3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 20 Juun 2017, 23:12

Pilt
Kitsastelt Monaco tänavatelt siirdume nüüd palju laiemale linnarajale Roomas. Palju vähem tehnilisem on ka rada!

Algusaeg - Kell 22.00 + 15min ooteaega vajadusel
Kestvus - 10min Kvalifikatsioon, 40min Kestvussõit, kokku 50min.
Ilm - Pole muutlik, ilus päike alati särab majade vahelt.

Tähtsat teadmiseks:
Kaebused esitada kohe peale sõitu!
powwa25 - võiks numbri lisada kui kätt otsast ei võta

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Viimati muutis StenNansten, 21 Juun 2017, 0:08, muudetud 1 kord kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Circuito di Roma (27.juuni)

PostitusPostitas powwa25 » 20 Juun 2017, 23:13

NFSTimukas kirjutas:powwa25 - võiks numbri lisada kui kätt otsast ei võta


Kus juures ma lisasin, aga ilmselt ei teinud save ja sellest polnud nr'd. Aga nüüd tegin save ka ja peaks korras olema.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Hundikutsu » 22 Juun 2017, 15:03

Seoses töögraafiku muudatusega (ei pea Eestist lahkuma) sain vaba aega juurde ja motivatsioon taastus. Kuna sõidustabiilsus on küsitav, siis tuleb vana proovitud ''Salatreening'' taas ellu kutsuda. Maksku, mis maksab, sellest Eloni masinast tuleb viimane kui säde kätte saada :)

Eesmärgiks sean hiilgeaegade vormi taastamise, mis võib olla raske katsumus, aga annan endast parima . TV kasti ei plaani võita, kuna sarja viimastel etappidel ei pruugi rajale jõuda, aga selle tõttu on ka pingeid vähem.

Juhul, kui keegi tahab salatreeningul osaleda, siis ilmselt laupäeval teeksin ja huvi korral annan siin ka kellaajast teada.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Taniel1164 » 27 Juun 2017, 9:28

Tõenäoliselt võtan ka osa
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Juun 2017, 18:09

Võib võimalik olla, et ma täna ei saa tulla sõitu hostima, ehk on julgeid, kes teeks seda minu eest? Kui on vajadus.
Ainuke töö on teha ruum, panna sõit tööle kui kõik olemas ja salvestada replay. Tulemused salvestab mäng.
Kui keegi ei taha siis ma annan endast parima, et jõuda või lükkame edasi.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas powwa25 » 27 Juun 2017, 20:56

Jään ka hiljaks
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 27 Juun 2017, 21:47

Nikson teeb toa!!!!!
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Nikson » 27 Juun 2017, 21:53

powwa25 kirjutas:Jään ka hiljaks

On teada palju hilined?
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Hundikutsu » 27 Juun 2017, 21:56

pakun välja, et kuna pealik puudub ja hilinejad tõttu kipub asi venima siis ehk lükkame jārgmisele nädalale sõidu. mida arvate?
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas powwa25 » 27 Juun 2017, 22:01

Jõudsin koju, aga praegu palju tegemist ja seekord sõitma ei jõua.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Linnuke » 28 Juun 2017, 0:00

Huvitav sõit oli. Otsustasin seekord mitte üle pingutada ja rahulikult võttes mõned punktid ka teenida. Startisin viiendalt kohalt ja vaatasin kuidas eespool kõigepealt Hundikutsu ja siis Mihkel autodega remonti läksid seina puudutamise tõttu. Niksonist sain mööda kui tal viimane pikk kurv natuke ebaõnnestus ja ta ei saanud sirgele hea kiirusega. Siis jälitasin Tanieli nii 5 - 6 sek vahega kuni boksipeatuseni. Tundus, et nii läheb sõidu lõpuni, aga siis lõhkus ka tema auto ja läks remonti. Natuke pakkus veel põnevust kiireima ringiaja püüdmine, mis tundub et õnnestus. Igatahes tegin parema aja kui kvali võiduaeg. Vedas seekord nende seinadega, üks kõvem kolks käis, aga auto jäi terveks.
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Taniel1164 » 28 Juun 2017, 2:05

Lühidalt: Täna oli olemas piisav kiirus,et etapp võita-seda tõestas nii kvali parim ring kui ka 2/3 sõidust liidrikohal olek,Kuid 15.min enne finishit tegin seina puute ning olin sunnitud boksi minema-maandusin viiendal positsioonil. Raixi sain kätte,samuti Niksoni,kes sõitis katkise autoga ja kellest möödumine mul küll õnnestus,kuid mitte puhtalt,seetõttu andsin talle koha tagasi(replayst järele vaadates selgus,et äärekivi viis auto tasakaalust välja ja paiskas mind Niksonile ''selga'' :D)

Õnnitlused linnukesele!

sellel etapil lubasin,et piirdun ühe seinapuutega. Järgmine etapp siis puhas sõit ja loodetavasti top 2 koht:)
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Juun 2017, 3:20

Jäin vist väheke hiljaks? :D
Aga tänud Niksonile ja unustasin, et kiiremat ringi vajan ka replayst :)
Ilma selleta tabelit ei tee, kuna punkte jagan selle eest. :)

Lahendades müsteeriumit, miks mind polnud:
Üks tuttav langes vägistamise ohvriks ja tegelesin sellega, et ta läheks arstile kontrolli. Eestlaslikul kombel, arstile ei julge minna aga nüüd minu abiga saime plaani paika. Ehk tegelesin maailmapäästmisega. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

TULEMUSED:

PostitusPostitas StenNansten » 28 Juun 2017, 10:32

Kvalifikatsioon:
1. taniel1164 - 1:12.819 (3p)
2. Mihkel0987 - 1:13.167 (2p)
3. Hundikutsu - 1:13.213 (1p)
4. Nikson - 1:13.238
5. Linnuke - 1:13.623
6. olly1-1 - 1:13.803
7. RAIX4958 - 1:14.183
8. janek166 - 1:15.066
9. EestiTallinn068 - 1.17.608

Sõit:
1. Linnuke - 40:07.290 (10p)
2. Hundikutsu - +28.618 (6p)
3. Nikson - +37.584 (4p)
4. taniel1164 - +38.428 (3p)
5. RAIX4958 - +42.561 (2p)
6. olly1-1 - 1.ring (1p)
7. EestiTallinn068 - 6.ringi
8. janek166 - Katkestas
9. Mihkel0987 - Katkestas

Kiireim ring: Linnuke - 1.12.760

Üldpunktid
10p - Linnuke
7p - Hundikutsu
6p - taniel1164
4p - Nikson
2p - Mihkel0987 , RAIX4958
1p - olly1-1

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Ja ei saa jälle brauseris gran turismo 6 kommuunide lehte avatud, tundub maas olema miskit täitsa sony-l või PD-l
Viimati muutis StenNansten, 29 Juun 2017, 0:58, muudetud 3 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas olly1 » 28 Juun 2017, 12:17

NFSTimukas kirjutas:Lahendades müsteeriumit, miks mind polnud:
Üks tuttav langes vägistamise ohvriks ja tegelesin sellega, et ta läheks arstile kontrolli. Eestlaslikul kombel, arstile ei julge minna aga nüüd minu abiga saime plaani paika. Ehk tegelesin maailmapäästmisega. :)

Karm kant teil see Rapla :s
Minu puhtad sõidud said siis läbi. Kuigi prooviringidel pigistasin ka 1:13,2 välja, siis kvali läks aia taha. Sõidu alguses sai natuke linnukese sabas sörgitud, kuni kuulsa S-kurvini, kus kolaka ära panin. Boxist väljudes ei läinud kaua, kui veel suutsin ühe ratta punaseks sõita ja sõit oligi sõidetud :( Nii ta vist läheb, kui korra seina paned, siis jäädki seal käima... Kuigi mott oli maas, tiksusin ikka aumehelikult lõpuni. Ja tegin õieti, kuna Janeku ja Mihkli loobumisele sain isegi 1p kätte :-D
Karmid ikka need linnarajad... vaatasin, et järgmine Tokyo, mis pole mulle kunagi õnne toonud.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Juun 2017, 12:26

olly1 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Lahendades müsteeriumit, miks mind polnud:
Üks tuttav langes vägistamise ohvriks ja tegelesin sellega, et ta läheks arstile kontrolli. Eestlaslikul kombel, arstile ei julge minna aga nüüd minu abiga saime plaani paika. Ehk tegelesin maailmapäästmisega. :)

Karm kant teil see Rapla :s
Minu puhtad sõidud said siis läbi. Kuigi prooviringidel pigistasin ka 1:13,2 välja, siis kvali läks aia taha. Sõidu alguses sai natuke linnukese sabas sörgitud, kuni kuulsa S-kurvini, kus kolaka ära panin. Boxist väljudes ei läinud kaua, kui veel suutsin ühe ratta punaseks sõita ja sõit oligi sõidetud :( Nii ta vist läheb, kui korra seina paned, siis jäädki seal käima... Kuigi mott oli maas, tiksusin ikka aumehelikult lõpuni. Ja tegin õieti, kuna Janeku ja Mihkli loobumisele sain isegi 1p kätte :-D
Karmid ikka need linnarajad... vaatasin, et järgmine Tokyo, mis pole mulle kunagi õnne toonud.

See oli Tallinnas tegelikult aga elu üldse võib väga karm olla. :) Tuleb üle elada.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Hundikutsu » 28 Juun 2017, 14:56

Linnuke kirjutas: Otsustasin seekord mitte üle pingutada ja rahulikult võttes mõned punktid ka teenida. Startisin viiendalt kohalt ja vaatasin kuidas eespool kõigepealt Hundikutsu ja siis Mihkel autodega remonti läksid seina puudutamise tõttu.
Ei Linnuke, tegin seal kitsas kohas pirueti, aga masin jäi imekombel terveks ;)

Sõit algas segaselt, teise sektori nõelasilmas (mis iganes selle kurvi nimi on) libises PS3 pehme kang näpu alt ja tegin piruti, kus suutsin kolmandalt kohalt viimaseks langeda. Shokist taastudes hakkasin vaikselt tempot üles kruttima ja lähenesid konkurentidele, kes külastasid varakult boksi. Mõned ringid hiljem jõudsin Raixile järele ja vaatasin, kas ta kusagil eksib, et ei peaks ise nokkima minema ja lõpuks sain Raixist mööda. Siiani arusaamatu, kas ta lasi mu mööda või läks tal lihtsalt kurv pikaks, igatahes järgmine saak kaugel ees oli Nikson.

Niksonile järgivõtmine oli raskem, kuna kolmanda koha punktid oleks ka juba algust arvestades hea saak, siis eriti tempot üles ei kruvinud ja lähenesin tasa ja targu (mitte nagu Taniel... täiega :D ). Kümmekond minutit enne lõppu Niksonil midagi juhtus ja sain ta vingerdavast masinast mööda.

Linnuke oli püüdmatus kauguses ja sedasi sai sõidetud väga aeglaselt jälgides taga lonkava Niksoni sõidutempot, .... kuni paar ring enne lõppu ilmus Niksoni taha Taniel. Viimastel ringidel sõitsin siis sekundi kiiremaid aegu, et mees mulle enne lõppu ligi ei hiiliks ja finishisirgel Valtteri Bottast ei teeks :D

Kordagi punaseks ei saanud ja tasuks teine koht, sõiduga rahul.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 28 Juun 2017, 18:21

Jube rada ja auto on.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas Nikson » 28 Juun 2017, 19:10

Oma sõidu kolmanda kohaga võin rahule jääda, kuigi kiirust mul piisavalt polnud ja mitmed kiired konkurendid olid ka puudus. Mõned jällegi ebaõnnestusid.
Kvalis sain viienda aja, mis oli veidi üllatav. Arvasin veidi tahapoole jäävat. Start õnnestus taaskord ilusti, aga kohta parandada ei suutnud, kuna väga suskida ei julgenud. Hundikutsu piruetist sain napilt mööda ja asusin Mihklit jälitama. Kuna aga minu suhtumist auto seadistamisse teatakse, siis ei julgenud väga igas kurvis, kus oli võimalik kiiremini sõita, väga täiega panna. Vaikselt vajusid Taniel ja Mihkel eest ära. Linnuke hakkas ka tagapool oma sõitu vaikselt leidma ja lähenes jõudsalt. Üsna peagi pääses ta mööda ja vajus ka tasapisi kaugusesse. Lasin ise kindlapeale sõites edasi neljandal kohal. Mingi aja pärast oli eespool esimene ohver kes boksi külastas ja sain kolmandaks. Peale plaanipäraseid peatusin olin ikka turvaliselt kolmandal kohal. Siis aga kinkis Taniel oma lisa peatusega teise koha mulle. Nägin, et Hundikutsu läheneb tasapisi minule, aga lasin oma kindlat sõitu edasi. Teadsin, et kui jõuabki järele, siis on tal minust mööda ka vaja saada. Kõik oli ilus senikaua, kui ühe ringi lõpus näen, et Tallinn tuleb boksist rajale minu ette. Lootsin, et märkab mind ja laseb ilusti mööda. Aga ei. Kaotasin sel päris mitu sekundit. Ringi alguses selle teises vasakpoolses kurvis pidurdas siis ka veel minu jaoks ootamatult ja lükkasin ta seina. Õnneks jäi minul auto sellest terveks, aga Tallinnal mitte, aravatavasti. Sest juba ülejärgmisel ringil tuli Tallinn taas boksist minu ette rajale, tõsi küll veidi suurema vahega. Aga ei tea kas eelmisest intsidendist või millest, ehmatas mind veidi ära ja tegin ise vea ja auto punaseks mõlemalt poolt. Otsustasin boksi mitte minna. Sõita oli vist ca 8 min. Hundikutsu sai vist üsna lihtsalt seejärel mööda. Ringi ajad olid vigase autoga sõites 2-3 sekundid kehvemad. Järgmine oli Taniel kes lõpus järele jõudis. Teda õnnestus oma vigase autoga kuidagi selja taga hoida. Viimasel ringil pääses ta siiski ühes kurvis must mööda, aga seda kontakti hinnaga ja ta otsustas mulle koha tagasi anda. Kuigi poleks pahaseks saanud, kui poleks ka andnud. Eks ta oli minust tunduvat kiirem ka tegelikult.

Kiireim ring vist jäi Linnukesele. Kiireima ringi aeg 1.12.760
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. Circuito di Roma Reverse (27.juuni)

PostitusPostitas StenNansten » 29 Juun 2017, 0:59

Tegin tulemused ja punktid lõplikuteks, ning uuendasin ka tabeli ajakohaseks. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Järgmine

Mine Tesla karikasari



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE