5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas StenNansten » 05 Apr 2017, 19:40

Nikson kirjutas:Eks seda isu homme näha. :D

Loodan, et mitte. Uskumatu, et seda loodan. :-D
Neljapäeva sõidud olid väga mõnusad neljapäevade õhtute sisustamised kuniks kadusid.

Aga hoia isu ja idee seekord järgmiseks nädalaks pigem. :) Neljapäev hetkel parim sel nädalal, nädalalõpp liiga lahtine.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas Nikson » 05 Apr 2017, 20:35

Järgmine neljapäev peaks Rajareits korraldama. Tal eelmine päev just sünnipäev. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas Taniel1164 » 05 Apr 2017, 21:09

Olen ka neljapäeva poolt
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas StenNansten » 06 Apr 2017, 7:05

Nikson kirjutas:Järgmine neljapäev peaks Rajareits korraldama. Tal eelmine päev just sünnipäev. :)

Loodetavasti
Ja meeldetuletuseks, start kell 22, samad reeglid ja tingimused, mis peapostituseski ehk nagu teisipäeval. Hobesed ainult teist tõugu seekord ees. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas reimo » 06 Apr 2017, 20:04

Õhtu
Pole kunagi teiega koos mänginud. Mõtlesin, et prooviks.
Juhul kui saab.(kui võetakse) :)
Mis tegema pean, et osaleda?

Reimo
reimo
Uudistaja
Uudistaja
 
Postitusi: 11
Liitunud: 08 Juul 2016, 11:30
Asukoht: Peetri



Litsents: S

 R-3831013

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas StenNansten » 06 Apr 2017, 20:48

reimo kirjutas:Õhtu
Pole kunagi teiega koos mänginud. Mõtlesin, et prooviks.
Juhul kui saab.(kui võetakse) :)
Mis tegema pean, et osaleda?

Reimo

Tere tulemast ja ikka võtame aga enne,
soovitaksn lugeda läbi peateema esimest postitust, kus on kogu võistlussarja info: viewtopic.php?f=165&t=1089
Kui kõik selge niivähegi kui saab, on vaja registreerida, kuna see on tõsine võidusõidu sari.
Saadan ka PSN sõbrakutse ning kui vähegi jõuad, võiksid täna enne 22.00 registreeritud olla ja tulla rajale. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas reimo » 06 Apr 2017, 20:53

Regamine käib mis variandiga?
reimo
Uudistaja
Uudistaja
 
Postitusi: 11
Liitunud: 08 Juul 2016, 11:30
Asukoht: Peetri



Litsents: S

 R-3831013

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas StenNansten » 06 Apr 2017, 20:57

reimo kirjutas:Regamine käib mis variandiga?

PSN / Auto
ja see ka seal peateemas loomulikult. See siin on etapiteema näiteks.

EDIT: Tundub, et peateemas olen lubanud vabas vormis registreerida, ütle auto ja kõik, PSN nkn näha. :) Täitsa unustanud olin.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Õiged ja lõplikud tulemused:

PostitusPostitas StenNansten » 06 Apr 2017, 23:23

Pilt
UUED HOBUSED:
Spoiler: näita
SpcVnd 54hp > -3hp > 51hp
NFSTimukas 54hp > -2hp > 52hp
olly1-1 48hp > -1hp > 47hp
janek166 62hp > 0hp > 62hp
taniel1164 59hp > 1hp > 60hp
Linnuke 57hp > 2hp > 59hp
EestiTallinn068 59hp > 3hp > 62hp
R-3831013 55hp > 4hp > 59hp

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Viimati muutis StenNansten, 20 Mai 2017, 13:30, muudetud 2 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas olly1 » 07 Apr 2017, 16:11

Sõit oli põnev, Timukaga sai jälle isuga madistatud, kahjuks seekord pidin alla vanduma. Kahju, et uus mees jälle Kei autoga, tiimide teema on selleks sarjaks ilmselt läbi...
Üks küss korraldajale, millele ma ei saanud eelmine kord vastust, küsin uuesti:
Miks sa uue raja alles esmaspäeval välja kuulutad, erilist pointi ju ei ole seda saladuses hoida. Seda enam, et see teiste suhtes ebaaus ka, kuna sa tead ju järgmist rada terve nädala. Ma saan aru, et sa noorem poiss, vaba aega rohkem jne, aga paljud meist ei jõua esmaspäeva õhtul pleissi taha ja siis peab tihtipeale külmalt peale tulema teisipäeval.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas StenNansten » 07 Apr 2017, 16:30

olly1 kirjutas:Sõit oli põnev, Timukaga sai jälle isuga madistatud, kahjuks seekord pidin alla vanduma. Kahju, et uus mees jälle Kei autoga, tiimide teema on selleks sarjaks ilmselt läbi...
Üks küss korraldajale, millele ma ei saanud eelmine kord vastust, küsin uuesti:
Miks sa uue raja alles esmaspäeval välja kuulutad, erilist pointi ju ei ole seda saladuses hoida. Seda enam, et see teiste suhtes ebaaus ka, kuna sa tead ju järgmist rada terve nädala. Ma saan aru, et sa noorem poiss, vaba aega rohkem jne, aga paljud meist ei jõua esmaspäeva õhtul pleissi taha ja siis peab tihtipeale külmalt peale tulema teisipäeval.

Ma ei tea järgmist rada terve nädal ise ka, samal päeval saan teada samuti. :) Et pole ebaaus selles mõttes korraldaja ja osalejate ees väga, vb mingi tund tean rohkem järgmist rada.
Aga see hiline rajast teavitamine on esimese hooaja jäänuk Kuubikutes, kui Track Path Maker oli suhteliselt uus ja uusi radu tuli peale väga palju. Esimesel hooajal olid kõik rajad Track Path Makeri omad ja üritasin kõige reaalsemad leida. Selles osas võib muutust lubada nüüd kindlasti, et väga hea, et tõstatasid selle üles. Ja vabandust, et enne pole vastanud.

Eks võin kohe tegelema hakata ja avalikustada järgmise etapi info. :)
Edasipidi hakkan radu kolmapäeviti avalikustama, peaks olema parem aga tervet kalendrit ette ka ei tahaks öelda, sest Track Path Makeri rajad jätaks viimasele hetkele ning kestvussõidu rada (mida ise teen kunagi) ei ole veel tegemiseski kuigi võiks hakata juba otsima midagi.

Ja Maailm vs Kei-Autod punktide kohta niipalju, et kõige võrdsem oleks pidada duelli arvestust keskmiste punktide järgi, mis tabelisse lisasin ja mille ka otsustavaks teguriks teen.

Ja pole ma midagi nii noor, 20. :D Hetkel kahjuks töötu ning kodune ja seda seetõttu, et oma tervisega probleemid ja pidin lahkuma seetõttu endiselt töökohalt. Ja uut kohta leida seetõttu mul väga keeruline, sest väga paljude teguritega vaja arvestada ja õppima ka midagi ei läheks, kus hiljem selgub, et see töö tervist kahjustav võib olla. Hetkel kõvasti mõtlemistööd ja uurimist teen.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas olly1 » 07 Apr 2017, 21:31

NFSTimukas kirjutas:Ma ei tea järgmist rada terve nädal ise ka, samal päeval saan teada samuti. :) Et pole ebaaus selles mõttes korraldaja ja osalejate ees väga, vb mingi tund tean rohkem järgmist rada.
Aga see hiline rajast teavitamine on esimese hooaja jäänuk Kuubikutes, kui Track Path Maker oli suhteliselt uus ja uusi radu tuli peale väga palju. Esimesel hooajal olid kõik rajad Track Path Makeri omad ja üritasin kõige reaalsemad leida. Selles osas võib muutust lubada nüüd kindlasti, et väga hea, et tõstatasid selle üles. Ja vabandust, et enne pole vastanud.

Eks võin kohe tegelema hakata ja avalikustada järgmise etapi info. :)
Edasipidi hakkan radu kolmapäeviti avalikustama, peaks olema parem aga tervet kalendrit ette ka ei tahaks öelda, sest Track Path Makeri rajad jätaks viimasele hetkele ning kestvussõidu rada (mida ise teen kunagi) ei ole veel tegemiseski kuigi võiks hakata juba otsima midagi.

Ja Maailm vs Kei-Autod punktide kohta niipalju, et kõige võrdsem oleks pidada duelli arvestust keskmiste punktide järgi, mis tabelisse lisasin ja mille ka otsustavaks teguriks teen.

Ja pole ma midagi nii noor, 20. :D Hetkel kahjuks töötu ning kodune ja seda seetõttu, et oma tervisega probleemid ja pidin lahkuma seetõttu endiselt töökohalt. Ja uut kohta leida seetõttu mul väga keeruline, sest väga paljude teguritega vaja arvestada ja õppima ka midagi ei läheks, kus hiljem selgub, et see töö tervist kahjustav võib olla. Hetkel kõvasti mõtlemistööd ja uurimist teen.

Tänx, saan nüüd nv korra proovimas käia, ei pea esmaspäeval uneminutite arvelt seda tegema. Mulle piisabki, kui järgmise nädala rada kasvõi reedeks üleval oleks, ei peagi kogu kalendrit avalikustama.
Tiimid keskmise peale üle viia hea mõte, kuna suht võimatu, et iga nädal mõlemal tiimil sama palju mehi rajal.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas SpcVnd » 11 Apr 2017, 14:05

ma mäletan, et raja hiline avalikustamine oli just selle mõttega, et rahvas kõik suht külmalt peale tuleks. minul pole vahet, kas rada on päev, nädal või kuu ette teada - proovida pole aega enivei. tund enne sõidu algust teen toa, et käimar paika saada ja thats it. nii et mina pooldan seda samal päeval teadustamist - mida hiljem seda parem...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas StenNansten » 11 Apr 2017, 15:18

SpcVnd kirjutas:ma mäletan, et raja hiline avalikustamine oli just selle mõttega, et rahvas kõik suht külmalt peale tuleks. minul pole vahet, kas rada on päev, nädal või kuu ette teada - proovida pole aega enivei. tund enne sõidu algust teen toa, et käimar paika saada ja thats it. nii et mina pooldan seda samal päeval teadustamist - mida hiljem seda parem...

Ilmselt ka seetõttu, ähmaselt meenub. Ise ei tee trenni ega näpi käimaritki, jääkülmalt tulen rajale aga, kel suur soov ka enne harjutada, palun. Ei hakka võimalusi piirama kui põhjust eriti pole. Minu jaoks auto väga lihtne juhtida, raja nkn sõidan korra läbi (mitte enda masinaga) kuna kõlblikust kuubikute etapiks peab testima ja ka teeks pildi etapile.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Ahvenisto Moottorirata (04.04)

PostitusPostitas olly1 » 11 Apr 2017, 18:47

SpcVnd kirjutas:ma mäletan, et raja hiline avalikustamine oli just selle mõttega, et rahvas kõik suht külmalt peale tuleks. minul pole vahet, kas rada on päev, nädal või kuu ette teada - proovida pole aega enivei. tund enne sõidu algust teen toa, et käimar paika saada ja thats it. nii et mina pooldan seda samal päeval teadustamist - mida hiljem seda parem...

Sul on aega tund enne proovida, mul ja ka mõnel teisel sõitjal mitte. Rabelen siin mõnipäev, et üldse 22ks jõuaks. Ok, mängusiseste radadega pohui, jõuab jah ehk 2 minutiga mingi seade teha, aga TPM rajad ju veel võõrad. Meenubki 2 seasonist päris mitu korda sai pool sõitu rada õpitud...
Kui külmalt peale tulek eesmärgiks, siis tuleks rada teatada teisipäev kell 21:45. Kuigi ma ei saa sellest poindist üldse aru, miks külmalt peale tulek hea on. Reaalses elus ei kohta kuskil selliseid võidusõite, kus rada tundmatu, vb mingi orienteerumine ainult :) Ja siis olekski sõit nagu loterii, kes parema seadega joppas jne. Teine point veel see, et korraldaja ka osaleb ja tema teab rada niikuinii enne. See ei olegi teema, kas ta proovib seda või mitte, tähtis et tal on võimalus. Et kõigi suhtes ausam rada ikka enne teatada, ise siis keegi teab, proovib või mitte.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Eelmine

Mine Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE