Tesla Karikasari

Re: Tesla Karikasari

PostitusPostitas wirxikas » 29 Juul 2017, 13:00

Sobib ka ilma pausita...
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Tesla Karikasari

PostitusPostitas StenNansten » 29 Juul 2017, 13:01

wirxikas kirjutas:Sobib ka ilma pausita...

Seda ma arvan, et peaks kõigile juba, kes osa võtavad sarjast. Et pigem sooviks teada, kui EI sobi. :)

Tegin ka mõned ebaolulised muudatused peateemas, andsin kellaaja teemale oma sektsiooni ja täpsustuse, kuidas seda välja nikerdan sõitudele.
RADA:
Spoiler: näita
- Mängusisesed rajad ainult!

Kellaaeg rajal
- Mängusisene kell sõidu ajal võimalikult reaalse kella lähedane kui võimalik
- öö-päev sõitude võimaluse korral kasutan lobby sätete numbrite jaoks random.org lehekülge
- random.org, Kell 0-23 ja kella kiirus 0-60

Ilma teeb:
- Stardiilm 0% (selge ilm) kuni 100% (vihmane ilm) numbrid 0-100, kuna saab seadistada 10, 20, 30 jne, siis ümardan.
- Ilma muutlikus fixed (alati sama) kuni 60 (väga muutlik) numbrid 0-60
- Rajakatte niiskus 0% (kuiv) kuni 100% (uputus) numbrid 0-100, kuna saab seadistada 10, 20, 30 jne, siis ümardan.
- Kõik numbrid valib siis erapooletult selline tore ja mulle juba pikalt ustav olnud veebileht https://www.random.org/


Ja korrraldasin väheke ümber, sõnastus ja muud, reeglites:
REEGLID JA KARISTUSED:
Spoiler: näita
1. Kui mingil põhjusel ruumist välja lendad, nagu näiteks saad disconnecti, ei oleks soovitatav ruumi tagasi tulla ja eriti seda siis kui keegi võistlejatest ilmselt seetõttu ka disconnecti saab.
Karistus: 1.etapp vahele

2. Ringiga mingil põhjusel mahajääjad, palun jälgida enda ümber toimuvat, lasta mööda takistusteta tagant kiiremad!!!
Karistus: 1.etapp vahele kui saadud teist korda hoiatada

3. Lõigata otseloomulikult ei tohi, korra pikaks võib lasta, muru rataste küljes niikuinii karistab. Selgelt eristatav sihilik lõikamine või üldse lõikamine, millest sõitja sai ajalist kasu, on loomulikult karistatav.
Karistus: 5-30 sekundit olenevalt olukorrast.

4. Boksi siseneda ja väljuda selleks ettenähtud joonte vahel, kui need olemas on. Seda reeglit eirates kellegi sõitu rikkudes või häirides järgneb karistus.
Karistus: 5-30 sekundit olenevalt olukorrast.

5. Kui auto ei vasta nõuetele, mis on eespool kirjas,võib karistuseks olla võistlustulemuse kustutamine kui see annab võistlustulemuses mingit eelist.

6. Enne osalemist kindlasti lugeda veelkord Võrgupõhise võidusõidu reegleid ja sarja infot! Kaebused esitada võistlusruumis peale sõitu! Võrgupõhise võidusõidu reeglid: viewtopic.php?f=8&t=36


Ja samuti sooviks jätkuvalt teada, kes teleka peale sõidavad siin!
Võite kirjutada teemasse, mulle Private Message või PSN postkasti, vahet pole, peaasi, et tean enne kui sari lõppeb. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Tesla Karikasari

PostitusPostitas Hundikutsu » 29 Juul 2017, 15:24

Vaatasin ja muigasin, nähes viimase 90 min. sõidu taga silti ''Kestvussõit''. Ma ei tea, kuidas teil need asjad tänapäeval käivad, aga vanadel hallidel aegadel alla 3h sõite kestvussõituteks ei nimetatud.

Hr.Pealik võiks selles suhtes ehk midagi muuta :p Oli plaanis asjad nii seada, et saaks ise ka kestvussõidu mõnu ja valu tunda, aga no 90 min. saan ma alles näpud soojaks. Kuuldavasti pidavat PS4 jututuba ka samaaegselt eksisteerima, siis võiks ikka 3-4h pidu ja juttu olla. Hea meelega räägiks Raixi ''surnuks'', kuna hetkel vana jutukaaslane Rajareitsi ka osalemas pole.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Tesla Karikasari

PostitusPostitas StenNansten » 29 Juul 2017, 15:53

Hundikutsu kirjutas:Vaatasin ja muigasin, nähes viimase 90 min. sõidu taga silti ''Kestvussõit''. Ma ei tea, kuidas teil need asjad tänapäeval käivad, aga vanadel hallidel aegadel alla 3h sõite kestvussõituteks ei nimetatud.

Hr.Pealik võiks selles suhtes ehk midagi muuta :p Oli plaanis asjad nii seada, et saaks ise ka kestvussõidu mõnu ja valu tunda, aga no 90 min. saan ma alles näpud soojaks. Kuuldavasti pidavat PS4 jututuba ka samaaegselt eksisteerima, siis võiks ikka 3-4h pidu ja juttu olla. Hea meelega räägiks Raixi ''surnuks'', kuna hetkel vana jutukaaslane Rajareitsi ka osalemas pole.

Ma võin pikemalt ka kui rahvas sellega nõus muidugi on, endal pole midagi selle vastu, et sõita kasvõi 5 tundi.
Kardan arvama, et ei õnnestu väga niivisi, et 6 inimest vähemalt lõpuni tuleks või?
Mis teiser osalejad arvavad sellest siis?
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Tesla Karikasari

PostitusPostitas olly1 » 30 Juul 2017, 9:15

NFSTimukas kirjutas:Ma võin pikemalt ka kui rahvas sellega nõus muidugi on, endal pole midagi selle vastu, et sõita kasvõi 5 tundi.
Kardan arvama, et ei õnnestu väga niivisi, et 6 inimest vähemalt lõpuni tuleks või?
Mis teiser osalejad arvavad sellest siis?

Minule isiklikult väga sobib 1,5h. Lükkaks reedeks, siis ehk 2h kannataks ka ära... aga reedetega on nagu on, ilmselt paljud ei saaks sõita, vb ise kaasa arvatud. Muidugi kui enamus sooviks pikemalt nühkida, siis no problemo, ega ma võin vahele ka jätta. Niikuinii rohkem tagaotsa mees selles sarjas :)
Janek oli sama meelt mis mina, ütles, et järgmine päev ei jaksa tööle minna muidu. Janekul muidugi 40 mintigi raske lõpuni vedada siin :-D
Aga 10. etapi rajavalikut kiidan :good:
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Tesla Karikasari

PostitusPostitas Hundikutsu » 30 Juul 2017, 9:56

Tundub, et lendasin liiga suure hooga peale, enamus ikka ei saa/taha Kestvussõitu sõita (90 min. on poolmaraton ;) ). Kuna sarjas niigi vähe sõitjaid, siis vist pole mõtet minu pakkumist eriti enam kaaluda, pealegi pole ka sarjas täisosaleja. Rohkem osalejaid rajal on parem varjant, kui ühe osaleja soov pikemalt sõita.

Peab mõtlema, ehk peaks ise midagi 3-4 osalejale korraldama, masinad/rada isegi olemas.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Tesla Karikasari

PostitusPostitas StenNansten » 30 Juul 2017, 11:11

Hundikutsu kirjutas:Tundub, et lendasin liiga suure hooga peale, enamus ikka ei saa/taha Kestvussõitu sõita (90 min. on poolmaraton ;) ). Kuna sarjas niigi vähe sõitjaid, siis vist pole mõtet minu pakkumist eriti enam kaaluda, pealegi pole ka sarjas täisosaleja. Rohkem osalejaid rajal on parem varjant, kui ühe osaleja soov pikemalt sõita.

Peab mõtlema, ehk peaks ise midagi 3-4 osalejale korraldama, masinad/rada isegi olemas.

Ega idee üle ikka võib arutada :)
Endale sobiks kah pikem kestvussõit kui 90min aga eelnevalt nähtud, et sedagi väga ei suudeta.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Sari läbi!

PostitusPostitas StenNansten » 16 Aug 2017, 0:22

Tänud siis osavõtjatele, kes kõõgitehnikaga sõita julges ja viitsis!

Mulle masin väga meeldis, sedagi tulemustestki näha. :D Juhitavus oli nagu rööbastel mu masinal ja julgust polnud vaja kurvide läbimisel erilist.
Kõige huvitavad olidki mulle vihmaetapid, Midfield täies ulatuses ja Sierra kestvus lõpu poole. Oli minu jaoks vägagi stabiilse masinaga, igatahes kuival rajal, rohkem tegemist märjas.

Korraldaja poolne kogemus kah: Ootamatult populaarseks osutus sari mille tõttu, minu arvates, punktisüsteem polnud mõnele just väga motiveeriv lõpuni tulemiseks. Loodetavasti ikka lepitakse sellega, et kõik kogesid samu tingimusi, kedagi ei eelistatud ja lihtsalt nii läks. Tean hästi kuidas vihmaetappe siin pelgatakse. :D

Sarja võitjad:

1. NFSTimukas

2. taniel1164

3. Linnuke

Üldtabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Top3 tabel on ka sarjaga uuendatud
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Tesla karikasari



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE