNansten » 25 Jaan 2017, 1:58

6. Saaremaa
1.sõit
Pilt
2.sõit
Pilt

7. Hiiumaa
1.sõit
Pilt
2.sõit
Pilt

8. Läänemaa
1.sõit
Pilt
2.sõit
Pilt

Kes soovivad, võivad esitada kaebusi 24h jooksul.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Lõplikud tulemused:

PostitusPostitas StenNansten » 26 Jaan 2017, 12:17

6. Saaremaa
NFSTimukas 6:26.029 / 16p + 1p (kiireim aeg)
Linnuke 6:27.312 / 15p
olly1-1 6:33.297 / 14p
taniel1164 6:33.816 / 13p
SpcVnd 6:34.280 / 12p
EestiTallinn068 6:51.723 / 11p

7. Hiiumaa
Linnuke 8:09.616 / 16p + 1p x2 (kiireim aeg ja kodumaakond)
NFSTimukas 8:09.773 / 15p
SpcVnd 8:10.126 / 14p
olly1-1 8:15.757 / 13p
taniel1164 8:31.011 / 12p
EestiTallinn068 8:34.509 / 11p
janek166 4:04.902 / 10p (lõpetas ainult ühe sõidu)

8. Läänemaa
olly1-1 9:02.739 / 16p + 1p (kiireim aeg)
taniel1164 9:07.803 / 15p
SpcVnd 9:09.328 / 14p
Linnuke 9:10.633 / 13p
NFSTimukas 9:11.437 / 12p
janek166 9:49.149 / 11p
EestiTallinn068 9:50.405 / 10p

Üldtabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... Dc/pubhtml
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Saaremaa, 7.Hiiumaa ja 8.Läänemaa (24.01)

PostitusPostitas StenNansten » 26 Jaan 2017, 12:47

Huvitav vaadata kuidas kõik Harjumaa mehed tabelis tagaotsas on ja muud eri maakonna päritolu sõitjad eesotsas. :D
Linnukesele vabandused, et polnud pannud Hiiumaa etappi algselt tema kodumaakonna sõiduks, infosse.

Sai seekord EestiTallinna palvel ka radu harjutatud miskipärast, erilist vahet sisse ei toonud küll. :D Ikka läks kas sama hästi või kehvasti, pole minu teema see harjutamine. :) Saaremaal oli väga huvitav intsident janekuga, kus üritasin temast mööduda sirgel, tegi väheke raja liiga kitsaks ja nügisin teda tagasi, et mulle ruumi teeks aga ei, ei tahtnud ta mind mingi hinna eest enne lõppu mööda lasta ja hakkas rammima kuniks ise risti oli kraavis ja lahkus sõidust. Teine sõit oli esimese kõrval liiga tavaline ja parema tulemusega.

Hiiumaa etapi tehnilisus oli kõikide osavõtjate seas näha ja ka tunda. Korralik plekimölkimine ja sünkroniseeritud kraaviskäigud terve kambaga kestsid terved sõidud. Teises sõidus oli korralik ja tuline võidusõit Tallinna ja SpcVnd vahel, sealt mööduti kus vähegi sai. Tallinn ajapikku väsis ära ja Specist sai ise korra möödutud ka väljapoolt rada, kogematta :-D , õnneks sai ta oma koha tagasi ja ei pea kandma karistust selle eest. :) Vabatahtlikult ma seda tagasi küll ei andnud aga mis sellest.

Läänemaa, korralik segadus, esimene sõit läks vägagi aiataha mul. Lossivaremete juures keegi lendas hull kiirusega küljelt ja jäin kraavi piisavalt kauaks, et oma koht välja teenida. Lõpus sai jällegi Spciga võidu sõidetud ja seekord Spc tegi ise vea, saatis mu Honda kraavitiirule aga viisakusest enne lõppu andis koha tagasi, pääses karistusest. :)
Teine sõit jätkus peaaegu sama draama kui oleks vaid Spci kätte saanud, olin liiga ebakindel kurvidega sel rajal ja see andis mulle teise sõidu koha, ehk teise koha. Ei kujuta ette, mis mayhem tagapool ka toimus.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Saaremaa, 7.Hiiumaa ja 8.Läänemaa (24.01)

PostitusPostitas olly1 » 27 Jaan 2017, 16:22

NFSTimukas kirjutas: Saaremaal oli väga huvitav intsident janekuga, kus üritasin temast mööduda sirgel, tegi väheke raja liiga kitsaks ja nügisin teda tagasi, et mulle ruumi teeks aga ei, ei tahtnud ta mind mingi hinna eest enne lõppu mööda lasta ja hakkas rammima kuniks ise risti oli kraavis ja lahkus sõidust.

Vaatasin ka huvipärast, mis teil seal juhtus. Sa muidugi räägid siin, nagu Janek oleks ainult patukott. Ma küll ei näinud, et ta sind ramminud oleks. Tema ainuke viga oli see, et sõitis keset teed. Sul oli muidugi üsna kitsas sealt mööda suruda ja peale lauget kurvi järjest kitsamaks läks. Ei teagi kuidas need need õiglased reeglid on, aga minuteada ees olev auto võib valida ükskõik mis sõidujoone, ja kuskil pole kirjas, et ta peab kohe eest ära tulema, kui keegi tagant läheneb, lihtsalt ei tohi tahtlikult ette keerata/plokkida, või eksin? Janek kordagi ei pendeldanud seal, sõitis ilusti oma joont edasi, niikaua kui sa seal külje all kolistama hakkasid, sest ühed rattad juba murul.
Seal olukorras oli ehk üks põhjus ka see, et enamus Hood view's sõitjad ei näe taga toimuvat, mind see ikka üsna tihti häirib. Ise sõidan tagant vaates, näen alati mis ümber auto toimub. GTs vist mingi blind spot indicator näidikud ka, ei tea kuidas need toimivad või kas keegi neid kasutab, aga väga palju kohtab sellist sisse pendeldamist.
Sõidud olid põnevad, mul oli just esimene teisipäev, kui pidin külmalt peale tulema, tavaliselt esmaspäeval sõidan korra rajad läbi. Tulemused ka kohe nigelamad. Imekombel Hondaga suutsin võita, sain rahulikult ees sõita, taga käis vist kõva madin :D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1


Mine Sprindi meistrid: Eesti Tuur



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE