2. Sardegna (01/03/21)

2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas StenNansten » 23 Veebr 2021, 10:29

Pilt
Sõiduruumi nimi: "Alpine Karikasari"
Võistlusrada: Sardegna - Road Track - B II
Kellaaeg: 17:00 / Hea ilm
Penalti kordaja: 0:03.000
Rehvivalik: Racing Medium (RM) ja Racing Hard (RH)


Päeva kava:

Võistluspäev Pühapäeval (01/03/21):
    21:30 - Võistlusruum on leida mängumenüüst minnes Open Lobby
    22:00 - Algab kvalifikatsioon 10 minutit
    22:10 - Algab põhisõit 40 minutit
    23:00 - Planeeritav etappi lõpp

Tulemused:
Kvalifikatsioon:
Pilt

Sõit:
Pilt

Penaltid:
BasicMist kirjutas:KAEBUS
31. Ring PuistuRsk võistles ghostina/kõvana terve ringi ning tekitas ohtlike olukordi.
See ju täitsa keelatud reeglistikus...

Kohtunik:
Kodanik Puistumees1 rikkus olukorras reegleid punktis nr.11:
    Läbipaistva/-sõidetavana ei tohi:
    - Naasta kohavõitlusesse tagasi enne kui olete tagasi normaalolekus!
    - Ei ole teil õigus sooritada möödasõite. Seda sooritades peate koheselt selle tagasi andma!
    - Ei tohi te tekitada võistlusohtlikke olukordi kui te pole püsivalt normaalolekus võistlusrajal!

Kasutamata võimalust oma rajakaristuse mahakandmist võistlusraja peasirgel, mis jäi kasutamata:
    Läbipaistva/ -sõidetavana on teil õigus:
    Teha kõik võimalik, samal ajal turvaliselt, et naasta tagasi normaalolekusse! Eelistatavalt järgmise rajasirge jooksul.

Otsus: Võistlusetiketi rikkumine, võistlusajale +3 sekundit!


Etapi lisainfo:

- See etapp toimub erandkorras Esmaspäeval ja edaspidi on normaal korras Teisipäeviti!

- Kaebuste esitamiseks on aega 24 tundi peale võistlust, ehk terve järgnev päev. Kui midagi rajal juhtub, ärge lootke sellele, et korraldaja ise olukorra üles otsib. Korraldaja karistab iseseisvalt ainult rängemaid intsidente!

Võistlussarja tabel:

Autode hääletus järgmisteks karikasarjadeks:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas puistumees » 02 Mär 2021, 0:03


Kiireim viis seda kurvi läbida, isegi Kuuliusest sai mööda

Ja Timmerile: sõitsin katki ikka ennast vahepeal ka
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mär 2021, 0:05

1.Ring 1.Kurv on läheb ülevaatamisele.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas BasicMist » 02 Mär 2021, 0:05

KAEBUS
31. Ring PuistuRsk võistles ghostina/kõvana terve ringi ning tekitas ohtlike olukordi.
See ju täitsa keelatud reeglistikus...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas puistumees » 02 Mär 2021, 0:13

Palun Kazunoril üle mõelda loogika, sõidad välja kruusale ja ilmselgelt kaotad aega terve sirge, saad aga 8 sek trahvi peale.

W
T
F
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas P2nkz » 02 Mär 2021, 0:19

Kui keegi tunneb, et viimase kurvi penaltiga sai liiga, siis andke märku, ma nõus need üle vaatama. (Gran Turismo teadlike inimestega)
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mär 2021, 10:51

puistumees kirjutas:Palun Kazunoril üle mõelda loogika, sõidad välja kruusale ja ilmselgelt kaotad aega terve sirge, saad aga 8 sek trahvi peale.

W
T
F

Tegemist oli ikkagi kohaga, millest oldi teadlikud, partys vähemalt. Üle joone lähed, saad aga karistuse suurus on jah, nõustun, kuidagi väga suur. :s

Aga....
oluliselt väiksem kui Niksoni oma :-D

Esialgsed tulemused ka:

Tulemused:
Kvalifikatsioon:
Pilt

Sõit:
Pilt

Olukorrad ülevaatamiseks:
StenNansten kirjutas:1.Ring 1.Kurv on läheb ülevaatamisele.

BasicMist kirjutas:KAEBUS
31. Ring PuistuRsk võistles ghostina/kõvana terve ringi ning tekitas ohtlike olukordi.
See ju täitsa keelatud reeglistikus...
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas Nikson » 02 Mär 2021, 11:18

Väljastpoolt jooni möödumise pärast võinuks suuremgi see penalt olla. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 02 Mär 2021, 12:22

P2nkz kirjutas:Kui keegi tunneb, et viimase kurvi penaltiga sai liiga, siis andke märku, ma nõus need üle vaatama. (Gran Turismo teadlike inimestega)

Mina.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas P2nkz » 02 Mär 2021, 12:59

Mihkel0987 kirjutas:
P2nkz kirjutas:Kui keegi tunneb, et viimase kurvi penaltiga sai liiga, siis andke märku, ma nõus need üle vaatama. (Gran Turismo teadlike inimestega)

Mina.


Ringi ka oskad öelda?
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mär 2021, 13:02

P2nkz kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:
P2nkz kirjutas:Kui keegi tunneb, et viimase kurvi penaltiga sai liiga, siis andke märku, ma nõus need üle vaatama. (Gran Turismo teadlike inimestega)

Mina.


Ringi ka oskad öelda?

Ilmselt neid on palju :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 02 Mär 2021, 13:07

Ei oska ringe õelda enam, kaks korda juhtus see asi mul. Üks oli sõidu keskel ja teine sõidu lõpu osas.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas Nikson » 02 Mär 2021, 13:45

Ma ei saa nüüd aru, et miks neid penalte peab nüüd üle vaatama? Kõigil olid ju samad tingimused. Kui riskid rohkem ja saad penalti, siis mõtle, kas oli vaja riskida. See, et sellel rajal annab rohkem sekundeid pole vabandus. Kõik saanuks samamoodi. Ärge pange neid penalte üldse siis peale, kui probleem on.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 02 Mär 2021, 13:48

Nikson kirjutas:Ma ei saa nüüd aru, et miks neid penalte peab nüüd üle vaatama? Kõigil olid ju samad tingimused. Kui riskid rohkem ja saad penalti, siis mõtle, kas oli vaja riskida. See, et sellel rajal annab rohkem sekundeid pole vabandus. Kõik saanuks samamoodi. Ärge pange neid penalte üldse siis peale, kui probleem on.

Kui auto käest on ära läinud, siis kas seda tasub nimetada riskimiseks? Mul suht savi sellest punktist, aga kui on soovi vaadata seda asja läbi, siis las toimetavad.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas puistumees » 02 Mär 2021, 13:55

üle joonte kusjuures võis seal vabalt sõita, aga kui kruusa kasvõi millimeetriga puutusid ja sellest aega kaotasid, siis said 6-8sek penalti. Saaks aru ja mõistaks, kui üle joonte minemise eest annaks...
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas P2nkz » 02 Mär 2021, 14:31

Siin all vaatamiseks kõigile järgnevad intsidendid, avaldage arvamust.

1. Ringi ahelkokkupõrge.


1. ringi ahelkokkupõrke kohta siis niipalju, et osalisteks olid seal Kapral, Tuhjuhan, Indrek, Karel, Sten. Mihkel vältis otsasõitu ja sõitis ise välja paraku.
Kellelegi siin otseselt süüd ei saa panna - pigem tuletaks meelde selle mõtte, et esimesse kurvi sisenemisel tuleks arvestada sellega, et pidurdurduskohad on erinevad, millest lähtuvalt peaks kõik sõitjad ka oma pidurdamist korrigeerima. 40-minutilist sõitu ilmselgelt esimeses kurvist ei võida, mille hea näide see juhtum ka on.
Basicul joppas roppumoodi.

Puistu & Basic


Mis kostate?

Mihkel Penalti 17. ringil


Mihkel Penalti 24. ringil


Puistu Penalti 26. ringil


Omaltpoolt ütleks nende penaltite kohta, et ma jätaks need kõik kehtivaks. Ülalolevatest videotest on ka näha, et mäng annab penalti ka ilma liivale minemiseta seega need on kõik tulenevad sõitjate enda sõiduveast, mille kohta on juba varasemate etappide puhul öeldud, et neid penalteid ei eemaldata.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas puistumees » 02 Mär 2021, 14:43

Puude oleks toimunud minu silmis ka ilma selleta, et Ma ghost olin ja basic viskas auto ise käest ära gaasi põhja lapates minu meelest
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mär 2021, 14:53

P2nkz kirjutas:Siin all vaatamiseks kõigile järgnevad intsidendid, avaldage arvamust.

1. Ringi ahelkokkupõrge.


1. ringi ahelkokkupõrke kohta siis niipalju, et osalisteks olid seal Kapral, Tuhjuhan, Indrek, Karel, Sten. Mihkel vältis otsasõitu ja sõitis ise välja paraku.
Kellelegi siin otseselt süüd ei saa panna - pigem tuletaks meelde selle mõtte, et esimesse kurvi sisenemisel tuleks arvestada sellega, et pidurdurduskohad on erinevad, millest lähtuvalt peaks kõik sõitjad ka oma pidurdamist korrigeerima. 40-minutilist sõitu ilmselgelt esimeses kurvist ei võida, mille hea näide see juhtum ka on.
Basicul joppas roppumoodi.

Ahela puhul ei hakka tõesti kellelegi näpuga näitama ja olukord jääb nii nagu on, lihtsalt järgmiseks korraks, oleme kõik ettevaatlikumad esimesel ringil. :)

Puistu & Basic

Mis kostate?
Minu oletus on, et Puistu sai selle penalti eelmise ringi viimasest kurvist? Pole ise veel vaadanud olukorda, lähtun videost. Ja peale seda kurvi on pikk sirge, kus on võimalik see penalt turvaliselt maha kanda. Kui puistu oleks seda teinud, samamoodi ka minuga olukorras, poleks kaebust juhtunud. Ning erinevalt basicuga, puistu sai minust tagasi mööda samas kurvis nii, et penalti tõttu läbipaistvana sõitis minust läbi tagasi mööda. Vähemalt nii paistis mulle ja muud varianti ka poleks, sest sisekurv oli okupeeritud. Hetke põhjal on soojas puistul ausa võidusõidu etiketi rikkumise karistus. Seda olukorda vaatan ise lähemalt enne kui lõppjärelduse teen ja pean oma olukorra ka üles otsima.

Mihkel Penalti 17. ringil


Mihkel Penalti 24. ringil


Puistu Penalti 26. ringil


Omaltpoolt ütleks nende penaltite kohta, et ma jätaks need kõik kehtivaks. Ülalolevatest videotest on ka näha, et mäng annab penalti ka ilma liivale minemiseta seega need on kõik tulenevad sõitjate enda sõiduveast, mille kohta on juba varasemate etappide puhul öeldud, et neid penalteid ei eemaldata.
Nõustun, nende penalti kaebustega siiski lähtume samamoodi nagu Niksoni sarjas, kui üle joone lähed kõikide ratastega, on penalti olnud aus ja midagi sellele ei saa parata.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas Nikson » 02 Mär 2021, 15:12

Mihkel0987 kirjutas:Kui auto käest on ära läinud, siis kas seda tasub nimetada riskimiseks? Mul suht savi sellest punktist, aga kui on soovi vaadata seda asja läbi, siis las toimetavad.

Miks käest ära läheb? Riski peal sõit?

Huvitav, et puistu teise ringi lõpus seda penalti ei saanud. Läks samamoodi väljastpoolt jooni must mööda. Võite pilgu peale heita. Miks siis mäng ei andnud. Millimeetrite mäng?
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas BasicMist » 02 Mär 2021, 15:16

puistumees kirjutas:Puude oleks toimunud minu silmis ka ilma selleta, et Ma ghost olin ja basic viskas auto ise käest ära gaasi põhja lapates minu meelest

Oleks v ei oleks, võistlesid penalt peal. Olid värskema rehviga ning mediumiga. Natuke kannatust ja oleksid peale penalti maha laskmist ka mööda saanud. Aga tundus, et tulid tahtlikult penalt peal võistlema, sest enne ju õnnestus Timmeriga.
Penaltite kohta arvan sama, teised kes sõitsid lubatud piiril ei saanud penaltit. Näha on videotest, et minnakse hooga riski võtma. Sealt ka tulemus. Kas kiirem ring samuti sõidetud nii?
Viimati muutis BasicMist, 02 Mär 2021, 15:26, muudetud 1 kord kokku.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Järgmine

Mine Alpine Karikasari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE