9. Springhill Raceway (02.05)

9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas StenNansten » 25 Apr 2017, 15:45

Pilt
NB! Meie sõidame mööda "siledat" asfalti ning ka palju turvalisemalt, neljal rattal.

Start - kell 22.00
+ 15min ooteaega, kui keegi arvab, et hilineb aga jõuab selle aja jooksul. Ja see ei tähenda, et seda aega tuleb kasutada suitsetamiseks või muuks kõrvaliseks tegevuseks. Ja ka sooviks ette teada, kui ei saa osalema tulla.

Võistlusruum - Eesti Gran Turismo Kommuuni club events alt
Kestvus - 40 minutit kestvussõit
Stardiilm - 10% ehk vähese pilvisusega
Ilmamuutlikkus - tase 33 ehk üsnagi ettearvamatu
Rajakatteniiskus - 70% ehk siin ja seal on natuke niiske
Rehvid - Sport Soft (SS)
Hobused - Tabelis

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Lisainfoks:
- Kui oled eemal, Palun tule rajalt ära!
- Sai teema varem üles pandud, et kui niikuinii täna osalejad PS3 ja GT6 tööle panevad, saavad testida selle raja kõlblikust kalendrisse, eriti veel rooliga sõitjatel soovitaks korra ringi ära teha.
- Soe soovitus oleks vedrustus rajaga vastavaks seada. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas olly1 » 27 Apr 2017, 23:16

Proovisin täna seda rada. Mulle ja mu autole sobib, täitsa sõidetav ja äge rada, arvan, et igav meil seal ei hakka :D Janek oli samal arvamusel. Vaevalt roolimeestel ka seal midagi raskemat on (meil vist ainult 1 roolimees on). Aga jah, hea seadega sain ringiajast 10s maha, et tasus enne korra proovida.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Apr 2017, 10:02

olly1 kirjutas:Proovisin täna seda rada. Mulle ja mu autole sobib, täitsa sõidetav ja äge rada, arvan, et igav meil seal ei hakka :D Janek oli samal arvamusel. Vaevalt roolimeestel ka seal midagi raskemat on (meil vist ainult 1 roolimees on). Aga jah, hea seadega sain ringiajast 10s maha, et tasus enne korra proovida.

See üks roolimees on linnuke aga talle pidi puldiga ka sobima, kui rooliga ei lähe. Mundu kah muidu aga too nkn ei sõida meiega ja ta rool ammugi enam mitte.

Etapi toimumise vastu ei tohiks siis kellelgi etteheiteid olla. Kui on siis üsnagi korralik kõrguste muutumine aga kui juba Eigeril lepiti, siis lepitakse siin ka ilmselt. :)
Rada on vägagi paljulubav jaa. :D Eriti kui padukat tuleb taevast ka. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas SpcVnd » 02 Mai 2017, 21:39

Ei osale täna. Astusin just lennukilt maha ja rada on täiesti jabur ja sõidurõõmu ei paku absoluutselt
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mai 2017, 21:57

SpcVnd kirjutas:Ei osale täna. Astusin just lennukilt maha ja rada on täiesti jabur ja sõidurõõmu ei paku absoluutselt

Olgu siis, eks siis järgmine etapp kuigi oleks raja ära vahetanud kui varem oleksid teavitanud.
Tahaks, et ikka kõik, kes võimalik, rajal oleksid.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas SpcVnd » 02 Mai 2017, 22:12

Ma olin reedest saati eestist ära ja ei teDnud rajast midagi. Ilmselt kruusakana oleks ta veel sõidetav, ga asfaltiga suht jabur
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mai 2017, 23:07

SpcVnd kirjutas:Ma olin reedest saati eestist ära ja ei teDnud rajast midagi. Ilmselt kruusakana oleks ta veel sõidetav, ga asfaltiga suht jabur

Selles osas nõus jah aga peab leppima asfalt kattega GT6-ga.

Tulemused ja hobused kirjutan homme koos järgmise etapi infoga!

Muidu tänane etapp oli täitsa korralik võiduajamine, arvestades rahva hulka, kes täna kohale tulid.
Selline ebatavaline etapp töötaks täisruumiga kõige paremini. Igasugune etapp aga sel see mure suurem kui muidu. Aga rada mulle väga meeldis otseloomulikult, sellised ebatavalised asjad mulle tavaliselt meeldivadki.
Sõidus sai peaaegu otsast lõpuni maadeldud Tallinna härraga. Peaaegu oli ka janek täitsa ulatuses aga probleemid maandumistel ja vähene jõud autol andsid tunda.

Ja sellistel radadel sõitmine on väga huvitava pisidetaili mängust ilmselt välja toonud. Kui kütus väheneb, siis auto nina hakkab rohkem maad nühkima maandumisel. Üsnagi paljudel autodel minu teadmiste põhjal kütusepaak auto taga. Kena reaalsust juurde lisav detail. :good:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas StenNansten » 03 Mai 2017, 17:06

Pilt
UUED HOBUJÕUD:
Spoiler: näita
taniel1164 56hp > 0hp > 56hp
olly1-1 43hp > 1hp > 44hp
janek166 58hp > 2hp > 60hp
EestiTallinn068 59hp > 3hp > 62hp
NFSTimukas 49hp > 4hp > 53hp
Linnuke 57hp > 5hp > 62hp

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Viimati muutis StenNansten, 22 Mai 2017, 0:57, muudetud 3 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas reimo » 03 Mai 2017, 20:37

Andeks, et eile ei jõudnud. Tahtsin teada anda kah, aga telefonis ei saa postitust lisada miskipärast...

Reimo
reimo
Uudistaja
Uudistaja
 
Postitusi: 11
Liitunud: 08 Juul 2016, 11:30
Asukoht: Peetri



Litsents: S

 R-3831013

Re: 9. Springhill Raceway (02.05)

PostitusPostitas olly1 » 04 Mai 2017, 11:30

NFSTimukas kirjutas:Ja sellistel radadel sõitmine on väga huvitava pisidetaili mängust ilmselt välja toonud. Kui kütus väheneb, siis auto nina hakkab rohkem maad nühkima maandumisel. Üsnagi paljudel autodel minu teadmiste põhjal kütusepaak auto taga. Kena reaalsust juurde lisav detail. :good:

Seepärast mõtlesin, miks sõidu lõpu poole rohkem end kinni hakkasin hüppama :) Väga detailne küll nii vana mängu kohta. Just kuulsin, et Forza 6es ei pidanud kütusekulu isegi see mõjutama, kas annad piitsa või tiksud rahulikult :) Et selles vallas juba oldie GT6 vägagi tegija :good:
Sõit oli äge, tänu heale seadele pigistasin oma nõrgukese autoga isegi hea koha välja. Tanieli kiirus oli muidugi teist masti...
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1


Mine Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE