9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas Nikson » 01 Veebr 2021, 14:31

Jah, pakkuge välja mis siis teha. Selge on see, et tagantjärele karistus aega kaotanud võistlejat ei aita. Või kulubki see võidusõidus juurde.????
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas puistumees » 01 Veebr 2021, 14:54

No kindlasti pole lahendus toppida nina tema tagaosa kõrvale, kurvis, kus pole praktiliselt võimalik mööduda. Kurve, kus seda mõistlikum proovida on sellel rajal küll ja küll.
Kui sandbaggerile järgi ei jõua piisavalt ja järel ei püsi, siis ei oska aidata muuga, kui et sõida kiiremini.
Kasuta alternatiivjooni, mis sind sirgel veidi lähemale aitavad jne.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas BasicMist » 01 Veebr 2021, 15:12

Näha oli tegelikult, et Rulxil oli kiirus parem. Seal oleks tulnud tihe võidusõit siis peale seda. Kuna siis ta poleks olnud ringiga maas ning tal oleks olnud õigus koha eest võidelda.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas Tuhjuhan » 01 Veebr 2021, 16:17

Järgmistes sarjades võiks juba reeglites olla konkreetne karistus siniste lippude eiramise eest. Näiteks üks ring lippude eiramist nii, et ringiga tegija peab oma sõitu aegluatama, tähendab automaatselt viimaselt kohalt startimist järgmisel etapil; kahe ringi jooksul sama tegevuse puhul lisandub eelnevale kohustuslik bokspeatus mille jooksul ei tohi boksis midagi teha, jne jne
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 523
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas StenNansten » 01 Veebr 2021, 16:23

Rulx ei olnud kiirem, kurvides toppas mu ees, eriti teine pool rajast.
Ning ma poleks talle ka siis teinud 2.ringi pähe, esiteks.

Mis kurvid siis puistu? :D Sa kindlasti nägid kuidas see Aston eest astus kus vähegi sirget oli. Täispikkuses video ka tegin, kust näeb. Ja sa teinud postitust ka, kus mind Rulxi välja rammimises süüdistanud pole?

Kvalifikatsioon vahele tundub kõige efektiivsem karistus, näiteks.
Liivakotitajate mõttes on ju olla kiirem järgmisel etapil näiteks, siis viimaselt kohalt kindlasti ei aitaks plaanile kaasa. Efektiivsem kui tagaotsas ajalist penalti saada, vist nii liivakotitajate kui ka niisama aeglaste puhul.
Minu mõte selline hetkel.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 01 Veebr 2021, 16:29

Ettepanek: Timmerile boksi läbisõidu karistus La Sarthel.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas puistumees » 01 Veebr 2021, 16:33

Sa olid tal too hetk järgi kurvis, millele mitte küll vahetult, kuid eelneb praktiliselt pikim sirge rajal. Sul on 2 kiiret kurvi ees, kus saad järgi tõmmata, eelviimasesse kurvi on võimalik kindlasti palju edukamalt mööda sõita, kui kurvi, kus sa sõitsid. Pead suutma siis selle kurvi ja viimase kurviga piisava vahe sisse saada, et 1.kurviks ta sul järgi pole, mis peaks ka teostatav olema. Siis on juba aamen, 1./2./3./4. kurv saab väga korraliku vahe sisse ja korras :D

Usun, et ta poleks sust tuima mööda hakanud suruma ka, kuna ei võistlenud sinuga

Ja kas tahad öelda, et sa pole siis süüdi talle otsa sõitmises? Lenin sõitis otsa? Ise ütlesid, et tahtlikult müksasid.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas Tuhjuhan » 01 Veebr 2021, 16:47

puistumees kirjutas:Sa olid tal too hetk järgi kurvis, millele mitte küll vahetult, kuid eelneb praktiliselt pikim sirge rajal. Sul on 2 kiiret kurvi ees, kus saad järgi tõmmata, eelviimasesse kurvi on võimalik kindlasti palju edukamalt mööda sõita, kui kurvi, kus sa sõitsid. Pead suutma siis selle kurvi ja viimase kurviga piisava vahe sisse saada, et 1.kurviks ta sul järgi pole, mis peaks ka teostatav olema. Siis on juba aamen, 1./2./3./4. kurv saab väga korraliku vahe sisse ja korras :D

Usun, et ta poleks sust tuima mööda hakanud suruma ka, kuna ei võistlenud sinuga

Ja kas tahad öelda, et sa pole siis süüdi talle otsa sõitmises? Lenin sõitis otsa? Ise ütlesid, et tahtlikult müksasid.

Steni käitumine polnud ilus kuid usun, et oleks see möödumine olnud nii lihtne kui Puistu kommentaarist paistab siis oleks Sten seda ka teinud. Praegu võiks jah keskenduda sellele, et kuidas motiveerida tulevasi "EstRulx'e" sarnases olukordi vältima.
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 523
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas StenNansten » 01 Veebr 2021, 16:59

Tuhjuhan kirjutas:
puistumees kirjutas:Sa olid tal too hetk järgi kurvis, millele mitte küll vahetult, kuid eelneb praktiliselt pikim sirge rajal. Sul on 2 kiiret kurvi ees, kus saad järgi tõmmata, eelviimasesse kurvi on võimalik kindlasti palju edukamalt mööda sõita, kui kurvi, kus sa sõitsid. Pead suutma siis selle kurvi ja viimase kurviga piisava vahe sisse saada, et 1.kurviks ta sul järgi pole, mis peaks ka teostatav olema. Siis on juba aamen, 1./2./3./4. kurv saab väga korraliku vahe sisse ja korras :D

Usun, et ta poleks sust tuima mööda hakanud suruma ka, kuna ei võistlenud sinuga

Ja kas tahad öelda, et sa pole siis süüdi talle otsa sõitmises? Lenin sõitis otsa? Ise ütlesid, et tahtlikult müksasid.

Steni käitumine polnud ilus kuid usun, et oleks see möödumine olnud nii lihtne kui Puistu kommentaarist paistab siis oleks Sten seda ka teinud. Praegu võiks jah keskenduda sellele, et kuidas motiveerida tulevasi "EstRulx'e" sarnases olukordi vältima.

Poleks jah see nii kerge kui Puistu arvab see mõõdumine.

Ja ma ei läinud sinna kurvi mõõduma ning müksasin Rulxi sama ring enne 2.kurvis, mitte seal, planeeritult vähemalt. Lihtsalt alternatiiv sõidujoonel olin kuna olin päris lähedal. Kaua võib seda seletada.

Ning ma enne ütlesin, et kui oleks kohapeale heitluses olnud sama intsident, vääriks ajalist ka. Ehk ma tean, et minu tõttu see juhtus.

Te kaks kohe ikka üritate täiega siin midagi saavutada. Aga mida?
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas puistumees » 01 Veebr 2021, 17:26

Sa vaidlesid ja õigustasid oma käitumist nii, et vähe pole ennem :)

Ja sa ise küsisid konkreetse küsimuse, ma siis vastasin
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas BasicMist » 01 Veebr 2021, 18:02

Ei õigusta ykski olukord sellist myksamist, olgu kuidas on. Puhtasõidu punkti kindlasti tagasi ei saa.
Lihtsalt jääb mulje, et pead end sõidujumalaks... Võid kasutada räpaseid võtteid ja siis imestad, et keegi julges karistada.
Aga sandbagijatele keelata kvali ära on jah yks reaalne võimalus. Aga seal on konks selles, et kes nyyd hindab mis on sandbagimine. Kui mul mootor läheb ikka katki ja kaotan pikalt, siis võtangi rahulikumalt, et mitte suruda seina jälle...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas KIHUTAJA007 » 02 Veebr 2021, 13:02

Päevast, Indrek olen. Siniste lippude eiramine nii pikalt võiks olla ajalise karistusega. A`la 10 sekki ringi pealt mis lisatakse peale sõitu otsa. Siis oleks karistus ikka sama sõidu eest, mitte ei kanduks järgmisesse edasi. Ausalt öeldes tundum naljakas, et ei pandud nii pikalt tähele teise auto tagant tulekut. Seda enam, et müksati juba varem ka + lehvitati siniseid lippe + tundub et ei pingutatud eriti sõitmisega ( teades kuidas EstRulx tegelikult sõidab). Olen ka ise ükskord kellegi teadlikult välja sõitnud ( kuna ta 3 võistlust järjest ülinahaalselt sukeldus kurvides), teatasin pärast ka avalikult sellest ja sain karistada selle eest. Võin vist peaaegu oma mütsi ära süüa sest karistajaks ja noomiaks oli Sten. Loogiliselt võttes peaks mõlemad osapooled kuidagi karistatud saama. Mõtlesin et panen paari sõnaga aga välja tuli ikka üks paras loeng, head väljanuputamist siis.
KIHUTAJA007
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 110
Liitunud: 08 Veebr 2018, 21:41




 KIHUTAJA007

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas Nikson » 02 Veebr 2021, 14:33

KIHUTAJA007 kirjutas:Päevast, Indrek olen. Siniste lippude eiramine nii pikalt võiks olla ajalise karistusega. A`la 10 sekki ringi pealt mis lisatakse peale sõitu otsa. Siis oleks karistus ikka sama sõidu eest, mitte ei kanduks järgmisesse edasi.

Samale sõidule sai ka seekord aega lisatud, aga see ei muuda ju midagi, kui niikuinii sõidetigi nö viimasele kohale. Järgmises sõidus kvali vahele jätmine tundub mõjukam karistus.
Ja tegelikjult, palju meil sellist asja üldse juhtunud on, et niimoodi 3 ringi oli. See selline üksikjuhtum pigem. Ärme üle ka vast reageeri. Mäng. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas BasicMist » 02 Veebr 2021, 15:25

Sandbagimist on ikka tihti juhtunud sellistel etappidel ju... Nii palju kui mina sõitnud olen.
Kvali vahele jätmine oleks kindlasti asjakohane trahv. Vb veel see kui oled tekitanud mingisuguse olukorra sandbagimisega, siis lisaks saad sõidus boksist läbisõidu karistuse...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas StenNansten » 02 Veebr 2021, 15:28

Ei mäleta et mul üldse enne oleks nii keeruline olnud tagaotsa mehe taga kinni või keegi minu sarjades kaevelnud selle üle, ehk kohe kindlasti juhtum mis ei juhtu tihti aga mingi punkt võiks ikka kirjas olla, kui äkki jälle uuesti midagi juhtub.
Siis nagu ei võeta lambist karistust ja äkki, kes sõitmisest natuke hoolivad sarjas, on tähelepanelikumad ka kuna tegevus on reguleeritud.

Ajaline karistus on liiga leebe, sest ringigasaajad nkn taga nagu Nikson mainiski.

Siiski tundub, et Kvali vahele jätma sundimine või siis kvali puudumise tõttu viimaselt kohalt startimine on kõike lihtsam teostada ja samas ka efektiivne.

Boksi läbisõidu karistusest peab korraldaja kuidagi sõitjat informeerima ja mis ringide vahemikus seda tegema peab. Suuresti kokkuleppe asi. Sellele tuleb ka mõelda eraldi karistus, kui sõitja ignoreerib seda, sest see samuti sõitja vastutusel.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 9. etapp: Brands Hatch GP Circuit 27.01.2021

PostitusPostitas Nikson » 02 Veebr 2021, 15:35

BasicMist kirjutas:Sandbagimist on ikka tihti juhtunud sellistel etappidel ju...

Ma siin otseselt sandbagimist ei mõelnud. Pigem seda, et ringiga saaja kolm ringi taga sõitvat ei märganud.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Eelmine

Mine GT3 Tournament Vol. 2 2020/21



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE