8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas StenNansten » 25 Apr 2017, 12:53


Start - kell 22.00
+ 15min ooteaega, kui keegi arvab, et hilineb aga jõuab selle aja jooksul. Ja see ei tähenda, et seda aega tuleb kasutada suitsetamiseks või muuks kõrvaliseks tegevuseks. Ja ka sooviks ette teada, kui ei saa osalema tulla.

Võistlusruum - Eesti Gran Turismo Kommuuni club events alt
Kestvus - 40 minutit kestvussõit
Ilm - Pole muutlik
Rehvid - Sport Soft (SS)
Hobused - Tabelis

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Lisainfoks:
- Kui oled eemal, Palun tule rajalt ära!
Viimati muutis StenNansten, 22 Mai 2017, 1:00, muudetud 1 kord kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas StenNansten » 25 Apr 2017, 23:50

Pilt
UUED HOBUJÕUD:
Spoiler: näita
EestiTallinn068 63hp > -4hp > 59hp
janek166 61hp > -3hp > 58hp
SpcVnd 46hp > -2hp > 44hp
olly1-1 44hp > -1hp > 43hp
taniel1164 56hp > 0hp > 56hp
Linnuke 56hp > 1hp > 57hp
NFSTimukas 47hp > 2hp > 49hp
R-3831012 60hp > 3hp > 63hp

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Oli vast sõidu esimene pool. :D Väga heas mõttes seda, mõnus rebimine käis 4.-8.koha pärast, kõik said iga ring proovida erinevaid positsioone. Sai tanieliga natuke lähemalt maadeldud kui teistega, õnneks jäime võrdseks selles olukorras kuna korra läks minu suunamisel ja korra tanieli poolt sain suunatud. :) Sõidu teine pool vajus see tore seltskond vaikselt laiali, olin nagu peaaegu kindel oma 5.kohas aga siis tulid mängu linnuke, taniel ja mu auto rehvikulu. Järgmisele etapile rohkemate hobustega. :)
Viimati muutis StenNansten, 22 Mai 2017, 1:00, muudetud 2 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas olly1 » 27 Apr 2017, 23:10

Vaatasin eile huvipärast seda esikoha heitlust, jäi üks asi silma. Las paar videot räägivad enda eest:


Kas selline blokeerimine lubatud? Selliseid olukordi oli tegelt mingi kümmekond või rohkemgi. Lõpuks juba Janek hakkas signaalitama. Ma nagu olnud ikka arvamusel, et sirgetel ei pendeldata, seda enam kui keegi taga on. Või mis korraldaja arvab?
PS: See ei ole kaebus, palun enam mitte kedagi karistada, las punnid jäävad nagu on, lihstalt juhin tähelepanu. Selline sõidustiil meenutab rohkem Open Lobbyt kui tõsist sarja :(
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Apr 2017, 10:00

olly1 kirjutas:Vaatasin eile huvipärast seda esikoha heitlust, jäi üks asi silma. Las paar videot räägivad enda eest:


Kas selline blokeerimine lubatud? Selliseid olukordi oli tegelt mingi kümmekond või rohkemgi. Lõpuks juba Janek hakkas signaalitama. Ma nagu olnud ikka arvamusel, et sirgetel ei pendeldata, seda enam kui keegi taga on. Või mis korraldaja arvab?
PS: See ei ole kaebus, palun enam mitte kedagi karistada, las punnid jäävad nagu on, lihstalt juhin tähelepanu. Selline sõidustiil meenutab rohkem Open Lobbyt kui tõsist sarja :(

Need on sellised olukorrad, mis on lubatud aga suure riskiga. Üsna tüüpiline kaitsemanööver sirgel lõigul. Kui sellise ettevõtmise tagajärjeks oleks olnud masinate vaheline kokkupõrge, siis oleks karistatav olnud kindlasti, sest see oleks olnud ohtlik manööver kaasõitja suhtes. Esimeses videos nagu oleks mingisugune masinate vaheline kokkupõrge olnud, vähemalt pildis aga muu kaasa ei räägi sellele, ehk ei oska öelda muud kui ilmselt polnud kokkupõrget arvestades, et Replay lääg võis olla. Tallinn mängis igatahes ohtlikku mängu ja informeerin teda sel teemal esimesel võimalusel, et nii aggresiivselt pole ka vaja. :)
Eriti kui tead, et enda masin sirgel nkn kiirem, seda see pidi olema.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas olly1 » 28 Apr 2017, 14:22

NFSTimukas kirjutas:Need on sellised olukorrad, mis on lubatud aga suure riskiga. Üsna tüüpiline kaitsemanööver sirgel lõigul. Kui sellise ettevõtmise tagajärjeks oleks olnud masinate vaheline kokkupõrge, siis oleks karistatav olnud kindlasti, sest see oleks olnud ohtlik manööver kaasõitja suhtes. Esimeses videos nagu oleks mingisugune masinate vaheline kokkupõrge olnud, vähemalt pildis aga muu kaasa ei räägi sellele, ehk ei oska öelda muud kui ilmselt polnud kokkupõrget arvestades, et Replay lääg võis olla. Tallinn mängis igatahes ohtlikku mängu ja informeerin teda sel teemal esimesel võimalusel, et nii aggresiivselt pole ka vaja. :)
Eriti kui tead, et enda masin sirgel nkn kiirem, seda see pidi olema.

No võtsin mingid 2 suvalist olukorda, vb polnud kõige paremad. Oli neil kontakte ka seal...
Minu point see, et kui sirgel keegi sul taga tuules istub ja siis möödumiseks välja hüppab, siis vist poleks ilus teda blokeerida ja ette keerata. Või see lubatud? Kui jah, siis hakkan hoopis teistmoodi sõitma ja vast siis keegi enam mööda ei saaks minust :D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Apr 2017, 17:40

olly1 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Need on sellised olukorrad, mis on lubatud aga suure riskiga. Üsna tüüpiline kaitsemanööver sirgel lõigul. Kui sellise ettevõtmise tagajärjeks oleks olnud masinate vaheline kokkupõrge, siis oleks karistatav olnud kindlasti, sest see oleks olnud ohtlik manööver kaasõitja suhtes. Esimeses videos nagu oleks mingisugune masinate vaheline kokkupõrge olnud, vähemalt pildis aga muu kaasa ei räägi sellele, ehk ei oska öelda muud kui ilmselt polnud kokkupõrget arvestades, et Replay lääg võis olla. Tallinn mängis igatahes ohtlikku mängu ja informeerin teda sel teemal esimesel võimalusel, et nii aggresiivselt pole ka vaja. :)
Eriti kui tead, et enda masin sirgel nkn kiirem, seda see pidi olema.

No võtsin mingid 2 suvalist olukorda, vb polnud kõige paremad. Oli neil kontakte ka seal...
Minu point see, et kui sirgel keegi sul taga tuules istub ja siis möödumiseks välja hüppab, siis vist poleks ilus teda blokeerida ja ette keerata. Või see lubatud? Kui jah, siis hakkan hoopis teistmoodi sõitma ja vast siis keegi enam mööda ei saaks minust :D

Nagu ütlesin, suure riskiga on see. Pead kiiruste vahet hindama ja tundma opponenti ideaalis selleks. Janek oskas gaasi maha võtta ehk ei läinud avarii peale välja, mis oli väga õige.
Noh, kuubikutega enamasti nii, et kiiruste vahed kõikidel nkn väikesed aga ei tasu närvidele ka sellega käima hakata.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas olly1 » 28 Apr 2017, 18:45

No mõistlikum ja eetilisem on mitte mööda rada pendeldada, valida sirgete peale üks sõidujoon ja keskenduda rohkem enda sõidule, mitte niipalju taga toimuvale. Aga muidu tore, et Tallinn ka oma kiiruse üles leidnud ja jälle üks mees konkurentsis juures :good:
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Apr 2017, 18:51

olly1 kirjutas:No mõistlikum ja eetilisem on mitte mööda rada pendeldada, valida sirgete peale üks sõidujoon ja keskenduda rohkem enda sõidule, mitte niipalju taga toimuvale. Aga muidu tore, et Tallinn ka oma kiiruse üles leidnud ja jälle üks mees konkurentsis juures :good:

Arvan pigem, et tal olid maksimum arv hobujõude, rada lai ja GT Spordis ta seda tohhujaa harjutanud. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas FredFantasticGamer » 28 Apr 2017, 19:22

Ma sõidan koguaeg esinina vaates ja ma ei näe mis külgedel toimub, et suur vabandus janeku ees kui ohtlikult sõitsin.
Pilt
Kasutaja avatar
FredFantasticGamer
Uudistaja
Uudistaja
 
Postitusi: 23
Liitunud: 21 Mai 2016, 3:14
Asukoht: Tallinn



Litsents: BMW525

 Fred95EST

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas SpcVnd » 02 Mai 2017, 20:47

Minu teada on airgel ainult 1 kord lubatud katmiseks trajektoori muuta. Sama asi oli mul mingis sõidus, kus eessõitja pendeldas paremale ja vasakule
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mai 2017, 21:36

SpcVnd kirjutas:Minu teada on airgel ainult 1 kord lubatud katmiseks trajektoori muuta. Sama asi oli mul mingis sõidus, kus eessõitja pendeldas paremale ja vasakule

Pole väga selle reegliga kursis aga võimalik ja loogiline oleks ka, et nii on.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Dragon Trail's - Seaside (25.04)

PostitusPostitas Mundukiller » 02 Mai 2017, 23:24

FIA reeglites on mainitud, et sellist tegevust on soovitavalt hea tava kohaselt lubatud teha 2 korda ühe sirge peal
Pilt
Autu numero 24
Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Kasutaja avatar
Mundukiller
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 169
Liitunud: 09 Apr 2016, 12:20
Asukoht: Jüri



Litsents: B kat. juhiluba

 Mundukiller


Mine Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE