10. Circuito de la Sierra (15.august, kestvussõit)

Re: 10. Circuito de la Sierra (15.august, kestvussõit)

PostitusPostitas StenNansten » 17 Aug 2017, 10:57

Nikson kirjutas:Tallinnal (ja nagu enamikul meist) on ka teisi mänge mida mängida. Kõik ei ela ainult GT-s. See buum on möödas ja kas enam tulebki. Aga hea on mõni õhtu koos lihtsalt sõita. Nagu neljapäeval, näiteks. :)

Eks kõik osalejad ise teadsid, mis ja kuidas rajale tulevad. Kõik, kuidas sari olema hakkab, algusest saati kirjas olnud ja loodetavasti registreerides ka ikka tutvuti ka nendega. Ja ega minagi GTs ei ela, elaks aga keegi ei taha ja üksi peale aastaid GT6ga ei jaksa. Seepärast sai isegi paarist trennist osa võetud kuigi väga vaja polnud, ilmselgelt :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. Circuito de la Sierra (15.august, kestvussõit)

PostitusPostitas Nikson » 17 Aug 2017, 11:09

Ma ei kurdagi midagi. Kõik on vabatahtlik. Sul on lihtsalt selles mängus sama palju kilomeetreid läbitud, kui ülejäänud võistlejaterivil kokku. Kedagi ei saa treenima sundida, kui tahetakse muid mänge mängida. Hea, et ikka osa võetaksegi.
See eelnev jutt oli selle peale kui ütlesid, et Tallinn võinuks harjutada.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 10. Circuito de la Sierra (15.august, kestvussõit)

PostitusPostitas olly1 » 17 Aug 2017, 11:48

Mulle ka heavy damage täiega meeldis. Eks draamat ole küll nõksa rohkem, isegi sain seda mekkida, samas sõit ikka kõvasti puhtam, ei lennata nii julmalt sisse :good: Minu silmis ka heavy damage must-be, ilma selleta sarja vist ei viitsiks enam sõitagi.
Tallinna sarjamisest eriti aru ei saa, ega kõik ei saagi ühte moodi osavad olla, samas sõites ju õpibki. Vaevalt, et ta meelega kellegile käru keeras. Pigem ikka positiivne, et on sõitja juures ja mees sõitis ka koguaeg lõpuni. Eks mul oli ka temaga ainult 1 intsident, vb sellepärast närvis ei olegi :D
PS: Nikson, üks mees veel hullem kui Timukas, Janek läks just GT6 kilomeetritega Timukast ette :-D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 10. Circuito de la Sierra (15.august, kestvussõit)

PostitusPostitas StenNansten » 17 Aug 2017, 12:50

Meelega tallinn mitte kedagi ei ramminud kindlasti aga noh tobedaid otsuseid tegi nagu oli minu Matterhorni sõitu lõpetav üle raja sõitmine mulle ette esimeses kurvis.

Ja janek juba pikemat aega minust ees kilomeetritega :) Vb hakkab autode testimisega lihtsalt huvi pärast uuesti neid koguma, eks näeb.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Tesla karikasari



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE