8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas puistumees » 06 Nov 2021, 1:24

Tulemused, tabel uuendatud, tiitli sain omale, sest tripo õppis kehvasti, kuid siiski ülitihe konkurents, Top 5 oli 8 punkti sees.
Tiimitiitli korjas ära TagHeuer peale RedBlacki ja Lechneri kehva etappi.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 06 Nov 2021, 3:10

Ööd, masendav. Vaatasin alles praegu Monza sõite takkajärgi. Teise sõidu lõpust panin GT Sporti paar pilti ja üles. Seal selgelt näha et võitsin, ometi mäng andis võidu Mthyolole. Isegi GTS olen välja vihastanud. Karistusest niipalju et tundus nagu oleks Kuulius breaktesti teinud. Pidurdas väga vara, kedagi ees segamas ei olnud ja mis kummaline on et ta auto esivedrustus andis otsad. Pihta sai ju tagaots ja minugi auto jäi terveks. See ei õigusta muidugi otsasõitu, kahju et nii läks.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas StenNansten » 06 Nov 2021, 13:19

I-N-D-R-E-K kirjutas:Ööd, masendav. Vaatasin alles praegu Monza sõite takkajärgi. Teise sõidu lõpust panin GT Sporti paar pilti ja üles. Seal selgelt näha et võitsin, ometi mäng andis võidu Mthyolole. Isegi GTS olen välja vihastanud. Karistusest niipalju et tundus nagu oleks Kuulius breaktesti teinud. Pidurdas väga vara, kedagi ees segamas ei olnud ja mis kummaline on et ta auto esivedrustus andis otsad. Pihta sai ju tagaots ja minugi auto jäi terveks. See ei õigusta muidugi otsasõitu, kahju et nii läks.

Lobby synci error oli ilmselt. Mäng registeeris sind võitjaks küll aga siis mäng 2-3 sekundit hiljem korrigeeris teil ajad ära ja Mthyolo pani sellega su ette. Tehnikasport. Tegin mängu pildi ka kui absurdselt kaugelt üldse mäng teil ajavõtu kinnigi pani.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas Kuulius » 06 Nov 2021, 16:15

I-N-D-R-E-K kirjutas:Ööd, masendav. Vaatasin alles praegu Monza sõite takkajärgi. Teise sõidu lõpust panin GT Sporti paar pilti ja üles. Seal selgelt näha et võitsin, ometi mäng andis võidu Mthyolole. Isegi GTS olen välja vihastanud. Karistusest niipalju et tundus nagu oleks Kuulius breaktesti teinud. Pidurdas väga vara, kedagi ees segamas ei olnud ja mis kummaline on et ta auto esivedrustus andis otsad. Pihta sai ju tagaots ja minugi auto jäi terveks. See ei õigusta muidugi otsasõitu, kahju et nii läks.


Vaatasin ka ise Puistu üles pandud reply üle ja mingi anomaalia seal tõesti oli. Seal tundus nii, et pidurdusmaal sattus täpselt minu trajektoori peale ja otseselt minu sisse mythyolo resa ning paugust oli mul esisild sodi (auto tegi väikse jõnksugi) ja alles siis tuli Indrek tagant tuppa. Väga imelik...vb seotud mängu lagi või erroriga.

Aga sari meeldis, kuigi mulle isiklikult sümpab iga sari kaaluprotsentidega rohkem :good:
Kuulius
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 212
Liitunud: 01 Okt 2019, 16:54




 Kuulius

Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas P2nkz » 06 Nov 2021, 16:49

I-N-D-R-E-K kirjutas:Ööd, masendav. Vaatasin alles praegu Monza sõite takkajärgi. Teise sõidu lõpust panin GT Sporti paar pilti ja üles. Seal selgelt näha et võitsin, ometi mäng andis võidu Mthyolole. Isegi GTS olen välja vihastanud. Karistusest niipalju et tundus nagu oleks Kuulius breaktesti teinud. Pidurdas väga vara, kedagi ees segamas ei olnud ja mis kummaline on et ta auto esivedrustus andis otsad. Pihta sai ju tagaots ja minugi auto jäi terveks. See ei õigusta muidugi otsasõitu, kahju et nii läks.


Oled sa hiljuti lugenud, mis see tähtede seis sulle hetkel näitab?
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas StenNansten » 06 Nov 2021, 17:53

Kuulius kirjutas:
I-N-D-R-E-K kirjutas:Ööd, masendav. Vaatasin alles praegu Monza sõite takkajärgi. Teise sõidu lõpust panin GT Sporti paar pilti ja üles. Seal selgelt näha et võitsin, ometi mäng andis võidu Mthyolole. Isegi GTS olen välja vihastanud. Karistusest niipalju et tundus nagu oleks Kuulius breaktesti teinud. Pidurdas väga vara, kedagi ees segamas ei olnud ja mis kummaline on et ta auto esivedrustus andis otsad. Pihta sai ju tagaots ja minugi auto jäi terveks. See ei õigusta muidugi otsasõitu, kahju et nii läks.


Vaatasin ka ise Puistu üles pandud reply üle ja mingi anomaalia seal tõesti oli. Seal tundus nii, et pidurdusmaal sattus täpselt minu trajektoori peale ja otseselt minu sisse mythyolo resa ning paugust oli mul esisild sodi (auto tegi väikse jõnksugi) ja alles siis tuli Indrek tagant tuppa. Väga imelik...vb seotud mängu lagi või erroriga.

Aga sari meeldis, kuigi mulle isiklikult sümpab iga sari kaaluprotsentidega rohkem :good:

Kõlab järjest rohkem siin hosti neti kala järgi. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 07 Nov 2021, 11:42

Hommik. Tundub et tähtede seis on tõesti kehva ehk seda pole vist olemaski. Võit võeti käest ja tundub et mingi kummituski on oma käe vahele seganud minu ja Kuuliuse olukorrale. Kui see on nii, siis karistuski on nagu ülekohtune. Jääb loota et sellega vast sellised jamad saavad otsa.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas StenNansten » 07 Nov 2021, 16:52

I-N-D-R-E-K kirjutas:Hommik. Tundub et tähtede seis on tõesti kehva ehk seda pole vist olemaski. Võit võeti käest ja tundub et mingi kummituski on oma käe vahele seganud minu ja Kuuliuse olukorrale. Kui see on nii, siis karistuski on nagu ülekohtune. Jääb loota et sellega vast sellised jamad saavad otsa.

2.sõidus tundub lihtsalt olema interneti tehnilised jamad. Ei tasu sügavalle endasse ka seda väga võtta. Juhtub tehnika spordis.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 07 Nov 2021, 17:58

Jah, ega võtagi. Niisama lõõbin.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 8. Autodromo Internazionale Monza (03/11/21)

PostitusPostitas mth » 07 Nov 2021, 20:42

Indrekul on lihtsalt liiga vähe seitsmeid võistlusnumbris :)
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 263
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Eelmine

Mine Porsche Supercup 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE