2. Sardegna (01/03/21)

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mär 2021, 15:20

BasicMist kirjutas:
puistumees kirjutas:Puude oleks toimunud minu silmis ka ilma selleta, et Ma ghost olin ja basic viskas auto ise käest ära gaasi põhja lapates minu meelest

Oleks v ei oleks, võistlesid penalt peal. Olid värskema rehviga ning mediumiga. Natuke kannatust ja oleksid peale penalti maha laskmist ka mööda saanud. Aga tundus, et tulid tahtlikult penalt peal võistlema, sest enne ju õnnestus Timmeriga.

Minu olukord oli kka vähe teistsugune, mina olin see ründav pool ja puistu oli kaitsev, teil oli vastupidi aga kulminatsioon oli sama, puistumees väljast ja meie seest üritamas tal teed ära lõigata ja koht saada. Huvitav kurv möödasõitmise mõttes, saab väga teravalt sisse lõigata kui võimalik.

Video on tulemas minu ja puistu olukorrast ka aga üleslaadimis kiirus mul millegi pärast 0 hetkel :D alla 1GB videot laeb üles pool tundi. :s
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas P2nkz » 02 Mär 2021, 15:23

Nikson kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Kui auto käest on ära läinud, siis kas seda tasub nimetada riskimiseks? Mul suht savi sellest punktist, aga kui on soovi vaadata seda asja läbi, siis las toimetavad.

Miks käest ära läheb? Riski peal sõit?

Huvitav, et puistu teise ringi lõpus seda penalti ei saanud. Läks samamoodi väljastpoolt jooni must mööda. Võite pilgu peale heita. Miks siis mäng ei andnud. Millimeetrite mäng?


Seda jah ei oska kommenteerida, mille järgi see mäng neid välja jagab. Samamoodi näiteks, et mihkel sai mõlema penalti 4,5 sekundit, Puistu sai 8 sekundit. Millest see erinevus nüüd on eksole?
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 481
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas StenNansten » 02 Mär 2021, 15:47

P2nkz kirjutas:
Nikson kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Kui auto käest on ära läinud, siis kas seda tasub nimetada riskimiseks? Mul suht savi sellest punktist, aga kui on soovi vaadata seda asja läbi, siis las toimetavad.

Miks käest ära läheb? Riski peal sõit?

Huvitav, et puistu teise ringi lõpus seda penalti ei saanud. Läks samamoodi väljastpoolt jooni must mööda. Võite pilgu peale heita. Miks siis mäng ei andnud. Millimeetrite mäng?


Seda jah ei oska kommenteerida, mille järgi see mäng neid välja jagab. Samamoodi näiteks, et mihkel sai mõlema penalti 4,5 sekundit, Puistu sai 8 sekundit. Millest see erinevus nüüd on eksole?

RNGesus :D

EDIT:

Sai video siis üles ka laetud :) Esitan ka selle KAEBUSENA.

Nikson vs Puistu olukorda ka uudishimust vaatasin ja samuti mõtlen, miks puistu penaltit selle eest ei saanud. Või siis puistu läks üle joonte piisavalt hilja, et mäng ei arvestanud seda enam. :?:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas puistumees » 02 Mär 2021, 16:37

Ma sõitsin iga Ring sealt ùle joone, penalti sain ainult siis, kui kruusa puutusin

Ja sa timukas läksid ikka väga optimistlikult ründama, poleks ma ghostiks läinud oleks mölemad katki ja mina seinas. Nii kaugelt ei näe seda ette, tule natuke mõistusele, mis sukeldumist sa teed :D
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas BasicMist » 02 Mär 2021, 16:52

puistumees kirjutas:Ma sõitsin iga Ring sealt ùle joone, penalti sain ainult siis, kui kruusa puutusin

Ja sa timukas läksid ikka väga optimistlikult ründama, poleks ma ghostiks läinud oleks mölemad katki ja mina seinas. Nii kaugelt ei näe seda ette, tule natuke mõistusele, mis sukeldumist sa teed :D

Võistlesid ghostina. Sõitis sinust läbi ju. Trajektor toimis. Ei sõitnud ta rajalt välja ning läbis sama vahemaa palju kiiremini.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas puistumees » 02 Mär 2021, 17:14

Lihtsalt point on selles, et ilma ghostiks minemata oleks autod pilbasteks olnud.

Lähenemiskiirus ja autode vahemaa nii suur, et radaril märgates oleks hilja olnud juba
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas BasicMist » 02 Mär 2021, 17:59

puistumees kirjutas:Lihtsalt point on selles, et ilma ghostiks minemata oleks autod pilbasteks olnud.

Lähenemiskiirus ja autode vahemaa nii suur, et radaril märgates oleks hilja olnud juba

Point selles, et kui oleksid penalti maha lasknud v kurvis mitte võistelnud, poleks sind seal olnud.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas BasicMist » 02 Mär 2021, 18:07

Sa just eelmise nädala lõpus ytlesid et kõik läheb reeglistiku järgi ja ei muuda midagi ega vaidle. Peaksid kursis olema. Ei huvita ka miski muu. Tahtlikult võistlesid ghostina, peaksid minuarvates saama veel 2x karistuse.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas Nikson » 02 Mär 2021, 18:39

BasicMist kirjutas:
puistumees kirjutas:Ma sõitsin iga Ring sealt ùle joone, penalti sain ainult siis, kui kruusa puutusin

Ja sa timukas läksid ikka väga optimistlikult ründama, poleks ma ghostiks läinud oleks mölemad katki ja mina seinas. Nii kaugelt ei näe seda ette, tule natuke mõistusele, mis sukeldumist sa teed :D

Võistlesid ghostina. Sõitis sinust läbi ju. Trajektor toimis. Ei sõitnud ta rajalt välja ning läbis sama vahemaa palju kiiremini.

Kas ta nüüd kiiremini ikka läbis? Eks rehvid muidugi olid ka erineva kulumisastmega. Ma ei tea mis trajektore muidu Timukas seal kurvis kasutas, aga kuidagi optmistlikult (puistulikult) läks küll sinna kurvi mööduma. Purunemisest päästis puistu ghostimine.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 02 Mär 2021, 18:41

Puistule hoiatus ning Timmer, sina ole vähe normaalsema möödumistaktikaga järgmine kord.

Pange see teema kinni ja lähme eluga edasi.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas BasicMist » 02 Mär 2021, 18:47

Mihkel0987 kirjutas:Puistule hoiatus ning Timmer, sina ole vähe normaalsema möödumistaktikaga järgmine kord.

Pange see teema kinni ja lähme eluga edasi.

Mis hoiatus?
Ma saan iga asja eest kas tahtliku tapmiskatse või olin valel ajal vales kohas...
Ja PuistuRsk tegi seda korduvalt.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas P2nkz » 02 Mär 2021, 22:09

StenNansten kirjutas:EDIT:

Sai video siis üles ka laetud :) Esitan ka selle KAEBUSENA.

Nikson vs Puistu olukorda ka uudishimust vaatasin ja samuti mõtlen, miks puistu penaltit selle eest ei saanud. Või siis puistu läks üle joonte piisavalt hilja, et mäng ei arvestanud seda enam. :?:


Mille vastu sa kaebad muidu?
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 481
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 2. Sardegna (01/03/21)

PostitusPostitas StenNansten » 03 Mär 2021, 11:43

P2nkz kirjutas:
StenNansten kirjutas:EDIT:

Sai video siis üles ka laetud :) Esitan ka selle KAEBUSENA.

Nikson vs Puistu olukorda ka uudishimust vaatasin ja samuti mõtlen, miks puistu penaltit selle eest ei saanud. Või siis puistu läks üle joonte piisavalt hilja, et mäng ei arvestanud seda enam. :?:


Mille vastu sa kaebad muidu?

Penalti peal sõitmisega ja võistlemisega. Ning kui konkurent niivisi seljas, ma ei võtaks seda kurvi mööda ideaal trajektoori niivisi isiklikult. Liiga haavatav oleksin igasugusele rünnakule. Aga las see olla, midagi tõsist ei juhtunud minuga olukorras...
...aga kuna Basicuga rikkus sama reeglit selgemalt, usun, et 3 sekundit karistust on õiglane siit puistule. Hoiatustega hellitamine liiga palju kestnud minu arust siin.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Lõplikud tulemused:

PostitusPostitas StenNansten » 03 Mär 2021, 12:07

Tulemused:
Kvalifikatsioon:
Pilt

Sõit:
Pilt

Penaltid:
BasicMist kirjutas:KAEBUS
31. Ring PuistuRsk võistles ghostina/kõvana terve ringi ning tekitas ohtlike olukordi.
See ju täitsa keelatud reeglistikus...

Kohtunik:
Kodanik Puistumees1 rikkus olukorras reegleid punktis nr.11:
    Läbipaistva/-sõidetavana ei tohi:
    - Naasta kohavõitlusesse tagasi enne kui olete tagasi normaalolekus!
    - Ei ole teil õigus sooritada möödasõite. Seda sooritades peate koheselt selle tagasi andma!
    - Ei tohi te tekitada võistlusohtlikke olukordi kui te pole püsivalt normaalolekus võistlusrajal!

Kasutamata võimalust oma rajakaristuse mahakandmist võistlusraja peasirgel, mis jäi kasutamata:
    Läbipaistva/ -sõidetavana on teil õigus:
    Teha kõik võimalik, samal ajal turvaliselt, et naasta tagasi normaalolekusse! Eelistatavalt järgmise rajasirge jooksul.

Otsus: Võistlusetiketi rikkumine, võistlusajale +3 sekundit!


Võistlussarja tabel:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Alpine Karikasari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE