Tulles edasi 2010-ndatesse

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas FredFantasticGamer » 18 Aug 2017, 18:40

EestiTallinn068 / LFA - Ford Mustangi Boss 202 - Nissan GT-R - BMW M4 - SUBARU IMPREZA Sedan WRX STI #95
Pilt
Kasutaja avatar
FredFantasticGamer
Uudistaja
Uudistaja
 
Postitusi: 23
Liitunud: 21 Mai 2016, 3:14
Asukoht: Tallinn



Litsents: BMW525

 Fred95EST

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas olly1 » 19 Aug 2017, 0:37

olly1-1 / GTR > Golf R > S206 NBR > BRZ > Elise / #15
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas StenNansten » 19 Aug 2017, 10:43

Nii rahvas, loosimine, tegin väheke erinevalt seda :D
Ei jaksa selle arvutiga jamada ja tuli idee:
The Crews on auhindade jagamine täiesti random ja peamiselt jagatakse performance juppe.
Nii, mõtlesin siis osalejad jagada performance juppide peale laiali järgmiselt (väiksemast suuremani numbri alusel):
Spoiler: näita
Exhaust - Mihkel0987
E.C.U. - NFSTimukas
Fuel Injection - Linnuke
Airsystem - olly1-1
Gearbox - Mundukiller
Motorcore - taniel1164
Tires - janek166
Brakes - I-N-D-R-E-K
Suspension - EestiTallinn068
Differential ja Weight Reduction on tühi loos. Sama lugu ka mingite visuaal osadega kui juhtub.

Reeglid nagu olid, kes esimene, saab oma masina ja kui masin võetud, tuleb järgmisel listis teine masin jne.

Hakkan siis loosima ja video tuleb kindla peale, loodan videos ka peale lugeda ja hõlbsustada jälgimist :)

EDIT:
Loosimine on tehtud ja video laeb end üles, palju õnne Linnukesele LFA puhul!

EDIT2
http://www.dailymotion.com/video/x5xdvwo
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas Nikson » 19 Aug 2017, 12:00

Kui kunagi puhkuselt tagasi, siis ehk liitun sarjaga. Küll mingi panni ka leian.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas Linnuke » 19 Aug 2017, 12:14

Mida tähendab - max kaal autodel on 1000kg! :?:
Kas mitte min kaal ei peaks olema
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas StenNansten » 19 Aug 2017, 12:40

Linnuke kirjutas:Mida tähendab - max kaal autodel on 1000kg! :?:
Kas mitte min kaal ei peaks olema

aa, miinimum siis :) ups :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas soulbleed » 19 Aug 2017, 20:30

Soulbleed666/Chevrolet Corvette Stingray (C7)/ #6
..tundub et seda pole kasutuses ,siis sõidaks sellega.
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 19 Aug 2017, 21:26

Vaata, et sümboolne. Mul omal IX35. Peab rahul olema.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas StenNansten » 20 Aug 2017, 13:16

soulbleed kirjutas:Soulbleed666/Chevrolet Corvette Stingray (C7)/ #6
..tundub et seda pole kasutuses ,siis sõidaks sellega.

Eks nüüd järgmised peavad nii jah, võtma selle mis vaba.

EDIT:
Sarja tabel on ka nüüd valmis vaatamisi vastu võtma. :)

Tabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas wirxikas » 20 Aug 2017, 14:35

Pane mulle Camaro
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas Linnuke » 20 Aug 2017, 21:47

Veel üks küsimus - kuidas teise sõidu stardijärjekord selgub?
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas StenNansten » 20 Aug 2017, 22:07

Linnuke kirjutas:Veel üks küsimus - kuidas teise sõidu stardijärjekord selgub?

Tagurpidi järjestus esimese sõidu tulemusest nagu ka enne oli.
Minu teada ma selle kuskile ju kirjutasin, vaatan üle.

EDIT:
Suzuka teemas oli aga mitte peateemas. Lisasin selle ka nüüd peateemasse, tänud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas StenNansten » 23 Aug 2017, 1:35

EestiTallinn068 annan nüüdsest stabiilse nelikveolise "2012 Subaru S206 NBR CHALLENGE PACKAGE", kuna, noh, põhjus oli näha täna. Ja sai pikemalt PS4 chatis räägitud sel teemal. Ja Suzukalt saadud PP ei lähe üle sellele masinale.

Lisaks ka uus reegel:
Spoiler: näita
7. Võistlustulemuse legaalseks kirjasaamiseks võiks läbida rohkem kui üle poole võistlusmaast. Kui poolt võistlusmaad ei läbita, tulemus ei lähe kirja.


Ning veelgi lisaks laiendasin PP ja punkti süsteemi tabelit vajaliku suuruseni, nähtav tabelites.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas Linnuke » 23 Aug 2017, 7:25

Eile mulle tundus et meil on see reguleerimata, mis discomeestega saab. Eelmises sarjas oli nii:

“Kui esimesele sõidule ei ilmu, siis teise sõidu stardis tuleb lasta kõik mööda ehk põhimõtteliselt stardid viimaselt kohalt. Kehtib ka disco-pepude kohta! (Kui disco on saadud peale 90% läbimist, siis ei pea mööda laskma!) Mööda tuleb lasta kohe esimesel ringil stardisirgel või hiljemalt esimeses kurvis kurvi pikaks lastes, mitte teisi segades!“

Minu arvates vajalik reegel. Eile kahjuks Janek teises sõidus rajale ei saanudki, aga selline küsimus mul tekkis.
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas wirxikas » 23 Aug 2017, 7:51

Kaebuste esitamiseks peaks olema ikka 24 tundi. Eile lõppes sõit kell 00 ja mul hommikul kell 5 äratus aga tahaks mõnikord ise ka kordusest enne vaadata üle kõik intsidendid. Kohe mitte pole viitsimist peale sõitu veel kordust hakata vaatama.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas StenNansten » 23 Aug 2017, 11:42

Linnuke kirjutas:Eile mulle tundus et meil on see reguleerimata, mis discomeestega saab. Eelmises sarjas oli nii:

“Kui esimesele sõidule ei ilmu, siis teise sõidu stardis tuleb lasta kõik mööda ehk põhimõtteliselt stardid viimaselt kohalt. Kehtib ka disco-pepude kohta! (Kui disco on saadud peale 90% läbimist, siis ei pea mööda laskma!) Mööda tuleb lasta kohe esimesel ringil stardisirgel või hiljemalt esimeses kurvis kurvi pikaks lastes, mitte teisi segades!“

Minu arvates vajalik reegel. Eile kahjuks Janek teises sõidus rajale ei saanudki, aga selline küsimus mul tekkis.

Näen, ei mäletanud aga võtan ka selle reeglikasutusele.

wirxikas kirjutas:Kaebuste esitamiseks peaks olema ikka 24 tundi. Eile lõppes sõit kell 00 ja mul hommikul kell 5 äratus aga tahaks mõnikord ise ka kordusest enne vaadata üle kõik intsidendid. Kohe mitte pole viitsimist peale sõitu veel kordust hakata vaatama.

Ma loodan sellele, et peale sõitu oma insidente mäletatakse ka ja antakse teada kahtlasest. Ei näe nagu põhjust teavitusega venitamisega ning pole ka viga, kui täpselt insidendi aega ei tea. Üles leiab ikka kui teab mida otsida. Aga võib ka hiljem alati teavitada siiski, pole probleem mul kõike muuta aga tülikas oleks + tuleviks ülikooli ajal lmselt tahaks kõik asjad joonde ajada võistlusjärgselt kohe niikuinii.


Reegli lisa:
Sai siis ka disco meeste päevad reguleeritud ning ühe reegli karistustikku paremini täpsustatud ja natuke kergelt ka leevendatud.
Spoiler: näita
3.
Ringiga mingil põhjusel mahajääjad, palun jälgida enda ümber toimuvat, lasta mööda takistusteta tagant kiiremad!!!
Karistus: Ajaline 5-30 sekundit karistus esimesel ja teisel korral ning kui kolmandat korda, 1.etapp vahele.

9.
Kui esimesele sõidule ei ilmu, siis teise sõidu stardis tuleb lasta kõik mööda ehk põhimõtteliselt stardid viimaselt kohalt. Kehtib ka disco-pepude kohta! (Kui disco on saadud peale 90% läbimist, siis ei pea mööda laskma!) Mööda tuleb lasta kohe esimesel ringil stardisirgel või hiljemalt esimeses kurvis kurvi pikaks lastes, mitte teisi segades!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas olly1 » 23 Aug 2017, 12:54

Linnuke kirjutas:Eile kahjuks Janek teises sõidus rajale ei saanudki, aga selline küsimus mul tekkis.

Janekuga rääkisin ka, pani uima seal. Väidetavalt ei olnudki ta veel rajale loginud, selle asemel et seda teha trükkis tükk aega lauset stiilis: kui mind ei taheta siis lähen ära :?: Sama teema oli enne Indrekuga. Ma ei saa üldse aru, miks vedeletakse toas niisama. Kaks varianti, kas seadistad või oled rajal, vähem segadust korraldajale ka. Mõttetu ajaraiskamine tänu sellele.
Tallinnale subaru andmine hea otsus, ma sain ka Tallinna driftist natuke osa eile punase tagaratta näol :s Tee Timukas talle sinna autole mingi Safe seade ka peale, äkki mees saab siis muretult sarja nautida ilma probleemide ja konfliktideta...
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas StenNansten » 23 Aug 2017, 13:03

olly1 kirjutas:
Linnuke kirjutas:Eile kahjuks Janek teises sõidus rajale ei saanudki, aga selline küsimus mul tekkis.

Janekuga rääkisin ka, pani uima seal. Väidetavalt ei olnudki ta veel rajale loginud, selle asemel et seda teha trükkis tükk aega lauset stiilis: kui mind ei taheta siis lähen ära :?: Sama teema oli enne Indrekuga. Ma ei saa üldse aru, miks vedeletakse toas niisama. Kaks varianti, kas seadistad või oled rajal, vähem segadust korraldajale ka. Mõttetu ajaraiskamine tänu sellele.
Tallinnale subaru andmine hea otsus, ma sain ka Tallinna driftist natuke osa eile punase tagaratta näol :s Tee Timukas talle sinna autole mingi Safe seade ka peale, äkki mees saab siis muretult sarja nautida ilma probleemide ja konfliktideta...

Teen talle seade jah, sai eile juba otsustatud. :)
Segadust eile jätkus korralikult, lootsin nagu alustada õigel ajal kuna tallinn isegi tuli enne aega ruumi (aga too ostis alles juppe autole). Indrek oleks võinud hilinemisest teavitada kui oleks olnud võimalik. Ilmselt tuli ilma clear cache tegemata ruumi ka? Siis ruumide jama jne.

Tahaks isegi aru saada, miks janekul see neti needus koguaeg küljes on. Vb aitaks teda GT6 manuaalist interneti seadistamise juhendid?
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas olly1 » 23 Aug 2017, 23:02

NFSTimukas kirjutas:Tahaks isegi aru saada, miks janekul see neti needus koguaeg küljes on. Vb aitaks teda GT6 manuaalist interneti seadistamise juhendid?

Nagu aru sain, siis tal oli eile kogu korteris mingi Elioni jama, arvutites kadus ka nett ära. Et ei olnud pleissi teema. Teise sõiduga lihtsalt uimerdas ära, kõik me arvasime, et mees rajal ja keegi ei näe, tegelikult ta rajale end ei jõudnudki logida :?: Aga las ta jääb, järgmiseks sõiduks lubas kohal olla, seekord mitte vilkuva autoga :-D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Tulles edasi 2010-ndatesse

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 24 Aug 2017, 0:16

Saan aru, et korraldasin mingi jama. Päeva alustasin traumapunktis, kus veetsin "meeldivad" 5 tundi. Parem jalg alt üsna jäme.Peale tööd kihhhutasin longates auto järele ja koju. Nii jõudsingi kell 22 koju.Sellest väike hilinemine. Gaasi sai vajutada ainult tervet jalga liigutades.Ei olnud just "lõbus"jalaga "vehkida" kui see sul kogu aeg valu teeb. Järgmiseks korraks peaks kõik korras olema. Edu.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





EelmineJärgmine

Mine Tulles edasi 2010-ndatesse



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE