Üldinfo ja registreerimine

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Tuhjuhan » 12 Veebr 2021, 21:06

StenNansten kirjutas:
Nikson kirjutas:Millistest reeglitest sa aru ei saa? Joonte vahel sõitmist nõuan igal etapil. Olen kahel etapil neid nüüd kontrollinud ja sellest isegi hoiatanud, et kontrollin. Isegi karistuse suurus on ära märgitud. Iseenesest võin ka ilma hoiatamata kontrollida, sest enne regamist oli selge, et pooldan joonte vahel sõitmist. Kui on midagi arusaamatut joonte vahel sõitmisest, siis tunnen sulle kaasa. :s
Ja et liiga teemaväliseks ei lähe, siis võib ehk minuga ka arvestada. Pole seda autot proovinud. Kui pole liiga uisutamine, löön kaasa.

Minul pole joontega häda aga La Sarthe etapiks oleks võinud teemas joonte kohta midagi olla. Muidugi saab küsida teemas alati. Aga kontrolli all olevad kohad võiks ka märkida.

Ma olen juhendist aru saanud, et terve sõit tuleb joonte vahel püsida ja kui ei püsi siis tuleb hirmuga oodata, kas jääd vahele või ei jää. Tundub üsna lihtne.
Et veidi teemas püsida lisan, et loodetavasti ei visata mind nüüd Alpine sarjas meeskonnast välja :-D
Mul pole ei Steni ega ka Puistu korraldatud sarjadele suurt midagi ette heita. Ainus mis vahest häirib, on keset sarja tehtavad reeglite muudatused aga neid on ka väga harva tehtud.
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 523
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas BasicMist » 13 Veebr 2021, 11:45

StenNansten kirjutas:Minul pole joontega häda aga La Sarthe etapiks oleks võinud teemas joonte kohta midagi olla. Muidugi saab küsida teemas alati. Aga kontrolli all olevad kohad võiks ka märkida.

Mis jutt!?
Ise saad ka aru mida kirjutasid praegu?
Toone enne võistlust välja kohad kus kontrollite lõikamist siis teame kus ei lõika...
Tule taevas appi! Väidate, et mina ja Mihkel ei saa midagi aru :?: :D

Yldiselt kui ma mingit kanakaka lõhna tunnen siis ma ka mainin seda. Kui kriitikat ei talu siis peab midagi muutma endas...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas StenNansten » 13 Veebr 2021, 12:38

BasicMist kirjutas:
StenNansten kirjutas:Minul pole joontega häda aga La Sarthe etapiks oleks võinud teemas joonte kohta midagi olla. Muidugi saab küsida teemas alati. Aga kontrolli all olevad kohad võiks ka märkida.

Mis jutt!?
Ise saad ka aru mida kirjutasid praegu?
Toone enne võistlust välja kohad kus kontrollite lõikamist siis teame kus ei lõika...
Tule taevas appi! Väidate, et mina ja Mihkel ei saa midagi aru :?: :D

Yldiselt kui ma mingit kanakaka lõhna tunnen siis ma ka mainin seda. Kui kriitikat ei talu siis peab midagi muutma endas...

ikka saan aru, võistlusteemas pole nagu juttugi, mis nende La Sarthe joontega saab olema. Enne sõitu sai teadlikuks ametlikultaga hea oleks võistlusteemas ka selline info. Lihtsalt nõuanne, samuti ka range kontrolli all olevad kohad võiks igal rajal märkida, et "üllatusi" ei tekiks kellelgi.

Ja kui sina ja mihkel alati vingute, te valite millegi konkreetse teema aga lisamata midagi kasulikku, nagu kuidas saaks paremini või mis täpselt ei sobi. Ilma selleta ma ei saa nii end kui teid aidata ja olete lihtsalt seetõttu mingid tüütud sääsed siin.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 13 Veebr 2021, 13:22

StenNansten kirjutas:
BasicMist kirjutas:
StenNansten kirjutas:Minul pole joontega häda aga La Sarthe etapiks oleks võinud teemas joonte kohta midagi olla. Muidugi saab küsida teemas alati. Aga kontrolli all olevad kohad võiks ka märkida.

Mis jutt!?
Ise saad ka aru mida kirjutasid praegu?
Toone enne võistlust välja kohad kus kontrollite lõikamist siis teame kus ei lõika...
Tule taevas appi! Väidate, et mina ja Mihkel ei saa midagi aru :?: :D

Yldiselt kui ma mingit kanakaka lõhna tunnen siis ma ka mainin seda. Kui kriitikat ei talu siis peab midagi muutma endas...

ikka saan aru, võistlusteemas pole nagu juttugi, mis nende La Sarthe joontega saab olema. Enne sõitu sai teadlikuks ametlikultaga hea oleks võistlusteemas ka selline info. Lihtsalt nõuanne, samuti ka range kontrolli all olevad kohad võiks igal rajal märkida, et "üllatusi" ei tekiks kellelgi.

Ja kui sina ja mihkel alati vingute, te valite millegi konkreetse teema aga lisamata midagi kasulikku, nagu kuidas saaks paremini või mis täpselt ei sobi. Ilma selleta ma ei saa nii end kui teid aidata ja olete lihtsalt seetõttu mingid tüütud sääsed siin.

Keegi ei peagi midagi ütlema. Nikson võtab kätte ja vaatab järgmises sõidus ilma ütlemata ja küsimata neid jooni...mis siis saab? Hakkad kaebama, et sulle ei õeldud midagi?
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas BasicMist » 13 Veebr 2021, 14:40

Olen alati pakkunud lahendusi... ära seda kyll ytle et ei ole...
Kõik ideed olete maha laitnud. Vähemalt GT3 kaalujaotus võeti kuulda...
Viimati muutis BasicMist, 13 Veebr 2021, 14:45, muudetud 1 kord kokku.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas StenNansten » 13 Veebr 2021, 14:42

Mihkel0987 kirjutas:Keegi ei peagi midagi ütlema. Nikson võtab kätte ja vaatab järgmises sõidus ilma ütlemata ja küsimata neid jooni...mis siis saab? Hakkad kaebama, et sulle ei õeldud midagi?

Reeglite mõte on panna inimesi vältima tegevust, mis korralduse mõttes on illegaalne teha rajal, mitte oma osalejatele käru keerata ootamatult ja teavitamata. Võistlusteemas kui kirjas oleks, ei saaks keegi viriseda ka sel teemal kui tahetaks. Lobbys kirjutades keeruline garanteerida, et KÕIK osalejad seda tähele panid.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 13 Veebr 2021, 15:04

StenNansten kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Keegi ei peagi midagi ütlema. Nikson võtab kätte ja vaatab järgmises sõidus ilma ütlemata ja küsimata neid jooni...mis siis saab? Hakkad kaebama, et sulle ei õeldud midagi?

Reeglite mõte on panna inimesi vältima tegevust, mis korralduse mõttes on illegaalne teha rajal, mitte oma osalejatele käru keerata ootamatult ja teavitamata. Võistlusteemas kui kirjas oleks, ei saaks keegi viriseda ka sel teemal kui tahetaks. Lobbys kirjutades keeruline garanteerida, et KÕIK osalejad seda tähele panid.


Timukas, mitu korda on Nikson õelnud, et sõitke alati joonte vahel?
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Tuhjuhan » 13 Veebr 2021, 16:08

Mihkel0987 kirjutas:
StenNansten kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Keegi ei peagi midagi ütlema. Nikson võtab kätte ja vaatab järgmises sõidus ilma ütlemata ja küsimata neid jooni...mis siis saab? Hakkad kaebama, et sulle ei õeldud midagi?

Reeglite mõte on panna inimesi vältima tegevust, mis korralduse mõttes on illegaalne teha rajal, mitte oma osalejatele käru keerata ootamatult ja teavitamata. Võistlusteemas kui kirjas oleks, ei saaks keegi viriseda ka sel teemal kui tahetaks. Lobbys kirjutades keeruline garanteerida, et KÕIK osalejad seda tähele panid.


Timukas, mitu korda on Nikson õelnud, et sõitke alati joonte vahel?

Joonte teema sarja üldinfos, "Reeglid ja karistused" lõigus punaselt kirjas:
"Kuna siin ühe sarja teemas kerkis teema üles, siis teadmiseks kõigile osalejatele. Mina pooldan joonte vahel sõitmis. Pole vaja jahuda mõnel, et mäng lubab siit-sealt lõigata. Üldiselt oma risk, kui lõigata soovite. Ma ei ütle, et iga etapi järel, aga kui aega on ja tahtmist, võin kummaski sõidus teatud ringid üle vaadata. Karistuseks on 15 sek., iga ületatud korra eest. Mõtlemis koht, kuidas võidab rohkem. :?:
Püüaks nüüd kuidagi teemasse tagasi jõuda :cool:
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 523
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 13 Veebr 2021, 16:57

Päevast. Lihtne ja loogiline, mis peaasi et öeldud ja kirjutatud on eesti keeles. Peaks ju kõigile olema arusaadav, et nelja rattaga üle joonte sõites võtad riski saada Niksonilt Thori haamriga.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Nikson » 13 Veebr 2021, 17:16

Võtaks nüüd rahulikmalt. Sõidame, ärme mõlise. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 13 Veebr 2021, 17:18

Möliseme täpselt nii kaua kuni mõni poisike suudab tunnistada oma vigu.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas StenNansten » 13 Veebr 2021, 17:19

Tänud tuhjuhanile, mul ei tulnud see lõik meeldegi reeglistikus. :-D
Pole probleemi joontega olnud kui just väga kogemata mingi äpardus.

Ja jätkaks siin teemas Alpine sarja juttudega!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Nikson » 13 Veebr 2021, 17:24

13 / Nikson / ????

Pole küll veel autot proovinud, aga eks esimesel etapil näha.
Kui keegi tahab võin tiimis sõita. Tulemused üles alla.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 13 Veebr 2021, 17:33

Nikson, teen siis ettepaneku liituda team Total võistkonnaga. Seda muidugi juhul kui kannatad auto kujunduse välja. Musta värvi vist peaaegu polegi.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Nikson » 13 Veebr 2021, 17:34

I-N-D-R-E-K kirjutas:Nikson, teen siis ettepaneku liituda team Total võistkonnaga. Seda muidugi juhul kui kannatad auto kujunduse välja. Musta värvi vist peaaegu polegi.

Kirjuta vähemalt 13 mustalt siis. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 13 Veebr 2021, 17:49

Nõus, on veel erinõudmisi?
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Nikson » 13 Veebr 2021, 18:04

I-N-D-R-E-K kirjutas:Nõus, on veel erinõudmisi?

Ei.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas karacer » 13 Veebr 2021, 19:33

Kuulius teeme tiimi?
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas karacer » 13 Veebr 2021, 19:35

26/kareltr26
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas powwa25 » 13 Veebr 2021, 20:17

Ah sitta kah.

17/powwa25
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

EelmineJärgmine

Mine Alpine Karikasari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE