8. Mid-Field Raceway Reverse (1.august)

8. Mid-Field Raceway Reverse (1.august)

PostitusPostitas StenNansten » 19 Juul 2017, 16:39

Pilt
NB! Sõit toimub raja reverse versioonil

Algusaeg - Kell 22.00 + 15min ooteaega vajadusel
Kestvus - 10min Kvalifikatsioon, 40min Kestvussõit, kokku 50min
Aeg - 18.30 mängusisene aeg rajal, ei liigu see.
Stardiilm - 100% ehk vägagi tormine
Ilma muutlikus - tase 47 ehk ka vägagi muutlik
Rajaniiskus - 60% ehk samuti ekstreemse poolne

Tähtsat teadmiseks:
- Kaebused esitada kohe peale sõitu!
- Kui pole ringiga saajatel turvaliselt mööda lasta kiireimaid, kasutage julgelt puldil START nuppu!
- Vahetasin ümber reverse versiooniks kuna seda pole nagu kambakesi üldse sõitnud ja natuke uudsem kõigile.

TABEL:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Võistlustulemused:

Kvalifikatsioon
Pilt
3p - NFSTimukas
2p - Mihkel0987
1p - Wirx

Sõit:
Pilt
11. janek166 - DNF
12. powwa25 - DNF

10p - NFSTimukas
6p - Soulbleed666
4p - Mihkel0987
3p - taniel1164
2p - Linnuke
1p - I-N-D-R-E-K

Kiireim ring (1p): NFSTimukas 1:23.953

Üldpunktid:
14p - NFSTimukas
6p - Mihkel0987 , Soulbleed666
3p - taniel1164
2p - Linnuke
1p - I-N-D-R-E-K , Wirx
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Mid-Field Raceway Reverse (1.august)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Aug 2017, 0:24

Võistlustulemused on ülevalt!
Tuli ka üks kaebus aga see miskit ei muutnud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Mid-Field Raceway Reverse (1.august)

PostitusPostitas Linnuke » 02 Aug 2017, 13:51

Vihmaga sõidame tõesti nii vähe, et oli väga harjumatu sõita. "Jäljest" väljas pidurdades lõi kuskil ratta kohe blokki ja kiskus auto risti. Eriti eelviimases kurvis oli mul raskusi. Parajalt hämar oli ka, nii et oli raskusi õige sõidutrajektoori valimisega. Oleksin pidanud driving linei ja traction controli peale panema :D . Aga eks kõigil (peale Timuka) oli raske ja sain mõne punkti kätte ikka. Märg rada tegi sõitu huvitavamaks ja mina olen muutuva ilma poolt alati. Selle elektriautoga pole sabatunnetus kõige parem ainult.
Ja Indrekuga oli lääg ka. Auto kadus vahepeal rajapiirdesse ja siis hüppas ette jälle, seetõttu hoidsin natuke kaugemale aga nii on jama ikkagi sõita. Eelnevates sõitudes pole nagu tähele pannud temaga läägi.
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 8. Mid-Field Raceway Reverse (1.august)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Aug 2017, 14:49

Ega oli ka mul tavalisest raskem ja see selle sõidu mul seal paraku üksinda ees olles huvitamaks tegigi + PS4 party kommentaarid jällegi. Tavaliselt mulle on auto olnud nagu rööbastel, ning pole probleeme olnud muid kui alajuhitavus. Vihm tõi aga teissuguse Tesla mulle sõitmiseks ja pidi võitlema ülejuhitavusega, mis õnneks oli kergelt välditav kui pidada meeles järgmisi: Äärekivid on vältimiseks, kurvist välja kiirendamisel mängida gaasiga kuni kindel, et püsib ja kurve läbida nii kiiresti kui võimalik, et surujõud töötaks maksimaalselt. Mis muidugi tähendas kergelt hulljulgust pealtnäha aga tegelikult läks üsna mugavalt ja liigse riskita. Kahju, et akut veel 7.minutiks ei jätkunud, oleks ilma peatusteta sõidu ära teinud. Rehvi oli veel tundideks. :D

Kiitused Tallinale ka sõna kuulamise eest ning turvaliste mööda laskmiste eest seekord. Üks olukord oli kehva aga läks õnnes siiski.

Aga pikalt otsinud endale Gran Turismos nüüd tegevust ja seda ma ka nüüd endale tegin, seekord traditsiooniline kõik saavad kaadrisse galerii:
Spoiler: näita
Pilt
12 julget, kes sellise jubeda ilmaga välja julgesid tulla. Nimekiri on kvalifikatsiooni tabelis.
Pilt
Hoolimata kohutavast ilmast ja suurest õhku paisatud veekogusest, esimesed stardijärgsed kurvid möödusid kõigile turvaliselt.
Pilt
Esimese väljasõidu tiitel läheb seekord Raixile! Paksu udu sees Raixi õnneks seda olukorda raske näha. aga fotosilm selle ikkagi tabas.
Pilt
Timuka ja Mihkli tandem drift koos esimesel ringil. Libedus oli ka tunda kahele esimesele ja kiireimatele osalejatele.
Pilt
Esimese väljasõidu tiitlit EestiTallinn ei saanud aga saab esimese boksipeatuse tiitli! Ainuke ka, kes peale esimest ringi boksi külastas.
Pilt
Wirx läks väheke liiga julgelt Powwa vastu aga õnneks olukord lahenes reeglitepäraselt võistlusolukorrana.
Pilt
Soulbleed üritas Wirxi ja Powwa juhutmist makimaalset kasu lõigata aga äärekivi lõikas kummi ja külg ette läks sellest.
Pilt
Publiku lemmiku auhind läheb Linnukesele üsnagi efektsete avariide eest sõidu alguse ja teist korda lõpu poole.
Pilt
Tõde, miks Powwa sõit varakult lõppes: Boksimeeskond suutis kaasa võtta ainult 3 rehvi ning nii see sõit lõppes.
Pilt
Janeku varajane lõpp leidis aset rajal võisteldes, kus sattus rajale naasvale Soulbleedile liiga lähedale, kokkupõrkest läks ratas ning Janek kaotas masina üle kontrolli 2.kohal sõites.
Pilt
Raudseima aku tiitel läheb Niksonile, kes suutis ühe akuga sõita 36 minutit!
Pilt
Kes sealt niivisi vargsi piilub teepervel? Oi, meie Indrek ja tundub, et tekkist temalgi isu uurida järgi sõidu populaarseim väljasõidu koht.
Pilt
Võistluse viimasel 10.minutil otsustas taevas selgineda aga mitte piisavalt, et rada 100% niiskuse pealt langema hakkaks. Pildil Taniel.
Pilt
Sõidu võit läks kindla domineerimise all NFSTimukale.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten


Mine Tesla karikasari



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE