1. Circuito de Madrid (13.juuni)

1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 11 Juun 2017, 5:36

Pilt
Alustab siis hooajaga ja esimese linnaradade poolega sarja kalendris Hispaaniast. Tahaks väga loota, et keegi veel leiab isu registreerimiseks veel, kasvõi osaliselt osavõtmiseks. 6 sõitjat on ausaltöelda vähe.

Algusaeg - Kell 22.00 + 15min ooteaega vajadusel
Kestvus - 10min Kvalifikatsioon, 40min Kestvussõit, kokku 50min.
Ilm - Pole muutlik, ilus päike alati särab majade vahelt.

Tähtsat teadmiseks:
- Algusaeg tuli tunnike varasemaks EestiTallinn068 palve tõttu. Need kõik, kes kellavahemiku nimetasid, peaks see sobima väga hästi. Ehk ei tohiks probleemi olla. Aga muutsin tagasi, asjaolud. :)

- Sõit ise sai ka 10 minutit pikemaks, ehk tagasi 40 minutiliste sõitude juurde.
Viimati muutis StenNansten, 13 Juun 2017, 10:43, muudetud 3 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5841
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. Circuito de Madrid

PostitusPostitas olly1 » 11 Juun 2017, 10:14

Ma ehk tulen ka, kuigi kõike etappe kindlasti ajapuudusel sõita ei saa. Püüan esmaspäeval veel auto ära proovida. Tahan enne regamist kindel olla, et see auto üldse stock kaalujaotusega sõidetav on. Punktisüsteem ka pole väga meeltmööda, esikoht saab ikka hea edu sisse, 7mes mees ei saa midagi.... samas vist vahet poleks mulle :)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 1. Circuito de Madrid

PostitusPostitas Linnuke » 11 Juun 2017, 11:24

Ei pea stockiga sõitma. Seadistamine on lubatud täiesti
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 1. Circuito de Madrid

PostitusPostitas StenNansten » 13 Juun 2017, 8:58

olly1 kirjutas:Ma ehk tulen ka, kuigi kõike etappe kindlasti ajapuudusel sõita ei saa. Püüan esmaspäeval veel auto ära proovida. Tahan enne regamist kindel olla, et see auto üldse stock kaalujaotusega sõidetav on. Punktisüsteem ka pole väga meeltmööda, esikoht saab ikka hea edu sisse, 7mes mees ei saa midagi.... samas vist vahet poleks mulle :)

Seitsmes mees saab ka ikka midagi, kogemuse, mille põhjalt kõrgemaid kohti püüda, kunagi. :D

Auto üldiselt niikuinii väga kergelt juhitav va High Speed Ring, kus külge pidurdades lasta soovis. Aga isegi Tallinn sõitis ainult 2 sekki aeglasemaid aegu kui mina tol testietapil. Selle juhtimine keeruline ei tohiks olla ehk.

Kinnitan Linnukese sõnu.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5841
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas SpcVnd » 13 Juun 2017, 9:49

mind ilmselt täna rajal ei ole sellisel kellaajal. 22-22.15 oleks vast veel ehk jõudnud, aga kell 21 on küll väga kahtlane
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas powwa25 » 13 Juun 2017, 9:54

Tuleksin ka, kui algaks 22 ajal.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2095
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 13 Juun 2017, 10:42

powwa25 kirjutas:Tuleksin ka, kui algaks 22 ajal.

See 21 algus pole nagu ülitähtis ka. Tallinn soovis seda selleks, et natuke varem magama saaks minna. Ning tol hetkel registreerunute eelistustega sobis valatult. Kella 22 peale tagasi viimine poleks probleem kuna see sobib ka kõigile. Täna mulle endale 22.00 sobiks paremini ehk ...

SÕIT ALGAB KELL 22.00 TÄNA!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5841
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas SpcVnd » 13 Juun 2017, 13:34

selge siis. aga nagu ma ütlesin, siis ka sel kellaajal ei ole mu osalemine kindel
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 13 Juun 2017, 20:05

SpcVnd kirjutas:selge siis. aga nagu ma ütlesin, siis ka sel kellaajal ei ole mu osalemine kindel

Selge, võtan arvesse. Loodan, et kõik kes sarja vastu siin huvi veel tundnud, registreerivad end enne ära ka. Teaks siis, kui suure toa pean tegema.

EDIT:
Sõidu start 22.15, tallinna härra, jälle, murega, ei jõua koju nii kiirelt.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5841
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Tulemused

PostitusPostitas StenNansten » 13 Juun 2017, 23:48

Tulemuste ja muuga tegelen homme.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5841
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas Linnuke » 13 Juun 2017, 23:58

Kvalis oli "tore" üllatus kui kiirel ringil olin ja Tallinn viimases shikaanis nurga tagant pauguga vastu tuli :?:
Tegin siis katkise autoga ringi ära ja Tallinn oli siis alles boksiteele jõudnud vastassuunas roomates :s
Sellist sigadust pole ammu näinud :thinking:
Sõidu algus oli hea, sain perfektse stardi ajastusega esimeseks. Varsti Timukas sai siiski mööda ja proovisin tema tempot hoida, aga õnnestus seina koksata ja käisin varakult boksis remondis. Selle tõttu oli viimastel ringidel elekter otsakorral ning säästsin hoolega ja üle joone lasin tühja akuga juba. Nende sekeldustega kolmandaks tulla oli päris hea tunne lõpuks :cool:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas Nikson » 14 Juun 2017, 0:04

Sain ka stardi ajastuse hea, aga suskima ei julgenud minna. Ettevaatlikuse tõttu sai peagi olly mööda. Olliga koos oligi kogu sõit, kui mõni ring enne lõppu peale tanielist möödumist korra seina koksasin ja auto punaseks sain. Viimasel ringil jäi veel tallinn ka ette ja veel rohkem punaseks. Olly oli selleks hetkeks juba turvalise edu sisse saanud niigi ja see midagi ei muutnud.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 14 Juun 2017, 0:07

Tallinnaga otsustanud nii, et järgmine etapp rajale ei saa kui rada piisavalt selge kui ka põhitõed võistlusolukorras.

Peaks olema õiglane karistus.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5841
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas SpcVnd » 14 Juun 2017, 11:06

NFSTimukas kirjutas:Tallinnaga otsustanud nii, et järgmine etapp rajale ei saa kui rada piisavalt selge kui ka põhitõed võistlusolukorras.

Peaks olema õiglane karistus.

kuidas sa seda kontrollid? :-D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas Hundikutsu » 14 Juun 2017, 11:06

Hea stardikohaga alustades sai esialgu hoitud Linnukese ja Timuka kiirust, kuid nende pusimisse sekkuda ei julgenud. Vaatasin seda esikohale duelli mõnuga pealt ja mõtlesin, et hästi see lõppeda ei saa :D Mõned ringid hiljem sain teise sektori lõpus Linnukesest mööda, mis kahjuks kinnitas mu eelnenud mõtet.
Edasi kulgesin juba veidi aeglasemas tempos sest Timuka püüdmiseks mul võib olla oleks kiirust olnud, kuid stabiilsust kindlasti mitte. Jälgisin 7-8 sekundit taga pool oleva powwa kiirust ja sõitsin tema tempos, ei enamat, kuniks ka tema ära kadus... ilmselt toimus midagi :D Lasin siis veel kiirust alla, et jumala pärast vigu sisse ei tuleks ja siis, mida ma näen, teise sektori S kurvis jube suitsupilv üleval ning kellegi masin risti ja ei näe ka kohe kuskohas, RAIX raisk :D Raix on fenomenaalne sõitja, nii viisakalt ei lase teid keegi mööda, kui tema, isegi siis, kui teeb nõelasilmas pirueti ja sul reaalselt kusagilt mööduda pole võimalik, suudab Raix sulle ikkagi selle möödumiskoha jätta :) :good:
Kokkuvõttes hea sõit, aga mul oli ka õnnesärk seljas, mis päästis Tallinna eest :)

Tallinna vastasuunas sõitmine stardisirgel ehmatas tõsiselt, kuigi ta mind ei seganud kuidagi oli see siiski häiriv ehmatus. Loodame tulevikus selliseid olukordi enam ei teki ;)

Kui peaksin tulevase etapi eel konkurendile masinat seadistama, siis vast osalen ka ise järgmisel etapil.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 14 Juun 2017, 16:52

SpcVnd kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Tallinnaga otsustanud nii, et järgmine etapp rajale ei saa kui rada piisavalt selge kui ka põhitõed võistlusolukorras.

Peaks olema õiglane karistus.

kuidas sa seda kontrollid? :-D

Väike suuline kontrolltöö enne sõitu. :)

Minu kvali oli nagu ta oli, kiire aeg sai tehtud ja sellega ka ootused täidetud. Tallinna manööver mind esmakordselt ei üllatanud, sest too karjus juba partys, et ei leia boksiteed ülesse ning auto sodiks. Ütlesin küll, et nurgataga aga too jõudis sõita suurele ringile ja see oli mulle üllatus. :D Ja mis halb, sisekurvi mööda tuli. Vedas, et mu autot ära ei rikkunud.

Sõidu start läks mul sinna Austraalia lehmaaedade taha, Linnuke sai mööda mõneks ajaks kuni ta esimese tõsisema kurvi laiaks lasi ja minu jaoks ukse praokile jättis sisekurvis. Soolosõit algas paar ringi hiljem, kui linnuke ilmselt äärekivilt auto kontrolli kaotas ja seina leidis. Hoidsin stabiilset ja piisavalt kiiret tempot ja kuulasin raixi ning tallinna seiklusi rajal. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5841
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Need tulemused:

PostitusPostitas StenNansten » 14 Juun 2017, 17:37

Kvalifikatsioon:
Pilt
3p - NFSTimukas
2p - Linnuke
1p - Hundikutsu

Karistused:
- EestiTallinn068, vastasuunas sõitmine ja avarii korraldamine sellega. Järgmine etapp rajale saab alles siis, kui on läbinud hariva testi.

Sõit:
Pilt
10p - NFSTimukas
6p - Hundikutsu
4p - Linnuke
3p - olly1-1
2p - Nikson
1p - taniel1164

Kiireim ring +1p - NFSTimukas (1:25.898)

Karistused:
- EestiTallinn068, kiiremate sõitjate takistamine ja nende sõidu ohtuseadmine. Järgmine etapp rajale saab alles siis, kui on läbinud hariva testi.

Hoiatused:
- powwa25, võistlusnumbri puudumine. Palun järgmine etapp autole kleepida.
- janek166, aero ja tagatiiva puudumine. Palun järgmine etapp autole kinnitada või järgneb karistus -1.koht tulemusele.

Üldtulemused:
14p - NFSTimukas
7p - Hundikutsu
6p - Linnuke
3p - olly1-1
2p - Nikson
1p - taniel1164
0p - powwa25
0p - RAIX4958
0p - janek166
0p - EestiTallinn068

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5841
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas Taniel1164 » 14 Juun 2017, 22:31

Enda sõidule annan hindeks 3-.

Stardis sain enam-vähem korralikult minema ning sõitsin 5-7 ringi 3-4 kohal,kuniks suutsin viimasest kurvist väljudes parema rattaga seina Riivata,mis väikse üllatusena rehvi punaseks tegi. Seejärel boksi külastus,jätkasin kuuendal positsioonil ning suutsin sõidu teises pooles kolmandaks tõusta ja olin kindel,et enam mingid pauku ei tule-sõidan rahulikult lõpuni. Aga 5 minutit enne finishit pidurdasin kurvi liiga hilja ja külastasin taas seina. Ei näinud enam mõtet boksi minna,kuna peatusega oleks 3 konkurenti minust kohe möödunud,seetõttu lootsin ,et sõidu jätkamisega teen teiste sõitjate elu pisutki keerulisemaks.
Kokkuvõttes kuues koht ja kui jõuvahekorrad on samad,mis sellel etapil,siis olen sunnitud monacos rahule jääma 3-4 kohaga,aga loodan muidugi esimest kohta,kuna see üks nendest radadest,mis mulle hästi istub:).
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas powwa25 » 15 Juun 2017, 9:35

No sõit nagu sõit ikka. Esimese boksini suutsin seinu vältida ja ilusti 3-ndal kohal püsida.
Peale boksi tuli väike error sisse ja auto punaseks. Uuesti boksi siis ja kohe 7's. Sealt enam kedagi ei püüdnud ja nii lõpetasingi 7-ndal kohal ja esimesena punkti kohalt väljas. :D
Mulle tundus, et timuka auto nagu liimitud rajale.
Ju siis hea, seadistus mida kasutaks isegi. :)

Monacos jälle võimalus mitu boksi teha. :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2095
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 1. Circuito de Madrid (13.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 15 Juun 2017, 10:45

powwa25 kirjutas:No sõit nagu sõit ikka. Esimese boksini suutsin seinu vältida ja ilusti 3-ndal kohal püsida.
Peale boksi tuli väike error sisse ja auto punaseks. Uuesti boksi siis ja kohe 7's. Sealt enam kedagi ei püüdnud ja nii lõpetasingi 7-ndal kohal ja esimesena punkti kohalt väljas. :D
Mulle tundus, et timuka auto nagu liimitud rajale.
Ju siis hea, seadistus mida kasutaks isegi. :)

Monacos jälle võimalus mitu boksi teha. :D

Minu seadistus on:
Masin nii madalaks kui võimalik ja toe angle mõlemad nulli,
Pidurite tasakaal ettepoole suunatud, high speed ringi testi tulemus. Masin oli pidurdades tugevalt ülejuhitav,
Differ täiesti avatuks ja pidurdus tundlikkus ka 60 peale,
Ja surujõud maksimaalne, kuna linnaradadel vb tuleb kasuks,
Ja muu nii nagu mäng ette serveeris mulle.

See kõik on minu nö tüüptuuning iga masinaga, või siis algtuuning kui masin piisavalt ebamugav on ja seadistada rohkem soovin. Tesla mul 5+. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5841
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Järgmine

Mine Tesla karikasari



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE