Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas Taniel1164 » 19 Veebr 2017, 22:46

Osalen ka: Kei-autod- Suzuki Kei Works '02
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas StenNansten » 19 Veebr 2017, 23:17

Tõstan suure küsimärgi kalendrikohasele toimumisele, järgmine nädal vb kisub liiga kiireks ära.
Info tuleb, kui tuleb, samal päeval. Eks mingisugune ikka. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas olly1 » 20 Veebr 2017, 1:39

Panen ka end kirja, autoks Marcos. Kui vajadus, võin ka poolt vahetada, aga ainult siis kui cappucino saan :)
PS: Proovisin täna märjal Tsukubal endale meeldivaid autosid, pole see Hipikas nii aeglane midagi, on palju hullemaid... Üks asi jäi veel silma, et mõned autod juba HP piirimail, Lotus vist täitsa miinimumis ja Marcosel ka palju varu ei ole (min 39hp), loodan, et korraldaja sellega arvestanud ja KG lisatakse ikka PPde järgi nagu hobuseidki muudad ;)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas StenNansten » 20 Veebr 2017, 8:48

olly1 kirjutas:Panen ka end kirja, autoks Marcos. Kui vajadus, võin ka poolt vahetada, aga ainult siis kui cappucino saan :)
PS: Proovisin täna märjal Tsukubal endale meeldivaid autosid, pole see Hipikas nii aeglane midagi, on palju hullemaid... Üks asi jäi veel silma, et mõned autod juba HP piirimail, Lotus vist täitsa miinimumis ja Marcosel ka palju varu ei ole (min 39hp), loodan, et korraldaja sellega arvestanud ja KG lisatakse ikka PPde järgi nagu hobuseidki muudad ;)

HP piirimail autod ka suur mure jah, lisaks nendele, kes on lähedal maksimaalsele. Seepärast ka kaalutlusele võtnud, et ei muuda terve hooaja vältel miskit, kui esimene ja ilmselt ka teine etapp autod liiguvad mõistlikult võrdselt. Vähemalt seda tegid tood sirgel niipalju kui neid kahtlaseid oli. Seda näeb ja kaalutleb tõsisemalt alles siis.

6 osalejat on "meh" hetkel aga kartsin vahepeal, et osalejate puuduse tõttu peab sarja ärajätmist kaalutlema. :(
Ei tundu väga mõtet 4 sõitja vahel sarja korraldada nagu ju, 6 on täpselt piisav aga siiski, võiks rohkem olla.
GT6 kahjuks siin Gran Turismo foorumis.... surnud projekt üsna pea ja aeglaseid autosid (loe: kuubikuid) liiga palju sõidetud juba. :D

GT6 juba minugi mõistes ära suremas, vähemalt see kuu kui World of Tanksis peab hunnik tanke võitma ning saama ja päevavõidutama. Sisselogimisboonuse järgi käinigapäevaselt vähemalt, nädalas 2-3 korda üritan väljakutset teha, peaaegu terve pühapäev läheb uuele väljakutsele ja siis sarja etapi ettevalmistamisele. Galeriid võtavad ühest päevast korralikud tunnid, kord nädalas veedan ka mõned tunnid viimaks töötavas Quick Matchides (või mu nett nüüd parem selle jaoks). Formula Gran Turismoga väga mõnus sõita seda, Suzukat sai sõidetud nii palju seal sellega, et teenisin 25 milli. :D Imelikul kombel GTs kokku sattunud vägagi suures osas mõistlike sõitjatega, vedanud. Tallinnaga vahel testib midagi ja teen nostalgia mõttes ka Nürpa 24 minutit, 2014-2016 aastal oli see igapäevane mul viia üks suvaline auto sellele võistlusele karjääris ja vaadata kuidas hakkama saab, isegi stardiauto Honda Fit sai võidu sealt. :)
See on siis minu mõistes väljasuremine.

EDIT:
Tabelgi nüüd valmis:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Ja sooviks foorumi modedelt selle sarja aktuaalseks tegemist. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas olly1 » 20 Veebr 2017, 9:40

NFSTimukas kirjutas:HP piirimail autod ka suur mure jah, lisaks nendele, kes on lähedal maksimaalsele. Seepärast ka kaalutlusele võtnud, et ei muuda terve hooaja vältel miskit, kui esimene ja ilmselt ka teine etapp autod liiguvad mõistlikult võrdselt. Vähemalt seda tegid tood sirgel niipalju kui neid kahtlaseid oli. Seda näeb ja kaalutleb tõsisemalt alles siis.

Ma arvan, et ühtlustamissüsteem peaks ikka olema, eile proovisin märjal tsukubal endale meelepärased autod läbi puusalt tehtud seadetega, ringiaja vahed tulid kuni 4s. Piirajasse jooksnud autodele lisa siis lihtsalt kaalu samade PPde järgi, mis muidu hobuseid lisaksid, toimib hästi ma arvan. Lotusega vast probleemi ei ole, selle handling rohkem driftimeestele (vihmas vähemalt), Marcosega võib küll juhtuda, et HPd jooksevad miinimumi.
Sõitjaid vähe jah, ma lähtuks sinu essa seasoni järgi, miinimum 10 sõitjat. Alla selle ei viitsiks ise ka vist, sprindis võis veel 7kesi paugutada, seal mehed koos, selliste aeglaste punnidega läheks ilmselt asi igavaks.
Mul vaba aega nii vähe (või peaaegu ei olegi) et mul GTs koguaeg midagi teha :)
PS: Ma kalendri nädala võrra edasi lükkamise poolt, äkki tilgub sõitjaid juurde ka kuskilt...
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas StenNansten » 20 Veebr 2017, 9:48

olly1 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:HP piirimail autod ka suur mure jah, lisaks nendele, kes on lähedal maksimaalsele. Seepärast ka kaalutlusele võtnud, et ei muuda terve hooaja vältel miskit, kui esimene ja ilmselt ka teine etapp autod liiguvad mõistlikult võrdselt. Vähemalt seda tegid tood sirgel niipalju kui neid kahtlaseid oli. Seda näeb ja kaalutleb tõsisemalt alles siis.

Ma arvan, et ühtlustamissüsteem peaks ikka olema, eile proovisin märjal tsukubal endale meelepärased autod läbi puusalt tehtud seadetega, ringiaja vahed tulid kuni 4s. Piirajasse jooksnud autodele lisa siis lihtsalt kaalu samade PPde järgi, mis muidu hobuseid lisaksid, toimib hästi ma arvan. Lotusega vast probleemi ei ole, selle handling rohkem driftimeestele (vihmas vähemalt), Marcosega võib küll juhtuda, et HPd jooksevad miinimumi.
Sõitjaid vähe jah, ma lähtuks sinu essa seasoni järgi, miinimum 10 sõitjat. Alla selle ei viitsiks ise ka vist, sprindis võis veel 7kesi paugutada, seal mehed koos, selliste aeglaste punnidega läheks ilmselt asi igavaks.
Mul vaba aega nii vähe (või peaaegu ei olegi) et mul GTs koguaeg midagi teha :)
PS: Ma kalendri nädala võrra edasi lükkamise poolt, äkki tilgub sõitjaid juurde ka kuskilt...

Võiks tilkuda küll sama hästi kui diri-tamm-tammesid Antsude loos :D (Minu lemmiku selle aastase euroloo teema läks sellega juba enne suurt pidu kinni)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas SpcVnd » 20 Veebr 2017, 10:43

kuna mul absoluutselt pole aega neid autosid testida, siis osalen oma tavapärase punniga edasi... nii et võid minu ja mu Z-punni kirja panna :)
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas janek166 » 06 Mär 2017, 0:56

Tulen Ollyle, Linnukesele ja Mundule appi, autoks Mini Cooper 1.3i '98.
Kasutaja avatar
janek166
Uudistaja
Uudistaja
 
Postitusi: 10
Liitunud: 28 Apr 2016, 10:52
Asukoht: Tallinn/Laagri



Litsents: S

 janek166

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas StenNansten » 06 Mär 2017, 11:33

Häid uudiseid siis neile, kes poolt vahetada ei taha, te ei pea seda ilmselt tegema. :)
Vaevalt nüüd inimesed ärkama hakkavad ja kõik sassi löövad.

EDIT:
Sain üllatavalt kiirelt pildi ette: :)

Lähme nüüd kindlalt üle puhtale HP penalty süsteemile, meid mõistlikult vähe ja süsteem ise parem nagu 1.etapi teemas arutletud sai. Aga enne sooviks teilt teada, kas oskate oma autode miinimum HP kätte saada ja sellega ka rajale tulla. Igaksjuhuks küsin, et ei tekiks mingit draamat sel teemal tulevikus.

Z Act - 20hp
Coure - 32hp
Marcos - 39hp
Cooper - 31hp
Panda - 22hp
Spitfire - 36hp
Kei - 32hp

Pidada tuleb meeles väga seda, et kui HPd sätid allapoole 95hp saavutavaid juppe (tegelikult töötab see nii ja see ei tähenda seda, et power limiter tõuseb, kui seda allapooole 95hp krutid) ja 50% power limiter, olgu see viimane asi, mis näpid seal või muidu mäng resetib power limiteri ja miinimum sellel on kõrgem või üldse 100%.
Miinimum HPd sain - 50% power limiter lisades juppe kui vaja oli ja kui see paigas, võtsin kõik jupid ära.

Penalty süsteem hakkab vastavalt piirangutele toimima võitja-keskmine-viimane järgi. Üritan veel max 63hp hoida aga seetõttu pean jälgima, et kõik saaksid sellega koos oma "välja teenitud" järgmise etapi hobused.

Kui küsimusi ja ideid, julgelt.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas olly1 » 13 Mär 2017, 18:34

Mina saan muuta küll. Sama süsteemiga, nagu kirjutasid, ajan hobused üles kuni laseb 50% peale panna, siis korjan jupid maha tagasi. Töötab minu käru puhul.
Tallinna autot ka näppisin siin ükspäev, seal jooksis korralikult lukku see limiter. Aitas see, et ostsin kõik jupid peale, läksin setting menüüst välja, siis uuesti sisse ja 50% limiter oli lahti jälle.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas reimo » 06 Apr 2017, 21:06

Sõiduk: Alto Works RS-Z
reimo
Uudistaja
Uudistaja
 
Postitusi: 11
Liitunud: 08 Juul 2016, 11:30
Asukoht: Peetri



Litsents: S

 R-3831013

Re: Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid

PostitusPostitas StenNansten » 03 Juun 2017, 14:45

reimo kirjutas:Sõiduk: Alto Works RS-Z

Paberimajandus minu poolt tehtud, ootame rajale. :)
Aga et suure üllatusena ei tuleks see, et masin aeglane ... see võib olla üsnagi aeglane meiega võrreldes tänasel võistlusel. Loodetavasti pole probleemiks kui nii on, järgmine etapp siis palju kiirema masinaga. :)

EDIT:
Selle sarja võib nüüd administratsioon ajalukku lükata.


Viimati tõstisStenNansten, 03 Juun 2017, 14:45.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE