6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas P2nkz » 08 Jaan 2021, 11:21

puistumees kirjutas:Minu ja Timmeri olukorra video siis, klassikaline keiss, et kumbki ei tahtnud järgi anda :p


Racing incident. No further action ütleks ma. Pada vs Katel.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas Nikson » 08 Jaan 2021, 11:26

P2nkz kirjutas:
puistumees kirjutas:Minu ja Timmeri olukorra video siis, klassikaline keiss, et kumbki ei tahtnud järgi anda :p


Racing incident. No further action ütleks ma. Pada vs Katel.

Eks ta sinnakanti läheb jah.
Sa oma sõbra, ronzeuse, intsidenti ka viitsid vaadata esimese sõidu teise ringi alguses. Mis arvamus sul,teil, sellest peale sõitu on?
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas P2nkz » 08 Jaan 2021, 12:31

Nikson kirjutas:
P2nkz kirjutas:
puistumees kirjutas:Minu ja Timmeri olukorra video siis, klassikaline keiss, et kumbki ei tahtnud järgi anda :p


Racing incident. No further action ütleks ma. Pada vs Katel.

Eks ta sinnakanti läheb jah.
Sa oma sõbra, ronzeuse, intsidenti ka viitsid vaadata esimese sõidu teise ringi alguses. Mis arvamus sul,teil, sellest peale sõitu on?


Kui keegi selle Niksoni toa esimese sõidu replay üles viitsib panna, siis ma võin vaadata ja omapoolse sõna öelda, aga ma tahaks rohkem erapooletuks selles olukorras jääda.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas Nikson » 08 Jaan 2021, 14:16



Andke siis oma arvamus ka asjast, kes viitsib.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas BasicMist » 08 Jaan 2021, 14:21

Mina arvamus, et keegi neist ruumi ei jätnud. Samas oleks rallimees võinud korraks gaasi maha lasta.
Zeus oli ees ning ideaaltrajektoril. Rallimehel ehk hoiatus.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas ronzeus » 08 Jaan 2021, 15:18

Minu ja Rallimehe intsidenti kohta niipalju, et oleksin saanud kindlasti rohkem ruumi jätta. Nüüd tagasivaadates justkui jääb mulje et keeran peale, tegelikkuses see mu mõte polnud. Tegu oli esimese GT Sporti sõiduga ja P2nkz küll rõhutas ja rõhutas, et hoia MFD's radar lahti ning katsu jälgida. Mida ma selles olukorras ei teinud? Ei vaadanud radarit ja ei osanud kuidagi arvata isegi, et keegi võib mul seal blindspotis olla.
Õnneks Rallimees jäi elama selles olukorras, seega heameel et tema sõitu sellega ära ei rikkunud.


Peale esimest etappi olen mina igatahes S-O-L-D. Väga äge ettevõtmine teil siin! Sõidust niipalju, et närv oli ikka sees enne pika sõidu starti ja ega asi paremaks ei läinud, kui P2nkz ütles et kohalt start, milleks ma polnud kohe üldse valmis. Kolinal kukkumine oli muidugi komöödia minu jaoks, ent tegin tasa oma halva stardi tõenäoliselt oma kõige tugevama viimase ringiga, kus lõpuks oskasin ka wheel-to-wheel sõitmisel radarit jälgida :D

PS! Kuidas see peale etappi nüüd kaalu/poweri asi välja näeb? Kui õigesti mõistan, siis mina krutin enda masinale +4% raskust juurde?
ronzeus
Uudistaja
Uudistaja
 
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Sept 2020, 1:14




 ronzeus

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas StenNansten » 08 Jaan 2021, 15:43

ronzeus kirjutas:Minu ja Rallimehe intsidenti kohta niipalju, et oleksin saanud kindlasti rohkem ruumi jätta. Nüüd tagasivaadates justkui jääb mulje et keeran peale, tegelikkuses see mu mõte polnud. Tegu oli esimese GT Sporti sõiduga ja P2nkz küll rõhutas ja rõhutas, et hoia MFD's radar lahti ning katsu jälgida. Mida ma selles olukorras ei teinud? Ei vaadanud radarit ja ei osanud kuidagi arvata isegi, et keegi võib mul seal blindspotis olla.
Õnneks Rallimees jäi elama selles olukorras, seega heameel et tema sõitu sellega ära ei rikkunud.
- reaalajas on kõik teisiti, samuti oli minu arvamus olukorrast puistuga aga kordus näitas, et võistlusolukord, mitte, et ma olin välja surutud. raja jälgmine koos radari vaatamisega on selline järgmine tase, pol kerge see. Kui Hakkama ei saa, pigem jälgida ikka teed ennast ja keskenduda oma joonele. Juhul. :)

MFDs ka kasulik asi Track map, eriti kui ringiga hakkad saama. taga sõitev konkurent ilmub seal kaardile siis, kui hakkad nö ette jääma. See siis kõigile, kes ringiga saavad ja multiklassi osalejatele. Ei ole vaja ohverdada oma sõitu kohe kui sinised lipud väljas. :D



Peale esimest etappi olen mina igatahes S-O-L-D. Väga äge ettevõtmine teil siin! Sõidust niipalju, et närv oli ikka sees enne pika sõidu starti ja ega asi paremaks ei läinud, kui P2nkz ütles et kohalt start, milleks ma polnud kohe üldse valmis. Kolinal kukkumine oli muidugi komöödia minu jaoks, ent tegin tasa oma halva stardi tõenäoliselt oma kõige tugevama viimase ringiga, kus lõpuks oskasin ka wheel-to-wheel sõitmisel radarit jälgida :D

PS! Kuidas see peale etappi nüüd kaalu/poweri asi välja näeb? Kui õigesti mõistan, siis mina krutin enda masinale +4% raskust juurde?
-Peale igat etappi sinu nimelisel real tabelis korraldajad hoolitsevad selle eest, et sul järgmiseks etapiks on õige võistlus kaalu ja jõu protsent seal kirjas. Süsteemi järgi esialgu võetakse ette kaaluga mängimine. Et mis sul selle etapi üldtulemustes on kirjas nime järgi, saad selle ise juba ennatlikult kaalus juurde või maha võtta.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas puistumees » 08 Jaan 2021, 16:17

Rääkisin Niksonile eile Share Play's oma nägemuse sellest rallimees-ronzeus intsidendist:

Rallimehel tegelikult polnud auto peaaegu üldse enam ronzeusel kõrval, ainult ninaga surus sees veel, ehk minu arvates oleks pidanud rallimees järgi andma. ronzeus idee poolest ei pidanudki talle enam ruumi jätma. Eks Nikson otsustab, kas hoiatus või mingi karistus.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas Tuhjuhan » 08 Jaan 2021, 16:31

BasicMist kirjutas:Mina arvamus, et keegi neist ruumi ei jätnud. Samas oleks rallimees võinud korraks gaasi maha lasta.
Zeus oli ees ning ideaaltrajektoril. Rallimehel ehk hoiatus.

Minu arust on ka hoiatus ilusti välja teenitud. Videost paistab, et vahetult enne vaatluse all olevat olukorda andis rallimees kerge kõksu ka Sulevi autole (kui ühest väiksest apsakast hoiatuseks ei piisa)
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 523
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas Nikson » 08 Jaan 2021, 16:41

Ajalist karistust ma kindlasti lisama ei hakka. Ega see ronzeuse kohta ka parandaks. Kui, siis hoiatus järgmiseks sõiduks.
Poleks ronzeuse seda jama seal juhtunud oleks Kapraliga etapi võidu peale võistelnud. Teine koht oleks kindel olnud, kui aja vahesid vaadata. Aga mis teha, juhtub.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 09 Jaan 2021, 2:01

Ööd. Esimese sõidu start läks täiega sinnasamusesse. J.Ratas tegi valestardi otse mu ees, milletõttu ta stardis korraks seisatus. Tõmbasin paremale ja õnnetuseks võtsin samal ajal tracktoni maha, nats rohkem gaasi ja täis kompott oli mul olemas. Kõik käis nii kiiresti et ei saanud arugi kui peaaegu seinas olin. Õnneks suutis Tuhjuhan ja teisedki reageerida ja tõeline külakuhi jäi olemata. Algas tants ja tagaajamine. Teine sõit ehk sprint õnnestus võita Powwa toas. Sellele aitas seekord kaasa imeline start. Ilma selle esimese sõidu stardi jamata oleksin vast kolmanda koha peale pakkunud kõva konkurentsi. Üldiselt käis mõlemas sõidus kõva andmine ja oli nauditav sõita. Tore et Tuhjuhan Mihkli rünnakutele vastu pidas.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 6. etapp Autodromo de Interlagos 06.01.2021

PostitusPostitas Nikson » 11 Jaan 2021, 11:36

Tulemused jäävad siis lõplikeks. rallimehele panen järgmiseks sõiduks väikese hoiatuse peale, kuigi ka seal oli, et kumbki ei tahtnud väga järgi anda, aga ehk võinuks rallimees veidi gaasi järele anda, aga kindlasti käib sõidus kõik teisiti üksteisega võideldes, kui tagant järele vaadates.
QuinticZ-le loeks sõnu peale, et nii agresiivselt ei tohi katta, nagu su sõidust kuulda oli. Oma trajektori võid sirgel üks kord ainult muuta. Mitte et sõelud taga sõitjal ees siia sinna. Ja kurvidesse sukeldumisi ei soovita ka niimoodi teha, nagu mulle Multiclassi sarjas tegid, et pidin seina peaaegu sõitma. Ei ole vaja kohe iga hinna eest mööda saada, seda enam, kui omad kiiremat autot. Need sõnad ei ole kutjustamiseks vaid, tähelepanekud järgmistele etappidele. Mängus AI vastu kasutavad ehk paljud selliseid võtteid, aga omavahel peaks veidi teisiti käituma.. Ka Timukaga võib küll ka kurvis võidu sõita, reeglite piires. :D

Kohtume juba järgmisel etapil.

Quinticile saab ka hoiatus kirja järgmiseks etapiks. Ole ettevaatlikum.


Viimati tõstisNikson, 11 Jaan 2021, 11:36.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Eelmine

Mine GT3 Tournament Vol. 2 2020/21



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE