(16/01/24) 1. Colorado RXGT

(16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas StenNansten » 03 Jaan 2024, 13:34

Pilt
Pilt
Võistlusrada > Colorado Springs - Lake
Jokker > Boksitee
Ilmastik > Kuiv 100% > Ilma ennustus (Accuweather LINK)
Rehvid > Dirt (D)


#Võistluspäev
Etapi läbiviija > StenNansten

22:00 > Võistlustuba avatud
22:10 > Kvalifikatsioonivoorude algus

#Lisainfo
Võistlusjärgsete kaebuste esitamise aeg on järgnev kolmapäevane päev ja kaebused esitada siia teemasse!
Spoiler: näita
Intsidendist kaebamine kohtunikele
Mis info on vajalik? > Intsidendi toimumise aeg (ringi arv või võistlus üldaeg)
Kuhu esitada? > Kaebuste esitamine toimub Foorumisse avalikus vormis
Kaua saab esitada? > Kaebuste esitamise periood on terve võistluspäeva järgne päev!

Võistlussarja tabel ja tulemused

Discordi Juturuum (Discord LINK)

#gtplaneteu #eeralli24 #eesti
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas StenNansten » 03 Jaan 2024, 14:01

Esimeseks etapiks siis ka kergeid juhiseid.

Igas voorus osalised märgib korraldaja mängusiseses vestluskastis. Kes nimetatud pole, peavad rajalt ära tulema ja saavad binoklist kaost nautida.

Pole hullu kui hiljaks jääd siin sarjas, kui kohale jõuad kvalifikatsiooni voorude ajaks. Lihtsalt topib sind ühte vooru ja saad sõita. Lihtsalt, kui jõuad 2. või 3.vooru ajaoks, siis punktitabelis keerulisem olukord.

Jokkeri läbimine on iga eraldiseisev sõit kõigil sõitjatel kohustuslik vähemalt ühe korra.

Rikkumised karistatakse siin võistlussarjas edetabeli punktide ära võtmisega, mitte lõppajale kuhugi aja juurde liitmisega.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas StenNansten » 16 Jaan 2024, 10:44

Täna sõidame. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas StenNansten » 17 Jaan 2024, 10:25

Ei tea, mis interneti jama meil eilse sõiduõhtu algul oli aga saime selle miskil moel lahendatud. Aga seetõttu läks võistlusõhtu pikemaks kui plaanitud on. Järgmine kord äkki läheb kõik sujuvamalt, eriti mu enda ergonoomika suhtes, kuidas tabelit pean kõrvalt. :-D

Aga kaebuste esitamine on tänase päeva ulatuses avatud ning punktid on juba tabelisse jaotatud!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas Mihkel0987 » 17 Jaan 2024, 11:24

Petsi sõidustiili eest noomitus ja kiitus hea meelelahutuse eest pensionäride liigas.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 17 Jaan 2024, 12:08

Vähemalt üks "pensionär" pääses finaali. Hea seegi.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas Tuhjuhan » 17 Jaan 2024, 13:46

Mihkel0987 kirjutas:Petsi sõidustiili eest noomitus ja kiitus hea meelelahutuse eest pensionäride liigas.

Pets kasutas jah natuke liiga tihti teisi pidurina, et seda juhuseks pidada. Muidu oli lõbus
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 526
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas P2nkz » 17 Jaan 2024, 14:29

Kas keegi on teinud kindlaks, et on tegemist ikka tegelikult ka pensionäridega? :D :D

Kapral oli viimati veel täitsa töömees mu teada :-D
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 482
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas StenNansten » 18 Jaan 2024, 11:48

P2nkz kirjutas:Kas keegi on teinud kindlaks, et on tegemist ikka tegelikult ka pensionäridega? :D :D

Kapral oli viimati veel täitsa töömees mu teada :-D

Pets on legaalne pensionär see eest. Aga rajal käitumine annab soovida nagu videost näha:

https://www.youtube.com/watch?v=nwBBi4nDCSY&t=17s

Selliste juhtumite tegemine rajal on täiesti aktsepteerimatu aga kuna keegi osapooltest kaebust ei loonud, saan kohtunikuna korduva sarnase intsidendi puhul anda välja 3.etapiks hoiatuse!

Juhisteks saan nii palju öelda, et olla paremini valmis pidurit vajutama. Üleminek gaasilt pidurile on mõlemas olukorras sul väga pika vahega. Siiski kunagi ei tea, kui hästi või kehvasti konkurendid ees käituvad. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas pets2 » 18 Jaan 2024, 14:36

Tänan kolleegid, et hukka ei mõistnud. Mu esimene konsool oli klaviatuur kust läks antennikeebel telekass ja mänhud plid tavalistel audiokassettidel kassettmakiga järgi- siit algas mu sõltuvus mängurluse vastu, mis kestab siiani. Nüüd see hobi, aga kui hobi vanas eas pole oleks kas külajoodik või poliitik. Üllatus vast paljudele, sõidab 67 aastane penskar puldiga (sellest gaasi-piduri aeglane vahetus), kelle poeg Cenno oli siin karikaomanik ja on nüüd 41.
Toreda fann vahelduse tegi Sven (TimukasNFS), mida pole teil siis enne olnud, see midagi Rallycrossi sarnast. Juba Dirt 2.0 ütleb arvuti-opponents can be very aggressive-. Kui jätsin GT siis aastaid aint ralli mänge tegingi, kõik WRC hooajad +Dirt+Colin McRae+Richard Burns jpt. Vaat siin on füüsika+juhitavis hoopps teine kui GTs, eks sellest mu sõidustiilgi, kui oled pidevalt asfali sadu ringe kütnud, siis harjumatu.
Kunagi tegin isegi ühe fann sarja Tank, et oleks lõbusam. Auto oli Jay Leno Tank Car `03. Üks tore rada oli veel Eiger Nordwand G- nalja sai palju, ei mäleta kas noor saaremaa tšempion Mihkel oli juba :D
Tänan veelkord ja palun kergemat karistust, võiks veel memuaaritada aga pikaks läheks.
Svenile tänud ühe millegi hoopis muu tegemise eest.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas StenNansten » 18 Jaan 2024, 15:06

pets2 kirjutas:Tänan kolleegid, et hukka ei mõistnud. Mu esimene konsool oli klaviatuur kust läks antennikeebel telekass ja mänhud plid tavalistel audiokassettidel kassettmakiga järgi- siit algas mu sõltuvus mängurluse vastu, mis kestab siiani. Nüüd see hobi, aga kui hobi vanas eas pole oleks kas külajoodik või poliitik. Üllatus vast paljudele, sõidab 67 aastane penskar puldiga (sellest gaasi-piduri aeglane vahetus), kelle poeg Cenno oli siin karikaomanik ja on nüüd 41.
Toreda fann vahelduse tegi Sven (TimukasNFS), mida pole teil siis enne olnud, see midagi Rallycrossi sarnast. Juba Dirt 2.0 ütleb arvuti-opponents can be very aggressive-. Kui jätsin GT siis aastaid aint ralli mänge tegingi, kõik WRC hooajad +Dirt+Colin McRae+Richard Burns jpt. Vaat siin on füüsika+juhitavis hoopps teine kui GTs, eks sellest mu sõidustiilgi, kui oled pidevalt asfali sadu ringe kütnud, siis harjumatu.
Kunagi tegin isegi ühe fann sarja Tank, et oleks lõbusam. Auto oli Jay Leno Tank Car `03. Üks tore rada oli veel Eiger Nordwand G- nalja sai palju, ei mäleta kas noor saaremaa tšempion Mihkel oli juba :D
Tänan veelkord ja palun kergemat karistust, võiks veel memuaaritada aga pikaks läheks.
Svenile tänud ühe millegi hoopis muu tegemise eest.

Katsu siis järgmine etapp vähe turvalisemalt konkurentidele läbida. :)
Aga sa sõidad risti ja ruuduga? Ma ise kangiga ja R2/L2 nuppudega gaasi ja pidurit andnud aga nendega saab pidurile kohe üle minna koheselt.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas pets2 » 18 Jaan 2024, 15:33

StenNansten kirjutas:
pets2 kirjutas:Tänan kolleegid, et hukka ei mõistnud. Mu esimene konsool oli klaviatuur kust läks antennikeebel telekass ja mänhud plid tavalistel audiokassettidel kassettmakiga järgi- siit algas mu sõltuvus mängurluse vastu, mis kestab siiani. Nüüd see hobi, aga kui hobi vanas eas pole oleks kas külajoodik või poliitik. Üllatus vast paljudele, sõidab 67 aastane penskar puldiga (sellest gaasi-piduri aeglane vahetus), kelle poeg Cenno oli siin karikaomanik ja on nüüd 41.
Toreda fann vahelduse tegi Sven (TimukasNFS), mida pole teil siis enne olnud, see midagi Rallycrossi sarnast. Juba Dirt 2.0 ütleb arvuti-opponents can be very aggressive-. Kui jätsin GT siis aastaid aint ralli mänge tegingi, kõik WRC hooajad +Dirt+Colin McRae+Richard Burns jpt. Vaat siin on füüsika+juhitavis hoopps teine kui GTs, eks sellest mu sõidustiilgi, kui oled pidevalt asfali sadu ringe kütnud, siis harjumatu.
Kunagi tegin isegi ühe fann sarja Tank, et oleks lõbusam. Auto oli Jay Leno Tank Car `03. Üks tore rada oli veel Eiger Nordwand G- nalja sai palju, ei mäleta kas noor saaremaa tšempion Mihkel oli juba :D
Tänan veelkord ja palun kergemat karistust, võiks veel memuaaritada aga pikaks läheks.
Svenile tänud ühe millegi hoopis muu tegemise eest.

Katsu siis järgmine etapp vähe turvalisemalt konkurentidele läbida. :)
Aga sa sõidad risti ja ruuduga? Ma ise kangiga ja R2/L2 nuppudega gaasi ja pidurit andnud aga nendega saab pidurile kohe üle minna koheselt.

Õige jah, ikka nagu vanasti rist+ruut. Mõtlesin ammu et peaks L2-R2 ümber õppima, aga pole nagu viitsinud. Nüüd peaks proovima küll. Te vist kõik rooliga enamus? Mäletan Rallimees kirus peale igat sõitu, et pöial nii kuradi valus :-D
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas Mihkel0987 » 18 Jaan 2024, 15:35

pets2 kirjutas:
StenNansten kirjutas:
pets2 kirjutas:Tänan kolleegid, et hukka ei mõistnud. Mu esimene konsool oli klaviatuur kust läks antennikeebel telekass ja mänhud plid tavalistel audiokassettidel kassettmakiga järgi- siit algas mu sõltuvus mängurluse vastu, mis kestab siiani. Nüüd see hobi, aga kui hobi vanas eas pole oleks kas külajoodik või poliitik. Üllatus vast paljudele, sõidab 67 aastane penskar puldiga (sellest gaasi-piduri aeglane vahetus), kelle poeg Cenno oli siin karikaomanik ja on nüüd 41.
Toreda fann vahelduse tegi Sven (TimukasNFS), mida pole teil siis enne olnud, see midagi Rallycrossi sarnast. Juba Dirt 2.0 ütleb arvuti-opponents can be very aggressive-. Kui jätsin GT siis aastaid aint ralli mänge tegingi, kõik WRC hooajad +Dirt+Colin McRae+Richard Burns jpt. Vaat siin on füüsika+juhitavis hoopps teine kui GTs, eks sellest mu sõidustiilgi, kui oled pidevalt asfali sadu ringe kütnud, siis harjumatu.
Kunagi tegin isegi ühe fann sarja Tank, et oleks lõbusam. Auto oli Jay Leno Tank Car `03. Üks tore rada oli veel Eiger Nordwand G- nalja sai palju, ei mäleta kas noor saaremaa tšempion Mihkel oli juba :D
Tänan veelkord ja palun kergemat karistust, võiks veel memuaaritada aga pikaks läheks.
Svenile tänud ühe millegi hoopis muu tegemise eest.

Katsu siis järgmine etapp vähe turvalisemalt konkurentidele läbida. :)
Aga sa sõidad risti ja ruuduga? Ma ise kangiga ja R2/L2 nuppudega gaasi ja pidurit andnud aga nendega saab pidurile kohe üle minna koheselt.

Õige jah, ikka nagu vanasti rist+ruut. Mõtlesin ammu et peaks L2-R2 ümber õppima, aga pole nagu viitsinud. Nüüd peaks proovima küll. Te vist kõik rooliga enamus? Mäletan Rallimees kirus peale igat sõitu, et pöial nii kuradi valus :-D

Me siin ikka veame paari kolleegiga veel puldirahva vaimu edasi. Katsu pidur selgeks saada järgmiseks teisipäevaks, muidu varsti pole enam naljakas. :D
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas StenNansten » 18 Jaan 2024, 15:43

GT Spordiga see jah, läks tugevalt rooliga sõitjate poole meil siin.
Puldiga minu andmetel sõidavad siin sarjas - Jüri Ratas, Pets, Mihkel ja Kuulius.

Aga R2 ja L2 on puldiga kõige naturaalsem viis gaasile ja pidurile + saab võrdlemisi täpselt ka neid kontrollida. Praktiliselt kõik sõidumängud PS3 ajast eelistavad seda.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas pets2 » 18 Jaan 2024, 16:09

StenNansten kirjutas:GT Spordiga see jah, läks tugevalt rooliga sõitjate poole meil siin.
Puldiga minu andmetel sõidavad siin sarjas - Jüri Ratas, Pets, Mihkel ja Kuulius.

Aga R2 ja L2 on puldiga kõige naturaalsem viis gaasile ja pidurile + saab võrdlemisi täpselt ka neid kontrollida. Praktiliselt kõik sõidumängud PS3 ajast eelistavad seda.

Sul õigus..., niikuinii kõik open world (mu lemmikud) mängudes kus sõitma peab, saab aint L2R2 sõita. Muide sport ajal oli mul ka rool, ehitasin veel ise monstrumi selle jaoks, romulast ostsin bmw sport istme. Naine kirus pidevalt et korista see kola toast- müüsin maha lõpuks.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas Nikson » 18 Jaan 2024, 17:07

pets2 kirjutas: Sven (TimukasNFS)


Pets, tegelikult vist Sten, aga nagu öeldakse, heal lapsel mitu nime. Iseasi kas Sven (Sten) on ikka hea laps. :-D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas StenNansten » 19 Jaan 2024, 0:30

Nikson kirjutas:
pets2 kirjutas: Sven (TimukasNFS)


Pets, tegelikult vist Sten, aga nagu öeldakse, heal lapsel mitu nime. Iseasi kas Sven (Sten) on ikka hea laps. :-D

võibolla räägib mu isast. :-D Ta nimi päriselt Sven
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: (16/01/24) 1. Colorado RXGT

PostitusPostitas powwa25 » 19 Jaan 2024, 8:53

StenNansten kirjutas:
Nikson kirjutas:
pets2 kirjutas: Sven (TimukasNFS)


Pets, tegelikult vist Sten, aga nagu öeldakse, heal lapsel mitu nime. Iseasi kas Sven (Sten) on ikka hea laps. :-D

võibolla räägib mu isast. :-D Ta nimi päriselt Sven


Ta räägib vist SpcVnd'st. :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2096
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25



Mine 2024 RalliGT - Rally2



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE