5. Trial Mountain Circuit (19.09)

5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas StenNansten » 11 Sept 2017, 20:48

Pilt

Võistlus:
Algusaeg - 22.00 Club Lobby
Kvalifikatsioon - 10 minutit boksist väljumisega ja koos
1.sõit - 25 ringi
2.sõit - 13 ringi

Rajaolud:
Vihmasõbrad võivad vaid ainult unistada millestki

Tähtsat teadmiseks:
- Kaebused esitada kohe peale sõitu!
- PP-d leiate tabelist.
- Enne võistlusruumi sisenemist palun teha Clean Cache!
- Treeningruum Club Eventides baseerub etapi teisel sõidul.
- Sõitude vahel on paus 5 minutit!

Pahad poisid:
Janek166 - Kvalifikatsioon vahele
EestiTallinn068 - Esimene hoiatus ringiga saades kiirema mitte mööda laskmise eest. Tagajärge veel pole.

Tabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Sõitude tulemused nüüdsest kannan ainult tabelisse, kellel probleeme selle nägemisega, palun teavitada!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas Mundukiller » 13 Sept 2017, 7:54

Ei saa tulla siis kahjuks rajale, olen sel hetkel teises eesti otsas :(
Pilt
Autu numero 24
Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Kasutaja avatar
Mundukiller
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 169
Liitunud: 09 Apr 2016, 12:20
Asukoht: Jüri



Litsents: B kat. juhiluba

 Mundukiller

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas StenNansten » 19 Sept 2017, 13:33

Kellel sõidujoontega küsimusi, tegin täna kvaliteetide võrdluse raames ka midagi asjalikku ja vähendaks segadust sel teemal, kuidas kurve võtta võib:
Spoiler: näita

Vita versioon videost on sujuv aga kehva resolutsiooniga, saab hakkama. Tahvelarvuti oma ei kõlba kuskile kuigi on HD.
Tahvelarvutiga: https://www.youtube.com/watch?v=mCCuHUkayvI
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas SpcVnd » 19 Sept 2017, 23:36

Kaevusi raske esitada - loobib errorit
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas StenNansten » 19 Sept 2017, 23:50

SpcVnd kirjutas:Kaevusi raske esitada - loobib errorit

Võin tulemuste kinnitamisega oodata ka. See foorum igast trikke see nädal teinud, midagi lahti sellega ilmselt.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas powwa25 » 20 Sept 2017, 8:35

SpcVnd kirjutas:Kaevusi raske esitada - loobib errorit



Mis errorit? Privaat sõnumi saatmisel?
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas Hundikutsu » 20 Sept 2017, 13:40

Sõiduga jäin rahule, masin on täpselt selline nagu vaja. Nii kehvadel kohtadel esmakordselt GT ajaloos, aga kuna selle autoga pole kütusesäästlike masinaid võimalik edestada, siis tuleb ... eks siis paistab ;)

Esimesest sõidus pole midagi muljetada, läks üle ootuste hästi. Teises sõidus healt stardikohalt püüdsin esikohta napsata ja tallinna eksimus andis selleks ka peatselt võimalusse, kuid tema katkine juhitamatu masin lendas mulle lihtsalt küljepealt sisse. Edasist sõitu sõitsin, kui testisõitu.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas soulbleed » 20 Sept 2017, 13:56

Vaatasin siis ka selle 2 ringi juhtumi yle ja minu arvamus sellest on see ,et taniel pigem korraldas selle jama teil seal ,kui yritas wirxist paremalt mööda suruda ja tagarattaga äärekivile läks ..sealt siis viskas risti ja otse wirxile otsa . 30 sec päris karm karistus selle eest ja seda enam ,et ta ei naasnud ootamatult rajale,teil oli ju päris kaugelt näha ,et ta seal sõidab ,seega oli päääris palju aega reageerida sellele ja uus sõidujoon valida või mis iganes teha ,et avariid vältida ..see siis lihtsalt minu nägemus asjast :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas StenNansten » 20 Sept 2017, 14:31

soulbleed kirjutas:Vaatasin siis ka selle 2 ringi juhtumi yle ja minu arvamus sellest on see ,et taniel pigem korraldas selle jama teil seal ,kui yritas wirxist paremalt mööda suruda ja tagarattaga äärekivile läks ..sealt siis viskas risti ja otse wirxile otsa . 30 sec päris karm karistus selle eest ja seda enam ,et ta ei naasnud ootamatult rajale,teil oli ju päris kaugelt näha ,et ta seal sõidab ,seega oli päääris palju aega reageerida sellele ja uus sõidujoon valida või mis iganes teha ,et avariid vältida ..see siis lihtsalt minu nägemus asjast :)

Siiski Wirxi kiirus oli võistluskiirusest tolles kohas 50km/h ja natuke peale väiksem, ehk ideaalile minek polnud parim idee kui tagant tuleb võistluskiirusel võistluspaar. Oleks võinud kiirust enne koguda kuigi kurv oli ka tulemas, ehk kuni kurvini ideaalist kõrvale hoida ja siis ühineda võistlusega. Sai antud olukorda pikalt analüüsitud ja see madal kiirus Wirxil jäi häirivamaks. Tanielil algul oli ruumi aga kuna kiiruste vahe oli suur ja Wirx lõi ilmse tanieli arvestatud trajektoori kitsamaks või täitsa sulges, polnud tanielil muud kui kas sõita wirxile sisse või minema murule kergelt. Valis muru aga sellega kaotas ise juhitavuse ja sain isegi tabamuse sellest.
30 sekundit tuli minu ja tanieli kaotatud aja kombineerimisel Wirxi võidust meie üle tollest situatsioonist. Põhiliselt siis minult, minu masin ei liikunud peale seda väga üldse.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas Nikson » 20 Sept 2017, 15:20

Vaatan ise ka huvi pärast seda olukorda. Kes kellele otsa sõitis.
Üht toetusega möödumist ka vaatan niisama. Jutt, et ei jätnud ruumi on rumal. Selleks jäetaksegi vähe ruumi või üldse mitte, et poleks möödumise võimalust. Ai-st single playeris võib jah ehk nii mööduda, aga omavahel sõites oleks viisakas seda vältida.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas wirxikas » 20 Sept 2017, 16:50

Ootaks Niksoni arvamuse ka ära aga väga rahule ei jää selle otsusega. Olen varem Tallinna rajale naasmise peale kaks kaebust esitand mis läbi ei läinud. Kuigi see olukord oli ikka kordi süütum. Ma olin ikka päris pikalt juba oma trajektoori sõitnud kuni te minuni jõudsite.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas StenNansten » 20 Sept 2017, 17:07

wirxikas kirjutas:Ootaks Niksoni arvamuse ka ära aga väga rahule ei jää selle otsusega. Olen varem Tallinna rajale naasmise peale kaks kaebust esitand mis läbi ei läinud. Kuigi see olukord oli ikka kordi süütum. Ma olin ikka päris pikalt juba oma trajektoori sõitnud kuni te minuni jõudsite.

Tallinna olukorrad, brandsis juhtus tal keset teed nkn juba ning kui ta auto oma kontrolli alla sai, olid kõik tagant möödas. Suzuka eest sai maksimaalse, mäletan. Autumnil sai hakkama. Monacost sai ka karistada.

Ja nagu ütlesin, liikumiskiiruste vahe oli peamine põhjus olukord sinu süüks panna, liialt suur vahe oli, et oleks võinud ideaalile turvaliselt minna ja olla seal. Oli kaugelt näha küll aga liikusid oluliselt aeglasemalt ja mitte piisavalt, et võistlusvoolu naasta.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas Taniel1164 » 20 Sept 2017, 17:49

Tegelikult olen ka selle poolt,et wirxile pole karistust vaja,kuna hindasin olukorda valesti.
Olukorrast: Nägin kaugelt,et wirx liigub antud kurvis aeglaselt ning otsustasin kiiruse säilimise huvides paremalt möödasõidu sooritada,kuid nagu näha, osutus see manööver liiga riskantseks. Reaalselt olnuks see nn kollaste lippude ala,kus pidanuks väikse kiirusega ohutult mööduma.
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas StenNansten » 20 Sept 2017, 20:22

Taniel1164 kirjutas:Tegelikult olen ka selle poolt,et wirxile pole karistust vaja,kuna hindasin olukorda valesti.
Olukorrast: Nägin kaugelt,et wirx liigub antud kurvis aeglaselt ning otsustasin kiiruse säilimise huvides paremalt möödasõidu sooritada,kuid nagu näha, osutus see manööver liiga riskantseks. Reaalselt olnuks see nn kollaste lippude ala,kus pidanuks väikse kiirusega ohutult mööduma.

See polnud FIA reeglite järgi seal kollase lipu vääriline ala.
Probleem lihtsalt selles, Wirx naases võistlusvoolu liiga vara, kiirus oluliselt väiksem kui muidu sellel lõigul oleks. Avarii oli selle tagajärg ja poleks juhtunud seda, kui Wirx oleks hoidnud kõrvale hoogu taastades.
Nüüd äkki selge kõigile.

EDIT:
Tahaks juba tulemused kinnitada aga keegi saaks kiirendada Spci kaebuse laekumist?
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas Nikson » 20 Sept 2017, 21:04

Vaatasin ka seda situatsiooni ja olen pigem Tanieliga ühte meelt. Wirx võis küll nö ideaalil olla, aga ta ei tõmmelnud kuhugi poole ja kellelegi ette ei keeranud. Ise peaks ka ettevaatlikum olema, kui aeglasemale autole läheneda. Taniel otsustas riskida mõõdumisega suurel kiirusel ja poolenisti äärekiviselt. Läks niimoodi.
Aga eks korraldajal on reeglid paigas ja tema otsustab. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 20 Sept 2017, 21:12

Sõiduga jäin esimest korda (enamvähem) rahule selles sarjas. Nagu aru saan on võimalik seda järgi vaadata. Kuidas?
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas StenNansten » 20 Sept 2017, 23:15

I-N-D-R-E-K kirjutas:Sõiduga jäin esimest korda (enamvähem) rahule selles sarjas. Nagu aru saan on võimalik seda järgi vaadata. Kuidas?

Peale sõitu tuleb menüüst salvestada Replay, sellega terve sõit hiljem vaadatav.

Ja insidenti võtsin üldiste rajasõidu reeglite järgi ikka, mis peaks nagu üldiselt teada olema. Noh, eks peab siis täpsema reeglistiku tegema, :-D pole kaugeltki minu tehtud reegel.

Foorumi võrgupõhise sõidu reeglistikus punkt nr.13 toetab minu karistuse õigsust ka.

EDIT:
Võistlustulemused on nüüd kinnitatud!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas SpcVnd » 21 Sept 2017, 9:34

ei ole ise kordusest olukorda vaadanud, aga siinsete olukorra kirjelduste järgi tundub karistus täiesti jabur. Kõik näevad, et aeglasem on ees. üks isegi tunnistab, et läks riskima. 50 km/h väiksem kiirus? so what? kui mul läheb mingi shikaan veits libisema, aga püsin teel ja saan auto otseks, siis mu kiirus on mõnikord isegi 100 km/h väiksem kui peaks. mis ma pean siis puu alla ootama minema kuni kedagi enam näha ei ole? ma saan aru, kui rajale naastes on sekund tagantulijani, et siis on jama, aga kui oled juba rajal ja hoog ka enam vähem sees...? ja mis siis, kui wirx oleks otsustanud paipoiss olla ja ideaalilt ära läinud? ainuke suund paremale, kus oli riskialdis konkurent juba oma suuna võtnud... siiani on ikka tagantulija probleem olnud, kui midagi ees toimub. seda enam, et tegemist ei olnud ka ringiga möödumisega...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas olly1 » 21 Sept 2017, 9:52

Äkki Timukas paneb video üles siia antud olukorrast. Tundub, et toimus mingi põnev intsident :-D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 5. Trial Mountain Circuit (19.09)

PostitusPostitas wirxikas » 21 Sept 2017, 10:53

Siiani on intsidendis, kus osaleb kohtunik ise ikka keegi teine otsuse teinud. Nii jääb nagu mõru maik juurde küll asjale. See hetk, kui ma rajale naasesin, te isegi ei näind mind. Veel vähem oli mul võimalik näha, kui kaugelt ja kui suure kiirusega keegi tuleb.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Järgmine

Mine Tulles edasi 2010-ndatesse



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE