10. Nürburgring Type V - ENDU ja GT6 FINAAL! (21.10)

Re: 10. Nürburgring Type V - ENDU ja GT6 FINAAL! (21.10)

PostitusPostitas Taniel1164 » 22 Okt 2017, 18:02

Üllatus,üllatus,aga ka minu sõit polnud päris puhas:D.
Esiteks,kuna ma eelnevatel päevadel harjutamas ei käinud ja seetõttu ka peatust ei teinud,siis võistluse teisel ringil tahtsin boksi siseneda esimesest võimalikust kohast, kus põrkusin nähtamatu seinaga ning kaotasin u 10-13 sekundit :D.Teiseks, suutsin ühel ringil mõlemad vasakud rattad punaseks sõita ning pidin tegema planeerimata peatuse.Ja kolmandaks,kasutasin Vihmamärjal rajal CH rehve :=).
Tänud kõigile õnnitlejatele!
Taniel1164
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 173
Liitunud: 02 Dets 2016, 15:36



Litsents: s

 Taniel1164

Re: 10. Nürburgring Type V - ENDU ja GT6 FINAAL! (21.10)

PostitusPostitas soulbleed » 22 Okt 2017, 19:06

Palju õnne ka minu poolt võitjale. endal polnud kahjuks kiirust ,et võidunimel konkureerida ..1-2 sec sektoril kaotust oli liiga palju ja rada oli ka ikka suht tundmatu ,et kiiresti liigelda :s
loodetavasti ei jäänud see viimaseks sarjaks siin turismo kuues :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 10. Nürburgring Type V - ENDU ja GT6 FINAAL! (21.10)

PostitusPostitas StenNansten » 22 Okt 2017, 19:52

soulbleed kirjutas:Palju õnne ka minu poolt võitjale. endal polnud kahjuks kiirust ,et võidunimel konkureerida ..1-2 sec sektoril kaotust oli liiga palju ja rada oli ka ikka suht tundmatu ,et kiiresti liigelda :s
loodetavasti ei jäänud see viimaseks sarjaks siin turismo kuues :)

Minu poolt oli see küll viimane. Kui aega saan jällegi, teeks midagi ikka uues mängus pigem.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. Nürburgring Type V - ENDU ja GT6 FINAAL! (21.10)

PostitusPostitas olly1 » 22 Okt 2017, 22:18

Minu poolt ka õnnitlused Tanielile igati teenitud endu ja kogu sarja võidu puhul!
Kuna see endu ja kogu sari oli ühe ajastu lõpp, siis plädiseks ka natuke pikemalt.
Sõit läks mul siis jälle üsna sinna samusesse, nagu kogu see sarigi :s Enne sõitu panin peas plaani kokku, et sõidan pigem ettevaatlikult ja aeglaselt, aga loodetavasti ilma vigadeta. See plaan luhtus juba esimesel ringil :-D :

Hundu oli siin kahjuks suurim kannataja nii et vabandused tema ees :oops: Õige tegevus oleks vist olnud start-nuppu kasutada, kahjuks ei jõudnud taha vaadata, kes kui lähedal oli. Imekombel auto jäi vägagi sõidetavaks, et väga ei kaotanudki selles olukorras. Edasi sujus sõit üsna hästi, õppisin autot ja püsisin rajal. Kui 2h oli sõidetud olin üsna kindlal teisel kohal, siis vist Taniel eksis ja sain talle 10s kaugusele. Sõit kiskus põnevaks... seda nägi vist mu kallis abikaasa ka, kes tuli kõrvale minuga "suhtlema", et tahan näha kuidas sa võidad :D No nii kõvale lausele sai tulla ainult üks tagajärg, 10s läks aega vist:

Peale seda olukorda oligi sõit minujaoks Done :( Koperdasin boksi ja kukkusin 4ndaks, kokku vist kuni 2min kaotasin tänu sellele veale. Mott maas proovisin siis rütmi tagasi saada, nii kaua ikka sõidetud, enam pooleli ka ei jäta ju. Siis kaua ei läinud, kui tuli ehe olukord Tallinna härraga:

Korra ajas vihaseks küll, miks krt ei võinud ta mind juba enne lihtsalt Start nupuga mööda lasta, alati peab mingi kino korraldama. Aga jah, vb siis lihtsalt ei näinud mind. Nüüd oli siis sõit korralikult pekkis, õnneks hakkas rada ka lõpupoole märjaks muutuma, avastasin, et Golf kuradi kiire vihmaga. Sain veel enne lõpu mihklist mööda ja 4-as koht. Peab rahul olema, enamus vigades ise süüdi...
Tanieli kiirus oli hea jah, enamus aja libises ikka eest vaikselt ära koguaeg. Lõpuks, kui juba sõitma olin õppinud, sain üsna samasse temposse. Vihmaga jah oli ta ilmselt tänu valele rehvile aeglane, vahed vähenesid. Hämmastas veel ka Linnukese kiirus, sõitis minust nagu postist seal paar korda mööda.
Ma arvasin üldse, et Hundu soolo tuleb, aga viperi janu keeras vist selle tuksi. Timuka auto oli küll hämmastavalt öko. Mul viskas teise ringi lõpus alati kütte tule põlema. Ahjaa, sama kino tegin ka läbi, mis Taniel, boksi ei leidnud üles teisel ringil :-D
Suured tänud Timukale, Spc-le ja Hundikutsule sarja korraldamise ja vedamise eest. Minu silmis kõik toimis, Hundu ja Spc'i ühtlustamisskeem ikka ülihea :good: Kahju ainult, et ise kõigile etappidele ei jõudnud...
Olly ilmselt viskab nüüd mõneks ajaks kiivri nurka, GT sport väga kõvaks ei aja, et poodi PS4 järele jookseks ja ega vaba aega ka ikka ja alati napib. Aga eks aeg näitab...
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 10. Nürburgring Type V - ENDU ja GT6 FINAAL! (21.10)

PostitusPostitas StenNansten » 23 Okt 2017, 21:56

Minu sõit:
- Tippkiirus 205km/h ja sõidu lõpu poole 201km/h

Seletab kõik :-D

Mihkliga sai ka vahel korralikku lahingut peetud koha peale aga sirgekiirus oli allapoole arvestust.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Tulles edasi 2010-ndatesse



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE