17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas P2nkz » 21 Mär 2021, 16:03

I-N-D-R-E-K kirjutas:Tere. Nägin et P2nkz oli juba repostinud ühe Sabine kleebise. Kasutasin selle ära ja panin ka autost "Sabine eri" pildi üles GT Sporti. Kleebis oli maitsekalt tehtud ja hea kasutada.


Tegin sama. Enda autol ja Mihkli autol samad kleepsud peal :)
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 481
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas puistumees » 21 Mär 2021, 18:09

P2nkz kirjutas:
I-N-D-R-E-K kirjutas:Tere. Nägin et P2nkz oli juba repostinud ühe Sabine kleebise. Kasutasin selle ära ja panin ka autost "Sabine eri" pildi üles GT Sporti. Kleebis oli maitsekalt tehtud ja hea kasutada.


Tegin sama. Enda autol ja Mihkli autol samad kleepsud peal :)

Ma tegin ka sama enda autoga :)
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas BasicMist » 22 Mär 2021, 11:36

Ma mõtlesin täna hommikul, et see teema on unustatud ning ykskord mõistetakse ka miskit.
Aga nyyd kui mängu käima panin ja nägin kuidas manipuleeritakse pildiga kellegi käitumist, siis ma lasen ka kahuri valla. Öeldakse kyll, et pilt kirjeldab tuhat sõna vms. Aga selles olukorras vb ei kirjelda õigeid sõnu.

Ehk siis eile sai Nyrpal trenni teha ypris suure seltskonnaga, ning tekkis olukord/sõnelus.
Sooviksin siis oma kogemust jagad, et keegi kolmapäeval ei satuks sellisesse olukorda.
Kui keegi juhuslikult peaks sõitma tuules kellegi taga ning yritab möödasõitu teha, aga samas eespool sõitev isik lihtsalt klapid peas kasutab oma ideaaltrajektori ning surub murule. Siis tegelikult sellises olukorras peaks pidurdama ning mitte mööduma. Proovin olukorra klippida ka, et oleks asi siis selgem natuke.

Olen täheldanud, et kui sõitja on kiire ning enesekindel rajal, siis igasugused tegevused tema vastu on kordades hullemad kui tema enda tegevused teiste vastu.
Isegi olen selliseid emotsioone läbi elanud.
Soovitatav oleks vaadata ja mõelda olukord läbi mõlemast pilgust, aga seda ehk mõni päev hiljem.
Viimati muutis BasicMist, 22 Mär 2021, 12:38, muudetud 2 korda kokku.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 22 Mär 2021, 11:43

BasicMist kirjutas:Ma mõtlesin täna hommikul, et see teema on unustatud ning ykskord mõistetakse ka miskit.
Aga nyyd kui mängu käima panin ja nägin kuidas manipuleeritakse pildiga kellegi käitumist, siis ma lasen ka kahuri valla. Öeldakse kyll, et pilt kirjeldab tuhat sõna vms. Aga selles olukorras vb ei kirjalde õigeid sõnu.

Ehk siis eile sai Nyrpal trenni teha ypris suure seltskonnaga, ning tekkis olukord/sõnelus.
Sooviksin siis oma kogemust jagad, et keegi kolmapäeval ei satuks sellisesse olukorda.
Kui keegi juhuslikult peaks sõitma tuules kellegi taga ning yritab möödasõitu teha, aga samas eespool sõitev isik lihtsalt klapid peas kasutab oma ideaaltrajektori ning surub murule. Siis tegelikult sellises olukorras peaks pidurdama ning mitte mööduma. Proovin olukorra klippida ka, et oleks asi siis selgem natuke.

Olen täheldanud, et kui sõitja on kiire ning enesekindel rajal, siis igasugused tegevused tema vastu on kordades hullemad kui tema enda tegevused teiste vastu.
Isegi olen selliseid emotsioone läbi elanud.
Soovitatav oleks vaadata ja mõelda olukord läbi mõlemast pilgust, aga seda ehk mõni päev hiljem.

Ära lihtsalt sõida mööda ja siis pole probleeme ka.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas Sulevv330 » 22 Mär 2021, 12:35

BasicMist kirjutas:Ma mõtlesin täna hommikul, et see teema on unustatud ning ykskord mõistetakse ka miskit.
Aga nyyd kui mängu käima panin ja nägin kuidas manipuleeritakse pildiga kellegi käitumist, siis ma lasen ka kahuri valla. Öeldakse kyll, et pilt kirjeldab tuhat sõna vms. Aga selles olukorras vb ei kirjalde õigeid sõnu.

Ehk siis eile sai Nyrpal trenni teha ypris suure seltskonnaga, ning tekkis olukord/sõnelus.
Sooviksin siis oma kogemust jagad, et keegi kolmapäeval ei satuks sellisesse olukorda.
Kui keegi juhuslikult peaks sõitma tuules kellegi taga ning yritab möödasõitu teha, aga samas eespool sõitev isik lihtsalt klapid peas kasutab oma ideaaltrajektori ning surub murule. Siis tegelikult sellises olukorras peaks pidurdama ning mitte mööduma. Proovin olukorra klippida ka, et oleks asi siis selgem natuke.

Olen täheldanud, et kui sõitja on kiire ning enesekindel rajal, siis igasugused tegevused tema vastu on kordades hullemad kui tema enda tegevused teiste vastu.
Isegi olen selliseid emotsioone läbi elanud.
Soovitatav oleks vaadata ja mõelda olukord läbi mõlemast pilgust, aga seda ehk mõni päev hiljem.

Eks selline kaheotsaga asi, aga nagu siin koguaeg korrutatakse , et kasutage radarit. Siis seal oleks see olukord olnud ammu näha, et tagant tuleb kiiremini ja ruumi jätta. Eks lõputu vaidlus. Lihtsalt mingi arvamus.
Sulevv330
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 201
Liitunud: 28 Apr 2020, 16:59




 Sulevv330

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas puistumees » 22 Mär 2021, 12:38

No ma tegin DTMi finaaletapil Timmerile sama, mis Basic tegi ja mind tembeldati raudpolt süüdi :D, millega ma ka nõus olen

Edit: Basicu kommentaar tollest olukorrast:
BasicMist kirjutas:Lihtsalt hämmastav. Jääb õigust ylegi.
Peaks olema madalam kui muru.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas BasicMist » 22 Mär 2021, 12:43

puistumees kirjutas:No ma tegin DTMi finaaletapil Timmerile sama, mis Basic tegi ja mind tembeldati raudpolt süüdi :D, millega ma ka nõus olen

Edit: Basicu kommentaar tollest olukorrast:
BasicMist kirjutas:Lihtsalt hämmastav. Jääb õigust ylegi.
Peaks olema madalam kui muru.

Jah, kui sa nelja rattaga yle muru kytad...
Lisaks sa olid mitu etappi käitunud niimoodi ning praegu sa võtsid yhe lõigu kogu sellest sõidust. Sul oli seal korduvaid intsidente. Lihtne on silpi jutust välja kitkuda eksole...
Ning tõingi välja olukorra mida “ideaalis” ei tohi teha...
Jäta kõrvataha kolmapäevaks...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas puistumees » 22 Mär 2021, 13:15

Mul on väga selge, mida Nordschleifel sõitu tõsiselt võttes teha ja mitte teha :)
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 22 Mär 2021, 13:24

BasicMist kirjutas:

Mõttetu liigutus sinu poolt Baziic, allamäge tulek ei ole küll koht, kus hakata proovima igasuguseid liigutusi. Sellel rajal võidab palju rohkem kui lihtsalt selja taga survestada teist sõitjat vigu tegema.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas BasicMist » 22 Mär 2021, 13:38

Mihkel0987 kirjutas:
BasicMist kirjutas:

Mõttetu liigutus sinu poolt Baziic, allamäge tulek ei ole küll koht, kus hakata proovima igasuguseid liigutusi. Sellel rajal võidab palju rohkem kui lihtsalt selja taga survestada teist sõitjat vigu tegema.

Kogume siia siis selliseid arvamuse avaldusi ning vaatame mis kolmapäeval toimub...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas P2nkz » 22 Mär 2021, 13:40

BasicMist kirjutas:


Tead mis, siin on suure tõenäosusega tegemist nähtusega, millest vahel on juttu tulnud - nn radari surnud punkt. Kuigi reaalsuses olid sa ühe kolmandikuga ta kõrval juba, siis radar näitab (kuna seal noolekujulised markerid) talle, et ruumi on ja ta peaks mahtuma täpselt su ette.

Teine asi muidugi on see, et ta on juhtiv auto selles olukorras ning tal on õigus ideaaltrajektoorile, seega kokkuvõttes mu jaoks lslt üks loll olukord.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 481
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas BasicMist » 22 Mär 2021, 13:42

P2nkz kirjutas:
BasicMist kirjutas:


Tead mis, siin on suure tõenäosusega tegemist nähtusega, millest vahel on juttu tulnud - nn radari surnud punkt. Kuigi reaalsuses olid sa ühe kolmandikuga ta kõrval juba, siis radar näitab (kuna seal noolekujulised markerid) talle, et ruumi on ja ta peaks mahtuma täpselt su ette.

Teine asi muidugi on see, et ta on juhtiv auto selles olukorras ning tal on õigus ideaaltrajektoorile, seega kokkuvõttes mu jaoks lslt üks loll olukord.

Tõin olukorra selgelt välja, et sellist asja ei juhtuks siis kolmapäeval. See on yks väheseid kohti kus on möödumisvõimalus. Vähemalt teame mis lõpptulemus on ning ei pea vaidlema.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas P2nkz » 22 Mär 2021, 13:50

BasicMist kirjutas:Tõin olukorra selgelt välja, et sellist asja ei juhtuks siis kolmapäeval. See on yks väheseid kohti kus on möödumisvõimalus. Vähemalt teame mis lõpptulemus on ning ei pea vaidlema.


Võimaluse korral soovitan kasutada Turbo Boost nuppu ja üle hüpata.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 481
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas mth » 22 Mär 2021, 14:45

Mina ei ole Basicu asemel nina sinna vasakule vahele toppinud, vaid oleks paremalt poolt üritanud mööda minna.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 264
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas Tuhjuhan » 22 Mär 2021, 17:50

BasicMist kirjutas:Ma mõtlesin täna hommikul, et see teema on unustatud ning ykskord mõistetakse ka miskit.
Aga nyyd kui mängu käima panin ja nägin kuidas manipuleeritakse pildiga kellegi käitumist, siis ma lasen ka kahuri valla. Öeldakse kyll, et pilt kirjeldab tuhat sõna vms. Aga selles olukorras vb ei kirjelda õigeid sõnu.

Ehk siis eile sai Nyrpal trenni teha ypris suure seltskonnaga, ning tekkis olukord/sõnelus.
Sooviksin siis oma kogemust jagad, et keegi kolmapäeval ei satuks sellisesse olukorda.
Kui keegi juhuslikult peaks sõitma tuules kellegi taga ning yritab möödasõitu teha, aga samas eespool sõitev isik lihtsalt klapid peas kasutab oma ideaaltrajektori ning surub murule. Siis tegelikult sellises olukorras peaks pidurdama ning mitte mööduma. Proovin olukorra klippida ka, et oleks asi siis selgem natuke.

Olen täheldanud, et kui sõitja on kiire ning enesekindel rajal, siis igasugused tegevused tema vastu on kordades hullemad kui tema enda tegevused teiste vastu.
Isegi olen selliseid emotsioone läbi elanud.
Soovitatav oleks vaadata ja mõelda olukord läbi mõlemast pilgust, aga seda ehk mõni päev hiljem.

Jube piiripealne olukord, st ma ei oska öelda kas Basic jõudis nii palju kõrvale, et Indrek pidanuks ruumi jätma või oli Indrek veel piisavalt ees. Nii või teisiti, antud olukorras oli ainult üks võitja, mina :-D
p.s. Korrake seda palun võistlussõidus, saaks kohtunikelt lahendi millest edaspidi juhinduda :)
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 525
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas Nikson » 24 Mär 2021, 19:03

Lisasin arvatavate tulijatega tubade koosseisud esimesse postitusse. Selle pööratud järjestus on stardi järjekord. Lobbys olles jälgige korraldusi, sest võib veel liikumisi tulla.

Ja ärge hakkake jõuga tagantpoolt ette trügima. Oleme kannatlikud ja viisakad rajal. Tean, et sel rajal pole lihtne mööduda. Sõidame siiski ajaviiteks. Kuna viimane etapp ja mingitel hoiatustel tolku enam pole, siis võin punktide kallale minna, kui rikkujaid leidub.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 24 Mär 2021, 22:14

Õhtust. Kahju et Basic tervet lõiku ei näidanud, vaid lõikas selle osa välja kus ta sirgel Kareli murule lükkas. Ma muidugi ei kaeba aga korrektne oleks kõike ilma kärbeteta näidata. Ma ei kujuta ette kui oleks vastupidine olukord olnud, st mina tagant poolt oleks Basicu välja lükanud. Parem sellele mitte mõelda. Loodan väga et tuleb hea ja võitluslik andmine. Kõigile edukat sõitu.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas puistumees » 25 Mär 2021, 0:18

Autol pole keskmise ja aeglase kiirusega kurvides stabiilsust sellise kaaluga.
Valik, kas sõita kiiresti või kindlalt ja kaasas püsimiseks tuli kiiresti sõita, seega võib arvata, mis juhtus.
Pole Nordschleifel nii halba sõitu kunagi olnud...
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas BasicMist » 25 Mär 2021, 0:38

Nonii.
Sai lõpuks läbi see sari ;)
Suured tänud korraldajatele, suur töö tehtud!

Sõidust siis nii palju, et pidevalt silmanurgast sai jälgida kus kaugel Wirx on.
Pidevalt ikka yhe koha kaugusel millest mulle ei piisanud. Lõpuks kadus täielikult peale teist boksipeatust.
Yks mure vähem...
Nii siis Sulev tegi mul elu lihtsamaks lastes yhe kurvi vähe pikale ja sealt ka yhe kaasa haarates...
Timmerit sai ahistatud meeletult, aga ikka on jube kiire oma Mazdaga millel on silmus kaelaymber pingul.
Tänud Raixile mõnusa survestamise eest, oli vaja kindlalt hoida vahe yle sekundi, sest penalt oli peal.
Surusin lõpus kus tuli ka mõni pisem viga sisse.

Indrekule suured õnnitlused napi etapi võidu puhul!
(Imekombel mahtusin täna kolme erineva konkurendiga ilusti sinna kurvi ära)
Ju siis oli kasu sellest õppevideost. No hard feelings.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 17. etapp: Nürburgring Nordschliefe 24.03.2021

PostitusPostitas Nikson » 25 Mär 2021, 0:47

Esialgsed tulemused esimeses postis kirjas.

Kui kaebusi, siis 24 tundi aega esitada.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine GT3 Tournament Vol. 2 2020/21



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE