6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas StenNansten » 18 Sept 2017, 23:02

Pilt
Võistlus:
Algusaeg - 22.00 Club Lobby
Kvalifikatsioon - 10 minutit boksist väljumisega ja koos
1.sõit - 26 ringi
2.sõit - 13 ringi

Rajaolud:
Vihmasõbrad võivad vaid ainult unistada millestki

Tähtsat teadmiseks:
- Kaebused esitada kohe peale sõitu!
- PP-d leiate tabelist.
- Enne võistlusruumi sisenemist palun teha Clean Cache!
- Treeningruum Club Eventides baseerub etapi teisel sõidul.
- Sõitude vahel on paus 5 minutit!

Pahad poisid:
Janek166 - Kvalifikatsioon vahele
EestiTallinn068 - Esimene hoiatus ringiga saades kiirema mitte mööda laskmise eest. Tagajärge veel pole.

Tabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Sõitude tulemused nüüdsest kannan ainult tabelisse, kellel probleeme selle nägemisega, palun teavitada!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas wirxikas » 26 Sept 2017, 17:30

Mind siis paluks mõned minutid oodata.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas SpcVnd » 27 Sept 2017, 11:44

istu sisse oma karistus endale tõesti :-D :-D :-D
üks vend korraldab kobaravarii, saab 30 sekki ja olukorras, kus saavad shikaanis kokku 4 masinat, milledest vähemalt 3 on juba katki, igaüks sõidab mingit imetrajektoori ja pendeldavad, sealt saan mina karistuse 50 sekki?

Väljavõte reeglistikust:
6.
Kaasvõistleja ärakasutamine või tolle sõidu rikkumine ükskõik kus rajal on rangelt keelatud ning karistatav.
Karistus: 5 sekundit - kvalifikatsioon vahele, olenevalt olukorrast


mille alusel sa määrad 30 ja 50 sekundit karistusi?

Karistuse määr tuleneb ajast mil, konkurent boksi lonkas täisjõul peale insidenti. mida see düsgraafiline üllitis tähendab? täisjõud peale intsidenti? karistuse määr tuleneb ajast mil...? ...muru oli rohelisem? ...Savisaar oli linnapea?
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas Mundukiller » 27 Sept 2017, 13:02

SpcVnd kirjutas:istu sisse oma karistus endale tõesti :-D :-D :-D

Karistuse määr tuleneb ajast mil, konkurent boksi lonkas täisjõul peale insidenti. mida see düsgraafiline üllitis tähendab? täisjõud peale intsidenti? karistuse määr tuleneb ajast mil...? ...muru oli rohelisem? ...Savisaar oli linnapea?

Ahahaha :D :D siin saab juba korraliku komöödiat. timukat hakatakse juba nurka suruma, diktaktuuri aeg saab vist varsti otsa.
Pilt
Autu numero 24
Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Kasutaja avatar
Mundukiller
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 169
Liitunud: 09 Apr 2016, 12:20
Asukoht: Jüri



Litsents: B kat. juhiluba

 Mundukiller

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas wirxikas » 27 Sept 2017, 15:01

Peaks ka vist üle vaatama asja. Tundub huvitav. Karistus on muidugi väga julm. Polegi nii suurt näinud varem. Samas indrek korraldas mega kaose ja sai vähem karistada :?: :?: :?:
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Sept 2017, 17:07

wirxikas kirjutas:Peaks ka vist üle vaatama asja. Tundub huvitav. Karistus on muidugi väga julm. Polegi nii suurt näinud varem. Samas indrek korraldas mega kaose ja sai vähem karistada :?: :?: :?:

Polnud põhjust indrekule rohkem määrata sest see oli ka jagatult selle stardi kaose süü ka. See, et autod enne indreku insidenti katki sõideti oli kõikide enda agaruse süü lihtsalt julgelt peale lennata.

SpcVnd insident, see süsteem nii karistustemäärasid jagada on siiani olnud loogiline ja toimiv. Aga noh, mis teha kui auto ei pööra üldse paremale vaid sõidab otse. SpcVnd läheb pikaks, Timukas möödub seest aga Spc vist ei pannud tähele, et ma tahan ka sama kurvi võtta ja sõitis mulle tagarattasse. Ilmselt mundu pakutud vigastus mu tagarattale oli ka kaasaaitav olukorra juhtumisele. Tegelikult nii kergemat moodi põksu peale auto stabiilseks jäänud, eelnevalt, oli ka mulle imelik.
Süsteem:
SpcVnd ületab stardi/finishi joone - 50sekki - NFSTimukas siseneb boksi kuigi enne avariid Timukas juhtis Spci ees.

Või peab jälle vaidlema hakkama?
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas Linnuke » 27 Sept 2017, 18:19

Vaatasin ka seda põnevat avariid. Seal kurvis kus pauk käis oli Timukas väliskurvis ja liiga järsku keeras Specile peale, kes tundus et hoidis ikka enda raja poolele. Aga autod natuke liiguvad imelikult mu replays ka, võibolla pole päris õige pilt. Tundus nagu väike kõks ainult jah, aga palju draamat tuli :)
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Sept 2017, 18:34

Linnuke kirjutas:Vaatasin ka seda põnevat avariid. Seal kurvis kus pauk käis oli Timukas väliskurvis ja liiga järsku keeras Specile peale, kes tundus et hoidis ikka enda raja poolele. Aga autod natuke liiguvad imelikult mu replays ka, võibolla pole päris õige pilt. Tundus nagu väike kõks ainult jah, aga palju draamat tuli :)

See replay pilt oli ka eelmise etapi puhul huvitav, kui sai ka Wirxi pilti nähtud. Minu replay näitas, et 2 sekundit enne oli kindel, et suund Wirxil olemas, auto sirge. Aga wirxi pildis oli kõik peaaegu ok.

Liiga järsku vist ilmselt seetõttu ikka, et kurv tuli? Ma enam väga olukorda ei mäleta. Viimased 4 sõitu mul nii nässu läinud, olin frustreeritud võistluses ja replays mul oli vaja palju oodata, kui koht kätte jõuab. Vaatan täna õhtul veel seda aga karistust ilmselt kindlasti ei muuda. Selgelt oli karistatav olukord.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas Hundikutsu » 27 Sept 2017, 18:57

Loodan, et vaatasin õiget kohta ( teise sõidu 3. ring). Vaatasin SpcVnd vaatest ja jäi mulje, et kuna ta auto oli katki ja tahtis pidevalt paremale keerata, siis sattus Timukas mööduma just hetkel, kui SpcVnd pidi trajektoori korrigeerima ning sellest ka kokkupuude. Timuka vaadates läheb ta katkisest SpcVnd masinast ilmselgelt liiga lähedalt mööduma ( riski oleks saanud vähendada, möödudes kaugema kaarega) ja edasine on ajalugu.

Kuna mõlema juhi masinad olid antud olukorra eel katkised, siis midagi tahtliku ma selles juhtumis ei leia, loeksin võistlusolukorraks :)

Hea, et ma kohtunik pole ja avaldan lihtsalt arvamust :p
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas SpcVnd » 27 Sept 2017, 19:08

Üks tüüp sõidab teiste katkised autod katki ja saab 30 sekki, teine sõidab ühe katkise auto rohkem katki ja saab 50 sekki. Igati loogiline... küsimus endine, et millise reeglistiku punkti järgi tulevad trahvisekundid? Ei ole kunagi näinud sellist punkti ja ei näe ka praegu. Teine küsimus, et miks siis mundu karistada ei saanud, kui tema terve auto ära lõhkus? Kolmas küsimus - kes ja millest järeldab, et selline kõigile teadmata karistussüsteem on loogiline ja toimiv? Milles seisneb toimivus? Karistuste eesmärk kogu maailmas, on panna inimest oma tegude üle järele mõtlema ja ennast parandama. Antud juhul mind isiklikult ajab see suisa naerma kuna ma ei ole millegagi hakkama saanud. Seda enam, et teist sõitu järjest on 1 mees (korraldaja) versus ülejäänud osalejad ( vähemalt need, kes julgevad midagi öelda). Lisaks sellele ei vastata küsimustele ja aetakse seosetut juttu. Ja lõpetuseks ei saa olla normaalne, et ainus kohtunik, kes on ka korraldaja, hindab olukordi, kus ta ise oli kannataja ja seda vaimses seisundis tsiteerin "olin frustreeritud"
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas wirxikas » 27 Sept 2017, 20:04

Timukas pole harjund meiega seal tagapool madistama :D ja nüüd ajab ikka närvi, kui mitu sõitu punane. Mul oli seekord üldse 1. sõit, kus punaseks ei saanud (esimeses sõidus). Muidu ka pooldan ikka seda, et kohtunikuga intsidendid vaatab üle keegi teine.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Sept 2017, 20:32

Küll mulle meeldib oma olukordi hinnata. :)
Keegi mundu auto pealt ka olukorda vaatas? Mundu autolt on parim vaade aga eks vaadake siis ise:
Spoiler: näita


wirxikas kirjutas:Timukas pole harjund meiega seal tagapool madistama :D ja nüüd ajab ikka närvi, kui mitu sõitu punane. Mul oli seekord üldse 1. sõit, kus punaseks ei saanud (esimeses sõidus). Muidu ka pooldan ikka seda, et kohtunikuga intsidendid vaatab üle keegi teine.

Olen tagapool madistanud küll ja küll, ega teiega sõitmine pole minu ainukesed sõitmised, Gran Turismo 6 on muu online ka olemas ja sõidetakse korralikult, enam-vähem. Ja keegi ei tahtnud jole tahtnud minuga ühineda kohtunikutööks mitu sarja juba, peaks nüüd siis olukord muutuma?

SpcVnd kirjutas:Üks tüüp sõidab teiste katkised autod katki ja saab 30 sekki, teine sõidab ühe katkise auto rohkem katki ja saab 50 sekki. Igati loogiline... küsimus endine, et millise reeglistiku punkti järgi tulevad trahvisekundid? Ei ole kunagi näinud sellist punkti ja ei näe ka praegu. Teine küsimus, et miks siis mundu karistada ei saanud, kui tema terve auto ära lõhkus? Kolmas küsimus - kes ja millest järeldab, et selline kõigile teadmata karistussüsteem on loogiline ja toimiv? Milles seisneb toimivus? Karistuste eesmärk kogu maailmas, on panna inimest oma tegude üle järele mõtlema ja ennast parandama. Antud juhul mind isiklikult ajab see suisa naerma kuna ma ei ole millegagi hakkama saanud. Seda enam, et teist sõitu järjest on 1 mees (korraldaja) versus ülejäänud osalejad ( vähemalt need, kes julgevad midagi öelda). Lisaks sellele ei vastata küsimustele ja aetakse seosetut juttu. Ja lõpetuseks ei saa olla normaalne, et ainus kohtunik, kes on ka korraldaja, hindab olukordi, kus ta ise oli kannataja ja seda vaimses seisundis tsiteerin "olin frustreeritud"

See üks tüüp jagas insidenti ka tolle mayhemiga, mis tollel ringil juhtus. Ja juhtus olema ka kõige õnnetum sellel ringil.

Trahvisekundid tulevad võimalikult mõistetava ja tõestatava teguri järgi. Nt kirjutan 30 sekundit ka sinu insidendi karistuseks, aga mille põhjal ma selle võtan, ütlen lihtsalt, et olukord oli karm ja vääris seda?
Mundu kokkupõrge ei olnud mulle tegelikult mitte midagi erilist muutev, ütlesin okei sellele ja keegi muu mundu üle ei kaevanud, kui mujal midagi tehti aga järeldus sai ikkagi tehtud, et Mundu ei suuda võistlusel silma mitte kuidagi peal hoida ja lahendada olukordi võimalikult turvalisel viisil. Mina enne ei kaeba kui mu sõit täiega pekki ei keerata, väike kõks mis midagi ei muuda erilist pole väärt kaebust minu jaoks.

6.punkt karistikus on üsna laialt võetav. Kokkupõrkeid autode vahel, meelega või mitte ei saa võtta üheselt. Ja minu arust võime reegliteta ka sõite, parem mulle, ei pea pidevalt kartma, et peab argumenteerima.

Vaimne seisund "frustreeritud" jäi sõitu, ikkagi ainult mäng siiski ja mõisa peale ei sõida, nagu öeldakse. Kui ka võistlusolukordi hinnates oleks sama seisund, oleks minu poolt targem lükata see järgmisesse päeva edasi ja hinnata siis. Ja ei saa midagi teha, kui juhus soovib mind kannatajaks, olukord peab olema hinnatud sellegi poolest ja erapooletult aga eks siin viimasel ajal häiribki kõiki see, et korraldaja/kohtunik on kannataja. Oleks olnud keegi muu vs muu sama insident, oleks sama määranud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas SpcVnd » 27 Sept 2017, 20:51

Selle video pöhjal ütlen ma küll, et hoopis mina peaks vinguma... ma olin sust eespool ja sisekurvis, kui sina hooga tulid ja oletasid, et jõuad eest läbi. Selle asemel aga soitsid mulle külge ja surusid ka minu seina.
Karistussekundi küsimusest ei saa vist ikka üldse aru... sa lambist otsustad, et hakkad mingist hetkest sekundeid lugema.. selle koha pealt jõuab terve autoga boksi 40 sekundiga, nii et su überselgitus sekundite kohta kah nagu ei pea paika. Kui su postitatud punktid paika ei pea, milleks sa neid üldse postitad? 95% reeglitest ja määrustest tundub olevat sinu peas ja teised saavad neist teada siis, kui litaka saavad.
Aga eks füürerda edasi. Nagu sa ütlesid, on see koigest mäng ja mind tõesti ei huvita suurt, mis karistuse sa paned. Mu poolest pane või DSQ. eks ole näha palju sa feimi kogud tervele kogukonnale vastu kraaksudes.

PS. Mind ja hundut palun sarja originaali loojatena eemaldada. Sellist porri meie loonud ei ole
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Sept 2017, 21:08

Ei jaksa enam, ma tahan lihtsalt sõita võidu mitte vaielda terve nädal:

Tabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas SpcVnd » 27 Sept 2017, 21:20

See siin ei olnud hetkel vaidlus vaid selgituste küsimine. Mitte ühelegi küsimusele selget vastust lõpuks ei saanudki... kurb

Ps. Mu PP peaks viimaste tulemuste järgi 496 olema
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Sept 2017, 21:33

SpcVnd kirjutas:See siin ei olnud hetkel vaidlus vaid selgituste küsimine. Mitte ühelegi küsimusele selget vastust lõpuks ei saanudki... kurb

Ps. Mu PP peaks viimaste tulemuste järgi 496 olema

Parandasin PP ära, nüüd kindlalt kõik ok tabelis järgmiseks etapiks.

Ja enda arust vastasin kuidas sain ja oskasin, arusaamine igaühele oma.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. Special Stage Route 5 Reverse (26.09)

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 27 Sept 2017, 22:26

Sooviksin natuke lahti seletada teise sõidu esimese ringi "kaost" Põhimõtteliselt oli mul stardisirge lõpust alates madinat tallinnaga Sain esimese parema punaseks. Olin siiski vist kolmandal kohal. Tagasipöörde kohal aga lendas tallinn siseseina ja sealt mulle paremasse külge. Tore ka tagumine parem punane. Sellest löögist vajusin aga liialt vasakule. Sealt aga proovis mihkel must mööduda. Ta jäi rajapiirde ja minu vahele kinni. Kuna olin tast eespool ja ta proovis olukorrast välja tulla, keeras ta paremale nats. Tabas mu auto tagumist vasakut nurka, peale mida olin ma juba nö "reisija". Oleks tallinn end natuke tagasi hoidnud, poleks arvatavasti suurt midagi juhtunud. Esimene sõit läks mull ka puhtalt. Ootan huviga järgmist sõitu.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05






Mine Tulles edasi 2010-ndatesse



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE