Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 12 Aug 2018, 1:29

NFSTimukas kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:
Nikson kirjutas:Kuradi mihkel, ma ütlen. suuri tähti ei tunne üldse.


tähtis oli jutukese sisu.

Vähemalt punktid suutis ära lisada, seegi hea

nagu näha siis sina sellega hakkama ei saa.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 12 Aug 2018, 4:57

Mihkel0987 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:
tähtis oli jutukese sisu.

Vähemalt punktid suutis ära lisada, seegi hea

nagu näha siis sina sellega hakkama ei saa.

See oli näide "kuidas mitte teha" sulle. :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 15 Aug 2018, 9:54

NFSTimukas kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:
nagu näha siis sina sellega hakkama ei saa.

See oli näide "kuidas mitte teha" sulle. :D

Ma saan oma asjadega väga hästi hakkama. Pööra tähelepanu enda probleemidele :)
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas pets2 » 15 Aug 2018, 11:58

Mis te ikka saete... :)
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 16 Aug 2018, 9:06

pets2 kirjutas:Mis te ikka saete... :)


Hoiame foorumis elu üleval. :)
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 17 Aug 2018, 12:39

Auto: JAGUAR F TYPE R Coupe 2014 (128600Cr)
Rada: Dragon Trail - Gardens II
Kestus: 50 min.
Kulud: 4X/4X ??
Rehvid: Vaba valik

Seadistamine ja tuunimine keelatud.

Algus kell 22.30

Tulemused:

1. NFSTimukas 51.12.429
2. Linnuke +32.937
3. Nikson +1.25.360
4. RAIX4958 +1.36.999
5. Taniel24 +1 ring
6. I-N-D-R-E-K +1 ring
7. powwa25 +1 ring
8. KIHUTAJA007 +2 ringi
9. Kupitz55 +2 ringi
10. Hartashh +5 ringi

Väike lisa ka eilsest lobbys olemisest. Chlonical hakkas eile jahuma, et autodel on TC defaultis peal. Panin siis keelu peale, et keegi kasutada ei saa ja võrdne võimalus kõigil (kuigi sõiduks lubasin siiski pärast). Ei tea kas sellest keelust või millest tundus Chlonical solvuvat ja pani minema.
Seletan ka ka veidi eelmise nädala teema jätkuks. TC on minu meelest nn abi. Seda nüüd seadistamise alla ajada, nagu piduri tasakaalu, ei maksaks. Seepärast on see tavaliselt lubatud olnud, kuna eilne auto oli paljudele liiga kergelt käest ära minev, siis saan aru, et ehk oleks Chlonicalgi TC-d tahtnud kasutada. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 17 Aug 2018, 14:41

Äkki võiks rohkem avatum olla ka aksutada lahjemaid rehve kui parima valikuna, Racing rehv on kõige kiirem ja tihtilugu korralikult aga osad tänava kõlbulikud autod käituvad nendel veidralt. Sport Soft oli Jaguari lemmik rehv siiski nagu tundus.
See rehv lubamine oli minu viga. Millegipärast polnud seda "No Limit" seal märganud. Tavaliselt kui olen märkinud, vaba valik, siis peakski kõik saadaval olema ja igaüks sõidab millega arvab.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 17 Aug 2018, 15:17

NFSTimukas kirjutas:Äkki võiks rohkem avatum olla ka aksutada lahjemaid rehve kui parima valikuna, Racing rehv on kõige kiirem ja tihtilugu korralikult aga osad tänava kõlbulikud autod käituvad nendel veidralt. Sport Soft oli Jaguari lemmik rehv siiski nagu tundus.
See rehv lubamine oli minu viga. Millegipärast polnud seda "No Limit" seal märganud. Tavaliselt kui olen märkinud, vaba valik, siis peakski kõik saadaval olema ja igaüks sõidab millega arvab.

See rehv lubamine oli minu viga. Millegipärast polnud seda "No Limit" seal märganud. Tavaliselt kui olen märkinud, vaba valik, siis peakski kõik saadaval olema ja igaüks sõidab millega arvab.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 17 Aug 2018, 15:52

Nikson kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Äkki võiks rohkem avatum olla ka aksutada lahjemaid rehve kui parima valikuna, Racing rehv on kõige kiirem ja tihtilugu korralikult aga osad tänava kõlbulikud autod käituvad nendel veidralt. Sport Soft oli Jaguari lemmik rehv siiski nagu tundus.
See rehv lubamine oli minu viga. Millegipärast polnud seda "No Limit" seal märganud. Tavaliselt kui olen märkinud, vaba valik, siis peakski kõik saadaval olema ja igaüks sõidab millega arvab.

See rehv lubamine oli minu viga. Millegipärast polnud seda "No Limit" seal märganud. Tavaliselt kui olen märkinud, vaba valik, siis peakski kõik saadaval olema ja igaüks sõidab millega arvab.

Antud sõidus oli RH kõige parem rehv, kestis ja polnud nii jubedalt hästi pidav ka aga piisavalt, et mõne sõidurõõmu rikkuda.
Kui nii järgmine kord, Racing rehvid võidusõitjatele ja Sport rehvid nautlejatele. Sport rehvidega siiski ei ole kunagi Racing rehvidega vääriliselt kiire, ükskõik kui palju lihtsam sõita on, mingi seltskond ikka suudab ka Racing rehviga sõita ja see teb jämeda joone juba seltskonna keskele ära.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 17 Aug 2018, 18:23

Nikson kirjutas:Väike lisa ka eilsest lobbys olemisest. Chlonical hakkas eile jahuma, et autodel on TC defaultis peal. Panin siis keelu peale, et keegi kasutada ei saa ja võrdne võimalus kõigil (kuigi sõiduks lubasin siiski pärast). Ei tea kas sellest keelust või millest tundus Chlonical solvuvat ja pani minema.
Seletan ka ka veidi eelmise nädala teema jätkuks. TC on minu meelest nn abi. Seda nüüd seadistamise alla ajada, nagu piduri tasakaalu, ei maksaks. Seepärast on see tavaliselt lubatud olnud, kuna eilne auto oli paljudele liiga kergelt käest ära minev, siis saan aru, et ehk oleks Chlonicalgi TC-d tahtnud kasutada. :)

Nikson - ma ei solvunud kellegi peale v.a mängu ise. :D Mängu füüsika ja rooli seaded on väga puudulikud. Järgmine neljapäev olen tagasi ja puldiga, sest terve eilse õhtut tegin puldiga GTS-i ja aegades oli vahe märgatav ning esimest korda selle mängu ajaloos jõudsin oma olematu online rankiga esikolmikusse. :D Seega see on minu jaoks puldi mäng ja rohkem ma seda rooliga ei mängi. Kuniks arendajad ehk viitsivad FFB ja muid rooli settinguid mängu lisada. Praegune põhimõtteliselt FFB ON/OFF ei ole piisav eriti kui tulla Assetto Corsa pealt või kasvõi isegi Project CARS-ist/Forza 7-st kus on settinguid ikka lademetes.

Võimalik, et asi on ka riistvaras, sest NFSTimukas suudab rooliga endiselt kiireid aegu sõita aga ju siis TRS300 vs G29 on siiski nii erinevad, et sealt see edu ka tuleb. Ja samas mul on rooli kogemust vaid alles umbes 6 kuud. NFSTimukal kindlasti oluliselt rohkem.

PS! Eilse autoga oli jah nii, et kui gaasi vajutasid 5mm alla oli juba spinn olemas. Täiesti ebareaalne on vähemalt G29 toetus mängule. Nagu ma eile ka lobbys ütlesin siis netist loetud kommentaar GTS-i füüsika suhtes, et "Sellise füüsikaga päris elus oleksid inimesed juba esimeses kurvis surnud" on siinkohal suht tõsi.

Aga eks järgmine N ole näha kuidas mul puldiga õnnestub. :D
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 17 Aug 2018, 18:33

ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Nikson kirjutas:Väike lisa ka eilsest lobbys olemisest. Chlonical hakkas eile jahuma, et autodel on TC defaultis peal. Panin siis keelu peale, et keegi kasutada ei saa ja võrdne võimalus kõigil (kuigi sõiduks lubasin siiski pärast). Ei tea kas sellest keelust või millest tundus Chlonical solvuvat ja pani minema.
Seletan ka ka veidi eelmise nädala teema jätkuks. TC on minu meelest nn abi. Seda nüüd seadistamise alla ajada, nagu piduri tasakaalu, ei maksaks. Seepärast on see tavaliselt lubatud olnud, kuna eilne auto oli paljudele liiga kergelt käest ära minev, siis saan aru, et ehk oleks Chlonicalgi TC-d tahtnud kasutada. :)

Nikson - ma ei solvunud kellegi peale v.a mängu ise. :D Mängu füüsika ja rooli seaded on väga puudulikud. Järgmine neljapäev olen tagasi ja puldiga, sest terve eilse õhtut tegin puldiga GTS-i ja aegades oli vahe märgatav ning esimest korda selle mängu ajaloos jõudsin oma olematu online rankiga esikolmikusse. :D Seega see on minu jaoks puldi mäng ja rohkem ma seda rooliga ei mängi. Kuniks arendajad ehk viitsivad FFB ja muid rooli settinguid mängu lisada. Praegune põhimõtteliselt FFB ON/OFF ei ole piisav eriti kui tulla Assetto Corsa pealt või kasvõi isegi Project CARS-ist/Forza 7-st kus on settinguid ikka lademetes.

Võimalik, et asi on ka riistvaras, sest NFSTimukas suudab rooliga endiselt kiireid aegu sõita aga ju siis TRS300 vs G29 on siiski nii erinevad, et sealt see edu ka tuleb. Ja samas mul on rooli kogemust vaid alles umbes 6 kuud. NFSTimukal kindlasti oluliselt rohkem.

PS! Eilse autoga oli jah nii, et kui gaasi vajutasid 5mm alla oli juba spinn olemas. Täiesti ebareaalne on vähemalt G29 toetus mängule. Nagu ma eile ka lobbys ütlesin siis netist loetud kommentaar GTS-i füüsika suhtes, et "Sellise füüsikaga päris elus oleksid inimesed juba esimeses kurvis surnud" on siinkohal suht tõsi.

Aga eks järgmine N ole näha kuidas mul puldiga õnnestub. :D

Interneti jaoks on iga mäng "esimene kurv ja surm" füüsikaga :D Seepärast saigi ka GT füüsika võrdlemiseks Assetto Corsa ostetud, enda kogemus on kuningas. Kuigi Kupitz räägib muud juttu assetto corsast kui mina aga mängude tasandil meil teissugune kiirus ka. Ja kuidas sa spinni sellega tegid või mõtled seda kurvides? Kurvides tuli olla sujuv gaasiga, siis oli kõik ok.

Rooliga olen sõitnud nüüd 9 kuud vähemalt.

Ning eilse auto raskuskese oli vedrustuse pehmuse ja rehvide väga hea pidamise tõttu nii muutlik, et füüsika seadused, mis GTs väga loogilised isegi on, töötasid. Seda autot kurvi loopida ei saanud. Tuli ühes liinis pidurdada ja kurv sujuvalt kasvõi ilma gaasi lisamata läbida, kui sujuv olla ei suut ud
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 17 Aug 2018, 18:53

Mida Kupitz AC-st räägib? Kuulaks huviga. :D
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 17 Aug 2018, 21:00

ChLoNiCaL-EST kirjutas:Mida Kupitz AC-st räägib? Kuulaks huviga. :D

Ei tea, kas ta veel foorumis käib aga füüsika Assetto Corsas täiesti teisest liigast mida ma ei arva nii väga. Ma saan nagu Assetto Corsas sõita täpselt nii nagu GT Spordis olen harjunud, ei saa nagu vahet nii suurt olla. Kupitza jaoks on autod ülejuhitavad, mul alajuhitavad Assetto Corsas. Ma ei saanud isegi Ferrari 458 Italial külge ette kui keset kurvi gaasi julmalt põhja panin. :s Monza viimases kurvis. Alajuhitavust tuli rängalt juurde ainult. Ohh see Drifti M3 E30 :-D 60km/h ja kurv lihtsalt otseks alajuhitavusega. Aga parem kui temalt ise seda küsid kui huvi suur. Ise nagu kõike ei mäleta sest mu kogemus on erinev ning Kupitza kogemus GT Spordiga on ka kaheldav, isegi viitsisin mingi 16 tundi assettot mängida kuni see igavaks läks kuna autosid ja radu nii vähe. GT tundidest ma ei räägi :-D Kui isegi tahaks vahelduseks muud mängida, playstationi peal pn GT ikkagi see nr.1, konkurentidest siiski rohkem kontenti ja mäng on vastuvõetavam palju laiemale grupile inimestele ning füüsika/sõitmine on vähemalt 80% korrektne, saaks nad vaid ilma ABSita pidurdamise korda ja gaasi pedaali lineaarseks, suurimad vead hetkel.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 17 Aug 2018, 21:28

NFSTimukas kirjutas:
ChLoNiCaL-EST kirjutas:Mida Kupitz AC-st räägib? Kuulaks huviga. :D

Ei tea, kas ta veel foorumis käib aga füüsika Assetto Corsas täiesti teisest liigast mida ma ei arva nii väga. Ma saan nagu Assetto Corsas sõita täpselt nii nagu GT Spordis olen harjunud, ei saa nagu vahet nii suurt olla. Kupitza jaoks on autod ülejuhitavad, mul alajuhitavad Assetto Corsas. Ma ei saanud isegi Ferrari 458 Italial külge ette kui keset kurvi gaasi julmalt põhja panin. :s Monza viimases kurvis. Alajuhitavust tuli rängalt juurde ainult. Ohh see Drifti M3 E30 :-D 60km/h ja kurv lihtsalt otseks alajuhitavusega. Aga parem kui temalt ise seda küsid kui huvi suur. Ise nagu kõike ei mäleta sest mu kogemus on erinev ning Kupitza kogemus GT Spordiga on ka kaheldav, isegi viitsisin mingi 16 tundi assettot mängida kuni see igavaks läks kuna autosid ja radu nii vähe. GT tundidest ma ei räägi :-D Kui isegi tahaks vahelduseks muud mängida, playstationi peal pn GT ikkagi see nr.1, konkurentidest siiski rohkem kontenti ja mäng on vastuvõetavam palju laiemale grupile inimestele ning füüsika/sõitmine on vähemalt 80% korrektne, saaks nad vaid ilma ABSita pidurdamise korda ja gaasi pedaali lineaarseks, suurimad vead hetkel.

Nii palju kui olen kuulnud ja ise netist lugenud siis Assetto Corsa füüsikat peetakse paremaks nii Forzadest, Project CARS-idest, Dirt Rally-st, Dirt 4-st kui ka GT-dest. See pidavat olema kõige lähemal proffide mängude füüsikale nagu iRacing ja rFactor. Ma võtsin huvipärast kuuks ajaks iRacingu aga see on ikka liiga tuim. Juba graafiline pool on nii mage, et ma ei jaksa seda mängida. :D Nüüd tiksub see kuu aega tühja aga nuh pohh. :p

Mulle alguses Assetto Corsa üldse ei meeldinud aga siis hakkasin uurima netist korralikke G29 settinguid ja asi muutus kuradi mõnusaks. Just FFB on väga hea. Aga ju see on maitseasi. Vähemalt GTS-i fännid on paremas seisus kui Forza 7 fännid, sest nende mängu FFB ja rooli tugi on olenemata suurest settingute valikutest ikkagi väga poolpidune s*tt. :p

NFSTimukas kas sa Dirt 4 kah proovinud oled? Dirt Rally vs Dirt 4? :D

PS! Assetto Corsas on mul kah autod ülejuhitavad ja sellega on palju mõnusam ja suurem võimalus pekki keeratud kurv päästa. GTS on pigem alajuhitav aga tegelikult see kõik ju oleneb kurvi sisenemise kiirusest ja trajektoorist. Kui need 2 tegurit on valed siis ongi emb/kumb. Puldiga on GTS-is ülejuhitavust palju lihtsam päästa kui G29-ga.

Forza 7 (graafika ja content) + Assetto Corsa (Füüsika) + GTS(Kogu ülejäänud jaapani kvaliteet) = Perfektne auto simu. :D
Viimati muutis ChLoNiCaL-EST, 17 Aug 2018, 21:35, muudetud 3 korda kokku.
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 17 Aug 2018, 21:33

Sellist mäng vs mäng juttu võiks mujal ajada. AC teema eraldi ka olemas ju.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 17 Aug 2018, 21:35

Nikson kirjutas:Sellist mäng vs mäng juttu võiks mujal ajada. AC teema eraldi ka olemas ju.

Kui viitsid löö lahku see teema. ;)
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 18 Aug 2018, 0:00

ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Nikson kirjutas:Sellist mäng vs mäng juttu võiks mujal ajada. AC teema eraldi ka olemas ju.

Kui viitsid löö lahku see teema. ;)

Kirjutan edasi Assetto Corsa foorumis, mul seal nkn AC vs GT Sport :) Aga oleks sellist üldist automängude teemalist alafoorumit vaja. Avatud teemaga foorum ajab asja vb vist siin?

edit:
Tegin Üldise teema jutufoorumisse jätku :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 23 Aug 2018, 18:03

Nikson, äkki proovime täna sõita juba nende GR.4 kärudega?
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 23 Aug 2018, 19:05

Mihkel0987 kirjutas:Nikson, äkki proovime täna sõita juba nende GR.4 kärudega?

Meil niigi tuleb korralikumat moodi hooaeg nende autodega, võiks ikka millegi, ühesugustega. Eelistaks mina. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 23 Aug 2018, 19:06

Mihkel0987 kirjutas:Nikson, äkki proovime täna sõita juba nende GR.4 kärudega?

Siis tekib probleem, et kas kõikidel on see üks ja kindel mark/mudel mille Nikson valiks. Ju tuleb jälle mingi odava juhitamatu parsaga sõit. :D

Nikson võiks juba auto ja raja ära valida. :P
ChLoNiCaL-EST
 





EelmineJärgmine

Mine Neljapäevased sõidud vol. GT Sport



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE