Üldinfo ja registreerimine

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 26 Okt 2020, 18:24

Lisasin auhinna alalõigu ka peateemasse. Mihklile võib seal ehk mingi võimalus avaneda. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 26 Okt 2020, 18:25

Ma teeks üldse ettepaneku, mida juba välja õelnud enne, et eemaldaks selle tõsised ja ajaviite online sõitude kategoriseerimise ning teeks lihtsalt "online sõidud ka võistlussarjad".
Siis oleks koheselt see küsimus lahendatud, et kuhu alafoorumisse miski sari kuulub.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 26 Okt 2020, 18:27

StenNansten kirjutas:Ma teeks üldse ettepaneku, mida juba välja õelnud enne, et eemaldaks selle tõsised ja ajaviite online sõitude kategoriseerimise ning teeks lihtsalt "online sõidud ka võistlussarjad".
Siis oleks koheselt see küsimus lahendatud, et kuhu alafoorumisse miski sari kuulub.

Poolt! Powwa, võta töösse
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 26 Okt 2020, 19:12

Nikson kirjutas:Lisasin auhinna alalõigu ka peateemasse. Mihklile võib seal ehk mingi võimalus avaneda. :D

Lisaksin enda poolt auhinnafondi kolm 20€/$/£ PSN rahakaarti.
Loosimine toimub samadel kriteeriumitel. Lisaks ainult seda, et yhe korra saab loosis osaled. Kui oled miskit võitnud siis nimi kustutatakse nimekirjast.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas wirxikas » 26 Okt 2020, 19:25

Panen ka siia oma variandi logost üles. Jama ainult, et ei saa seda faili nii väikseks, et saaks mängu sees autodel kasutada. Kui teha kaks osa ja siis auto peal kokku panna saaks vast hakkama.
FAEC3ED9.png
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 26 Okt 2020, 20:09

P2nkz oma ka siia foorumisse kuidagi saaks, siis võiks mingi hääletuse teha. Muidugi, kes spetsialist, et millist mängus autole ka võimalik panna. Mõni ehk soovib. P2nkzi oma kindlasti saab, sest seal see ongi praegu. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 26 Okt 2020, 20:34

wirxikas kirjutas:Panen ka siia oma variandi logost üles. Jama ainult, et ei saa seda faili nii väikseks, et saaks mängu sees autodel kasutada. Kui teha kaks osa ja siis auto peal kokku panna saaks vast hakkama.


Viitsid jaga toorest faili, mis suurema resoga oleks. Seda väikest on jah vähe raske trace'ida :)
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas wirxikas » 26 Okt 2020, 20:44

P2nkz kirjutas:
wirxikas kirjutas:Panen ka siia oma variandi logost üles. Jama ainult, et ei saa seda faili nii väikseks, et saaks mängu sees autodel kasutada. Kui teha kaks osa ja siis auto peal kokku panna saaks vast hakkama.


Viitsid jaga toorest faili, mis suurema resoga oleks. Seda väikest on jah vähe raske trace'ida :)

https://drive.google.com/file/d/1BjRxKEfPxXPsPoX6nSc5TH8-3uRhioxl/view?usp=sharing
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 26 Okt 2020, 20:49

Nikson kirjutas:P2nkz oma ka siia foorumisse kuidagi saaks, siis võiks mingi hääletuse teha. Muidugi, kes spetsialist, et millist mängus autole ka võimalik panna. Mõni ehk soovib. P2nkzi oma kindlasti saab, sest seal see ongi praegu. :D

Sheerisin mängusiseselt ka, kel vähegi huvi, saab mu libraryst kätte ilusti :)

*Sidenote: Kui kellelgi huvi mingeid kleepse saada mängu, siis mul sel nädalal aega nokitseda veitsa rohkem.

Logo siin:
Manused
logo_pisi.jpg
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 26 Okt 2020, 20:55

Panin ka logo siis mängu ja tegin ka nö reklaamauto
5630094378744709641_23.jpg


https://www.gran-turismo.com/us/gtsport/user/profile/1585330/gallery/decal/decal/1585330/7422016861204643864
Logo ise siin, ma nii suur spetsialist pole, P2nkz, oskad äkki selle gradienti ka svg-sse manada :D

Nikson kirjutas:
puistumees kirjutas:Venitasin siis selle Tournament kirja laiemaks, nagu Indrek soovitas, tundub suht viisakas, ehk on suht võrdsed vahed ka tähtede vahel, silma järgi panin, joonlauda ei viitsinud välja tõmmata :D

Aga Tuhjuhani soovitusega versiooni ei proovi?

Proovin, homme aega nokitseda jälle, siis proovin :D
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 26 Okt 2020, 21:02

puistumees kirjutas: P2nkz, oskad äkki selle gradienti ka svg-sse manada :D


Nende gradientidega on paras jauramine tänu sellele 15kb piirangule, aga ma proovin.

EDIT: Uploaded, veitsa sai gradienti kah. 14,8 kb :-D
EDIT2: Võtsin maha juba. triibud sees. fixin ära.
EDIT3: Fixed. Puistu logo ka sheeritud mängus. Paraku küll 2 failina, seega edu sobitamisel. Gradienti must serv tuleb veider küll, eks ise näete, aga see vist mingi mängu värvipiirangutes vms kinni, toorel failil õnnestus isegi ilus 85 värviline gradient saada.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas PabloCorteza » 27 Okt 2020, 16:09

BasicMist kirjutas:Tundub, et asi kisub kahe toa peale... :D


Loodan, et seda ei juhtu. Põnevam oleks ikka suure karjaga rallida :cool:
PabloCorteza
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 181
Liitunud: 26 Dets 2018, 12:21



Litsents: B

 PabloCorteza

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 27 Okt 2020, 17:38

Arvestades, kui palju rahvast eelmine hooaeg tuli, siis võib 2 toaga ka paras ports tulla :D
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 29 Okt 2020, 19:34

Neljapäeva sõidu raames proovib taas erinevaid radu veidi. Ringi aegasid mul ringide arvestamiseks vaja. Ja võimalus ka autosid testida. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 30 Okt 2020, 1:14

Tuleb tõsiselt kaaluda puistu ja timuka osalemist. Sai nagu olla inimlik ning seletada mis viga, aga jätkuvalt käitumismuster sama. Milleks teha sari, et saaks sõita normaalselt aga ikka sama seis.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 30 Okt 2020, 1:16

BasicMist kirjutas:Tuleb tõsiselt kaaluda puistu ja timuka osalemist. Sai nagu olla inimlik ning seletada mis viga, aga jätkuvalt käitumismuster sama. Milleks teha sari, et saaks sõita normaalselt aga ikka sama seis.

Milles täpsemalt probleem on? Täna nõus, et seal Le Mansi sirgel jäin unelema, aga täna ei määra see ju midagi :D
Eile nagu DTMis saime küll pikalt viisakalt võidu sõidetud :?:
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 30 Okt 2020, 8:34

puistumees kirjutas:
BasicMist kirjutas:Tuleb tõsiselt kaaluda puistu ja timuka osalemist. Sai nagu olla inimlik ning seletada mis viga, aga jätkuvalt käitumismuster sama. Milleks teha sari, et saaks sõita normaalselt aga ikka sama seis.

Milles täpsemalt probleem on? Täna nõus, et seal Le Mansi sirgel jäin unelema, aga täna ei määra see ju midagi :D
Eile nagu DTMis saime küll pikalt viisakalt võidu sõidetud :?:

Sulle tundus, et see kõik oli viisakas seet ma ei jaksa enam nii palju räusata. Sellest ei ole tolku midagi. Sa pead oma sukeldumise haigusest lahti saama.

EDIT: Midagi tuleb ette võtta, 20% registreenunutest ei tolereeri seda olukorda hetkel.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas tanelkasesalu » 30 Okt 2020, 11:30

Eks ma olen ka seda divebombe siin näinud antud sõitja poolt. Et suht õhust seda teemat ei võeta tõesti jah.
Mentaliteet tundub sõidustiilis selline, et peab mööda saama ükskõik mis vahenditega.
tanelkasesalu
Insener
Insener
 
Postitusi: 257
Liitunud: 13 Sept 2019, 13:39



Litsents: Pole

 tanelkas-Twitch

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas PabloCorteza » 30 Okt 2020, 11:38

BasicMist kirjutas:Midagi tuleb ette võtta, 20% registreenunutest ei tolereeri seda olukorda hetkel.


Teise sõitja tulemuse rikkumise eest võiks teha näiteks julma karistusseadustiku muudatuse, eriti selles sarjas, kus kahe sõidu tulemus liidetakse(vist?) ja see tähendaks terve võistlusnädalavahetuse pe**ekeeramist. Ei räägi siin kellestki konkreetsest, sest vigu teevad siin suur enamus, KA MINA(nii uskumatu, kui see ka ei tundu).
Nii ei peaks ehk kellelgi sõitmist keelama ja hakatakse tõenäolisemalt viisakamalt sõitma
PabloCorteza
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 181
Liitunud: 26 Dets 2018, 12:21



Litsents: B

 PabloCorteza

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 30 Okt 2020, 11:59

tanelkasesalu kirjutas:Eks ma olen ka seda divebombe siin näinud antud sõitja poolt. Et suht õhust seda teemat ei võeta tõesti jah.
Mentaliteet tundub sõidustiilis selline, et peab mööda saama ükskõik mis vahenditega.

Just. Selgitus nendele sukeldumistele on, et jätsid ukse lahti. Ilmselge on see, et tean kuidas seal kurvis sisekylge lennatakse ning siis toetutakse. Ma ei taha enda sõitu rikkuda sellega, et keeran nyyd veel rohkem peale ja siis pärast jään lootma karistuse määramisele. Minu sõit oleks ikka rikutud.
Tuleb panna reeglistiku punkt: Kõik sisekurvis möödumised mille jooksul toimub kokkupuude on 20sekundit karistus.
Muidugi vaadatakse yle tõsidus ning spordimehelik käitumine.

Veel meeldetuletuseks puistule. Kolmapäeval DTM sarjas suutsid vist samapalju mind kõksida kui oli rajal kurve. See paremale tagasipööre pikale sirgele läbisin tervenisti kylgees, sest panid mulle sealt ilusti kõksu ning aitasid veits veel kaasa ka.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

EelmineJärgmine

Mine GT3 Tournament Vol. 2 2020/21



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE