2. Autumn Ring Reverse (29.08)

2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas StenNansten » 23 Aug 2017, 0:16

Pilt
NB! Võistlus toimub raja reverse versioonil!

Võistlus:
Algusaeg - 22.00 Club Lobby
Kvalifikatsioon - 10 minutit boksist väljumisega ja koos
1.sõit - 34 ringi
2.sõit - 17 ringi

Rajaolud:
Kellaaeg - kell 14.00 kiirusega tase 50
Stardiilm - 70%
Ilma muutlikus - tase 55
Rajaniiskus - 0%

Tähtsat teadmiseks:
- Kaebused esitada kohe peale sõitu!
- PP-d leiate tabelist.
- Enne võistlusruumi sisenemist palun teha Clean Cache!
- Vihmarehvidena on max SS rehvid limiidiga Comfort rehvid.
- Treeningruum Club Eventides baseerub etapi teisel sõidul.
- Sõitude vahel on paus 5 minutit!

Tabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Sõitude tulemused nüüdsest kannan ainult tabelisse, kellel probleeme selle nägemisega, palun teavitada!
Viimati muutis StenNansten, 06 Sept 2017, 15:58, muudetud 3 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas wirxikas » 29 Aug 2017, 17:37

Jõuan umbes 10 min. hiljem.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas StenNansten » 30 Aug 2017, 12:35

wirxikas kirjutas:Jõuan umbes 10 min. hiljem.

Selge, ootame ära.

EDIT:
Tulemused on kantud osaliselt tabelisse ja karistused jagatud ning selgitatud. Niksoni järgi ootan PP-de ja punktidega.

Kvalifikatsioonis ma SS rehvidele ei läinud ja sain vastava 5.koha ehk parim aeg CS rehvi aegade seas.

1.sõit oli stabiilne ja hästi sooritatud. Auto jällegi üllatas oma heade sõiduomadustega ülimärjal rajal. Ja kas Taniel meelega ootas mind järgi jah? :D

2.sõit oli juba palju sündmusterohkem. Algus läks nagu ta läks aga 3.ringil Wirxi tembud lennutasid mind suurel kiirusel seina poole, auto katki ja auto nina valele poole ka veel, mis maksis korralikult aega. Tuli kuiv aga otsustasin, et jään CS rehvidega välja, kaotada pole mul sellega midagi kui siis ainult võita. Teised läksid boksi ja sain päris pikka aega 3.kohal sõidetud kuni SS rehvidega masinad kannule tulid. Minu õnneks keegi teine vihma soovija oli ilmataadile hästi maksnud ja 2 ringi enne lõppu olid luugid valla millega sain tagasi oma 3.koha ja seal ka lõpetasin. :)

EDIT2:
Kogu tabel on nüüd täidetud ja valmis järgmiseks etapiks, galerii kunagi hiljem. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas Nikson » 30 Aug 2017, 18:12

Sai siis ka eile kaasa tehtud. Auto sai lihtsalt lambist võetud. Ega midagi erilist vist niikuinii valikus polnud. Ei saa kõiki asju pealegi osta. Aga mis seal ikka. Meeldis lihtsalt see auto ja valitud sai.
Kuna eile oli vihma sõit, siis oli nelikveost isegi abi. Sai isegi päris eesotsas sõita. Nii kui kuivaks läks, siis ka kuivailma rehvid kulusid üsna kiiresti, esimesed. Eks see saab kuivades oludes probleemiks olemagi. Kiirust sirgetel isegi jagus. Aga eks PP oli ka 500 mul seekord veel. Startida oli muidugi 4 WD-ga hea. Nagu lingust ette kohe. Aga eks Tanieli auto oli omaette klassist, märjas.
Teine start ka õnnestus ilusti. Esimeses kurvis sain muidugi parempoolse ratta ka punaseks kohe. Vist mingi valge autoga oli kokkupõrge. Sain üsna ruttu esimeseks. Tallinn, kes oleks pidanud vist tegelikult kõik mööda laskma, kemples veidi aega ees. Sain ka üsna paraja vahe kiiresti sisse. Taniel muidugi hakkas lähenema iga ringiga. Kuna läks kuivaks siis sai boksi suundutud ja kuiva ilma rehvid alla pandud. Samas sain ka auto korda. Lõpuni mul nende rehvidega polnud lootust tulla. Taniel jõudis järgi ja ka enne finishi sirget mööda. Olin just otsustanud boksi minna, aga millegipärast Taniel blokkis mind seal ääres. Vahepeal oli mõte, et viskan viimasteks ringideks CS alla, et äkki läheb märjaks. Kahjuks mõtteks see jäigi. Samal ringil läkski 100% peale raja niiskus ja läksin järgmine ring uuesti boksi. Kui poleks läinud oleks esimese koha püüdmine isegi reaalne olnud, ehk. Paraku läks nii.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas Linnuke » 30 Aug 2017, 18:49

Kas Tallinna reeglitele vilistamisele sanktsioone ei järgnegi? :?:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas olly1 » 30 Aug 2017, 21:58

Nikson kirjutas:Tallinn, kes oleks pidanud vist tegelikult kõik mööda laskma, kemples veidi aega ees. Sain ka üsna paraja vahe kiiresti sisse.

Ma olin ka selle kemplemise ohver. Tema taha tekkis hunnik, mööda võimatu saada tervelt, kuna sõidujoon tal üsna muutuv. Lõppes minujaoks asi nii, et kõik tallinna taga ukerdades sain Wirxilt paugu ja tagaratas punaseks. Üllataval kombel kannatab Golfiga ilusti punase tagarattaga sõita, ringiajad olid ainult 2s aeglasemad :)
Mul jäi muidu kahe silma vahele, miks Tallinn oleks pidanud rahva mööda laskma :?: Kui see tõsi, siis seda enam korraldas korraliku kaose seal. Üks intsident Tallinnaga oli veel, kui sain ta ringiga kätte, siis ka millegipärast mööda ei lasknud, hoopis sõitis mulle veel kolakaga sisse, ime et auto terveks jäi. Signaalitasime ja sõitsime edasi :-D Kuna kordust ei viitsinud vaadata, siis mingit kaebust ei esitanud, see vist väga ei muuda ka midagi. Et jah, igav ei hakka meil selle Tallinna härraga :D
Essas sõidus krt sõitsin ise ratta punaseks kohe alguses vastu Niksonit :s Krt ei saa kohe seda sarja jooksma, koguaeg mingid jamad.... Monacos head väljavaated pole, auto kuival aeglane ja seal vaevalt vist ilma vigastusteta pääsen :-D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas Nikson » 30 Aug 2017, 22:11

olly1 kirjutas:
Nikson kirjutas:Mul jäi muidu kahe silma vahele, miks Tallinn oleks pidanud rahva mööda laskma :?:


9.
Kui esimesele sõidule ei ilmu, siis teise sõidu stardis tuleb lasta kõik mööda ehk põhimõtteliselt stardid viimaselt kohalt. Kehtib ka disco-pepude kohta! (Kui disco on saadud peale 90% läbimist, siis ei pea mööda laskma!) Mööda tuleb lasta kohe esimesel ringil stardisirgel või hiljemalt esimeses kurvis kurvi pikaks lastes, mitte teisi segades!


Kuna Tallinn kadus esimesest sõidust mingil põhjusel, siis...
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas Taniel1164 » 30 Aug 2017, 23:29

Nii nagu kuubikute sarjas,siis õnnestus ka siin saada endale parim auto vihmamärjal rajal,ja seetõttu oli selle etapi eesmärk saada maksimumpunktid mõlemas sõidus.

Kuigi ilm oli üsna heitlik,siis esimeses sõidus suuri probleeme ei tekkinud, välja arvatud eelviimasel ringil viimases kurvis tehtud eksimus,mis mind liiva peale saatis ja Timuka kahe sekundi kaugusele tõi ning sõidu lõpu pingeliseks tegi :D. Õnneks päästis mind kiirelt lähenev finshi lipp.

Teine sõit oli oluliselt keerulisem,kuna tuli startida viimaselt kohalt ning oli suur oht masinale viga teha. Siiski suutsin probleemideta teisele kohale kerkida ning asuda Niksonit jälitama,ja kahjuks mitte terve,vaid vigase vasakpoolse rehviga,mis tegi möödumise veidi keerulisemaks. Peagi vihmasadu lakkas ning tuli teha plaaniväline boksipeatus,mille järgselt jäin Niksonist ligi 7 sekundit maha. Lõpuks suutsin ta siiski kinni püüda ning viimasele ringile sain tema peatuse tõttu minna juba võitu kindlustama.

Ei taha kedagi süüdistada,aga esimeses sõidus tundus mulle,et ringiga mahajääjad takistasid mind meelega või pidasid kellegiks teiseks?!(Ootaks sellega seoses ka kommentaare :)

kokkuvõttes jään selle etapiga rahule ning loodan Monacos puhta sõiduga samuti korralikud punktid hankida.
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas StenNansten » 31 Aug 2017, 7:38

Nikson kirjutas:
olly1 kirjutas:
Nikson kirjutas:Mul jäi muidu kahe silma vahele, miks Tallinn oleks pidanud rahva mööda laskma :?:


9.
Kui esimesele sõidule ei ilmu, siis teise sõidu stardis tuleb lasta kõik mööda ehk põhimõtteliselt stardid viimaselt kohalt. Kehtib ka disco-pepude kohta! (Kui disco on saadud peale 90% läbimist, siis ei pea mööda laskma!) Mööda tuleb lasta kohe esimesel ringil stardisirgel või hiljemalt esimeses kurvis kurvi pikaks lastes, mitte teisi segades!


Kuna Tallinn kadus esimesest sõidust mingil põhjusel, siis...

Üks jama on sellega ma vaatan, sellel pole mingisugust karistustikku.
Kuigi Tallinn ikkagi rikkus üht punkti reeglistikus, lisan hoiatusena ja järgmine rikkumine saab olema karmistatud vormis.

Proovin nüüd siin homme selle etapi ja järgmise etapi asjadega ühele poole saada, mind siiski ainult üks. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas Linnuke » 31 Aug 2017, 14:55

Teen ettepaneku et Tallinnal läheb see kohtade loovutamine järgmisele etapile edasi. Ehk siis teises sõidus proovib uuesti, ükskõik mis kohalt alustab. Kui viimasena siis ongi lihtsam ;)
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 2. Autumn Ring Reverse (29.08)

PostitusPostitas StenNansten » 31 Aug 2017, 17:45

Linnuke kirjutas:Teen ettepaneku et Tallinnal läheb see kohtade loovutamine järgmisele etapile edasi. Ehk siis teises sõidus proovib uuesti, ükskõik mis kohalt alustab. Kui viimasena siis ongi lihtsam ;)

hmm, hea ettepanek, teeb ehk järeltööd. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten


Mine Tulles edasi 2010-ndatesse



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE