3. Cote d' Azur (04.09)

3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas StenNansten » 30 Aug 2017, 10:31

Pilt

Võistlus:
Algusaeg - 22.00 Club Lobby
Kvalifikatsioon - 10 minutit boksist väljumisega ja koos
1.sõit - 30 ringi
2.sõit - 15 ringi

Rajaolud:
Kõik on terve võitlus sama kuiv ja päikseline
Spoiler: näita

Tähtsat teadmiseks:
- Kaebused esitada kohe peale sõitu!
- PP-d leiate tabelist.
- Enne võistlusruumi sisenemist palun teha Clean Cache!
- Treeningruum Club Eventides baseerub etapi teisel sõidul.
- Sõitude vahel on paus 5 minutit!

Hoiatused:
I-N-D-R-E-K - Järgmine rikkumine tuleb topelt karmim
EestiTallinn068 - 2.sõidus laseb kõik stardis mööda, ettevaatlikult ja ilma surmadeta!

Tabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas Nikson » 03 Sept 2017, 23:23

Mis ringiaegasid siin harjutajad on välja kimanud üldse?
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas Taniel1164 » 03 Sept 2017, 23:35

Mina-1.42.5. Timukas 1.41.6

Nii täis kui tühja paagiga sõitsin välja identse aja. Nii et varu veel on.
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas StenNansten » 04 Sept 2017, 17:57

Mu see kiireim ring õnnestus tänu väga tühjale paagile, veerand oli veel midagi jäänud. Täis paagiga minu auto oli aeglasem kui tanieli kiireim oluliselt. 1.43 midagi.

Tuletaks ka meelde, et homme sõidame!
Ja soovitaks võimalikult varem tulla, kuna sõidame ilma room ownershipita ja nägemisega võib probleeme olla võib-olla.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas Nikson » 04 Sept 2017, 18:29

Sinnakanti õnnestus ka omal eile seadeid proovides aega sõita. Iseasi, kui tihti ma rehve käin vahetamas.

Kui palju soosikud kiiremad on? Linnuke, Mihkel, Raix, Soul, Wirx?
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas StenNansten » 04 Sept 2017, 18:30

Ma võin öelda, et ma saan parimal juhul 2.sõidu peale ühe peatusega hakkama kui just jubedalt seina ei pane muidugi. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas Linnuke » 04 Sept 2017, 22:18

Proovisin natuke ja aeg kisub 1:40 alumisse ossa. Võimalik ka 1:39 lõppu
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas StenNansten » 05 Sept 2017, 9:21

Hoiataks enne väheke, ja hirmutaks. Kurvid 10 ja 11 on range pilgu all täna :) Kes lõikab, lõikab vaid omale näppu.
Mujal peaks sein piirama.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 06 Sept 2017, 8:25

NFSTimukas kirjutas:I-N-D-R-E-K - Järgmine rikkumine tuleb topelt karmim

Tere. Oleks hea ja informatiivne teada mille eest saad hoiatuse või karistuse. " Pilt" oleks selgem ja arusaadavam. Parimat.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas Nikson » 06 Sept 2017, 8:53

I-N-D-R-E-K kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:I-N-D-R-E-K - Järgmine rikkumine tuleb topelt karmim

Tere. Oleks hea ja informatiivne teada mille eest saad hoiatuse või karistuse. " Pilt" oleks selgem ja arusaadavam. Parimat.


Hoiatused ja karistused on Timukal ju tabelis kirjas. Vaata esimeses postituses olevat tabeli linki ja näed. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas StenNansten » 06 Sept 2017, 17:11

Nikson kirjutas:
I-N-D-R-E-K kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:I-N-D-R-E-K - Järgmine rikkumine tuleb topelt karmim

Tere. Oleks hea ja informatiivne teada mille eest saad hoiatuse või karistuse. " Pilt" oleks selgem ja arusaadavam. Parimat.


Hoiatused ja karistused on Timukal ju tabelis kirjas. Vaata esimeses postituses olevat tabeli linki ja näed. :)

Nüüd saab Indrek kui ka teised vaadata ka tolle sõidu karistusi ja tulemusi. Kõik on nüüd ametlikult kinnitatud.

Indrek isiklikult pääses seekord võin mainida :) üsnagi napilt küll, 2.sõit aga ta tehti reisijaks kuna kõik tegid Prantsuse Politseid ta selja taga mille tõttu Olly pressiti Indrekule otsa kurvi kiirendades.

Ja kuidas janek sõitma saada :D Sõidab ainult vajaliku ära, et PPd ja punkte saada, peab 90% peale tõstma selle määra või? :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas olly1 » 06 Sept 2017, 22:04

NFSTimukas kirjutas:Ja kuidas janek sõitma saada :D Sõidab ainult vajaliku ära, et PPd ja punkte saada, peab 90% peale tõstma selle määra või? :D

Janekuga rääkisin täna, ütles, et ei viitsi seda romurallit enam sõita (niikuinii järgmine sõit ikka kohal :D). Sain aru, et Timuka, Tanieli ja Wirxiga olid mingid intsidendid, ise üle ei vaadanud.
Enda sõidud läksid nagu ikka, jälle igal pool hammasrataste vahel :s
1.sõit sai keskelt starditud, 1.ring taniel ja timukas vähe kolistasid taga, aga auto jäi korda.... kuni ümberpöörde kurvini, kus janek sisse virutas. Marss boksi, rütm läks käest, järgmisel ringil tegin ise vea ja jälle boksi. Olin siis kolinal viimane, võtsin end kokku ja vaatasin kaugele jõuan. Nii vaadates polegi 6es koht väga halb.
2.sõit sain kohe essas kurvis ebaõnne osaliseks, ei teagi mis juhtus, aga Intsu auto oli risti ees ja seinas kinni. Nii ma seal istusin 10 sekki vist. Jälle boksi, seekord sai siis 12ndalt kohalt ette nühkima hakatud. Koos mihkliga jälle liikusime ja möödusime meestest kuni jõudsin jälle 6ndaks :party: Vahepeal sai Souliga päris põnevalt madistatud, pigistasin corvette hirmus Golfi kärakast isegi 1:41 aegu välja. Respect Soulile, sõitis ilusti taga, trügima ei hakanud, ootas oma hetke (mida ei tulnudki), harjumatu kohe. Timukas oleks ilmselt selle aja peale 10 korda nina kuskil sisekurvis vahele toppinud :-D
Kuigi oli ebaõnne, siis sõidud sellegipoolest põnevad :good:
Korraldajale: Mu edasised osavõtud kaootilised, enam vist iga nädal sõitma ei jõua. Et kui mind 22ks PSNis pole, siis pole mõtet kauem oodata, eraldi teavitada iga etapp ei viitsi.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas StenNansten » 07 Sept 2017, 7:53

olly1 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Ja kuidas janek sõitma saada :D Sõidab ainult vajaliku ära, et PPd ja punkte saada, peab 90% peale tõstma selle määra või? :D

Janekuga rääkisin täna, ütles, et ei viitsi seda romurallit enam sõita (niikuinii järgmine sõit ikka kohal :D). Sain aru, et Timuka, Tanieli ja Wirxiga olid mingid intsidendid, ise üle ei vaadanud.

Respect Soulile, sõitis ilusti taga, trügima ei hakanud, ootas oma hetke (mida ei tulnudki), harjumatu kohe. Timukas oleks ilmselt selle aja peale 10 korda nina kuskil sisekurvis vahele toppinud :-D

Korraldajale: Mu edasised osavõtud kaootilised, enam vist iga nädal sõitma ei jõua. Et kui mind 22ks PSNis pole, siis pole mõtet kauem oodata, eraldi teavitada iga etapp ei viitsi.

Janekule sai kerge üllatus möödasõidu tehtud 16.kurvis :D Jättis ilusti tee vabaks ja vupsasin läbi, kerge kokkupuude tekkis ka hiljem kui olin juba möödas. Rohkem ma nagu Janekuga tegemist ei teinud ,ui ta siis ainult raja ääres lihtsalt passis.

Ilmselt see etapp mitte :D Pidurid olid rehvide säästmiseks täiesti maha keeratud, et saaks ühe peatuse taktikaga esimest ja teist ilma peatuseta sõita. Mõned möödasõidud tegin sellised Ricciardolikud ka.

Selge, võtan arvesse seda.

Aga,
Enda sõitudest vist muud polegi kommenteerida huvitavat kui esimeses sõidu esimeses kurvis sain olly autolt punaseks, mis suurendas ees rehvikulu oluliselt ning 8.ringil mundu lõpetas töö täiesti ära. Ei saanud oma 1 peatuse taktikaga sõita. Peale 2.boksi läks Niksoniga madinaks kuni lõpuni välja peaaegu. Sirgel olin küll palju aeglasem aga samavõrra kiirem olin kurvides ja rehvide kulumise tõttu Maastoautol tekkis väike võimalus esikoha järele. Aga soul lendas sisse ja Nikson sai viimaseks ringiks korralikumat moodi edu, mis oli piisav. 2.koht

Teine sõit oli esimene kurv edukamat moodi aga peale tunnelit tegi mundu mu auto tagarehvile üks-null. Kuigi tagarehvid mõlemad kulusid nagu hullud peale seda, mõtlesin lasta ikka lõpuni välja nii. Siis tuli herr tallinn, ringiga mahajääja. Linnukese lasi vabalt mööda aga mulle keeras ette ja kui natuke kõrvale tõmbas, sõitis mul teisegi tagarehvi sodiks. Sõidu lõpuks tagarehvidest jäi järgi 1/2 ehk läks väga libedaks viimasel ringil. 3.koht siiski.

Internet oli hea, läägi polnud, et täielikult kaabli viga oli. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Cote d' Azur (04.09)

PostitusPostitas Nikson » 07 Sept 2017, 21:38

Muljetaks oma sõidust kah veidi.

Kvali sai esimene aja ring kindla peale tehtud, et mingi aeg kirja saada. See isegi õnnestus ja esimese katse järel olin teisel kohal Linnukese järel. Sai siis boksis käidus ja uued rehvid alla pandud, et veidi tühema paagiga uus üritus teha. Kahjuks jäin juba esimeses kurvis pidurdamisega hiljaks ja palju läks aega kaduma. Järgmiseks ringiks polnud enam kahjuks võimalust, kuna kvali aeg hakkas otsa saama. Vaheajad olid küll tunduvalt paremad juba. Kas kohta ka oleks õnnestunud paranda, ei tea. Kaks võistlejat said minult veel mööda ja sain kvalis neljanda koha. Olin isegi rahul.
Esimese sõidu start õnnestus normaalselt ja õnnestus isegi terve autoga esimestest kurvidest läbi saada. Jõudsin kolmandaks. Linnuke ja Wirx said tasapisi eest ära, kuna nende autod olid kiiremad sel rajal. Ise hoidsin Soulil muidugi hoogu maas, kuna mööduda oli tal keeruline. Kindlasti võttis teda vanduma. :) Mingil ringil suutsin omal ratta punaseks sõita. Boksi taktikast ei teadnud enne sõitu midagi. Mõtlesin, et venitan kuidagi 10 ringi ikka ära. Panin siis vigase autoga edasi. Lõpuks boksi siis. Auto terveks ja uued rehvid alla. Kütet sai ka lisatud. Vahepeal vist oli Wirx ka eksinud ja olin boksi tulles teisel kohal. Boksiga said mõned võisteljad mööda, aga peagi oli ka neil boksisõit ees ja olin oma teisel kohal taas. Muidugi õnnestus juba esimesel ringil peale boksis käiku omal taas ratas punaseks sõita. Otsustasin, et sõidan selle vigase autoga järjekordse peatuseni ikka ära. Saigi nii tehtud. Vahepeal jõudis vist Timukas ka juba lähemale. Peale teist boksi olin ikka teisel kohal, kuna kõik käisime korraga boksis. Tundud, et Linnuke on oma teed läinud ja sõidab võidu suunas. Mina aga madistasin Timukaga teise koha nimel. Timukal lihtne mööduda polnud, kuna sirgetel oli minu maastus niipalju kiirem, et kurvides tal mööduda võimalik polnud. Aga kurvides oli Timuka auto ikka tunduvalt parem. Teadsin, et kui mingit lolli viga ei tee, siis mööda ta minust ei saa. Püsisin korralikult rajal. Vahepeal käis Linnuke boksis oma autot remontimas ja olin Timukaga juba esimese koha peale võitlemas. Meile oli vahepeal ka Soul järgi jõudnud, aga mina oma jonni ei jätnud ja püsisin ikka ees. Rehvid olid lõpuks ikka päris läbi mul ees. Soul ja Timuks vist korraldasid ka enne tunnelit eelviimasel ringil midagi ja sain väikese vahe sisse. Oli vaja veel vaid viimane ring normaalselt läbi sõita ja nagi olly ütles, Jeep võitis.
Teise sõidu stardis olin siis viimaselt kohalt tulemas. Teadsin, et 4WD kiirendab hästi. Sain stardi ajastuse ka täpse ja lendasin paigalt minema. Kahjuks sain juba stardisirgel vasaku ratta punaseks, kuna Mihkel vist sai penalti või mis iganes ja Soul, kes startis minu ees, pani talle otsa ja keeras samal ajal paremale. Seal olin aga juba mina. Esimeses kurvis oli muidugi ka mingi jama juba, aga sain seal üsna puhtalt läbi. Indrek lendas minu ees risti ja kellelgi ette. Ise pääsesin. Olin vist stardi sagina järel kolmandal kohal. Omal auto ratas puane ja minuarust mõnel veel. Autod käitusid kummaliselt neil. Kui sõidu alguses plaanisin peale seitsmendat ringi boksipeatuse teha, siis peale starti tuli plaanidesse muudatud teha. Otsustasin vigase autoga peale viiendat ringi remontima minna, kuna 10 järelejäänud ringi saan ühe rehvikomplektiga ära sõidetud. Vahepealsete saginate käigus sai Linnuke minust mööda ja ma ise ka teistest eesolijatest ja olingi jälle teisel koha. Taniel vist pakkus mulle konkurentsi seal alguses. Oma autot sai ka veel enne boksi veidi lõhutud, aga püsisin ikka teisel kohal. Peale boksi sai Timukas, kes peatuda ei plaaninudki, minust ja Linnukesest mööda. Aga kuna tal oli auto vigane, siis sai üsna jõudsalt lähenetud talle. Linnuke sai varem, mina vist üheteistkümnendal ringil mööda temast. Linnuke sel sõidul kahjuks ei eksinud ja tuli seekord leppida teise kohaga. Etapi kokkuvõtteks tuli siiski võit vist.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson


Mine Tulles edasi 2010-ndatesse



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE