Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas pesamuna » 25 Okt 2018, 23:49

Mihkel0987 kirjutas:Vabandused teisele saare mehele...(ei ole ma tugev) ja Pesamunale. Nooruseuljus lõi välja ja üritasin kohe autost maksimumi välja võtta. Andke andeks!

Kui sa lõpu tervituse ära muudad siis saad andeks. Muidu oked ise üks paras ****!
pesamuna
Insener
Insener
 
Postitusi: 393
Liitunud: 27 Jaan 2012, 0:02





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 26 Okt 2018, 0:29

Ma ei suuda enam neid stock masinaid välja kannatada. Sellise juhitavusega ei ole mingit fun-i sõita. Nagu on katsetused näitanud siis by default on GTS-is sõidukid väga halvasti seadistatud. Lõpetan Niksoni One Make sarja(de)s osalemise.

Mihkel0987 - ei ole nende ringide põhjal etteheiteid - ma ise olin äärmiselt ettevaatlik, sest igas kurvis oli hirm, et läheb masin jälle käest ära. :p
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 26 Okt 2018, 0:30

pesamuna kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Vabandused teisele saare mehele...(ei ole ma tugev) ja Pesamunale. Nooruseuljus lõi välja ja üritasin kohe autost maksimumi välja võtta. Andke andeks!

Muidu oked ise üks paras ****!

Ma ei taipa, et miks ma kohe nii suur patuoinas olen?
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 26 Okt 2018, 0:57

ChLoNiCaL-EST kirjutas:Ma ei suuda enam neid stock masinaid välja kannatada. Sellise juhitavusega ei ole mingit fun-i sõita. Nagu on katsetused näitanud siis by default on GTS-is sõidukid väga halvasti seadistatud. Lõpetan Niksoni One Make sarja(de)s osalemise.

Mihkel0987 - ei ole nende ringide põhjal etteheiteid - ma ise olin äärmiselt ettevaatlik, sest igas kurvis oli hirm, et läheb masin jälle käest ära. :p

Asi on selles, et tegemist on taga mootoriga autoga. :D Auto oli väga sõidetav aga mootori asetuse tõttu tuli pidurdada enne kurvi ja kurvis gaas peal hoida piisavalt. See on teema MR ja RR asetustega autode puhul, mida meeles pidada.

Loomulikult sujuv sõidujoon tuli ka kasuks ning minule eriti, selle auto puhul, täismanuaaliga sõitmine.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas pesamuna » 26 Okt 2018, 9:01

Mihkel0987 kirjutas:
pesamuna kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Vabandused teisele saare mehele...(ei ole ma tugev) ja Pesamunale. Nooruseuljus lõi välja ja üritasin kohe autost maksimumi välja võtta. Andke andeks!

Muidu oked ise üks paras ****!

Ma ei taipa, et miks ma kohe nii suur patuoinas olen?


Tead, kui sõiduaeg üks sind välja koksab ja lõpus ütleb veel, et olete kõik sitad siis ajab sita keema küll. Või mis?
pesamuna
Insener
Insener
 
Postitusi: 393
Liitunud: 27 Jaan 2012, 0:02





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 26 Okt 2018, 9:42

ChLoNiCaL-EST kirjutas:Ma ei suuda enam neid stock masinaid välja kannatada. Sellise juhitavusega ei ole mingit fun-i sõita. Nagu on katsetused näitanud siis by default on GTS-is sõidukid väga halvasti seadistatud. Lõpetan Niksoni One Make sarja(de)s osalemise.

Mis teha kui autode valik väiksem ja autod sellised on. Mina neid enne ei katseta. Eilne auto oli tegelikult üsna mõnus sõita isegi. Aga vahepeal on omalgi maadlemist olnud. Eks mõned viimastest autodest katsetamiseks teatud mõttes võetud. Aga pole nagu mõnusat stockina olnud.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 26 Okt 2018, 11:44

Nikson kirjutas:
ChLoNiCaL-EST kirjutas:Ma ei suuda enam neid stock masinaid välja kannatada. Sellise juhitavusega ei ole mingit fun-i sõita. Nagu on katsetused näitanud siis by default on GTS-is sõidukid väga halvasti seadistatud. Lõpetan Niksoni One Make sarja(de)s osalemise.

Mis teha kui autode valik väiksem ja autod sellised on. Mina neid enne ei katseta. Eilne auto oli tegelikult üsna mõnus sõita isegi. Aga vahepeal on omalgi maadlemist olnud. Eks mõned viimastest autodest katsetamiseks teatud mõttes võetud. Aga pole nagu mõnusat stockina olnud.

Ning kuldnsed sõnad: Kõigil on samad tingimused :cool:
Peaaegu aga polnud vahet, kas rooli või puldiga, oli Mihkel ja Nikson mõlemad puldiga poodiumil ja rooliga mina üldse panin sõidu kinni. Mul kindlasti oli lisaks eeliseks jah, et vahetasin täismanuaalselt käike, tõsi. Sulle võis auto sõidetamatu olla aga auto ise oli vägagi hästi sõidetav.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Est_RuLx » 26 Okt 2018, 13:23

Täielik sabaliputamise festival oli, ei olnud mõtet lõpuni sõita, sest see pole minu jaoks. Uus 911 GT3 on väga stabiilne ja on teisigi väga stabiilseid masinaid selles mängus.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 26 Okt 2018, 14:06

Est_RuLx kirjutas:Täielik sabaliputamise festival oli, ei olnud mõtet lõpuni sõita, sest see pole minu jaoks. Uus 911 GT3 on väga stabiilne ja on teisigi väga stabiilseid masinaid selles mängus.

Uuega vist oleme sõitnud juba ja küll kord ka teiste stabiilsete masinateni võib jõuda.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 26 Okt 2018, 15:00

Ma tegin eile õhtul testi. Võtsin suvalise stock masina ja suvalise raja. Sõitsin paar ringi. Siis võtsin sellele masinale netist korralikud seaded ja sõitsin jälle paar ringi - jättes HP-d samaks. Ringi aeg muutus kohe 2-3 sec paremaks. Mida siin enam tõestada, et stock seaded on mingid random numbrid. :p

PS! Eilses sõidus ma ei suutnud aru saada, et kuidas on see võimalik, et kui lähed kurvi mõõduka tempoga vaba hooga (lased gaasi lahti) ja siis läheb masin külglibisemisse. Saan aru, et nii juhtub siis kui annad ilma tractionita tagaveolisega kurvis gaasi, et driftida aga vaba hoo pealt - aru ma ei saa kus see loogika on.

Olen netist lugenud päris palju seda kriitikat, et selles mängus on spinnid liiga kerged tulema ja ntx kohapealt äraminek on kah liiga ajuvaba.
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Linnuke » 26 Okt 2018, 15:52

jah , tagamootoriga auto rõõmud. Mulle just täpselt selline juhitavus meeldib ja tegelikult on see väga loogiline. Eilset rada ma kahjuks ei teadnud ja kui kellegi sabas sõita polnud siis olin seinas koguaeg. Driving linei ka kasutama ei hakka, õpin raja selgeks omas tempos. Muidu oleksin võitnud ka :-D

Tean et olen üks väheseid kellele meeldivad omapärase ja raske juhitavusega autod :good:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 26 Okt 2018, 16:17

ChLoNiCaL-EST kirjutas:Ma tegin eile õhtul testi. Võtsin suvalise stock masina ja suvalise raja. Sõitsin paar ringi. Siis võtsin sellele masinale netist korralikud seaded ja sõitsin jälle paar ringi - jättes HP-d samaks. Ringi aeg muutus kohe 2-3 sec paremaks. Mida siin enam tõestada, et stock seaded on mingid random numbrid. :p


Kui vedrustust seadistad, on see juba tuuning vedrustus, mitte tavavedrustus. GT Spordis see asi lihtsustatud teadagi. Vanades GT mängudes enne vedru seadet seadistada ei saanudki kui ostad tuuningvedrustuse peale.

ChLoNiCaL-EST kirjutas:PS! Eilses sõidus ma ei suutnud aru saada, et kuidas on see võimalik, et kui lähed kurvi mõõduka tempoga vaba hooga (lased gaasi lahti) ja siis läheb masin külglibisemisse. Saan aru, et nii juhtub siis kui annad ilma tractionita tagaveolisega kurvis gaasi, et driftida aga vaba hoo pealt - aru ma ei saa kus see loogika on.

Tagamootor härra. :cool:

ChLoNiCaL-EST kirjutas:Olen netist lugenud päris palju seda kriitikat, et selles mängus on spinnid liiga kerged tulema ja ntx kohapealt äraminek on kah liiga ajuvaba.

See on mängul probleem jah aga see mõjutab meid ainult stardis või siis kraavist väljatulekuga ainult, et ratas käib all ringi ainult. Spinnid on küll nagu nad olema peavad, vähemalt teistes simulaatoriteks nimetatavad mängud isegi rohkem spinnimeelsed kohati. Ära usu internetti ka täiesti, see on mürgine. :D

Ja ise ka Linnukesega ühes paadis, eriliselt juhitavad autod on mõnusad, eriti kui õppida nendega sõitma ja seda ka veel kiiresti. :D Aga sel autol midagi väga erilist polnud kui just siis tagamootori eripärad.

Ausaltöelda sõitsin ka seda rada esimest korda, harjutada ka ei jõudnud aga suutsin raja kuidagi enda jaoks ära lahendada üsnagi kiirelt. Teistpidi, õigetpidi ma ollen mäletatavasti ka sõitnud, proovinud Hamiltoni vormelit. :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 01 Nov 2018, 21:09

Teeb siis täna rahulikuma autoga sõitu.

Auto: MINI Cooper S 1965
Rada: Red Bull Ring Short Track
Kestus: 41 ringi
Kulud: 4X/4X ??
Rehvid: Sport Soft

Seadistamine ja tuunimine keelatud.

Algus kell 22.30

Tulemused:

1. NFSTimukas 50.33.473
2. Linnuke +00.158
3. Mihke0987 +02.997
4. Taniel24 +04.896
5. Nikson +35.650
6. Kupitz55 +36.044
7. RAIX4958 +45.965
8. I-N-D-R-E-K +48.035
9. KIHUTAJA007 +1.06.604
10. kareltr26 +6.31.145
11. EestiTallinn068 +1 ring
12. Tuhjuhan +2 ringi

Potensiaalselt on Karel oma suure penaltiga tegelikult viimane. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 02 Nov 2018, 0:37

Timukas on hale luuser, kes ei oska kaotada...selleks peab muidugi enne teised kõik rajalt välja rammima.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas StenNansten » 02 Nov 2018, 0:46

Mihkel0987 kirjutas:Timukas on hale luuser, kes ei oska kaotada...selleks peab muidugi enne teised kõik rajalt välja rammima.

Ahah, kes räägib. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 08 Nov 2018, 21:07

Auto: GRAN TURISMO RED BULL X2014 Junior (350000Cr)
Rada: Circuit de Barcelona, Catalunia
Kestus: 29 ringi
Kulud: 4X/4X ??
Rehvid: Vaba valik

Seadistamine ja tuunimine keelatud.

Algus kell 22.30

Tulemused:

1. Mihkel0987 52.39.646
2. Taniel24 +25.749
3. Est_Rulx87 +28.921
4. Linnuke +52.388
5. Nikson +53.988
6. RAIX4958 +1 ring
7. kareltr26 +1 ring
8. I-N-D-R-E-K +2 ringi
9. Tuhjuhan +2 ringi
10. KIHUTAJA007 +3 ringi
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Mihkel0987 » 09 Nov 2018, 9:31

Ma võitsin!!!!
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 09 Nov 2018, 11:08

Mihkel0987 kirjutas:Ma võitsin!!!!

Õnnitlused. Hoidsid saare lippu kõrgel! :)
ChLoNiCaL-EST
 





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Tuhjuhan » 09 Nov 2018, 11:15

Väga meeldisid rada ja auto. Üldse ei meeldi, et teised nii pagana kiired on.
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 526
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: Neljapäevased sõidud vol. GT Sport

PostitusPostitas Nikson » 09 Nov 2018, 11:18

Tuhjuhan kirjutas:Väga meeldisid rada ja auto. Üldse ei meeldi, et teised nii pagana kiired on.

See auto oli näiteks GT6-s palju paremini sõidetav. Meil oli sarigi selle autoga, stickina. Spordis on üldse palju (arvatavasti enamus) stockina keerulisemad kui varasemates mängudes.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine Neljapäevased sõidud vol. GT Sport



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE