6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 18 Juul 2017, 12:48

Pilt

Algusaeg - Kell 22.00 + 15min ooteaega vajadusel
Kestvus - 10min Kvalifikatsioon, 40min Kestvussõit, kokku 50min.
Ilm - Start on kindlalt märjal teekattel aga edasine on täielikult suvaline, kuidas läheb.
Stardiilm - 60%
Ilma muutlikus - tase 2 ehk ei muutu peaaegu üldse
Rajaniiskus - 40% ehk üsna niiskekene

Tähtsat teadmiseks:
Kaebused esitada kohe peale sõitu!
Teadke, kes reaalselt teid ohustavad konkurendid on, ring on üsna lühike.
Tänage jumalat, et jääd pole vihma asemel.
Timukas on võimeline sõitma aega 1:06.809 ja natuke veel kiiremini
Vihma võib nii juurde tulla kui ka ära minna, ehk noh, kuivab ära.

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Võistlustulemused:

Kvalifikatsioon:
Pilt
3p - NFSTimukas
2p - Linnuke
1p - Wirx

Sõit:
Pilt
10p - Linnuke
6p - taniel1164
4p - Soulbleed666
3p - Mihkel0987
2p - Nikson
1p - olly1-1

Kiireim ring (1p): NFSTimukas - 1:06.968

Üldpunktid:
12p - Linnuke
6p - taniel1164
4p - NFSTimukas , Soulbleed666
3p - Mihkel0987
2p - Nikson
1p - Wirx , olly1-1
Viimati muutis StenNansten, 19 Juul 2017, 2:33, muudetud 1 kord kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas powwa25 » 18 Juul 2017, 14:09

Kas oleks võinalik, et tuba oleks 21.40 juba püsti?
Saaks harjutada.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 18 Juul 2017, 21:13

powwa25 kirjutas:Kas oleks võinalik, et tuba oleks 21.40 juba püsti?
Saaks harjutada.

Saab küll, pole probleem
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas Taniel1164 » 19 Juul 2017, 0:31

No nii :),minu jaoks ei olnudki midagi katastroofilist,kui jätta välja intsident Tallinnaga,mis kümme minutit enne lõppu mind ja linnukest boksi külastama saatis.

Aga sõidust: Kvalifikatsioonis sõitsin enam-vähem tasemele vastava aja,mis kahjuks küll punkte ei toonud.
Sõidu start oli kaugel ideaalist,kuna enneagse mineku tõttu sain ühe sekundilise karistuse,millega õnneks positsiooni kaotust ei kaasnenud,hoopis vastupidi. Teist ringi sain Timuka väljasõidu tõttu alustada juba liidrina ning suures plaanis hoidsin seda kohta u 20-25 minutit. Siis tuli Linnuke oma *salapärase* taktikaga ja möödus minust.
Kõige põnevamaks läks lõpp,kui peale planeerimata boksi külastust sekkus minu ja linnukese esikoha heitlusesse ka soulbleed,mille lõpptulemust näeb protokollist:D.

Vaatasin videost järgi ka olukorra,kus mina,linnuke ja Tallinn kokku põrkasime:Tallinn vajus neljandas kurvis kahe rattaga muru peale,kaotas kontrolli ja järgmine hetk oligi auto keset teed risti:).

Nüüd lühidalt sellest,mis gt6's tsensuuri tõttu rääkimata jäi: Enne kvali proovisin vahetult enne seina sõitu mängu pausile panna ja peale 140 km/h barjääris käiku oli auto terve nagu purikas:). Ehk siis väike nö abi,mis järgmistel etappidel võib nii mõnegi õnnetuse jms ära hoida,kuna,pausil olekus taastab auto üsna hästi juhitavuse,
katki ei lähe ja *läbipaistvana* teisi sõitjaid ei häiri(kontakti ei toimu):). -Vb olen ainuke l*oll,kes selle alles nüüd avastas:D-
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas Linnuke » 19 Juul 2017, 0:56

Kvalis oli liiklust palju, aga sain enamvähem ringiaja kirja. Teiselt kohalt startisin, aga 2 sek sain trahvi ja palju autosid läks kohe mööda. Sain jälle kuidagi ettepoole ja asusin Tanieli jälitama.
Minu esialgse taktika määras Nikson, kes hüpekal kontrolli kaotas ja auto mulle risti ette sättis. Ehk läksin siis 5 min varem boksi. Lootsin selle varem minekuga Tanielist ettegi saada, aga natuke käisin muru peal ja ei tulnud ideaalsed ringid välja. Siiski peale tema boksipeatust olin ca 1,5 sek kaugusel ja siis tal läks seal mäe otsas kurv pikaks ja sain mööda. Üritasin ilma vigadeta lõpuni tulla ja esikohta hoida, aga Tallinn jäi risti ette ja saime mõlemad Tanieliga veel boksi minna. Taniel sai mööda ka selle avarii ajal. Olly ja Soul läksid ka mööda auto remontimise ajal. Olly läks veel boksi millegi pärast ja kui Soulile järgi jõudsime siis mul õnnestus kuidagi temast ja Tanielist mõlemast mööda saada. Päris hea lõpuosa oli sõidul, sain käed päris soojaks.
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 19 Juul 2017, 2:18

Kvali, väga tihe liiklus, sai rattagi punaseks aga poole pealt sain natuke kavalamalt, lasin Wirxil eest ära minna rohkem, ringile minnes aja kätte, mis mulle esikoha stardi garanteeris. See kiire ring ka lõppes nii, et möödusin märjemalt rajaosalt Wirxist kui ka Indrekust viimases kurvis seest poolt korraga. Järgmised ringid sain juba üsna uhkes üksilduses aega veel paremaks teha.

Sõit, noh, start oli hea. :D Aga mitte see küngas enne eelviimast kurvi, mis mu auto üsna mõnusalt katki tegi vasakult eest ning ilmselgelt sellega edasi normaalselt ei sõitnud. Tuli siis kiire esimese ringi peatus teha ning langesin sellega ka kohe viimaseks. Edasi läks nii nagu pidi, tõusin kohtadega jõudsalt. Punktikohtadel tagasi olin vist juba 4+/- ringi möödudes. Vahe esikohaga vähenes piisavalt, et võiks veel esikoha eest heidelda.

Aaaagggggggaaaaaa, herr EestiTallinn otsustas, et on aeg teha väljasõit esimeses kurvis sisekurvi, kuidagi, ning sõita keset teed peale avariid nii, et terve tee peaaegu blokeeritud temast. Ütlesin isegi talle, et tulen väliskurvist mööda kuna nägin, et ta tegi mingi imekombel sisekurvis seinasõidu aga nojah, nii palju siis tema tee andmisest ja põhjenduseks oli, et ta "põrkas" seinast mulle ette. Kuigi replays oli näha, et seina ta ei puudutanud vähemalt 5 sekundit või rohkem enne kokkupõrget minuga. Ei ole kohe üldse vihane inimene ja tean, et on mänguga tegemist jne aga selline hoolimatus rajal toimuva vastu on täiesti aktsepteerimatu, eriti kui tegemist oli mitmeid ringe sisse saanud sõitjaga. See insident läks mulle arvatavasti ka esikoha maksma, kuna olin seda esikohal olijat jälitamas tol hetkel ning vahe oli 20 sekundit ainult, mis peale insidenti muutus 2 ringiliseks kaotuseks. Auto läks peale seda nii katki, et vasakule auto enam ei pööranud, mööda seina ainult sõitsin boksi poole terve ringi.
Tahaks nii väga mingit karistust külge väänata aga siin pole muud anda, kui Tallinn lihtsalt peab õppima sõitma, kasvõi aeglaselt aga vähemalt puhtalt, et püsiks teel rohkem kui kaks ringi.

Olgu, sõit edasi oli noh, uuesti grindimine positsioonidega ülespoole, mille maksimaalseks jäi siis 7.koht. Ja olly, sa vist väga ei oodanud, et keegi ehk mina üritab selles kohas nagu eelviimane kurv möödasõitu teha? :D Tegid mulle korraliku spinni, auto viga ei saanud aga sinu auto pealtnäha sai ikka korralikult.

Etapi tulemused ka tehtud, und pole. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas olly1 » 19 Juul 2017, 10:55

Linnuke kirjutas:Olly läks veel boksi millegi pärast ja kui Soulile järgi jõudsime siis mul õnnestus kuidagi temast ja Tanielist mõlemast mööda saada.

Olly läks boksi akut laadima :) Sõidu alguses pidin kohe boksi ära tegema (oma vea tõttu), seega pidin turvaliselt esikohalt enne lõppu uuesti minema, 5 mintsi jäi puudu krt :s
Boksist väljudes sattusin jah Wirxi ja Timuka heitlusesse. Ehe Timukas ikka, kellegi taga sõita ei oska/jaksa, kohe vaja mööda minna. Muidugi valis selleks raja kõige ohtlikuma kurvi. Ma olin sinust ju ringiga ees, ma ei pea sind aupaklikult mööda laskma. Aga ega midagi hullu ei juhtunud, vaatasin ja naersin kuidas "silmad ruutus" Timukas kõrvale spinnis.... nali sai muidugi otsa kui Wirx tagant kolaka ära pani ja kogu auto punaseks lõi. Kuna 2 minti oli veel jäänud, otsustasin lõpuni chillida, Mihkel ja Nikson sõitsid veel mööda ja saingi jälle oma 1 punni kätte :-D
Mul hea meel, et Timukas sai ka lõpuks selle sarja "mõnusid" nautida, muidu haigutad seal ees üksi. Ise sa panid neid väikseid radasid siia kalendrisse, nüüd naudi... ime et veel Autumn minit ei tule :D Rada ise oli muidugi huvitav ja tehniline, aga oleks võinud pikem versioon olla. 1 minutilised rajad heavy damage sarjas ikka paras loterii, koguaeg keegi ees ja sa kellegil ees - tõesti vahel läheb arvestus sassi juba keda pead mööda laskma, keda mitte.
Mina Tallinna peale küll vihane pole, las mees ka õpib, sõitjaid ju vaja. Ainus palve, et ta ikka katkist autot remontima läheks :)
Kuulnud siin viimase aja kurtmisi, siis Timukal ongi paras karma kanda oma "eest ära-mina tulen" möödasõitudega, eks kõik tuleb ringiga tagasi :D Endal muidu Timuka aadressil muresid ei ole, oleme nagu ikka kahekesi rajale ära mahtunud. Aga jah, soovitus edasiseks: Niikuinii sa oled enamusest kiirem siin, seega oota turvalisemaid kohti, sa ei pea kohe kõigist mööda saama, eriti kuskil sisekurvides. Tead ju isegi, et see head ei tõota üldjuhul...
Tanielilt huvitav avastus ja nipp tõesti, polegi selle peale tulnud. Ise seda ilmselt ei kasuta, sest minu jaoks seal väike cheatingu mekk juures. Kui vea teen, siis selle eest ka vastutan kas boksiga või karistusega kohtunikult. Aga ega korraldaja sellist nippi ilmselt ei keela, kontrollida ta ka vaevalt kõiki viitsib :)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 19 Juul 2017, 11:34

olly1 kirjutas:Boksist väljudes sattusin jah Wirxi ja Timuka heitlusesse. Ehe Timukas ikka, kellegi taga sõita ei oska/jaksa, kohe vaja mööda minna. Muidugi valis selleks raja kõige ohtlikuma kurvi. Ma olin sinust ju ringiga ees, ma ei pea sind aupaklikult mööda laskma. Aga ega midagi hullu ei juhtunud, vaatasin ja naersin kuidas "silmad ruutus" Timukas kõrvale spinnis.... nali sai muidugi otsa kui Wirx tagant kolaka ära pani ja kogu auto punaseks lõi. Kuna 2 minti oli veel jäänud, otsustasin lõpuni chillida, Mihkel ja Nikson sõitsid veel mööda ja saingi jälle oma 1 punni kätte :-D
Mul hea meel, et Timukas sai ka lõpuks selle sarja "mõnusid" nautida, muidu haigutad seal ees üksi. Ise sa panid neid väikseid radasid siia kalendrisse, nüüd naudi... ime et veel Autumn minit ei tule :D Rada ise oli muidugi huvitav ja tehniline, aga oleks võinud pikem versioon olla. 1 minutilised rajad heavy damage sarjas ikka paras loterii, koguaeg keegi ees ja sa kellegil ees - tõesti vahel läheb arvestus sassi juba keda pead mööda laskma, keda mitte.
Mina Tallinna peale küll vihane pole, las mees ka õpib, sõitjaid ju vaja. Ainus palve, et ta ikka katkist autot remontima läheks :)
Kuulnud siin viimase aja kurtmisi, siis Timukal ongi paras karma kanda oma "eest ära-mina tulen" möödasõitudega, eks kõik tuleb ringiga tagasi :D Endal muidu Timuka aadressil muresid ei ole, oleme nagu ikka kahekesi rajale ära mahtunud. Aga jah, soovitus edasiseks: Niikuinii sa oled enamusest kiirem siin, seega oota turvalisemaid kohti, sa ei pea kohe kõigist mööda saama, eriti kuskil sisekurvides. Tead ju isegi, et see head ei tõota üldjuhul...

No, minu jaoks kurv on kurv, ohtlik või mitte. Ja eriti kui ruumi nii lahkelt anti. Kui näen võimalust mööduda siis teen selle ära mitte ei hakka passima ja ootama selle auto taga. See koht on üllatavalt hea möödasõidu koht isegi kuna seal ei oodata, et keegi tuleb sisekurvist ning ei hakata oma positsiooni kaitsmisega vaevagi nägema. Ja kõikidega oli ka nii, et kurv enne seda olin ma palju kiirem ning sain kiirusega sealt kiirelt kõrvale ja enne kurvi saabumist isegi mööda, sinu olly juhtumiga siis ainult peaaegu. Tagaratta leidsid mul ikka üles. Ning mul oli ikka väga kiire, tahtsin ikka punktidele tagasi jõuda.

Pole mul häda midagi, lihtsalt Tallinn oma nipitamistega rajal korraldab juba liiga palju kaost aga küll ta Apricot Hillis turvaliseimaid kohti nüüd leiab selleks.

Ning replayd vaatan ma üsna korralikult ikkagi läbi kohati, kuidas isu on selleks aga selle raja tsirukst vaatasin väga isukalt ja eriti Tallinna tegemisi. Temast aeglasemalt ja sellise kiiruse juures lohakamalt ikka annab sõita. Sai minu seade ka täpselt ning ikka suudab sellega sellist tsirkust korraldada. Minu arust see auto on kindlasti kõige lihtsam ja stabiilsem auto juhtida, millel on ligi 300hp, täis lapatsit andes sellega pole midagi kartagi vaja.

Ning kalendriga kui ka punktisüsteemiga võiks meeles pidada, et ma ei oodanud sellist rahvamassi sõitma.
Väga ootamatu oli, et tesla sari menukaks sai ja kalendrit ega punktisüsteemi muutma seetõttu vist ei hakka.
Kuigi punktisüsteemi tahtsin küll, hooaeg poolenisti läbi ja lisada motivatsiooni või sellele anda suuremat võimalust janekul, et tuleks lõpuni ka kunagi.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 19 Juul 2017, 13:21

Nagu näha, ei ole herr Timukas endale suvatsenud kvali intsidendi eest karistust panna. Uhke mees.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 19 Juul 2017, 14:57

Mihkel0987 kirjutas:Nagu näha, ei ole herr Timukas endale suvatsenud kvali intsidendi eest karistust panna. Uhke mees.

Aa, see või? :D Kas takistasin kedagi? :D
Enda arust mitte ja mul oli pilt mängul ees siis kui ma olin juba ninaga valetpidi rajal.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas Nikson » 19 Juul 2017, 23:06

Kvali ei õnnestunud. Startisin tagapool, kui olin arvestanud. Aga ehk oligi parem. Hoidsin eessõitjatest veidi tahapoole, et saaks oma tempoga kvali ringi sõita, aga Janek, ja tänu temale ka Taniel jäid ikka kohe jalgu ja ei saanudki korralikult sõita. Auto punaseks ka kohe ja boksi. Kvali lõpupoole sain ühe ringi lõpuks kuidagi tehtud, aga see andis ka lõpuks eelviimase koha. Jõudsin veel veidi üle poole ringi läbida ja vaheaja punktides olid ajad tunduvalt paremad, aga kahjuks lõppes aeg juba otsa.
Stardis sain sekundi penalti, aga peale esimesi kurve olin juba mitu kohta tõusnud. Sai ettevaatlikult kulgetud, kuni ise ühes kurvis välja vajusin ja auto vigaseks. Eks siis boksi. Sai siis uuesti rajale ja edasi nühitud, kuni Linnuke hakkas järgi jõudma, ringiga. Tahtsin seda väga halval kohal mööda lasta ja tõmbasin liiga äärde, murule. Sealt auto risti ja see kulges omapea risti rajale. Linnuke pani sisse. Õnneks oli boksi sissesõit sealsamas ja saime mõlemad kohe boksi. Seega määrasin Linnukesele boksitaktika, mis hiljem võidulegi viis. Kartsin küll, et vaja korra veel laadima sõita, kuna peale boksi jäi veidi üle 25 minuti sõita veel, aga siin rajal kestis aku kauem, õnneks. Mõnede konkurentide ebaõnne tõttu jõudsin siis ka sel etapil punktikohale taas. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 19 Juul 2017, 23:16

NFSTimukas kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Nagu näha, ei ole herr Timukas endale suvatsenud kvali intsidendi eest karistust panna. Uhke mees.

Aa, see või? :D Kas takistasin kedagi? :D
Enda arust mitte ja mul oli pilt mängul ees siis kui ma olin juba ninaga valetpidi rajal.


Vabandust, aga suht ohtlik olukord ikkagi. Hakkasid mulle vastu sõitma kui ma boksist välja sain.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 6. Matterhorn Dristelen (18.juuli)

PostitusPostitas StenNansten » 20 Juul 2017, 13:30

Mihkel0987 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Nagu näha, ei ole herr Timukas endale suvatsenud kvali intsidendi eest karistust panna. Uhke mees.

Aa, see või? :D Kas takistasin kedagi? :D
Enda arust mitte ja mul oli pilt mängul ees siis kui ma olin juba ninaga valetpidi rajal.


Vabandust, aga suht ohtlik olukord ikkagi. Hakkasid mulle vastu sõitma kui ma boksist välja sain.

Sõitsin vastu, sest tahtsin paremasse kohta minna kus end ümber pöörata saaks, kus mitte kedagi ei segaks. Ning see oleks pidanud olema boksiteelt üsnagi järsk manööver, kui oleksid saanud minu autoga kokku. :D
Olin ikkagi teiselpool rada ja väljasõidu lähedal, õnneks siis. Ning oli kvali algus ka, mitte sõit.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten


Mine Tesla karikasari



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE