Üldinfo ja registreerimine

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 14 Nov 2021, 13:31

Teeb siis ühe pimeda sõidu veel sarjas. Mount Panorama kellaaeg muudetud.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 03 Dets 2021, 21:07

Väike ettepanek.

Kuna ronzeus ja sanderokandero on nö sarjast loobunud ja Rulx ja M5dis ka väga sõitma ei jõua, siis nende tiimi paarilistest moodustaks uued tiimid. Pakun sellised koosseisud välja:
Soulbleed & Kramp
Tuhjuhan & P2nkz

Kui rahval selle vastu midagi pole, siis Wirx paneb tabelisse nende sõitjate punktid tiimi arvestusse kokku.

Samuti määraks tiimiks siis ka Rulx & M5dis. Kui ehk vahest jõuavadki sõitma.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 05 Dets 2021, 2:06

Nikson kirjutas:Väike ettepanek.

Kuna ronzeus ja sanderokandero on nö sarjast loobunud ja Rulx ja M5dis ka väga sõitma ei jõua, siis nende tiimi paarilistest moodustaks uued tiimid. Pakun sellised koosseisud välja:
Soulbleed & Kramp
Tuhjuhan & P2nkz


:good:
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 30 Dets 2021, 20:45

Kas oleks huvilisi ja sõidaks trenni mõttes veel järgmise aasta radu. Spad pole üldse mõõtnud veel.

Teen lobby ja võiks 22.15 alustada .
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Sulevv330 » 30 Dets 2021, 21:26

Kui jõuab siis tulen kiman kah
Sulevv330
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 200
Liitunud: 28 Apr 2020, 16:59




 Sulevv330

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 10 Veebr 2022, 15:38

Veidi infot La Sarthe eri tingimuste kohta. Sel sõidul nii rehvi- kui kütte kulu 1.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 11 Veebr 2022, 13:03

Nikson kirjutas:Veidi infot La Sarthe eri tingimuste kohta. Sel sõidul nii rehvi- kui kütte kulu 1.


Mõtlesin selle La Sarthe'i etapi peale. Saan aru, et sõidame 60 minutit järjest - mu poolest okei täiesti, kokkuvõttes tuleb ikka sama mis muidu koos sprindiga enam-vähem.

Aga ma jäin mõtlema selle 1-1 kulude peale: nimelt see kaotaks igasuguse strateegia sõidust ära (nii vähe kui seda on üldse :D ) ja samuti annab mu isiklikul arvamusel eelise kergekaalulistele autodele. Ehk siis kõik, kes on kaalulisa saanud Croixi ja vb mõne eelneva etapi tulemusel on sisuliselt ebasoodsas olukorras võrreldes teistega.

Ma mäletan, et korraks oli juttu kohustuslikust boksipeatusest, et kasutaks erineva seguga rehve, aga noh kes see mediumiga ikka üle ringi tahab sõita kui softi kulu on 1 ja sellega paugutab vähemalt 6-7 sekundit kiiremaid ringe.

Siit mu utoopiline ja üdini segane-julge idee: Teeme viimase etapi 60 minutit, kulud 1 ja 1, aga paneme kõik autod tagasi BOP jõu ning kaalu peale.

Mis mõtted tekivad? Olen täielik idikas ikka eks? :D :D
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas powwa25 » 11 Veebr 2022, 13:06

P2nkz kirjutas:
Nikson kirjutas:Veidi infot La Sarthe eri tingimuste kohta. Sel sõidul nii rehvi- kui kütte kulu 1.


Mõtlesin selle La Sarthe'i etapi peale. Saan aru, et sõidame 60 minutit järjest - mu poolest okei täiesti, kokkuvõttes tuleb ikka sama mis muidu koos sprindiga enam-vähem.

Aga ma jäin mõtlema selle 1-1 kulude peale: nimelt see kaotaks igasuguse strateegia sõidust ära (nii vähe kui seda on üldse :D ) ja samuti annab mu isiklikul arvamusel eelise kergekaalulistele autodele. Ehk siis kõik, kes on kaalulisa saanud Croixi ja vb mõne eelneva etapi tulemusel on sisuliselt ebasoodsas olukorras võrreldes teistega.

Ma mäletan, et korraks oli juttu kohustuslikust boksipeatusest, et kasutaks erineva seguga rehve, aga noh kes see mediumiga ikka üle ringi tahab sõita kui softi kulu on 1 ja sellega paugutab vähemalt 6-7 sekundit kiiremaid ringe.

Siit mu utoopiline ja üdini segane-julge idee: Teeme viimase etapi 60 minutit, kulud 1 ja 1, aga paneme kõik autod tagasi BOP jõu ning kaalu peale.

Mis mõtted tekivad? Olen täielik idikas ikka eks? :D :D

Pilt

:D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas mth » 11 Veebr 2022, 13:16

P2nkz kirjutas:Siit mu utoopiline ja üdini segane-julge idee: Teeme viimase etapi 60 minutit, kulud 1 ja 1, aga paneme kõik autod tagasi BOP jõu ning kaalu peale.

Mis mõtted tekivad? Olen täielik idikas ikka eks? :D :D

Kas nüüd päris idikas, aga BOP eemaldamine viimasest sõidust on küll täiesti ajuvaba ja idiootselt omakasupüüdlik.

no on alles idikas...
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 263
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Tuhjuhan » 11 Veebr 2022, 13:18

P2nkz kirjutas:
Nikson kirjutas:Veidi infot La Sarthe eri tingimuste kohta. Sel sõidul nii rehvi- kui kütte kulu 1.


Mõtlesin selle La Sarthe'i etapi peale. ... blablablaa...
Siit mu utoopiline ja üdini segane-julge idee: Teeme viimase etapi 60 minutit, kulud 1 ja 1, aga paneme kõik autod tagasi BOP jõu ning kaalu peale.

Pean tiimi liidriga nõustuma
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 523
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 11 Veebr 2022, 13:30

mth kirjutas:

Võiks mu Bugattile turbod ka siis tagasi anda :x



debiilik tra

Sa ikka tead, et sul Honda, mitte Bugatti? :D
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 11 Veebr 2022, 13:31

P2nkz kirjutas:
mth kirjutas:

Võiks mu Bugattile turbod ka siis tagasi anda :x



debiilik tra

Sa ikka tead, et sul Honda, mitte Bugatti? :D

:p Ma editisin Yolo postitust :D Mitte ei tsiteerinud :D



Võiks mu Bugattile turbod ka siis tagasi anda :x

> See erineva rehvisegu kasutamine ei muudaks mitte midagi võistluspildis suurt, see on mõtetu idee.

> Kulud on suuretõenäosusega liiga väikesed, et sõidus oleks vaja strateegiline olla. Aga oletan, mingid autod peavad ikka ühe peatuse äkki tegema. Vajab lähemat testimist, proovin täna huvi pärast.

> Võistlussarja BoP nullimine finaaliks GT BoP peale. Arvestades ringraja lihtsust ja mingil imelikul põhjusel ka light damage, pole kõige halvem idee aga selle muutusega ilmselt kergkaalased nõus poleks. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Mihkel0987 » 11 Veebr 2022, 15:07

StenNansten kirjutas:> Võistlussarja BoP nullimine finaaliks GT BoP peale. Arvestades ringraja lihtsust ja mingil imelikul põhjusel ka light damage, pole kõige halvem idee aga selle muutusega ilmselt kergkaalased nõus poleks. :-D


P2nkz kirjutas:Siit mu utoopiline ja üdini segane-julge idee: Teeme viimase etapi 60 minutit, kulud 1 ja 1, aga paneme kõik autod tagasi BOP jõu ning kaalu peale.

Mis mõtted tekivad? Olen täielik idikas ikka eks? :D :D


Siin on tunda seda, et hetkel ei olda oma autoga rahul ja tahetakse lihtsalt endale paremaid võimalusi luua. Ebaaus ja ebavajalik. Parim valik oleks muuta kulusid ja teha sõidust strateegiamäng.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 11 Veebr 2022, 15:18

Mihkel0987 kirjutas:
Siin on tunda seda, et hetkel ei olda oma autoga rahul ja tahetakse lihtsalt endale paremaid võimalusi luua. Ebaaus ja ebavajalik. Parim valik oleks muuta kulusid ja teha sõidust strateegiamäng.


Ma ei näe ka selles variandis probleeme, siis oleks La Sarthe pmst nagu iga teine sõit siiani, aga vähe teiste kuludega. Küss on konkreetselt selles, et hetkel pole kulusid ja autod on ebavõrdsed.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas mth » 11 Veebr 2022, 16:15

Pigem võiks jah nende kuludega veidi mängida, et rasked autod saaksid säästusõiduga konkurentsis olla. Kes sobivad kulud on nõus ära testima?
Boppi ei tohiks küll puutuda kuna see muudatus mõjutab sisuliselt igat sõitjat erinevalt. Osad kaotavad väga palju ja mõned võidavad liiga palju…

P2nkz võiks oma geniaalse idee väljaütlemise eest üle ühe pooled autod ära testida (va enda oma) ja numbrite põhjal otsustame.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 263
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 11 Veebr 2022, 23:13

P2nkz kirjutas:
Mis mõtted tekivad? Olen täielik idikas ikka eks? :D :D

Idikas? Ei, üldjoontes jutt normaalne.
Mulle see mõte ilgelt meeldib, et viimase etapi puhul jätta ikka kulud. Mingi strateegiavõimalus võiks ikka olla, et kuidagi Kupitza ja Yolo paugutamist counterdada
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 12 Veebr 2022, 8:33

Jyri_Ratas kirjutas:
P2nkz kirjutas:
Mis mõtted tekivad? Olen täielik idikas ikka eks? :D :D

Idikas? Ei, üldjoontes jutt normaalne.
Mulle see mõte ilgelt meeldib, et viimase etapi puhul jätta ikka kulud. Mingi strateegiavõimalus võiks ikka olla, et kuidagi Kupitza ja Yolo paugutamist counterdada

Pakun rehv 4x ja kütus 3x kulud, kui tahaks samas mustris kulusid aga mingit strateegia võimalust ka.
Arvestades rada, kui sirge see on ja kui palju kütust rohkem kulub, tasub kaaluda rehvikulu 1-2 võrra kõrgemalegi ajada.
Ehk siis rehv 6x ja kütus 3x
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 12 Veebr 2022, 12:24

Tere. Pakun ka välja, et pigem mängida kulude peale. See oleks kõigi jaoks õiglasem. Samas ei tohiks kulud väga suured olla, sest rada on pikk. On ju norm see, et igaüks läheb starti selle kaaluga mis ta terve sarja jooksul on lõppude lõpuks välja sõitnud. Seda muuta oleks minuarust ebaõiglane. Arvatavasti tuleb üks äge lõpusõit.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 12 Veebr 2022, 19:26

Seda ütlen, et kaalud jäävad nii nagu nad peale Croixi on. Kuludega veel mõtlen, aga kindlasti need muutuvad põhi hooajaga võrreldes. Oli ka GT3 sarjas Nürpal muud kulud, kui eelnevatel etappidel. Kirjas mul olnud algusest saadik, et eri tingimused Sartes ja midagi teistmoodi tava etappidega tuleb ka. Lihgt Damage on kindlasti jäänud GT3 sarja kopipastest juba sisse, aga mis seal vahet on? Kõigil ju siis lihgt, mitte ainult osadel? Ja kui vaja saab seda ka muuta veel.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 17 Veebr 2022, 20:44

Täpsustan veidi seda auhinna asja. Mängu summa minu poolt 70€ arvestatud. See siis PS5 tava versiooni hind. Kui keegi tahab mingit eri versiooni, tuleb omal juurde lisada. Arvatavasti huvitutakse digi versioonist, aga kel huvi, siis tuleb leida ka plaadi versioon. Mängu summa võin anda PSN rahana või, kui keegi juba ettetellimise teinud ja võidab, siis võin kasvõi talle arvele raha kanda, kui PSN raha huvi ei paku.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine GT4japäev tuur (N)



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE