Üldinfo ja registreerimine

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 30 Okt 2020, 13:46

BasicMist kirjutas:
tanelkasesalu kirjutas:Eks ma olen ka seda divebombe siin näinud antud sõitja poolt. Et suht õhust seda teemat ei võeta tõesti jah.
Mentaliteet tundub sõidustiilis selline, et peab mööda saama ükskõik mis vahenditega.

Just. Selgitus nendele sukeldumistele on, et jätsid ukse lahti. Ilmselge on see, et tean kuidas seal kurvis sisekylge lennatakse ning siis toetutakse. Ma ei taha enda sõitu rikkuda sellega, et keeran nyyd veel rohkem peale ja siis pärast jään lootma karistuse määramisele. Minu sõit oleks ikka rikutud.
Tuleb panna reeglistiku punkt: Kõik sisekurvis möödumised mille jooksul toimub kokkupuude on 20sekundit karistus.
Muidugi vaadatakse yle tõsidus ning spordimehelik käitumine.

Veel meeldetuletuseks puistule. Kolmapäeval DTM sarjas suutsid vist samapalju mind kõksida kui oli rajal kurve. See paremale tagasipööre pikale sirgele läbisin tervenisti kylgees, sest panid mulle sealt ilusti kõksu ning aitasid veits veel kaasa ka.

Mul tekkis huvi, kuidas sa kohtuniku tööga hakkama saaksid. Ehk äkki Nikson laseb kogu kohtuniku töö sul ära teha Basic? :D

Ning kuna sa panid mu mute peale eile, see Brands Hatchi jama minu süü ilmselt. Teadsin, et läbid seda kurvi olulisemalt aeglasemalt kui mina, kurv eelnevalt juba proovisin, kuidas järgmine ring sinust seal mööduda saaks.Aga tol ringil läks ülikergelt taganurka läks kui hädapidurdamisega tuli alajuhitavus sisse kui tagasi raja keskele hakkasid tulema. Tegin mis sain vähemalt. :s
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 30 Okt 2020, 13:53

StenNansten kirjutas:
BasicMist kirjutas:
tanelkasesalu kirjutas:Eks ma olen ka seda divebombe siin näinud antud sõitja poolt. Et suht õhust seda teemat ei võeta tõesti jah.
Mentaliteet tundub sõidustiilis selline, et peab mööda saama ükskõik mis vahenditega.

Just. Selgitus nendele sukeldumistele on, et jätsid ukse lahti. Ilmselge on see, et tean kuidas seal kurvis sisekylge lennatakse ning siis toetutakse. Ma ei taha enda sõitu rikkuda sellega, et keeran nyyd veel rohkem peale ja siis pärast jään lootma karistuse määramisele. Minu sõit oleks ikka rikutud.
Tuleb panna reeglistiku punkt: Kõik sisekurvis möödumised mille jooksul toimub kokkupuude on 20sekundit karistus.
Muidugi vaadatakse yle tõsidus ning spordimehelik käitumine.

Veel meeldetuletuseks puistule. Kolmapäeval DTM sarjas suutsid vist samapalju mind kõksida kui oli rajal kurve. See paremale tagasipööre pikale sirgele läbisin tervenisti kylgees, sest panid mulle sealt ilusti kõksu ning aitasid veits veel kaasa ka.

Mul tekkis huvi, kuidas sa kohtuniku tööga hakkama saaksid. Ehk äkki Nikson laseb kogu kohtuniku töö sul ära teha Basic? :D

Ning kuna sa panid mu mute peale eile, see Brands Hatchi jama minu süü ilmselt. Teadsin, et läbid seda kurvi olulisemalt aeglasemalt kui mina, kurv eelnevalt juba proovisin, kuidas järgmine ring sinust seal mööduda saaks.Aga tol ringil läks ülikergelt taganurka läks kui hädapidurdamisega tuli alajuhitavus sisse kui tagasi raja keskele hakkasid tulema. Tegin mis sain vähemalt. :s

Ma ei tea kus kohast sa selle kohtuniku töö välja kookisid praegu. Probleem on sõidu käitumises, ilmselgelt olete kaks kiiremat rajal, aga kas möödumiseks on vaja kasutada kõige riskantsemaid kohti ning meetodeid!? Nii on need kõksud ja õnnetused tulemas. Seal ei ole vahet kas võidate 4 sekundi või 20 sekundiga, te ei pea kellegile tõestama. ME TEAME JUBA! Tehke äkki endalegi põnevamaks sõit ning proovige viisakalt liikuda. Ega seal ees yksi ka huvitav sõita ei ole. Sellel põhjusel see uks sinna avatuks tavaliselt jääb, et hirm on kui teist embkumb tuleb tagant.
Sellepärast ma ka mute panen sulle ning puistule, ma ei suuda keskenduda sõidule kui teie lobisete. Tiksute seal ees rahulikult oma tempos ja lobisete mis sa täna sõid. Ma mäletan praegugi, et sõid riisi ja mingit paneeritud kana. Samas seda ei mäleta mis ma ise sõin. :s
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 30 Okt 2020, 13:58

Sest ma sõin seda vahetult enne sõitu, seetõttu mäletasin :D
Ning möödumiskohad on üks teema aga kas möödasõidetavad ise ka samuti toimivad reeglitepäraselt?
Seda ei tundu keegi väga vaatama ja huvituma. :D
Möödasõidetaval kodanikul ka siiski omad reeglid olemas, kui palju ja mida teha tohib. Ei ole nii, et kurvis kõrval sõitmine mööda sõiduks on täielikult keelatud, kuna see on ohtlik. Eks ta muidugi ole ohtlikum aga reeglid võimaldavad seda teha ja hoolimata sellest, kas välis- või sisekurvis.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 30 Okt 2020, 14:07

StenNansten kirjutas:Sest ma sõin seda vahetult enne sõitu, seetõttu mäletasin :D
Ning möödumiskohad on üks teema aga kas möödasõidetavad ise ka samuti toimivad reeglitepäraselt?
Seda ei tundu keegi väga vaatama ja huvituma. :D
Möödasõidetaval kodanikul ka siiski omad reeglid olemas, kui palju ja mida teha tohib. Ei ole nii, et kurvis kõrval sõitmine mööda sõiduks on täielikult keelatud, kuna see on ohtlik. Eks ta muidugi ole ohtlikum aga reeglid võimaldavad seda teha ja hoolimata sellest, kas välis- või sisekurvis.

Mind ei huvita, et sina mäletad. Milleks mina pean seda teadma!?
Kõigile neile keda ma muten, ei ole pahapärast. Ma saan aru, et see on enda valik viibida party chatis aga ma kahjuks ei suuda keskenduda kui on liiga palju juttu. Mida meil ka on väga palju. Aga et igasugust infot kätte saada peab ju seal viibima.
Sinuga kyll mitte nii palju aga puistuga kurvides möödasõidud on põhimõtteliselt nii, et kui oled ees, väliskurvis, siis jumalaeest sõida kurv pikaks või pidurda hoog maha. Muidu tuleb kokkupõrge.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 30 Okt 2020, 14:36

BasicMist kirjutas:
StenNansten kirjutas:Sest ma sõin seda vahetult enne sõitu, seetõttu mäletasin :D
Ning möödumiskohad on üks teema aga kas möödasõidetavad ise ka samuti toimivad reeglitepäraselt?
Seda ei tundu keegi väga vaatama ja huvituma. :D
Möödasõidetaval kodanikul ka siiski omad reeglid olemas, kui palju ja mida teha tohib. Ei ole nii, et kurvis kõrval sõitmine mööda sõiduks on täielikult keelatud, kuna see on ohtlik. Eks ta muidugi ole ohtlikum aga reeglid võimaldavad seda teha ja hoolimata sellest, kas välis- või sisekurvis.

Mind ei huvita, et sina mäletad. Milleks mina pean seda teadma!?
Kõigile neile keda ma muten, ei ole pahapärast. Ma saan aru, et see on enda valik viibida party chatis aga ma kahjuks ei suuda keskenduda kui on liiga palju juttu. Mida meil ka on väga palju. Aga et igasugust infot kätte saada peab ju seal viibima.
Sinuga kyll mitte nii palju aga puistuga kurvides möödasõidud on põhimõtteliselt nii, et kui oled ees, väliskurvis, siis jumalaeest sõida kurv pikaks või pidurda hoog maha. Muidu tuleb kokkupõrge.

Keegi pidi seda siis otseselt küsima, muidu ma ei räägiks sellist asja. :D
Ning kuna arvatakse, et ma tean, mis isegi Kazunori õhtuks sööb, saan ma palju küsimusi otse või midagi, millele tean vastust. Muidu ma väga sõna ei võta kui just midagi huvitavat rajal ei toimu. Meil hullemaid lobamehi. Minuarust hullem see, kui mute laine tõttu hakatakse üksteisest üle rääkima, sest need kes mute saanud kuulevad ikka seda isikut, kes neile selle peale pani. Ja siis läheb jutt jube kirjuks ära kohati.

EDIT:
Ahjaa, tooks testist märkusena välja, et stardi järgsetes kurvides soovitaks vähe ettevaatlikumalt võtta. Jube palju surumist oli ja pidurite unustamist. La Sarthe esimeses kurvis keegi unustas pidurdada ning Maggiorel oli hull rahmimine aeglases kurvis.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 30 Okt 2020, 15:40

Keegi ei keela sinul samuti kasutada seda mute funktsiooni...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 30 Okt 2020, 15:42

Vabandust kui liiga tegin sulle seal sõidus siis, Basic, divebombe ei mäleta. Aga too antud olukord, kus sind puutusin, siis tõesti võtan süü omaks, ei arvestanud piisavalt hästi meie autode kiirusevahega ja kõksasin, aga võtsin oma arust siis ka tagasi ja niimoodi mööda sõitma ei hakanud.

See teise sarja teema värk üldse praegu :D
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1325
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 30 Okt 2020, 15:50

puistumees kirjutas:Vabandust kui liiga tegin sulle seal sõidus siis, Basic, divebombe ei mäleta. Aga too antud olukord, kus sind puutusin, siis tõesti võtan süü omaks, ei arvestanud piisavalt hästi meie autode kiirusevahega ja kõksasin, aga võtsin oma arust siis ka tagasi ja niimoodi mööda sõitma ei hakanud.

See teise sarja teema värk üldse praegu :D

Ikka sul raskusi arusaamisega. See on lihtsalt kõige hilisem näide sinu sõidustiilist. See probleem on pikalt siin peade kohal hõljunud. Kui see ei muutu siis ei saa sind rajale lasta. Ma ei jaksa ka iga etapp sinuga võidelda kas see oli divebomb või väike kõks kiiruste erinevusest. Me oleme juba piisavalt koos sõitnud, et teada kiiruste erinevusest. Sisene ja välju kurvi siis teisel teajektoril mis ei sea ohtu kedagi.

Lisaks teisest sarjast oled sa väga teadlik(peaksid olema), et Aston on väga raske ning nyyd ka natuke võimsam auto. Pidurdusmaad on kindlasti teised, eriti võrreldes liikuva tagatiivaga fordiga.
Ma ei taha kuulata jälle juttu, et ise valisid selle auto ning sa ei jõudnud testida kõiki autosid. Sinu sari, sinu kirjutatud, sinu avalikustatud, sina vastutad.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 30 Okt 2020, 16:05

Ma sinuga võidu ei sõida edaspidi, siis ei tohiks probleemi tekkida :)
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1325
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Mihkel0987 » 30 Okt 2020, 17:39

Vahemärkus: Timmer mängis eile veel lolli ja saatis mu lihtsalt kusagile pöllu peale, sest nii naljakas oli mitte vajutada pidurit enne kurvi.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 30 Okt 2020, 17:52

Mihkel0987 kirjutas:Vahemärkus: Timmer mängis eile veel lolli ja saatis mu lihtsalt kusagile pöllu peale, sest nii naljakas oli mitte vajutada pidurit enne kurvi.

Sest naljakas oli kui sa mu ette pidurdusmaale tulid, nagu kokkupuude tunnistas, meil oli erinev pidurduskoht.
Sul oleks palju parem olnud jääda sisekurvi kaitsma kui nii teha. :D

Ning sa nkn tegid palju hullemini tagasi järgmisel rajal.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Mihkel0987 » 30 Okt 2020, 17:59

StenNansten kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Vahemärkus: Timmer mängis eile veel lolli ja saatis mu lihtsalt kusagile pöllu peale, sest nii naljakas oli mitte vajutada pidurit enne kurvi.

Sest naljakas oli kui sa mu ette pidurdusmaale tulid, nagu kokkupuude tunnistas, meil oli erinev pidurduskoht.
Sul oleks palju parem olnud jääda sisekurvi kaitsma kui nii teha. :D

Ning sa nkn tegid palju hullemini tagasi järgmisel rajal.

Esiteks tuleb sul arvestada eessõitjaga, tema pidurdab, sina pidurdad. Teiseks, mul oli õigus teha see liigutus enne pidurdamist. Kolmandaks, teie vastu muidu ei saagi kui tuleb tagasi teha. Sinu kommentaarist jääbki mulje, et sinuga võidu sõita ei tohi vaid teed tuleks sulle anda.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 30 Okt 2020, 18:47

Mihkel0987 kirjutas:
StenNansten kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Vahemärkus: Timmer mängis eile veel lolli ja saatis mu lihtsalt kusagile pöllu peale, sest nii naljakas oli mitte vajutada pidurit enne kurvi.

Sest naljakas oli kui sa mu ette pidurdusmaale tulid, nagu kokkupuude tunnistas, meil oli erinev pidurduskoht.
Sul oleks palju parem olnud jääda sisekurvi kaitsma kui nii teha. :D

Ning sa nkn tegid palju hullemini tagasi järgmisel rajal.

Esiteks tuleb sul arvestada eessõitjaga, tema pidurdab, sina pidurdad. Teiseks, mul oli õigus teha see liigutus enne pidurdamist. Kolmandaks, teie vastu muidu ei saagi kui tuleb tagasi teha. Sinu kommentaarist jääbki mulje, et sinuga võidu sõita ei tohi vaid teed tuleks sulle anda.

Heh, kui sa oleks sisejoont hoidnud ja läbinud kurvi edukalt, poleks ma sust mööda saanud ilmselt. Nkn testimine ainult ja nii palju juttu :D

Juhtivatel autodel on sirgel õigus oma trajektoor valida. Nad võivad oma trajektoori sirgel sõites ühe korra muuta (liikuda väliselt trajektoorilt sisemisele või vastupidi). Järgmisele kurvile lähenedes võivad nad naasta eelistatud ideaaltrajektoorile, aga trajektoori ei tohi muuta, kui tagumine auto on vahetult nende taga ja muudab oma trajektoori, et üritada möödasõitu sooritada. Kui teie manööver põhjustab õnnetuse, siis olete teie vastutav.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 30 Okt 2020, 19:44

Sari pole veel alganudki.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Mihkel0987 » 30 Okt 2020, 20:01

StenNansten kirjutas:Heh, kui sa oleks sisejoont hoidnud ja läbinud kurvi edukalt, poleks ma sust mööda saanud ilmselt. Nkn testimine ainult ja nii palju juttu :D

Juhtivatel autodel on sirgel õigus oma trajektoor valida. Nad võivad oma trajektoori sirgel sõites ühe korra muuta (liikuda väliselt trajektoorilt sisemisele või vastupidi). Järgmisele kurvile lähenedes võivad nad naasta eelistatud ideaaltrajektoorile, aga trajektoori ei tohi muuta, kui tagumine auto on vahetult nende taga ja muudab oma trajektoori, et üritada möödasõitu sooritada. Kui teie manööver põhjustab õnnetuse, siis olete teie vastutav.

Ei viitsi vaielda, pole minu sari, pole minu teha midagi. Lihtsalt vahetevahel võiksid teistega arvestada rajal. Polnud sa nii p****s ka mul, et vältimatu olukord tekkinud oleks. Vabandused vabanduste otsa.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 30 Okt 2020, 20:28

Chill Bill, vaielge võistluses olnud olukordade üle, mitte testipäeval, kus minu arust võikski igast hulljulged asjad ära proovida, et võistluses kiusatust ei tekiks ;)
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1325
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 30 Okt 2020, 20:41

Ma ütlen, võtke Wreckfestid ligi ja elage ennast välja. Võin ka tulla. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 30 Okt 2020, 20:54

puistumees kirjutas:Chill Bill, vaielge võistluses olnud olukordade üle, mitte testipäeval, kus minu arust võikski igast hulljulged asjad ära proovida, et võistluses kiusatust ei tekiks ;)

Tahaks just vältida neid olukordi... Milleks neid teha kui ei ole vaja...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 30 Okt 2020, 20:56

BasicMist kirjutas:
puistumees kirjutas:Chill Bill, vaielge võistluses olnud olukordade üle, mitte testipäeval, kus minu arust võikski igast hulljulged asjad ära proovida, et võistluses kiusatust ei tekiks ;)

Tahaks just vältida neid olukordi... Milleks neid teha kui ei ole vaja...

Vaatame võistluses neid asju :)
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1325
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 30 Okt 2020, 21:22

puistumees kirjutas:
BasicMist kirjutas:
puistumees kirjutas:Chill Bill, vaielge võistluses olnud olukordade üle, mitte testipäeval, kus minu arust võikski igast hulljulged asjad ära proovida, et võistluses kiusatust ei tekiks ;)

Tahaks just vältida neid olukordi... Milleks neid teha kui ei ole vaja...

Vaatame võistluses neid asju :)

Kui sind pole siis pole vaja vaadata...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

EelmineJärgmine

Mine GT3 Tournament Vol. 2 2020/21



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE