12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas lamp » 29 Jaan 2022, 11:20

puistumees kirjutas:
BasicMist kirjutas:Nonii Nonii,
Kas me kuuleme nüüd mis jamaga Ninko hakkama saab Eliit sõitudes?
Või ikka kõik teised lollid ja ei tea mida teevad? :D

ahh mis, Kevin Korjusega olid mõned teravad olukorrad, ta igipõline divebomber 1.5-2 auto kauguselt :D
ühe korra ma oleks pidanud väliskurvis maha laskma väljumisel, aga ei lasnud, Kevin lendas spinni, njah
Pärast viskas mulle sellise divebombi, et lendasime mõlemad rajalt välja ja rajale naastes keeras mu meelega spinni :D
Shit happens
ta sai karmima karistuse kui mina, lõpetasin tema ees :D

Kes tahab, võib minu tegemisi pühapäeva õhtul kell 8 EVAL TV youtubest jälgida :P
see etapp Bentleydele halb, Audidele hea, seega tuleb damage limitation


1.5 auto kauguselt pidurdusel kõrvale on täiesti ok ju, kui rehvid kannatavad ja ees sõitja pidurdab varem või oled võimeline vastase nö välja pidurdama. 7 juhul 10st saab sellist olukorda oma kasuks ära kasutada, meelega varem pidurit ja võtta varajane apex. Eeldab muidugi et on autol piisavalt jõudu ja pidamist välja kiirendamisel. Ehk et 1.5 auto kauguselt ei ole eriline dive bomb, suht tavaline möödumis kaugus pidurdusel
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas puistumees » 29 Jaan 2022, 12:10

lamp kirjutas:
puistumees kirjutas:
BasicMist kirjutas:Nonii Nonii,
Kas me kuuleme nüüd mis jamaga Ninko hakkama saab Eliit sõitudes?
Või ikka kõik teised lollid ja ei tea mida teevad? :D

ahh mis, Kevin Korjusega olid mõned teravad olukorrad, ta igipõline divebomber 1.5-2 auto kauguselt :D
ühe korra ma oleks pidanud väliskurvis maha laskma väljumisel, aga ei lasnud, Kevin lendas spinni, njah
Pärast viskas mulle sellise divebombi, et lendasime mõlemad rajalt välja ja rajale naastes keeras mu meelega spinni :D
Shit happens
ta sai karmima karistuse kui mina, lõpetasin tema ees :D

Kes tahab, võib minu tegemisi pühapäeva õhtul kell 8 EVAL TV youtubest jälgida :P
see etapp Bentleydele halb, Audidele hea, seega tuleb damage limitation


1.5 auto kauguselt pidurdusel kõrvale on täiesti ok ju, kui rehvid kannatavad ja ees sõitja pidurdab varem või oled võimeline vastase nö välja pidurdama. 7 juhul 10st saab sellist olukorda oma kasuks ära kasutada, meelega varem pidurit ja võtta varajane apex. Eeldab muidugi et on autol piisavalt jõudu ja pidamist välja kiirendamisel. Ehk et 1.5 auto kauguselt ei ole eriline dive bomb, suht tavaline möödumis kaugus pidurdusel

Sinu sõitmist vaadates Saan aru, kust sellised kommentaarid :P
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1325
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas lamp » 31 Jaan 2022, 11:49

Kui nikson vöi wirx vöi kes iganes viitsib.. siis hooaja löpus vöib teha ju statistika kes köige rohkem kökse korraldab. ma arvan et ma olen sellises tabelis suht viimane. Praeguse 12 etapi peale ehk 4-5 köksu tuleb kokku :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Eelmine

Mine GT4japäev tuur (N)



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE