10. Circuito de Madrid (09.05)

10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas StenNansten » 09 Mai 2017, 11:39

Pilt
NB! Sõidame Reverse variandil

Start - kell 22.00
+ 15min ooteaega, kui keegi arvab, et hilineb aga jõuab selle aja jooksul. Ja see ei tähenda, et seda aega tuleb kasutada suitsetamiseks või muuks kõrvaliseks tegevuseks. Ja ka sooviks ette teada, kui ei saa osalema tulla.

Võistlusruum - Eesti Gran Turismo Kommuuni club events alt
Kestvus - 40 minutit kestvussõit
Ilm - Pole muutlik
Rehvid - Sport Soft (SS)
Hobused - Tabelis

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Lisainfoks:
- Kui oled eemal, Palun tule rajalt ära!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

The Tulemused

PostitusPostitas StenNansten » 09 Mai 2017, 23:31

Pilt
UUED HOBUJÕUD:
Spoiler: näita
Linnuke 62hp > -6hp > 56hp
NFSTimukas 53hp > -5hp > 48hp
janek166 60hp > -4hp > 56hp
EestiTallinn068 62hp > -3hp > 59hp
SpcVnd 44hp > -2hp > 42hp
taniel1164 56hp > -1hp > 55hp
R-3831013 63hp > 0hp > 63hp
Mundukiller 60hp > 1hp > 61hp

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Üsna korralik etapp, sai alguses üsnagi korraliku edu. Linnuke sirgle kiirema masinaga tükk-tüki haaval tuli lähemale ringidega. Kahju, et koha heitlus läks mu pidurdus vea taha esimesse šhikaani. Linnuke sai kergelt mööda ja järgi uuesti mu masin ei võtnud. Kuulsin Tallina kaudu, et keskel käis kõva heitlus, igasugu abivahenditega. :D

Üldtabelis ka toimunud võimu vahetus tiimide osas! Maailma minide võistkond läks tänu linnukese ja janeku heale sõidule ette, munud vedas natuke alla aga seis on tugev. Tuletan meelde, et arvestus käib keskmiste punktide järgi. Sõitjate seas toimus ka võimuvahetus, kuna olly isiklikel põhjustel ilmselt rajale ei jõudnud täna, siis taniel läks liidriks timuka ja linnukese ees. Aga küll viimane etapp koos oma topelt punktidega näita, mis lõplikuks jääb. :)
Viimati muutis StenNansten, 22 Mai 2017, 0:57, muudetud 3 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas Taniel1164 » 09 Mai 2017, 23:56

Keskel oli põnev võidusõit jah,saime oma heitlused suurte kadudeta ära pidada,kui välja arvata Tallinn,kes tegi veidraid liigutusi ning surus mind üheteistkümnendal ringil seina(protestima ei hakka:) ). ...See eest spc'ga käis väga vinge piiri peal andmine:). Kahju,et olly tulla ei saanud.

Ootan järgmist etappi:).
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas SpcVnd » 10 Mai 2017, 9:48

Ilus võitlus oli ja Tanieliga - nii shikaanid kui tagasipöörded kõrvuti läbi ilma erilise kolinata. Kiitus!
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas olly1 » 10 Mai 2017, 16:45

Timukas, miks siin tulemusi ei näe? Vb viga minus, aga ei näita mul nii koduarvuti, tööarvuti kui telefon.
Tulemusi hea vaadata, team-mate'd eesotsas :good: Mundu ei saa ainult oma briti härrasmeeste autot kuidagi liikuma :)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas StenNansten » 10 Mai 2017, 18:22

olly1 kirjutas:Timukas, miks siin tulemusi ei näe? Vb viga minus, aga ei näita mul nii koduarvuti, tööarvuti kui telefon.
Tulemusi hea vaadata, team-mate'd eesotsas :good: Mundu ei saa ainult oma briti härrasmeeste autot kuidagi liikuma :)

Ikkagi ei ole näha? Google jamab, pildid on mul arhiivis Google Piltides ja vahel näitab ja vahel mitte, nagu aru saanud. Peab vist teenuse pakkujat vahetama, sest Google streigib liiga palju.

Mundu auto liikus kenasti aga kurvides tegi huvitavaid vigureid. Härrasmeeste autol on tugev potentsiaal aga härrasmees ise rooli aga ei suuda seda ära kasutada. :-D

EDIT:
Mul näitab kenasti tulemusi kui olen oma kontosse sisse loginud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas olly1 » 10 Mai 2017, 20:25

NFSTimukas kirjutas:
olly1 kirjutas:Timukas, miks siin tulemusi ei näe? Vb viga minus, aga ei näita mul nii koduarvuti, tööarvuti kui telefon.
Tulemusi hea vaadata, team-mate'd eesotsas :good: Mundu ei saa ainult oma briti härrasmeeste autot kuidagi liikuma :)

Ikkagi ei ole näha? Google jamab, pildid on mul arhiivis Google Piltides ja vahel näitab ja vahel mitte, nagu aru saanud. Peab vist teenuse pakkujat vahetama, sest Google streigib liiga palju.

Mundu auto liikus kenasti aga kurvides tegi huvitavaid vigureid. Härrasmeeste autol on tugev potentsiaal aga härrasmees ise rooli aga ei suuda seda ära kasutada. :-D

EDIT:
Mul näitab kenasti tulemusi kui olen oma kontosse sisse loginud.

Mul siin teemas ikka ei näita, 7ndas ka. 8 ja 9 näen. Ah vahet pole, gran-turismo.com näeb ka :)
Mundukal ilmselt differ üsna kinni, ehk siis kisub drifti tal see värk :-D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas StenNansten » 10 Mai 2017, 20:47

olly1 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
olly1 kirjutas:Timukas, miks siin tulemusi ei näe? Vb viga minus, aga ei näita mul nii koduarvuti, tööarvuti kui telefon.
Tulemusi hea vaadata, team-mate'd eesotsas :good: Mundu ei saa ainult oma briti härrasmeeste autot kuidagi liikuma :)

Ikkagi ei ole näha? Google jamab, pildid on mul arhiivis Google Piltides ja vahel näitab ja vahel mitte, nagu aru saanud. Peab vist teenuse pakkujat vahetama, sest Google streigib liiga palju.

Mundu auto liikus kenasti aga kurvides tegi huvitavaid vigureid. Härrasmeeste autol on tugev potentsiaal aga härrasmees ise rooli aga ei suuda seda ära kasutada. :-D

EDIT:
Mul näitab kenasti tulemusi kui olen oma kontosse sisse loginud.

Mul siin teemas ikka ei näita, 7ndas ka. 8 ja 9 näen. Ah vahet pole, gran-turismo.com näeb ka :)
Mundukal ilmselt differ üsna kinni, ehk siis kisub drifti tal see värk :-D

Nii palju kui teda sõitmas nägin, oli piduripedaal liialt kinni. Kuubikutega võtab ju peaaegu kõiki kurve täisgaasiga.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas olly1 » 10 Mai 2017, 21:55

NFSTimukas kirjutas:Nii palju kui teda sõitmas nägin, oli piduripedaal liialt kinni. Kuubikutega võtab ju peaaegu kõiki kurve täisgaasiga.

:D Kuubikute puhul vist kehtib 100% ütlus: Kes pidurdab, see kaotab :-D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas Mundukiller » 10 Mai 2017, 22:23

Ma olin terve sõit tegelikult jube vihane mängu või puldi peale,
(oleneb kumb süüdi on) sest iga kord kui käiku vahetasin siis enamus kordadest viskas raibe 2 või 3 käiku ülesse/alla ning kui hakkasin käike parandama siis magasin kurve ja pidurdus kohti maha. Olin tegelikult juba valmis pulti telekasse viskama :-x
Pilt
Autu numero 24
Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Kasutaja avatar
Mundukiller
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 169
Liitunud: 09 Apr 2016, 12:20
Asukoht: Jüri



Litsents: B kat. juhiluba

 Mundukiller

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas StenNansten » 10 Mai 2017, 22:40

Mundukiller kirjutas:Ma olin terve sõit tegelikult jube vihane mängu või puldi peale,
(oleneb kumb süüdi on) sest iga kord kui käiku vahetasin siis enamus kordadest viskas raibe 2 või 3 käiku ülesse/alla ning kui hakkasin käike parandama siis magasin kurve ja pidurdus kohti maha. Olin tegelikult juba valmis pulti telekasse viskama :-x

Sul pult vigane või? Nii ei tohiks tegelikult käiguvahetamine töötada, mul pole seda probleemi kunagi olnud näiteks. Kasutan L1 ja R1 käikude vahetamiseks.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas Mundukiller » 11 Mai 2017, 8:34

Panin ka L1 ja R1 peale, enne olid R2 ja L2, mõlemal korral tegid seda sama jama
Pilt
Autu numero 24
Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Kasutaja avatar
Mundukiller
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 169
Liitunud: 09 Apr 2016, 12:20
Asukoht: Jüri



Litsents: B kat. juhiluba

 Mundukiller

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas StenNansten » 11 Mai 2017, 13:07

Mundukiller kirjutas:Panin ka L1 ja R1 peale, enne olid R2 ja L2, mõlemal korral tegid seda sama jama

Noh, kui see käigu vahetamine manuaalselt selline oleks mingi mänguveana, siis see kindlasti patchitaks väga kiirelt ära. Selleks puhuks varu puldid head. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas olly1 » 11 Mai 2017, 14:16

Mundukiller kirjutas:Panin ka L1 ja R1 peale, enne olid R2 ja L2, mõlemal korral tegid seda sama jama

Ma mõtlesin, et Mundu ikka veel roolimees. Aga kõige lihtsam, kasuta aut. kasti ;)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 10. Circuito de Madrid (09.05)

PostitusPostitas Mundukiller » 11 Mai 2017, 14:27

olly1 kirjutas:
Mundukiller kirjutas:Panin ka L1 ja R1 peale, enne olid R2 ja L2, mõlemal korral tegid seda sama jama

Ma mõtlesin, et Mundu ikka veel roolimees. Aga kõige lihtsam, kasuta aut. kasti ;)

Oleksin roolimees aga pedaalid ei viitsinud tol päeval tööle minna, võtsid haiguslehe
Pilt
Autu numero 24
Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Kasutaja avatar
Mundukiller
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 169
Liitunud: 09 Apr 2016, 12:20
Asukoht: Jüri



Litsents: B kat. juhiluba

 Mundukiller


Mine Kuubiku Ralli 3: Kei-Autod vs Maailma minid



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE