14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 09 Okt 2014, 0:27

14-nes etapp sõidetakse Brands Hatch 80's rajal.
Sõit toimub SpcVnd toas!
Pilt
Varusõitjate jaoks avaneb tuba 21.45
KOHALOLEKUKONTROLL kell - 21.50
KVALI kell - 22:00
START kell ~ 22:10

1. sõit 40 min
Sõitude vahel paus ca 5 min.
2. sõit 20 min, pööratud järjestus.

Hoiatused:
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas Hundikutsu » 12 Okt 2014, 10:34

Teen üks tunnijagu seadistustreeningut, huvilised võivad liituda.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas karacer » 13 Okt 2014, 23:32

Soul mis sa läksid selle peale närvi et sust puhtal esimese ringi lõpus möödusin ja siis teise ringi alguses mulle nimelt peale keerasid?
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 14 Okt 2014, 0:22

Esialgsed tulemused:
Sõit 1:
1 Cenno_Lebedev
2 kareltr26
3 rallimees
4 Est_Rulx87
5 NFSTimukas
6 missasja
7 Hundikutsu
8 Soulbleed666
9 SpcVnd
10 Linnuke
11 Wirx
12 lees009

Sõit 2:
1 rallimees
2 NFSTimukas
3 SpcVnd
4 lees009
5 missasja
6 Est_Rulx87
7 Cenno_Lebedev
8 Hundikutsu
9 Wirx
10 kareltr26
11 Soulbleed666
12 Linnuke

Kaebused 24H jooksul postkasti
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas soulbleed » 14 Okt 2014, 9:26

karacer kirjutas:Soul mis sa läksid selle peale närvi et sust puhtal esimese ringi lõpus möödusin ja siis teise ringi alguses mulle nimelt peale keerasid?


Ei närvitse selliste asjade üle . jäin natuke pidurdamisega hiljaks ,nii kui muru puutus pidurdamisel nii kohe lennutas risti ja kahjuks sattusid just kõrval olema.
..Ära pikka viha pea. :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas karacer » 14 Okt 2014, 10:21

soulbleed kirjutas:
karacer kirjutas:Soul mis sa läksid selle peale närvi et sust puhtal esimese ringi lõpus möödusin ja siis teise ringi alguses mulle nimelt peale keerasid?


Ei närvitse selliste asjade üle . jäin natuke pidurdamisega hiljaks ,nii kui muru puutus pidurdamisel nii kohe lennutas risti ja kahjuks sattusid just kõrval olema.
..Ära pikka viha pea. :)

Hetke emotsioon oli suur viha :D sel hetkel tundus nagu oleksid nimelt peale keeranud :)
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 14 Okt 2014, 10:34

karacer kirjutas:
soulbleed kirjutas:
karacer kirjutas:Soul mis sa läksid selle peale närvi et sust puhtal esimese ringi lõpus möödusin ja siis teise ringi alguses mulle nimelt peale keerasid?


Ei närvitse selliste asjade üle . jäin natuke pidurdamisega hiljaks ,nii kui muru puutus pidurdamisel nii kohe lennutas risti ja kahjuks sattusid just kõrval olema.
..Ära pikka viha pea. :)

Hetke emotsioon oli suur viha :D sel hetkel tundus nagu oleksid nimelt peale keeranud :)

ei keeranud - 2 ratast olid murul, kui pidurdama hakkas ja siis viskas minema

Enda esimese sõidu keerasin ise totaalselt metsa. Ei oska öelda, mis minuga lahti oli - ma proovisin igas kurvis vist muru ära sõidu jooksul... masendav... kiirust nagu oli, aga lihtsalt ei osanud rajal püsida.
Teine sõit oli märksa parem - ainult 2 eksimust, mis õnneks ei lõppenud spinni ega muu suurema jamaga. Esimese põllukündmisega sai rallimees mööda ja teisega lees natuke lähemale. oleks-poleks-rolex ütles, et kui poleks murule sattunud, poleks rallimees mööda saanudki võib-olla ja äkki oleks ka Timuka lõpus ära söönud. aga vat ei läinud nii...

Ma olin meeldivalt üllatunud kiireid ringe kontrollides - oskame puhtalt sõita küll kui tahame. Siin rajal on mitmes kohas nii sise- kui väliskurvis laiad "äärekivid/turvaalad", mille peal on hea sõita. Hea oli näha, et neid ei kasutatud kiiretel ringidel. 12 meest 2 sõitu - pakkuge, mitu eksimust tuli kokku :)

nende korduste vahtimisega on jäänud silma mõningad tegelased oma oskustega...
Cenno - tuunimine oli ju keelatud!!! Palun eemalda oma autolt distronic! :-D minu jaoks täielik müstika, kuidas on võimalik tuules nii lähedal sõita ja täpselt pidurdama hakata ilma, et kontakti ei tekiks. Mina hakkan enamasti tuules sõites kilomeeter enne kurvi juba hoogu maha võtma või siis lõppeb asi torpeedoga :-D
rallimees - mees nagu robot... iga ring igas kurvis sama trajektoor, kiirus jne. pidurdused stoilise rahuga, ilma rehvi kiunutamata, käiguvahetused minimaalsed ja rahulikud - lihtsalt lust vaadata!
NFSTimukas - täielik vastand eelmisele ja siis veel kuubis :-D enamuse sõidust on tunne, et mees sõidab nooltega (ära ütle, et nii ongi :p ) - sirgel positsiooni valimine toimub kiiremate liigutustega kui tihase rasvanokkimine... aga mis täiesti ulme on, on see kuidas igast asendist auto rajale tagasi tuuakse ja spinne välditakse! külg ees muru peal, ainult 1 esiratas rajal, gaas põhjas ja ei mingit probleemi... RETSEPT!
PS. võta teistest möödumisi veel paar pügalat rahulikumaks ja siis on väga bueno
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas Hundikutsu » 14 Okt 2014, 12:10

Esimene sõit oli põnevam, kui kunagi varem. Kvali läks nässu ja sai tagatpoolt starditud, mis lisas põnevust. Kohe alguses juhtus Paalikal midagi, mille tulemusena tal masin risti ning otse loomulikult suutsin edukalt pihta koperdada, aga kedagi ei süüdista, lihtsalt võistlusolukord :)

Hakkasin siis tagantpoolt kolmandana ettepoole trügima ning kuni Linnukese risti teelolekuni suutsin seda suht edukalt, sest nagu ikka suutsin rajal olla täpselt kohas, kust polnud midagi muud teha, kui otse sisse sõita :D

Edasi püüdsin sõita nagu iga ring oleks kvali ring ja nähes, et eessõitjad olid veidi aeglasemad suutsin lõpuks lõpetada 7 kohal, mis oli puhas töövõit. Kuigi lõpukoht ei premeeri suurte punktidega, siis sellele vaatamata tekitas see sõit parima tunde selle sarja raames, lihtsalt nautisin sõitu :)


Teine sõit oli nii ja naa, algus oli kena sai mõned ringid 5 positsioonil sõidetud ja püüdsin SpcVnd'a püüda, kuniks peeglitesse ilmus Cenno. Saades aru, et Cennol pole seekord must kerge puhtalt mööduda (respect selle eest, et ta ei hakanud üritama võimatuid manöövreid), siis keskendusin pigem Cenno taga hoidmisele ja selle tulemusena ei suutnud samaaegselt SpcVnd'a püüda ning läinud ta oligi.

Edasine sõit läks allamäge, esiteks pääses Cenno mööda, kuid suutsin tal tuules püsida, kuni ta korra eksis ja tegin valearvestuse ning möödusin tast natuke vale arvestusega sisekurvist, mille tagajärjel ta aega ja kohti kaotas. Peast käis läbi mõte, siit tulevad valusad karistussekundid (hetkel ei teagi ehk tulevadki) :D

Teise rumala vea tegin enne lõppu veel, kus kaotasin hoobilt 3 kohta ning lõpetasin sõidu 8 kohal, mis veidi kripeldas esialgu, aga hiljem mõitsin, et hea, et niigi läks :) Kokkuvtvalt võiks ütelda, et täitsa mõnus kimamine oli.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas tali » 14 Okt 2014, 18:32

olin vist ainus kes julges esimene sõit kahe peatuse taktikat kasutada.taktika oli õige,aga oma lollid vead röövisid võimaluse paremale kohale.sõidu alguses täielik tähelepanu kadumine ja mitmed järjestikused murule sõidud ja 6sec kaotust.ja siis veel eksimus boxi sissesõites mis jättis auto risti seinte vahele ja autopiloodi hoolde.pidin taas abitult vaatama kuidas konkurendid mööda kihutavad.kedagi peale enda süüdistada pole.ülejäänud sõit läks üle ootuste hästi jällegi.ei istu see rada ,aga suutsin väga stabiilselt ülejäänud ringid sõita ja kiirus oli ka hea.kokkuvõttes hea koht ja ise ka rahul.
tali
Insener
Insener
 
Postitusi: 347
Liitunud: 29 Jaan 2012, 2:37



Litsents: s

 rallimees

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 14 Okt 2014, 18:51

mul oli ka plaan 2 peatust teha, aga kuna sõidu esimestel ringidel nii palju jama korraldasin, siis tegin plaanid ümber...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas StenNansten » 15 Okt 2014, 17:49

Brands Hatch on mulle keeruline rada stabiilseks sõiduks, ei püsi rajal mõnel ringil lihtsalt. :D See sõit oli ka see ebaõnn, et kui esimesele kohale jõudsin kindlalt siis suutsin auto kohe kraavi keerata ning sain enda vana koha tagasi. Mõlemas sõidus mul rehvid tegid mu seekordse saatuse + kareli sisse lend esimese sõidu viimasel ringil. See on hea, et ma kedagi vähemalt rajalt välja ei ramminud, cenno peaaegu oleks esimeses sõidus aga maksin rehvid selle eest. Sõit oli üllatavalt hea kui arvestada ka mu tugevat väsimust mis andis tugevalt tunda teise sõidu lõpus ja maksis esikoha rallimehele.

Boksis oli huvitav vaadata, et ma sõitsin boksi täpselt cenno taga ja kui väljusime cenno oli minust 2-3 sekki ees, mul kütuse liigne sisse kallamine selle põhjuseks ei ole. Minu boksiala oli kohe sissesõidu juures aga cennol väljasõidu lähedal.

Ja SpcVnd minu sõidustiili kirjeldusele: Möödumine oli nii raske siin rajal ning sõitjad polnud ka halvemad, sai kõvasti raja pooli vahetatud järsult otsides võimalusi. Rallimehe kirjelduse järgi oleks mul igav sõita. :D Ma proovin ikka iga ring leida võimalusi kiiremaks ringiajaks või rehvi säästuks. Treeningut väga ei viitsi ka teha sõitude jaoks, ideaal trajektoori leian sõidus. :-D Auto kontrolli kohta ei oska midagi kommenteerida.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 14. etapp | Brands Hatch 80's | 13.10.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 18 Okt 2014, 13:18

Lõplikud tulemused:
Sõit 1:
1 Cenno_Lebedev
2 kareltr26
3 rallimees
4 Est_Rulx87
5 missasja
6 NFSTimukas
7 Hundikutsu
8 Soulbleed666
9 SpcVnd
10 Linnuke
11 Wirx
12 lees009

Sõit 2:
1 rallimees
2 NFSTimukas
3 SpcVnd
4 lees009
5 missasja
6 Est_Rulx87
7 Cenno_Lebedev
8 Wirx
9 kareltr26
10 Soulbleed666
11 Linnuke
12 Hundikutsu

Karistused:
NFSTimukas - kiirel jooneületus
Est_Rulx87 - tuule peitmine
Soulbleed666 - olukord kareliga
Hundikutsu - Est_Rulx'i välja lükkamine ja Cenno'st möödumine

Täpsem ajaline tabel

Üldtabel
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd


Mine Nissan World Tour | Season 3



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE