Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 01 Aug 2018, 20:31

powwa25 kirjutas:Homme midagi toimub?
Tuleks ja ralliks ka. Aga arvestama peab, et mul ilmselt raha ei ole, et mingi auto osta.
Proovin täna siis sõita ja vaatab kuidas on. Kas on raha väärt. :D

Eks ma olen üritanud veel odavamaid panne valida. Midagi said mängu alustades ka omale ju.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas powwa25 » 01 Aug 2018, 21:06

Nikson kirjutas:
powwa25 kirjutas:Homme midagi toimub?
Tuleks ja ralliks ka. Aga arvestama peab, et mul ilmselt raha ei ole, et mingi auto osta.
Proovin täna siis sõita ja vaatab kuidas on. Kas on raha väärt. :D

Eks ma olen üritanud veel odavamaid panne valida. Midagi said mängu alustades ka omale ju.


Mingi evo sain jah. :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 02 Aug 2018, 12:42

Äkki teeks mõne sõidu nii kah, et on lubatud teatud grupi masinad ainult ja BoP oleks peal, et keegi mingi über võimsa masinaga ei tule. Usun, et kõigil on igast grupist mõni masin olemas.
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 02 Aug 2018, 13:04

ChLoNiCaL-EST kirjutas:Äkki teeks mõne sõidu nii kah, et on lubatud teatud grupi masinad ainult ja BoP oleks peal, et keegi mingi über võimsa masinaga ei tule. Usun, et kõigil on igast grupist mõni masin olemas.

Niksoni tavapärane one-make stiilis sõidud on veel võrdsemad, kui see BoP ja üks grupp on. Ja grupi BoP häda on selles, et ühte sõitu võrdselt nii ei tee, peab olema mingi pikem võistlussari, kus iga auto saab oma eeliseid kasutada.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 02 Aug 2018, 21:27

Auto: TOYOTA S-FR 2015 (30000Cr)
Rada: Autodrome Lago Maggiore - East II
Kestus: 40 min
Kulud: 4X/4X ??
Rehvid: Vaba valik

Seadistamine ja tuunimine keelatud.

Algus kell 22.30

Tulemused:

1. marxparx 41.07.924
2. Linnuke +11.220
3. powwa25 +28.589
4. Mihkel0987 +30.393
5. RAIX4958 +45.197
6. NFSTimukas +47.512
7.Taniel24 +52.845
8. Hartashh +1.18.393
9. Nikson +1.29.917
10. I-N-D-R-E-K +1 ring
11. ChLoNiCaL-EST +1 ring
12. Kupitz55 +1 ring
13. KIHUTAJA007 +2 ringi
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 02 Aug 2018, 23:59

Timukas tuleks bännida järgmistest sõitudest, kuna ta on ohtlik nii endale kui ka teistele.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 03 Aug 2018, 0:41

Mihkel0987 kirjutas:Timukas tuleks bännida järgmistest sõitudest, kuna ta on ohtlik nii endale kui ka teistele.

Kui kaua mõgised siis Timukas võtab sul pea maha. :D
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Aug 2018, 12:06

ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Timukas tuleks bännida järgmistest sõitudest, kuna ta on ohtlik nii endale kui ka teistele.

Kui kaua mõgised siis Timukas võtab sul pea maha. :D


Kui kaua patrad, siis saadan politsei sulle ukse taha ähvardamise eest.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 03 Aug 2018, 13:21

Mihkel0987 kirjutas:
ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Timukas tuleks bännida järgmistest sõitudest, kuna ta on ohtlik nii endale kui ka teistele.

Kui kaua mõgised siis Timukas võtab sul pea maha. :D


Kui kaua patrad, siis saadan politsei sulle ukse taha ähvardamise eest.


Kui kaua mõgised otsin su üles ja annan püksirihma nolk. Sa võiks siin endast vanematega vähe viisakamalt rääkida pubekas. Mul on su nimi ja lõust juba teada.

Olen siin juba nii mõnegi käest kuulnud, et oled ebameeldiv ja ülbe tatikas. Hoia oma keel hammaste taga kui ei suuda oma sõnade eest vastutada.
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Aug 2018, 14:33

Ma räägin viisakalt, aga sina tulid mind ähvardama timukaga, kes mul pea võtab maha. Kas mul ei ole õigust siis minna politseisse kui ma tõesti kardan oma elu pärast? Ma saan väga hästi aru mustast huumorist, kuid sa oled nüüd veidi üle võlli läinud oma jutuga....palun vabandust kui tekitasin halba meelt sulle.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 03 Aug 2018, 14:45

Mihkel0987 kirjutas:Ma räägin viisakalt, aga sina tulid mind ähvardama timukaga, kes mul pea võtab maha. Kas mul ei ole õigust siis minna politseisse kui ma tõesti kardan oma elu pärast? Ma saan väga hästi aru mustast huumorist, kuid sa oled nüüd veidi üle võlli läinud oma jutuga....palun vabandust kui tekitasin halba meelt sulle.

Sa mõlisesid suht algusest peale minuga Niksoni sõitudes. Elutarkus on see, et ära noki võõraid keda sa ei tunne, sest sa ei või iial teada kui lühike süütenöör mõnel on ja pärast seda omal nahal tunda saada on kah vastik.
Mingi mängu pärast niimodi mõliseda ja närvi minna - poiss sa vajad juba varakult abi. Väheke rohkem austust teiste sõitjate suhtes ei tee paha - üldiselt on ülejäänud kõik väga rahulikud. Sinu kohta olen ainult negatiivset kuulnud.

Aga minugi poolest mine politseisse. :D Mine tee end narriks. Sind saadetakse sealt samast üle tee bussijaama ja Sõmera poole puhkama.

Loodan, et sa tulevikus hoiad end vaos - kõik ei ole sinusugused profid GTS-is ja kui keegi sind kogemata müksab või välja rammib siis seda juhtub ka päris elu sõitudes. Chill ja naudi mängu. Ära lase mängul mängumaailmas tekitada probleeme päris elus. Siis on kõik rahul ja kõik naudivad mängu. :)
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Aug 2018, 14:49

ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Ma räägin viisakalt, aga sina tulid mind ähvardama timukaga, kes mul pea võtab maha. Kas mul ei ole õigust siis minna politseisse kui ma tõesti kardan oma elu pärast? Ma saan väga hästi aru mustast huumorist, kuid sa oled nüüd veidi üle võlli läinud oma jutuga....palun vabandust kui tekitasin halba meelt sulle.

Sa mõlisesid suht algusest peale minuga Niksoni sõitudes. Elutarkus on see, et ära noki võõraid keda sa ei tunne, sest sa ei või iial teada kui lühike süütenöör mõnel on ja pärast seda omal nahal tunda saada on kah vastik.
Mingi mängu pärast niimodi mõliseda ja närvi minna - poiss sa vajad juba varakult abi. Väheke rohkem austust teiste sõitjate suhtes ei tee paha - üldiselt on ülejäänud kõik väga rahulikud. Sinu kohta olen ainult negatiivset kuulnud.

Aga minugi poolest mine politseisse. :D Mine tee end narriks. Sind saadetakse sealt samast üle tee bussijaama ja Sõmera poole puhkama.

Loodan, et sa tulevikus hoiad end vaos - kõik ei ole sinusugused profid GTS-is ja kui keegi sind kogemata müksab või välja rammib siis seda juhtub ka päris elu sõitudes. Chill ja naudi mängu. Ära lase mängul mängumaailmas tekitada probleeme päris elus. Siis on kõik rahul ja kõik naudivad mängu. :)


Ega ma ainuke Timuka ohver eile polnud....neid oli veel. Arusaadav, et ta meist miljon aastat kiirem aga selleks ei ole vaja lennata tagant sisse või üritada idiootsest kohast mööda sõita. Take it eazy and lets go on!
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 03 Aug 2018, 15:02

Mihkel0987 kirjutas:Ega ma ainuke Timuka ohver eile polnud....neid oli veel. Arusaadav, et ta meist miljon aastat kiirem aga selleks ei ole vaja lennata tagant sisse või üritada idiootsest kohast mööda sõita. Take it eazy and lets go on!

No ju ta ülehindas antud situatsioonis end ja pingutas üle. So what? Juhtub ka päriselt.
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Aug 2018, 19:46

ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Ega ma ainuke Timuka ohver eile polnud....neid oli veel. Arusaadav, et ta meist miljon aastat kiirem aga selleks ei ole vaja lennata tagant sisse või üritada idiootsest kohast mööda sõita. Take it eazy and lets go on!

No ju ta ülehindas antud situatsioonis end ja pingutas üle. So what? Juhtub ka päriselt.


Aitab küll...oleme sõbrad ja näeme uuesti võidusõiduradadel! :)
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Noel » 03 Aug 2018, 20:21

ChLoNiCaL-EST kirjutas:Kui kaua mõgised otsin su üles ja annan püksirihma nolk. Sa võiks siin endast vanematega vähe viisakamalt rääkida pubekas. Mul on su nimi ja lõust juba teada.

Olen siin juba nii mõnegi käest kuulnud, et oled ebameeldiv ja ülbe tatikas. Hoia oma keel hammaste taga kui ei suuda oma sõnade eest vastutada.


:good: Respect :good:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 03 Aug 2018, 20:41

Mihkel0987 kirjutas:Aitab küll...oleme sõbrad ja näeme uuesti võidusõiduradadel! :)


Vabalt ;)
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 04 Aug 2018, 2:30

Noel kirjutas:
ChLoNiCaL-EST kirjutas:Kui kaua mõgised otsin su üles ja annan püksirihma nolk. Sa võiks siin endast vanematega vähe viisakamalt rääkida pubekas. Mul on su nimi ja lõust juba teada.

Olen siin juba nii mõnegi käest kuulnud, et oled ebameeldiv ja ülbe tatikas. Hoia oma keel hammaste taga kui ei suuda oma sõnade eest vastutada.


:good: Respect :good:

:good:
Ja huvitav lugemine oli siin :)
Muidu kui mihkel arvab ennast nii pro olema siis peaks kindlasti teadma, et võistlusrajal sisekurvis olles ei tähenda seda, et väliskurvis kedagi pole eriti kui ma jah, pidurdasin oma sõidujoone järgi mis mihkli jaoks oli varasem, aga olin siiski külje all ja lükkasid sõidujoone mul nii kiirelt muru peale, et pidurdamisest ka enam ei aidanud mul, lootsin, et arvestad teistega ka rajal mingil määral.
Ning teise puhul pro sõitja peaks ikka teadma, et enne kurvi 200m vähemalt tava pidurdusmaast pidurdamine ei ole kõige kiirem lahendus, eriti kui konkurent lähedal taga tuult võtab.
Need siis need olukorrad, miks see kõik üldse alguse saigi siin. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Hundikutsu » 04 Aug 2018, 10:57

Lugesin ja mõtlesin omaette, et meenutab juba vanu häid aegu, kus rajal juhtunud olukordi lahati mõnu ja kirega foorumis. Sõita tuleb ikka nii (kaassõitjaid austades), et hiljem oleks mida foorumist lugeda :D Jään järgmist olukorda ootama :p
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 04 Aug 2018, 12:15

Hundikutsu kirjutas:Lugesin ja mõtlesin omaette, et meenutab juba vanu häid aegu, kus rajal juhtunud olukordi lahati mõnu ja kirega foorumis. Sõita tuleb ikka nii (kaassõitjaid austades), et hiljem oleks mida foorumist lugeda :D Jään järgmist olukorda ootama :p

Osta mäng, tule sõitma, ja tekita vastavad olukorrad mida hea lugeda foorumist :)

Teen sul elu lihtsamaks sel teemal ka, näe, siin link:
https://store.playstation.com/en-fi/pro ... T000000000
Logid sisse, ja ostad.
Kui raha pole kontol, siis punktid.ee aitab :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas pets2 » 04 Aug 2018, 13:00

Lahe :D
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

EelmineJärgmine

Mine Neljapäevased sõidud vol. GT Sport



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE