Üldinfo ja registreerimine

Sarja logo, vaata teema lehekülge 4

Hääletus lõppes 26 Jaan 2021, 11:43

P2nkz
1
9%
bosatos / Kramp86
3
27%
KAPRAL-AADU ja I-N-D-R-E-K
7
64%
 
Hääli kokku : 11

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 28 Veebr 2021, 13:35

Nii, siis üldiseks ühiskonna hüvanguks teen ma edaspidi nii, et neljapäeviti panen toa püsti täpselt märgitud ajal, sõidan ise ka kui viitsin, info liigub lobby chati kaudu, partysse arvatavasti enam ei ilmu draama vältimiseks.

Tulemused tulevad reedel, karistused ja tabelitäitmine laupäeval. Karistused edaspidi muutmisele ei kuulu. Vaielge palju tahate võistlusteemades. Ajaviite sari niikuinii, mis vahe seal on, mis positsioonid.

Teisipäeviti tulen vahest sõitma, kui ACCd ei sõida sellel ajal ja kolmapäeviti ilmselt olen kohal, kuna rajad meeldivad. Partysse ilmselt ei tule jällegi draama vältimiseks.

Peale Multiclassi ja GT3 lõppu taandun arvatavasti teadmata ajaks, saab siis rahvas draamavabalt kärutada, ei tohiks enam vaidlusi tekkida, kui puistu tehtest väljas on.

Pole kunagi näinud üheski teises kommuunis/sarjas sellist vaidlemist, sõimamist ja mürgisust. Sõitnud olen siis peale selle veel: simracing.fi all F.A.S.T-i kommuuni sõite, EVALit (rinka ja ralli), Junior Rally Championship (adminnina tegev), Blueline Rally League, Barrel Rollers ACC, World Pro Racing, VGP.se ja siin on eranditult kõige rohkem igasugust mürgist vaidlemist ja sõimlemist ning seda tolereeritakse.

Ehk siis edu lõppevates sarjades ja edu tulevikuks! Jõudu GTPlanet.eu, vähemalt mingiks ajaks.

Edit: PS, see jutt ei käi kõigi kohta, paras ports on väga muhe kamp.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Mihkel0987 » 28 Veebr 2021, 14:00

Ära võta seda nüüd jälle rünnakuna, aga partysse oled sa koguaeg oodatud, sest seal neid draamasid pole, lihtsalt üks nokkimine käib. Kõigil on erinev arusaam ja tõlgendamisviis asjadest. Ma tulin siia kommuuni kui olin 13 ja usu mind, kaheksa aasta jooksul võid siit foorumist leida päris palju seda, et ma ei viitsi enam, aga näed ma ikka sõidan veel. Ma sain väga kõvasti puid alla selle eest kui rammisin/lõikasin jne. Üks sari on selline, kus vaidleme end segamini, teine rahulikum. Mürki ja sappi on sitaks, aga see kõik kaob ühe nädalaga kuniks tuleb uus sõit. See on väga vahva, et sa möllad, teed ja tahad kärutada. Vahetevahel võta kriitikat ja mürki vastu ka, et paremaks saada nii sõitja kui ka korraldaja koha pealt.

Ausõna, kõik on chill! Uus nädal, uued mõtted, uued võidusõidud.
Aga see on hea, et sa võtsid mu nõu kuulda ja tegid korraldussüsteemi enda jaoks korda. Kiitus!
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 28 Veebr 2021, 14:30

Kuss nüüd.

Kui rajal midagi valesti tehakse, peaks olema karistuse saamine oodatud ja aktsepteerima sellega, mis tagajärjeks. Ning edaspidi vältima sarnaseid olukordi. Protest pole keelatud aga puistu vastas detailselt protestissellele ja kahjuks/õnneks see otsus oli selline.

Ise ma nõustuks ka puistu otsusega. Kui näeks seda videoklippi intsidendist ilma taustainfota, miks peaks keegi otsasõidu vältimiseks otsasõidu oma otsesele konkurendile rajal tegema?

Ning see toksilisus ja vaen, ka puistuga nõustun. Pole varem siin nii jube olnud. Mihkel ma tean, et nokib vahel, algusest peale kui siin olnud. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 28 Veebr 2021, 15:46

Mina ei hakka kyll mingit salvrätikut siin kellegile poetama.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 28 Veebr 2021, 16:13

Parandasin "insidendid" ära siis võistlusreeglistikus. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 28 Veebr 2021, 17:23

Saan aru, et mingi maani lõõpimine ja nokkimine ikka on, see on ok, ega ma nii pehme poiss ka pole, kohati kisub seda igasugust vägikaika pidamist minu jaoks paljuks, sellest ka vähemalt paus. Ehk millelgi tulen tagasi, mingi ägeda idee või uuendusega, aga vaatame seda asja, kas ja millal.

Võtan suht iizilt seda asja nüüd sarjade lõpuni, siis lähen tegelen/keskendun muule ja tuleb ehk tagasi
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 18 Mär 2021, 18:33

Tahtsin uurida, et mis mõte on yhemehetiimil eksisteerida?
Tekib ebavõrdne olukord ju teiste tiimide ees...
Kõigil leitakse keskmine punktiskoor aga seal yks mees kasvatab oma skoori lihtsalt...
Mõtlemiskoht ehk...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 18 Mär 2021, 18:35

BasicMist kirjutas:Tahtsin uurida, et mis mõte on yhemehetiimil eksisteerida?
Tekib ebavõrdne olukord ju teiste tiimide ees...
Kõigil leitakse keskmine punktiskoor aga seal yks mees kasvatab oma skoori lihtsalt...
Mõtlemiskoht ehk...

No nii juhtus, mul oli reeglites puudujääk ja Mihkel kasutas ära, paberite järgi kõik õige.
Reeglites kirjas kuni 3, ehk miski ei keela ühemehetiimi. Jäi näpukas sisse kirjutades ja keegi oli piisavalt tähelepanelik, et välja lugeda :D
Viimati muutis puistumees, 18 Mär 2021, 18:36, muudetud 2 korda kokku.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Mihkel0987 » 18 Mär 2021, 18:36

BasicMist kirjutas:Tahtsin uurida, et mis mõte on yhemehetiimil eksisteerida?
Tekib ebavõrdne olukord ju teiste tiimide ees...
Kõigil leitakse keskmine punktiskoor aga seal yks mees kasvatab oma skoori lihtsalt...
Mõtlemiskoht ehk...

Jube ikka, väga kurb. Mine joo Sassi edasi ja vala üks pisar.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas BasicMist » 18 Mär 2021, 18:36

puistumees kirjutas:
BasicMist kirjutas:Tahtsin uurida, et mis mõte on yhemehetiimil eksisteerida?
Tekib ebavõrdne olukord ju teiste tiimide ees...
Kõigil leitakse keskmine punktiskoor aga seal yks mees kasvatab oma skoori lihtsalt...
Mõtlemiskoht ehk...

No nii juhtus, mul oli reeglites puudujääk ja Mihkel kasutas ära, paberite järgi kõik õige.

Tundub nii, selle järgi peaks liitma ka lihtsalt teiste tiimide punktid. Siis oleks sama seis.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 18 Mär 2021, 18:37

BasicMist kirjutas:
puistumees kirjutas:
BasicMist kirjutas:Tahtsin uurida, et mis mõte on yhemehetiimil eksisteerida?
Tekib ebavõrdne olukord ju teiste tiimide ees...
Kõigil leitakse keskmine punktiskoor aga seal yks mees kasvatab oma skoori lihtsalt...
Mõtlemiskoht ehk...

No nii juhtus, mul oli reeglites puudujääk ja Mihkel kasutas ära, paberite järgi kõik õige.

Tundub nii, selle järgi peaks liitma ka lihtsalt teiste tiimide punktid. Siis oleks sama seis.

Läheb nii siiski nagu reeglites kirjas, ehk siis reegleid muutma ei hakka poole hooaja pealt. :)
Pekkis on need tiimireeglid praegu, ma tean.

Samas tegelt pole konkreetselt kirjas, et keskmise punktide arvu järgi ;)
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 19 Apr 2021, 23:28

Sai siis teine hooaeg Multiclassile suhteliselt edukalt peetud!

Ehk järgmine aasta jälle, kui mul viitsimist, aga praeguseks pikem paus korraldamises, veits vaja hinge tõmmata. Paar ideed mõlguvad veel peas, aga need jäävad tahaplaanile praegu.

Klassikooslus tundus hästi toimivat ja autod ehk ka pakkusid piisavalt pinget kõigile.

Palju õnne Gr.2 klassi võitjale, Mihklile, kes võtab Basicult võidu puhtalt võitude arvu pealt, olles viigis! Ka hea töö Niksoni poolt, kes tuli kolmandaks 21 punkti kaugusel!

Palju õnne Gr.4 võitjale, mulle :D, tehti mulle töö lihtsamaks puudumistega ja sandbaggimistega, oleks veidi rohkem võitlust tahtnud. Teisel kohal Timmer ja kolmandal powwa, nende kahe vahel vaid 1 punkt. Hea töö ka Kaprali poolt, kes hooaja teises pooles sai liikuma ja neljandaks tõusis!

Tiimide arvestuses võidutses siis üksik Mihkel oma UIMe Hondaga. Päris tiimidest jäi parimaks Rising Sun Ricerocket ;)! Palju õnne!

Multiclass Sari 2021 lõplik üldtabel:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/138dleFTH8P2KH_nE_B-hm8WRei0w_nPQpaIP3P9jUKA/edit?usp=sharing

Aitäh kõigile osalenutele ja näeme rajal!
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Eelmine

Mine Multiclass Sari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE