4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Juun 2017, 12:50

Pilt

Algusaeg - Kell 22.00 + 15min ooteaega vajadusel
Kestvus - 10min Kvalifikatsioon, 40min Kestvussõit, kokku 50min.
Ilm - Pole muutlik, ilus päike alati särab majade vahelt.

Tähtsat teadmiseks:
Kaebused esitada kohe peale sõitu!
Võin jälle puududa sõidust kuna ülikooli asjad vajavad ajamist!


VÕISTLUSTULEMUSED:
Kvalifikatsioon:
Pilt
3p - taniel1164
2p - Mihkel0987
1p - powwa25

Sõit:
Pilt
10p - taniel1164
6p - Nikson
4p - olly1-1
3p - powwa25
2p - Mihkel0987
1p - RAIX4958

Kiireim ring (1p): powwa25 - 1.46.656

Teenitud etapipunktid:
13p - taniel1164
6p - Nikson
5p - powwa25
4p - Mihkel0987, olly1-1
1p - RAIX4958

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Viimati muutis StenNansten, 05 Juul 2017, 23:57, muudetud 4 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 03 Juul 2017, 14:29

Igaksjuhuks tõstan esile, et mind jälle ei ole korraldamas sõitu. Et siis keegi teine teeb korraldustöö ära ja see peaks ka olema viimane kord, kui ma järgmine nädal Tartust minema saan niivisi, et enne sõitu kodus. :)

Vaja mul ainult, et keegi teeks toa, paneks kvali ning sõidu tööle, salvestaks replay ja saadaks mulle kiireima ringi omaniku ja aja.

Edu sõiduga, sest mul pole netti ka seal Tartus olevas elamises. :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Nikson » 04 Juul 2017, 19:53

Sõidame siis või?
Ma pean varsti ise teleka mängu panema. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Hundikutsu » 04 Juul 2017, 20:13

Nikson kirjutas:Sõidame siis või?
Ma pean varsti ise teleka mängu panema. :D

Arvan, et sõidame ikka, kui eelmine kord saime sõidetud, saame ka täna. Nikson teed ise ehk toa? Ega jah telekas on miinimum, mille nimel rajale ilmutakse :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Nikson » 04 Juul 2017, 20:30

Eks võin teha, kui keegi teine ei taha.

Mind telekas tegelikult üldse ei huvita. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Hundikutsu » 04 Juul 2017, 20:46

Mind ka auhind ei huvita, saatus mängis vingerpussi ja rajal ma olen :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Nikson » 04 Juul 2017, 21:44

Alustab arvatavasti kell 22.10-22.15. Tallinn veidi hilineb.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Linnuke » 04 Juul 2017, 23:15

Seekord jäin jälle ilma punktideta. Heavy dam ikka segab mõnuga kaarte. Kiirust oli muidu poodiumikoha püüdmiseks. Tanielil kiire ja puhas sõit - teenitud võit :good:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Taniel1164 » 04 Juul 2017, 23:42

Seekord võib tõesti sõiduga rahule jääda:).

Kvalifikatsioonis oli veidi probleeme,kuna esimesel kiirel ringil külastasin seina ja pidin seetõttu ühe katsega piirduma,kus õnnestus siiski korralik aeg kirja saada.
Stardis teadsin,et võidu püüdmiseks pean peale esimest kurvi liider olema ning võtsin kohalt minekul üsnagi suure riski-õnnestunult:).
Üks huvitav tähelepanek,et sarnaselt eelmisele etapile, hakkas 8-9 ringil vahe jälitavatega sulama(6.9 sekundist sai 3-4 ringiga 3.9.sek). Kas mängis rolli rehvi liigne kulutamine või hoidsin ennast alateadlikult tagasi-ei tea:).

Kokkuvõttes oli harjumatult rahulik vahejuhtumiteta sõit,mis lõppes nii nagu ma vargsi lootsin:).

Kui sain õigesti aru,siis Hundikutsul ja kellegil veel oli tehnikaga probleeme?!
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas powwa25 » 05 Juul 2017, 0:21

Täielik fail sõidus ikka. Kui üle ühe boksi teed, siis pm sõit tehtud.
Aga kvalis sain kolmanda aja ja stardiga Mihklist mööda teiseks.
Hakkasin siis vaikselt Tanieli jälitama. Vahe oli kuni paar sekki.
Siis vist 3-4ndal ringil sai seina puudutatud ja auto punane. Seega sõit tehtud.
Mõtlesin, et proovin ühe ringi teha, aga auto oli ikka liiga juhitamatu. Seega boksi ja kui välja tulin, olin 7's.
Mis siis ikka, lootsin et teised ka eksivad ehk saab kõrgemale. Mõned siis eksisid ja saingi lõpuks neljandaks.

Õnneks sain kiirema enda nimele, seegi hea.
Aga iga ringiga lähenesin liidrile.

Oleks tahtnud esimese koha eest võidelda, aga seekord siis nii.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 05 Juul 2017, 9:40

Hundikutsu kirjutas:
Nikson kirjutas:Sõidame siis või?
Ma pean varsti ise teleka mängu panema. :D

Arvan, et sõidame ikka, kui eelmine kord saime sõidetud, saame ka täna. Nikson teed ise ehk toa? Ega jah telekas on miinimum, mille nimel rajale ilmutakse :D

Väga hea lugeda, et ainult teleka pärast ei osaleta, see pole päris see õige sarja mõte ka. :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Hundikutsu » 05 Juul 2017, 9:55

Ootused enne starti olid kõrged, kuna vorm juba lubab enamat. Kvali läks natuke kehvemalt, kui lootsin, aga on teada, et Heavy damage hakkab rajal kaarte segama nagu Linnuke ka mainis. Esimesel ringil Niksoni ja Linnukese võitluses olin neil liiga lähedal ja Linnukese masinaga kokkupõrke välimiseks tõmbasin järsult paremale ja seinas punane ma olingi.

Peale seda tundsin, et puldi vasak kang on imelik, boksis olles uurisin asja veidi lähemalt ja kang oli mul hekega näppudavel :s Panin ta oma pessa tagasi ja püüdsin edasi sõita. Samal ajal, kui masinaga kurve läbida pidin ka kangi kergelt alla suruma, et ta pesast välja ei tuleks, mis oli suht raske tegevus. Järsemaid kurve oli võimatu läbida ja nii ma pidevalt seinumööda liikusin. Oleks ma seda ette teadnud, et selline asi võib puldiga juhtuda, oleksin teise puldi Eestisse kaasa võtnud.

Tehnikaspordis ikka juhtub, et vahel tehnika laguneb. Järgmisel nejal etapil osaleda ei saa, kuna pikem reis plaanis.
Kui GT6 veel sügisel ka mängitakse, siis sõidaks hea meelega, isu tuli täitsa tagasi :) Edu teile ja nühkige siis seinu edasi ;)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 05 Juul 2017, 10:50

Hundikutsu kirjutas:Ootused enne starti olid kõrged, kuna vorm juba lubab enamat. Kvali läks natuke kehvemalt, kui lootsin, aga on teada, et Heavy damage hakkab rajal kaarte segama nagu Linnuke ka mainis. Esimesel ringil Niksoni ja Linnukese võitluses olin neil liiga lähedal ja Linnukese masinaga kokkupõrke välimiseks tõmbasin järsult paremale ja seinas punane ma olingi.

Peale seda tundsin, et puldi vasak kang on imelik, boksis olles uurisin asja veidi lähemalt ja kang oli mul hekega näppudavel :s Panin ta oma pessa tagasi ja püüdsin edasi sõita. Samal ajal, kui masinaga kurve läbida pidin ka kangi kergelt alla suruma, et ta pesast välja ei tuleks, mis oli suht raske tegevus. Järsemaid kurve oli võimatu läbida ja nii ma pidevalt seinumööda liikusin. Oleks ma seda ette teadnud, et selline asi võib puldiga juhtuda, oleksin teise puldi Eestisse kaasa võtnud.

Tehnikaspordis ikka juhtub, et vahel tehnika laguneb. Järgmisel nejal etapil osaleda ei saa, kuna pikem reis plaanis.
Kui GT6 veel sügisel ka mängitakse, siis sõidaks hea meelega, isu tuli täitsa tagasi :) Edu teile ja nühkige siis seinu edasi ;)

Mul sügiseks ka juba mingi sarja plaan valmis mõeldud GT6-te :) Tegelikult kaks isegi, sest üks, mida proovida tahaks on midagi uudset ja ei või läbi minna rahva seas. Kuigi midagi väga veidrat see ka pole. :)

Ja võistlustulemusi hakkan nüüdsest panema peapostitusse. Tundub parem koht selleks ja kui vaja kellegil nostalgitseda tulemuste kallal, siis hea ka nii leida. :) Vähemalt ei ole see kuskil postituste sisse ära uppunud kuskil teemas.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas powwa25 » 05 Juul 2017, 13:44

Kiirema ringi punkti on mulle lisamata.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 05 Juul 2017, 15:22

powwa25 kirjutas:Kiirema ringi punkti on mulle lisamata.

Pole mul kuskilt seda võtta ka hetkel, mis ajaga aga võin välja kirjutada küll juba, et sa omanik olid.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Nikson » 05 Juul 2017, 21:43

powwa ringi aeg oli 1.46.656

Oma sõidust ka veidi. Kvalis viies koht. Harju keskmine nagu öeldakse. Enne sõitu harjutamise kohta hea. Start õnnestus hästi ajastada. Sain Linnukesest mööda. Ega ta kaua mul sabas muidugi passinud. Järgmisel ringil pani vist juba mööda. Eks sõitsin siis oma sõitu nagu oskasin. Mingi aja pärast oli powwa seina ohvriks vist langenud ja tõusin koha võrra. Ootasin, et Mihkel ka eksib ees ja tõusen veel koha võrra, aga sattusin ise eksimuse ohvriks, kui ca 14 minutit oli sõidetud. Kuna oma lolli peaga mõtlesin enne sõitu, et teen peatuse siis kui sõita jääb ca 25 minutit, sest meelde on jäänud, et aku kestab ca 25 minutit. Õnneks sattus see eksimus just "õigele" ajale seega. Miks just siis seda peatust plaanisin teha, oli see, et arvasin, et siis vähem akut vaja laadida ja boksi peatus ehk lühem. Pärast chatis väideti, et aku vist nagu vahetatakse hoopis välja. Vahet pole kus see tõde on.
Peatusega kukkusin vist seitsmendaks. No olin kindel, et kui teised ka peatused ära teevad, siis peaks oma koha taastama. Seega lasin omas riskivabas tempos edasi. Kui Linnuke ja Mihkel ka omad peatused ära tegid oli vahe muidugi suurem, kui enne minu boksi külastust. Mis seal ikka. Neljas koht ikka koitis veel, sest powwa pidi ka veel boksi külastama. Üllatuseks läksin nii Linnuke kui ka Mihkel peale oma peatust juba järgmisel ringil uuesti boksi. Sain neist mööda. Nüüd oli vaja ainult külma pead hoida ja auto normaalse tempoga turvaliselt finishisse tuua. Kui powwa ka oma peatuse ära tegi olingi teisel kohal. Taniel oli piisavalt suure vahega ees ja teda ma püüda ei üritanud, nagunii oli kiirem ja olly oli piisavalt taga, et mulle ohtlikuks ei saanud. Enne lõppu oli ainuke probleem, et kas voolu jagub. Õnneks Taniel uuele ringile ei pääsenud, muidu oleks mul auto seisma jäänud. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 05 Juul 2017, 23:57

Tulemused on siis nüüd ametlikud ja nähtavad peapostituses. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas FredFantasticGamer » 06 Juul 2017, 6:34

Minu sõit läks kahjuks metsa kuna Playstation 3l kadus vool ära kahtlastel asjaoludel :( :cry: :(
Arvasin et mis siis ikka ja läksin ruumi tagasi ja vaatasin kuidas teised sõidavad ja hoidsin Playstation 4 partys olijaid kursis infoga.
Sõidu alguses nägin kõiki 10-t ilusasti rajal aga ruumi tagasi minnes Janek seisis õhus.
Siis ,kui sõit lõppes siis kutsuti mind discole. :D :D :D
Suured vabandused Janeku ees ,et esimesel ringil esimeses kurvis lendasin Janekule tagant sisse nagu torpeedo.
Aga ma vaatasin et raix pole ka eriti roostes :) :shock: :)
Pilt
Kasutaja avatar
FredFantasticGamer
Uudistaja
Uudistaja
 
Postitusi: 23
Liitunud: 21 Mai 2016, 3:14
Asukoht: Tallinn



Litsents: BMW525

 Fred95EST

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 06 Juul 2017, 16:43

Raixile tõesti tunnustus selle eest, et viitsib lõpuni olla liikuv šikaan(Siin tokyos ringi peale 3,5 sek aeglasem). Isegi punktid on hakanud vaikselt tulema.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 4. Tokyo R246 Reverse (04.juuli)

PostitusPostitas olly1 » 06 Juul 2017, 18:21

Mihkel0987 kirjutas:Raixile tõesti tunnustus selle eest, et viitsib lõpuni olla liikuv šikaan(Siin tokyos ringi peale 3,5 sek aeglasem). Isegi punktid on hakanud vaikselt tulema.

Raixil ongi äkki autot säästev strateegia, mis minuarust sellises sarjas väga hästi toimib. Sõidab ettevaatlikult ja palju puudu ei jäänud, et oleks sind ära luttinud, siis kui sa riskides koguaeg boxis vedeled....
Ise ei leia enda kiirust üldse üles. Muidugi sai jälle külmalt peale tuldud, pool sõitu õppisin rada ja autot, siis hakkasid ikka 1:48 ajad tulema, rohkemaks polnud suuteline. Aga jah, tänu teiste ebaõnnele sain jälle 3.koha, kuigi tagant 2 torpeedot (Powwa ja Mihkel) isuga lähenesid.... sõit lõppes õigel ajal :) (ok, 1 ring oleks võinud veel olla, oleks teiseks jäänud :-D ).
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Järgmine

Mine Tesla karikasari



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE