Üldinfo ja registreerimine

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Toy4584 » 15 Aug 2023, 13:08

Vaatan, et Shelby seisab niisama kasutult... Tulen vast ise siis sellega peale, kui sobib.
Toy4584
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 31
Liitunud: 11 Jaan 2022, 17:25




 Toy4584

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 16 Aug 2023, 18:51

Jyri_Ratas kirjutas:Nikson, sa pane end ka kirja, eh?! Jagan seadet, kui selle endal leiutamine probleemiks osutub!

Ega ma ei viitsi jah nende seadistamistega tegeleda. Küll neid leiaks kindlasti netist ka. Pole autosid ka omale ostnud.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 16 Aug 2023, 20:56

Viimane aeg endale midagi muretseda. Hetkel müügis Super Bee. Seadistamine ei ole kohustuslik.
Miinimum, mille pärast muretsema peab - jõud 350hp, kaal 1300, PP 587. Kökimöki ju?!

Toy kirjas. Sõidan ise kaa Shelby GT350ga. Seega me nüüd tiim.

Mihkel Camaroga, Raghsa ka Camaroga. Camaro + Camaro = tiim.

Loetud tunde enne võistluse algust otsustas P2nkz Camarole keskmistsõrme näidata ning sõlmis lepingu Fordiga. Autoks tal nüüd Ford Mustang Mach 1. Rajale on oodata 2 Mach 1, mis omakorda moodustab tiimi.

Yolo lasi ka jalga, Kuulius nüüd üksi.
Nüüd jäid mõned registreerunud tiimist välja. Kas teeme mingi rahvatiimid, harrastajad? Pakun välja 2 harrastajate tiimi: Sten + Johan, Kuulius + Indrek. Kas asjaosalised on sellega nõus?
Viimati muutis Jyri_Ratas, 16 Aug 2023, 21:07, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 437
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 16 Aug 2023, 21:04

Jyri_Ratas kirjutas:Viimane aeg endale midagi muretseda. Hetkel müügis Super Bee. Seadistamine ei ole kohustuslik.
Miinimum, mille pärast muretsema peab - jõud 350hp, kaal 1300, PP 587. Kökimöki ju?!

võid kirjutada küll, et seadistamine pole kohustulik aga kedagi see väga ei huvita, kui see lubatud on. :s
Ise samamoodi kirjutanud eelnevalt, ikka nagu kohustusena võetakse.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Toy4584 » 16 Aug 2023, 21:31

Toy kirjas. Sõidan ise kaa Shelby GT350ga. Seega me nüüd tiim.


Uh, ma pole kõige parem tiimikaaslane... kui mitte muul põhjusel, siis juba selle pärast et lähen rajale tehnilise rikkega - minu piduripedaal ei funka nii, nagu peab. :(
Toy4584
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 31
Liitunud: 11 Jaan 2022, 17:25




 Toy4584

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Toy4584 » 16 Aug 2023, 23:19

Piduriprobleem osutus kardetust hullemaks... Aga no vähemalt nüüd tean, et põhimõtteliselt ei ole erilist pointi niimoodi sõita, vähemalt onlines mitte... Ehk et ei tea iial, kas sirge lõpus üldse pidur mõikab või läheb blokki ja mis hetkel keset kurvi lihtsalt pidur peale läheb... nii ei saa rallit sõita. :(

Kui järgmiseks etapiks ei leia lahendust, siis tundub, et pean ennast sarjast maha võtma ikkagi - oleks siis veel enda sõit, aga on oht, et keeran kellegi teise sõidu täiesti tahtmatult pekki...
Toy4584
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 31
Liitunud: 11 Jaan 2022, 17:25




 Toy4584

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 17 Aug 2023, 10:01

StenNansten kirjutas:võid kirjutada küll, et seadistamine pole kohustulik aga kedagi see väga ei huvita, kui see lubatud on. :s
Ise samamoodi kirjutanud eelnevalt, ikka nagu kohustusena võetakse.


Mitte kohustusena vaid vajadusena. Seadistamata masinaga on ikkagi natuke pointless krutitud autode vastu tulla.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 482
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 17 Aug 2023, 14:09

P2nkz kirjutas:
StenNansten kirjutas:võid kirjutada küll, et seadistamine pole kohustulik aga kedagi see väga ei huvita, kui see lubatud on. :s
Ise samamoodi kirjutanud eelnevalt, ikka nagu kohustusena võetakse.


Mitte kohustusena vaid vajadusena. Seadistamata masinaga on ikkagi natuke pointless krutitud autode vastu tulla.

Meil õnneks vahendid, kui ise seadistada ei viitsi. On siis minu standard seade, mis seni 99% autodel on töötanud stabiilselt. See Plymouth Superbird ja Honda NSXid on olnud raskemad juhtumid. Muud autod saab hästi sõidetavaks.

Muidugi on suur infobaas gtplanet.net lehel igast hea kvaliteediga seadistajate poolt. GT6 moodi otsingumootor võiks küll tagasi tuua. Seal sai auto järgi lausa otsida nagu otsingumootoriga.

Ja täna testisin, vähemalt selle sarja jaoks Sport rehvidel, ei pea otseselt numbreid kruttima üldse ja/või panna midagi muud alla kui Fully-Customizable vedrustus. Muidugi see oleneb autost aga nii palju kui jõudsin proovida, oli väga norm. Plymouth isegi oli Height-Adjustable Sport vedruga kiirem kui minu seadega. :cry:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 17 Aug 2023, 14:35

No näete. See seadistamise asi on ikka palju lihtsam, ja ei ole üldse nii hull nagu mõni üritab siin meile seda maalida.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 437
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Tuhjuhan » 17 Aug 2023, 21:26

Jyri_Ratas kirjutas:No näete. See seadistamise asi on ikka palju lihtsam, ja ei ole üldse nii hull nagu mõni üritab siin meile seda maalida.

Ma olen konkreetne näide, et on küll hull. Eelmises sarjas leidsin Alfale, Krampi, Kareli ja joppamise abiga, endale väga hästi sobiva seade ja õnnestus võidu sõita nendega keda harilikult näen ainult stardis. Siin kaotasin esimestele kalendriga kuigi Mihkel tõestas, et auto on kiire
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 526
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 22 Aug 2023, 17:45

Jüri, panin kogematta tähele et plakatil on Mount Panorama kuupäev on päris huvitav.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 14 Okt 2023, 11:02

Trans Ami poniautode sari on läbi, lõpp-tulemused tabelis.

Individuaal tulemused
1. koht // Sulevv330 // 136.5 punkti
2. koht Jyri_Ratas // 126.0 punkti
3. koht Mihkel0987 // 123.0 punkti

Meeskonna arvestus
1. koht // Sulev - Kramp // 91
2. koht // Indrek - Kuulius // 84
3. koht // Mihkel - Raghza // 81

Palju õnne Sulevile ja tema meeskonnale!
Kõikidele teistele tänud osavõtmast.

Järgmise korrani! Donald out.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 437
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 14 Okt 2023, 14:12

Ohh, see vast üllatus. Kuulius me tiimide arvestuses teisel kohal. Sa paned ikka hästi Kuulius. Hea töö. No ma ei saa aru kuskohast see nüüd tuli. Sarja lõpp tuli kuidagi ootamatult. Andis sõita küll nendega ja eks palju oli ikka kinni autodes. Oleks pidanud vast RatasTrumpi kuulama auto valiku üle, aga järgmine kord olen siis targem.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 14 Okt 2023, 15:06

Kuulius tegi kõva töö ära teie tiimis, kui kohal oli.
Aga sinu Pontiaci autol häda ei olnudki. Võibolla häda seades. Proovisin ise ka seda autot ning vurtsu sel oli. Auto viga oli, et auto tagaosa ei püsinud taga, vaid tahtis kurvides ette kippuda.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 437
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 17 Okt 2023, 11:38

Top3 tabel on ka uuendatud nüüd - https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas pets2 » 17 Okt 2023, 20:40

StenNansten kirjutas:Top3 tabel on ka uuendatud nüüd - https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Tohohh vahiagavahi...tubli poiss Timukas selline tabel ka veel olemas!
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 17 Okt 2023, 21:23

pets2 kirjutas:
StenNansten kirjutas:Top3 tabel on ka uuendatud nüüd - https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Tohohh vahiagavahi...tubli poiss Timukas selline tabel ka veel olemas!

Cenno ei viitsinud enam, võtsin selle tegemise üle kunagi ammu ammu nüüd. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas pets2 » 17 Okt 2023, 23:35

StenNansten kirjutas:
pets2 kirjutas:
StenNansten kirjutas:Top3 tabel on ka uuendatud nüüd - https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Tohohh vahiagavahi...tubli poiss Timukas selline tabel ka veel olemas!

Cenno ei viitsinud enam, võtsin selle tegemise üle kunagi ammu ammu nüüd. :)

Muide just täna rääkisime ja meenutasime seda tabelit...nostalgia missugune.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 18 Okt 2023, 0:31

Huvitaval kombel on selle tabeli valdamine ka selle tabeli Top1 sõitja teha olnud. :-D
Cenno tegi, oli tema seal tipus ja kui mina üle võtsin, kohe muidugi polnud. Aga kuskil paar aastat GT Sporti ja siis olin ja siiani nüüd Top1 kindlalt samamoodi tabelis kui Cenno omal ajal.

Aga see selline tore üldine kasutajate vaheline statistika võistlushooaegade peale, mis meil siin korraldatud on.
Hea koht, kuhu kõik võistlussarjad nimekirja ka lükata.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas pets2 » 18 Okt 2023, 10:35

StenNansten kirjutas:Huvitaval kombel on selle tabeli valdamine ka selle tabeli Top1 sõitja teha olnud. :-D
Cenno tegi, oli tema seal tipus ja kui mina üle võtsin, kohe muidugi polnud. Aga kuskil paar aastat GT Sporti ja siis olin ja siiani nüüd Top1 kindlalt samamoodi tabelis kui Cenno omal ajal.

Aga see selline tore üldine kasutajate vaheline statistika võistlushooaegade peale, mis meil siin korraldatud on.
Hea koht, kuhu kõik võistlussarjad nimekirja ka lükata.

Tore...väga teretulnud statistika uutele ka vaatamiseks mis minevikus toimus ja kuidas see kõik algas. Mul eredalt meeles kui saaremaa poiss Mihkel tuli esimesest korda, huumoripoiss, oli algaja nüüd kõva käsi. Tore et mõned tuttavad nimed sõidavad tänaseni, see nagu sõltuvus. Mul Penskar Peeter tuli Sport ajast, enne oli PeeterBatRacer nüüd PeeterBatRacer2 kuna mõlemad eelmised kontod kaaperdati. See batracer on ka meil Cennoga sõltuvus aastast 2007. See on võidusõidu onlain mäng arvutis ja nutis. Eesti oli MAAILMAS siis esikümnes nüüd 16. Aga edu teile. :cool:
PS: Sellest tipust...Cenno oligi ju siis nr.1 tal isegi karikas kodus riiulil, praegu oled selleks sina vaieldamatult nr.1, nii see on. Powwa ka ei sõida ammu, aga oli tipus.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Eelmine

Mine Stars'n Stripes: Trans-Am (August-September)



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE