Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 24 Veebr 2022, 12:01

Tere, head vabariigi aastapäeva. Seoses sellega võib tekkida raskusi sellel suurepärasel võistlusel osalemisega. Kahju küll kui niimoodi läheb, aga eks õhtu ole hommikust targem.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Sulevv330 » 24 Veebr 2022, 15:54

I-N-D-R-E-K kirjutas:Tere, head vabariigi aastapäeva. Seoses sellega võib tekkida raskusi sellel suurepärasel võistlusel osalemisega. Kahju küll kui niimoodi läheb, aga eks õhtu ole hommikust targem.

Minulgi sama teema. Aga eks selgub jooksvalt
Sulevv330
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 201
Liitunud: 28 Apr 2020, 16:59




 Sulevv330

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Nikson » 24 Veebr 2022, 17:45

Tubade koosseisud ka said kirja. Näis palju õhtul kohale tuleb rahvast. Kui vaja, siis liigutab kedagi teise tuppa, et enam vähem võrdselt rahvast oleks. Teist tuba hostib StenNansten.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Nikson » 25 Veebr 2022, 0:01

Esialgsed tulemused esimeses postis kirjas.

Kaebusi aega esitada homse õhtuni. Vaatan ka rehvi kasutamise üle.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 25 Veebr 2022, 10:22

Hommik, nagu arvata võis ei olnud õhtu hommikust targem, kahju küll.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas lamp » 25 Veebr 2022, 10:29

Öhtul enne kui silm päris kinni kukkus, selgus, et päris elu+mäng tuli kokku üle 400km kilometraasi vabapäeva röömud :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas P2nkz » 25 Veebr 2022, 13:14

Tere!

Korralik võitlus oli. Vist võib esialgsete tulemuste põhjal tervitused ja õnnitlused Sulevile saata - hästi sõidetud ja ausalt väljateenitud tiitel mu arvates.
Päris palju oleks-poleks hetki kogu sarja jooksul, sealhulgas lemmik Nürpa etapp, kus boksimeeskond käru keeras, aga üldjoontes võib rahule jääda.

Eks ootab need rehvivaatlused ka ära, aga hetkel tundub, et tiimide arvestuses on hästi läinud :)
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 481
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Nikson » 25 Veebr 2022, 13:29

Vaatasin selle rehvilireegli täitmise üle. Nagu juba eile partys jutuks tuli, siis Raix eksis selle reegli vastu ja ei sõitnud ühte täis ringi teise seguga. Seega lisandub tema ajale 90 sekundit. Teistel oli asi korras. Ootan veel kaebuste perioodi ka ära, kuigi tundub, et neid vist ei laeku niikuinii.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Sulevv330 » 25 Veebr 2022, 14:13

Oli tõuse ja mõõne. Vahepeal 10 ndal kohal tabelis olin siis hakkas mott kaduma juba. Aga lõppude lõpuks siis nii. Igatahes järjekordselt põnen ja tihe heitlus. Õnne poodiumile. Tiimi seisus nii hästi ei läinud. Kaasvõistleja Mihkel arvas, et kool tähtsam kui sari . :-D
Sulevv330
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 201
Liitunud: 28 Apr 2020, 16:59




 Sulevv330

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Tuhjuhan » 25 Veebr 2022, 21:12

Järjekordselt tore sari! Palju õnne Sulevvile (ning mulle ja Pänksile :-D ) võidu puhul.
Viimasel etapil elasin sõitu nii sisse, et olin tõsimeeli valmis ka sprindiks ning tänu sellele ei läinud ees sõites väga närvi. Vahest kõige närvilisem osa oli see aeg kui Pänksi taga sõitsin sest ta oli viimane kelle sõitu oleks taht ära rikkuda.
Sõidu teises pooles suutsid rallimees ja Linnuke üsna edukalt mu imelikule sõidustiilile pihta saada ja suuremaid jamasid ei olnud. Kahjuks lõpus penalti mahakandmisel lendas Linnuke mööda a eks see oli preemiaks minu sabas loksumise eest.
Kahju, et Raixi võit boksitaktika nahka läks siis poleks see napp kaotus Linnukesele nii valus :)
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 525
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Linnuke » 25 Veebr 2022, 21:42

Palju õnne Sulevile. Kiitused korraldajatele ka- huvitav sari oli, kõik sõidud olid erinevad, sai võisteldud ees ja taga otsas. Imestan et kokkuvõttes kolmanda sain, olin ka seal 10. koha piirimail koguaeg. Viimane sõit läks päris hästi ja sain võidu ka kirja lõpuks. Kahju et Yolo katkestas, NSXile see rada sobis ja oleksime head meeskonnapunktid saanud.
Ise tegin vähemalt kolm päris lolli viga ka sõidus, korra sain isegi autot remontida, pidurdamisega jäin pidevalt hiljaks. Mediumiga sõitsin isegi 4 ringi. Penaltid lasin alati ruttu maha ja lõpus saingi sellega Tuhjuhanist jagu, muidu poleks küll mööda saanud. Porsche tuules sai näha meeletuid tippkiirusi. :cool:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Mihkel0987 » 26 Veebr 2022, 19:52

Loodan, et loosiratas on minu vastu armuline.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Nikson » 26 Veebr 2022, 21:58

Mihkel0987 kirjutas:Loodan, et loosiratas on minu vastu armuline.

Ja oligi. Koos Suleviga.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas wirxikas » 26 Veebr 2022, 22:11

Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas StenNansten » 27 Veebr 2022, 1:00

Nikson kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Loodan, et loosiratas on minu vastu armuline.

Ja oligi. Koos Suleviga.

Kahtlane......
Loos läks ühte tiimi ka veel :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5831
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas tali » 27 Veebr 2022, 5:20

teen siis väikse kokkuvõtte enda sõitudest ja natuke kriitikat korraldajate suunas.
kokkuvõttes 10 koht on rahuldav, aga oleks saanud natuke paremini.
3 sõitu puhtalt oma vigade pärast täiesti ebaõnnestunud. 3 korda sai pidurdamine unustatud ja/või valearvestus tehtud ja
torpeedot pandud sisekurvi. õnnega pooleks ja konkurentide kiirele reageerimisele kellegi sõitu ei rikkunud vist. ise sain
konkurentidelt 3 sellist pauku need ka minu sõidud rikkusid. paljudel sõitudel eriti võidu sõita ei saanud, ei püsi järel
lihtsalt või erinevad taktikad konkurentidel. paar sõitu sai ka ilusti konkurentsis püsitud ja oli kohe huvitav sõita.
kahel etapil ka reaalne võidulootus mis jällegi oma sõiduvigade taha jäi. kuigi mingil hetkel nagu erilist isu enam sõita
ei olnus, siis lõpupoole oli ikka tahe edetabelis ülespoole ronida ja mõni sõit oleks võinud veel olla isegi


ja nüüd siis halva jutu pool.

ei pannud enne tähelegi, et rehvireegli karistus 90 sek???
see 1 ring mis mediumiga sõitmata jäi andis raixile teoreetiliselt 2 sek edu. miks on vaja seda karistada 45 kordselt???
isegi kui see oleks tehtud tahtlikult on see täiesti ebareaalne karistus. võitjast viimaseks. see ei ole õige.
saan nüüd aru miks 1 mees sõidu lõpetas .peale 1 eksimust ongi sõit läbi.samahästi võiks selle 90 sek asemel dnf anda või või
miks mitte võistluskeeld kui juba andmiseks läks. see nüüd õpetaks inimesi vigu mitte tegema???

päriselus anti reaalse vigastustega avarii põhjustamise eest 10 sek karistust ja hea küll.ei takista ka patusel võitmast.
aga ei ,meil mängus tühistest asjadest alla 15 sek ei hakata üldse rääkimagi. miks see nii on?

tahtlikud jooneületused on karistust väärt, aga jällegi mitte mitmekümne kordselt tegelikult võidetud ajast.
rehvireegli vastu eiramine on karistus sekundeid väärt,aga mitte sellises koguses
max 5 sek korra eest. siis ei oleks sõit automaatselt läbi vaid oleks võimalik ka konkurentsi tagasi tulla üritada.tabel jääks ausam.
kohad tuleb võidelda välja võidusõiduga mitte pärast karistustega tabelid pea peale pöörata.

ja miks on jooned tähtsamad kui välja rammimine?. minu kõikide väljarammimistega kaasnes karistustena 1 hoiatus.
kuhu jäid hoiatused joonteületustel? ületasin trajektoori vale valikuda kogemata pidevjoont.kaotan oma eksimuses nagunii mõned sajandikud
ja siis saan 15 sek karistada. minu sõidud lõpetatakse väljarammimistega ja hui see kellegi asi on, ikka juhtub.

õnne siis esikolmikule karistussarjas eduka osavõtu puhul.

kokkuvõteks
paluks mõistlikumaid karistusi tuleviku sarjades.
tali
Insener
Insener
 
Postitusi: 347
Liitunud: 29 Jaan 2012, 2:37



Litsents: s

 rallimees

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas StenNansten » 27 Veebr 2022, 8:47

tali kirjutas:ja nüüd siis halva jutu pool.

ei pannud enne tähelegi, et rehvireegli karistus 90 sek???
see 1 ring mis mediumiga sõitmata jäi andis raixile teoreetiliselt 2 sek edu. miks on vaja seda karistada 45 kordselt???
isegi kui see oleks tehtud tahtlikult on see täiesti ebareaalne karistus. võitjast viimaseks. see ei ole õige.
saan nüüd aru miks 1 mees sõidu lõpetas .peale 1 eksimust ongi sõit läbi.samahästi võiks selle 90 sek asemel dnf anda või või
miks mitte võistluskeeld kui juba andmiseks läks. see nüüd õpetaks inimesi vigu mitte tegema???

päriselus anti reaalse vigastustega avarii põhjustamise eest 10 sek karistust ja hea küll.ei takista ka patusel võitmast.
aga ei ,meil mängus tühistest asjadest alla 15 sek ei hakata üldse rääkimagi. miks see nii on?

tahtlikud jooneületused on karistust väärt, aga jällegi mitte mitmekümne kordselt tegelikult võidetud ajast.
rehvireegli vastu eiramine on karistus sekundeid väärt,aga mitte sellises koguses
max 5 sek korra eest. siis ei oleks sõit automaatselt läbi vaid oleks võimalik ka konkurentsi tagasi tulla üritada.tabel jääks ausam.
kohad tuleb võidelda välja võidusõiduga mitte pärast karistustega tabelid pea peale pöörata.

ja miks on jooned tähtsamad kui välja rammimine?. minu kõikide väljarammimistega kaasnes karistustena 1 hoiatus.
kuhu jäid hoiatused joonteületustel? ületasin trajektoori vale valikuda kogemata pidevjoont.kaotan oma eksimuses nagunii mõned sajandikud
ja siis saan 15 sek karistada. minu sõidud lõpetatakse väljarammimistega ja hui see kellegi asi on, ikka juhtub.

õnne siis esikolmikule karistussarjas eduka osavõtu puhul.

kokkuvõteks
paluks mõistlikumaid karistusi tuleviku sarjades.

Rehvireegel oleks võinud ikka vähemalt olla nagu GT FIA sõitudes või GT6 oli, 60 sekundit. Pakkusin ise ka välja, et las olla karistuseks see teada number aga vist boksipeatuse pikkuse tõttu suurendati seda karistustki? :?:

Joonte teemal oli teema üleval ka hooaja keskel, on mis oli aga kui seni GT Spordi rajalimiidid ei sobi, siis võiks oma karistusmäära järgmine kord 1-5 sekundi sees olla. Need jooneületused siiski, mis üles nopitakse, toovad healjuhul millisekundeid edu kui just mitte kaotust kehvema pinnase tõttu või alajuhitavusest. Suuremad rikkumised registreerib juba mäng ise. Paha lugu siis vahel, kui lõigates GT AIst ei suuda kiirem olla, et penalteid ei saada. :-D

Ja rajal toimuvat kahtlast tegevust enne väga üle ei vaadata, kui foorumisse kaebust pole esitatud. Kui on jäänud mõni intsident selle taha sul.

Õnnitlused siis Sulevile võidu puhul ja Mihkel saab oma KTMi GT7s üles ka putitada. :s
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5831
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas mth » 27 Veebr 2022, 12:10

Linnuke kirjutas:Kahju et Yolo katkestas, NSXile see rada sobis

Kahjuks juhtus jah nii, et poiss pani valel hetkel oma ps4 tööle ja mina lendasin mängust välja. Olin juba selleks hetkeks esikohal ja mõne sekundiga eest ära läinud. Nüüd sai see kontode mure lõplikult lahendatud :)
Aga üldiselt peale projektorit teleka peale kolimist hakkas mul vaikselt kiirust tulema autole. GT7 saab igatähes põnev olema.

Aga igati vinge sari oli, topelt õnnitlused Sulevile, tavalised õnnitlused P2nkzile, Linnukesele ja Mihklile.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 264
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 27 Veebr 2022, 20:03

Õhtust. Tänud Niksonile suurepärase sarja eest. Kahjuks ei saanud kõigist sõitudest osa võtta, seda siis tänu varajasele kellaajale. Mõnele sõidule jõudsin viimasel sekundil peale kvali ja külmalt alustades suurt edu loota polnud võimalik. Samas rajad ja auto olid väga meeltmööda. Veelkord väga kahju viimasest sõidust, arvan et esiviisik oleks näinud välja teist moodi. Palju õnne Sulevile!
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Nikson » 27 Veebr 2022, 21:18

tali kirjutas:ja nüüd siis halva jutu pool.

ei pannud enne tähelegi, et rehvireegli karistus 90 sek???
see 1 ring mis mediumiga sõitmata jäi andis raixile teoreetiliselt 2 sek edu. miks on vaja seda karistada 45 kordselt???
isegi kui see oleks tehtud tahtlikult on see täiesti ebareaalne karistus. võitjast viimaseks. see ei ole õige.
saan nüüd aru miks 1 mees sõidu lõpetas .peale 1 eksimust ongi sõit läbi.samahästi võiks selle 90 sek asemel dnf anda või või
miks mitte võistluskeeld kui juba andmiseks läks. see nüüd õpetaks inimesi vigu mitte tegema???

See 90 sekundit oli seepärast nii suur, et keegi ei hakkaks mõtlema, et sõidan ühe peatusega ja mul suva, kui näiteks 10 sekki karistada saan, ikka võidan. Oli mõttes ka 60, aga see oli nii piiri peal, sest peatus oli nii pikk sel rajal ja et sai 90 pandud. Jah, eks see üks ring vähem teise rehviga sõitmine oleks võinud eraldi karistuse määr olla, aga läks kõik üldise alla. Olen ka kindel, et Raix nimelt seda ei teinud ja ei võitnud 90 sekundit. Aga enne sõitu oli kõik kirjas ja ka pleisi chatti sai sellest lõik postitatud.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine GT4japäev tuur (N)



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE