2. etapp London 25.11.2014

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas StenNansten » 26 Nov 2014, 0:44

Sõitsin nii rehvisäästlikult kui suutin, lootsin väga konkurente näha ees kes rehvidega vaevlevad, seda ei juhtunud. :(
Sõit oli natuke liialt aeglane aga tulemus tuli ikkagi korralik, 4.koht. :good:
Natuke madistamast oli alguses positsiooni pärast ja sai natuke liialt vahele pressitud missasjast möödudes. Seina sai ka korra silitatud ning muidu alla keskmise põnevusega sõit.





Teemast välja aga ei hakka uut teemat püstitama: Kus oleks hea vahetada PS Vita mänge? PM kui oskate soovitada, ise ei leidnud head lehte.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas lamp » 26 Nov 2014, 10:45

eilse söidu kohta ainult nii palju. No mida kuradid on vaja koguaeg tagant sisse lasta? vahepeal oli selline tunne et kurat kastikaks tahetakse civicut teha. Alguses souli vist sai korralikult nügitud vöi noh ei tea ka... korralikult lag-is ees ja taga ja siis jälle ees.

Aga mis seal salata qualiga pole rahul, vöi noh selle süsteemiga. Nagu rallikas ja cenno eile tegid nö jokk süsteemi.

a üldiselt norm söit polnud hullu kedagi.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas Nikson » 26 Nov 2014, 15:05

lamp kirjutas:Aga mis seal salata qualiga pole rahul, vöi noh selle süsteemiga. Nagu rallikas ja cenno eile tegid nö jokk süsteemi.

Keelatud pole kvalis lõppu jääda. Iseasi kas kvali punkte tahetakse. Kui Linnuke omale kohale jääb, siis ta kokkuvõttes võitis eilse sõidu, kui punkte arvestada.
Eks sellel rajal oli seda taktikat oodata ka. Järgmine rada laiem ja ruumi rohkem möödumisteks. Aga kui kõik soovivad lõppu jääda, siis edukat kulgemist, et kes aeglasem on. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas lamp » 26 Nov 2014, 16:49

neeh ma lasen ikka nii nagu peab kui vaja aega söita siis söidame aega ja kui kohta siis üritame seda teha :D endal ka huvitavam. Tegelt eile oleks vöinud 1 ring veel olla oleks vast villu kätte saanud isegi
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas tali » 26 Nov 2014, 17:00

selle raja eripära(boxi pole)ja minu probleemid rehvi kulutamisega tingisid selle ,et seda taktikat kasutama pidin.
otsus tuli raskelt ja kuidagi ei tahtnud niimoodi,aga polnud muud valikut kui minna jahtima vähemaid punkte kui parematel rehvidel tagant tulevatel konkurentidel võimalik oli. sõit ise oli peaaegu täielikult sündmustevaene ja täiesti igav.oleks teadnud ,et nii igav tuleb siis poleks seda taktikat kasutanud.eelmine sõit täielik õnnestumine ja seekord täielik jura.teist korda enam qualist ei loobu.liiga palju punkte läheb kaduma ja igav ka pealekauba.
tali
Insener
Insener
 
Postitusi: 347
Liitunud: 29 Jaan 2012, 2:37



Litsents: s

 rallimees

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas XXX » 26 Nov 2014, 18:25

Mul vist ei ole mõtet üldse sõitagi...
:(
Tõsine Caterham, vähemalt ringiga pähe... Võiks ju lõpuni tiksuda, aga rikun teiste sõidu ära...
See sõit oli täitsa umbes, roosa kupitz kas nüüd hakkaski varem pidurdama või panin ise puusse või oli tal tõesti lääg sees... Minu jaoks race quality oli 5+ Mitte mingit viga polnud ühendusega. Lõpuk siis see üks vend kes must ringiga mööda läks jäi äkitselt ees pidurdama, ju siis olid rehvid läbi, mina seda ei teadnud panin jälle sisse... Kui rehvid läbi on lase siis kiiremad mööda...
Rada oli ka imelik, kvali oli ülilibe, pool sõitu samuti. Kui rehv oli 5 peale kulunud tekkis jube pidamine... Rajaolud muutuvad siin mängus nagu päris elus?
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas Nikson » 26 Nov 2014, 18:32

XXX kirjutas:Mul vist ei ole mõtet üldse sõitagi...

Ära nüüd loobuma küll hakka. :) Eks kogemused tulevad sõitudega. Järgmine rada juba avaram ja ruumi küllaga. See kõiges mäng. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas XXX » 26 Nov 2014, 18:42

Lihtsalt need linna rajad ei istu ja auto vist liiga kerge, lendab koguaeg...
:)
Vanasti nagu nii hull asi polnud, olin ikka eespool...
:-D
Aga noh mängus nagu puudub see miski tunnetus... Pidurdades ei ole tunnetust, et auto aeglustub, ei saa seda pidurdamis kohta kätte...
Rallimees vist siin päris elus võidu sõitnud oskab paremini öelda, mis arvab GT6st? Või oli keegi teine...
:?:
Lähen proovin Audi S3 praegu, see ligilähedane minu päris autole, lihtsalt tagasild veab sel kaasa...
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas Noel » 26 Nov 2014, 19:04

Sõitsin siis taga RS ja ees RH kuna RM-iga poleks ma lõpuni vastu pidanud. Esirattad veavad koguaeg tyhja ja vinguvad pikalt ja kuluvad julmalt, sellest ka siis selline quali otsus, ka sellepärast, et sel rajal puhtalt mööda saada RH-ga on väga raske ja ma oleks taha kinni jäänd raudselt. Algus nagu rallimehega oli hea võistlus tulemas ja siis panin seina ja ta sai mööda, siis hakkas vaikselt vahe kasvama, ilmselt oskas ta ilma tyhjaketramiseta sõita ja rehvi säästa, mis rehviga rallimees yldse sõitis? Linnukesele respect, et softiga väga hästi lõpuni säästis :good: Rooli+pedaalidega säästis ikka väga kõvasti rohkem kui :button-x: :button-square: - ga. Jah nupud ka tundlikud kuid mul vana pult ja kas on gaas või ei ole, sama piduriga, niiet poolpiduselt 2 koht RH-ga peab rahule jääma. Sõit oli suht igav ka minul, üksi kulgesin. Ringiga saajatele :good: lasti kenasti mööda mitte nagu varem kui taha yldse ei nähta!
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 26 Nov 2014, 20:59

Hiir, see olin mina kellest sa kirjutasid. katsu ikka objektiivselt olukorda hinnata - sa ilmselt tunnistad endale, et kohaparandus lootust sul viimastel ringidel enam ei olnud. seega kellegagi võidu sa ei sõitnud. kui sust paarisrakendis ringiga mööda minnakse, siis võiks ennast tagasi hoida natuke ja mitte üritada omakorda mööda minna. ma usun, et tänu sinu selgatulekule sai soul mind lõpus kätte. resümee - sinul polnud võita midagi, mina aga hävisin...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas XXX » 27 Nov 2014, 0:11

Sa olid ju tunduvalt aeglasem, lase siis mööda saad minu tuules sõita...
Olin jah ringiga maas aga ega ma siis ei pea aeglase taga tiksuma, su rehvid olid vist täitsa läbi? Peale möödumist jäid sa vist päris kaugele, või ei mäleta ka enam...
Kohaparandust ei ole, aga jõuamegi sinna et ma võin viiendal ringil end teeärde ära parkida...
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas paalikas » 27 Nov 2014, 0:51

XXX kirjutas:Sa olid ju tunduvalt aeglasem, lase siis mööda saad minu tuules sõita...
Olin jah ringiga maas aga ega ma siis ei pea aeglase taga tiksuma, su rehvid olid vist täitsa läbi? Peale möödumist jäid sa vist päris kaugele, või ei mäleta ka enam...
Kohaparandust ei ole, aga jõuamegi sinna et ma võin viiendal ringil end teeärde ära parkida...


On vist ununenud online võidusõidu reeglid. Siin väike väljavõte.

Juhid, kes jäävad ringiga maha, peavad veenduma, et nad ei takistaks autosid, kes neist ringiga ees on. Võtke sirgetel ükskõik kummal pool raja ääres hoog maha või valige kurvides väline trajektoor. Kui juhtute mingil põhjusel olema sisemisel trajektooril, kui teist möödutakse, siis jääge sisemisele trajektoorile, kuni teist on möödunud kõik autod, kes teist ringiga ees on. Te ei tohi meelega teist ringiga ees olevaid autosid tõkestada.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas Nikson » 27 Nov 2014, 1:15

Ärge nüüd Hiire kallal võtke. :) Sõidame sõbralikult edasi.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 27 Nov 2014, 1:51

ega ma ei võtagi. lihtsalt tahaks teada, miks oli vaja nii agaralt minuga võidu sõita, kui midagi võita ei olnud...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas XXX » 27 Nov 2014, 1:53

Keegi ei ole ju takistanud. Kõik on mööda saanud. Aga kui peale möödumist hakatakse kurve otseks võtma ja vara pidurdama sest kummid on läbi siis kas need reeglid käsevad ta taga sõita lõpuni?
E: ei sõitnud võidu, sa olid niipalju aeglasem ju, miks sa ise mind mööda ei lasknud, sul polnud ka midagi kaotada ju minu puhul?
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas Noel » 27 Nov 2014, 7:28

XXX kirjutas:Aga kui peale möödumist hakatakse kurve otseks võtma ja vara pidurdama sest kummid on läbi siis kas need reeglid käsevad ta taga sõita lõpuni?

Siinkohal sama kysimus ka minupoolt? Olen ise samuti olnud pallju samas olukorras, kus jõuan nagu järgi kellelegi, samas rehv pole ka nii hea, enam, et eest rahulikult ära sõita. On ka olnud nii, et jõuan kellelegi järgi vaevuvaevu, või boksist or whatever eks, ja ringiga saaja tahab mind mööda lasta kuid ma nagu väga ei tahaks minna mööda kuna oleme sama kiired või ma jään ees isegi veidi toppama... nokk kinni saba lahti situatsioon. Olen ka mööda lastud, kuid ring hiljem olen sunnitud ise mööda laskma tagasi kuna rehv ei pea. Sellist vägisi si#a kummiga ees olemist ma ka õigeks ei pea, samas, mööda PEAB lasma. Siinkohal peaks asi olema vastastikune, kui möödasaaja nyyd tunnetab, et ta ei suuda eest sõita ja pole yldsegi kiirem siis... mis siis?
Kuradi segane pläma tuli...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 27 Nov 2014, 8:57

irw... väga huvitav teemapüstitus... ma läksin sust mööda ja suht kohe peale seda tuli paar viga sisse, mille tulemusena sa mulle järele jõudsid ja selga sõitsid täiega. kuidas ma sind mööda peaks laskma, kui sa mulle täie hooga selga tuled ja mu ninapidi seina sõidad? vara pidurdama? kas see ei olnud mitte tagasõitja kohustus kokkupõrget vältida? see ei ole vabandus, et mul kehvad rehvid olid ja varem pidurdasin. kui siin oskad selle välja mõelda, siis oleks pidanud sama asja peale tulema ka sõidu ajal ja mitte sõitma nina pampris kinni samal trajektooril.

mis sa selle kurvide otseks võtmisega mõtled? mismoodi neid kurve siin rajal võtma peab? valgusta mind...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas XXX » 27 Nov 2014, 11:34

Muidgi oldn ka süüdi aga ma ju ennem ei teadnud et sa libistama hakkad ees... pärast kui aru sain et sul mingid probleemid läksin mööda.
Kurvid sirgeks ehk vajud liiga välja kurvis? Ei hoia joont? Mina ka ei mäleta enam mis toimus, eks oleme targemad.
Ma pole öelnudki et ma midagi valesti ei teinud,lihtsalt ülal välja tulnud olukord kääb sul arusaamatuks. Kiirem on kiirem isegi siis kui ta ringiga maas on ja järgi jõuab.
Ma tegin isd päris palju vigu sest ei tunneta selle sihvka pidureid üldse, sestap panin ka kohe sulle sisse ses olukorras mis kirjeldasid. Täitsa süüdi.
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas Hundikutsu » 27 Nov 2014, 12:37

Üldiselt läks sellise kitsa raja kohta sõit minumeelest väga hästi, suuremaid teel risti olekuid ja sodiksõite oli vähe. Nõuda, et kõik teeks puhta sõidu on vast liiast ja egas see ka huvitav poleks (kannatajad võivad muidugi vastu vaielda :D ), kui kõik üksteise järel aupaklikult lõpuni kulgeks ja väldiks möödumiskatse riski, et äkki midagi juhtub.

Mis Hiiresse puutub, siis las mees saab tunnetuse kätte ja küll ka sõidustiil paraneb. Ise arvestan alati igat sõitjat eraldi, et mida temast on oodata või milliseid võtteid keegi kasutab. Ühesõnaga võtame natuke mängulisemalt seda TÕSIST sarja ;)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 2. etapp London 25.11.2014

PostitusPostitas lamp » 27 Nov 2014, 17:04

No see et pole piduritega harjunud jne jne...Hiir käratas mind ka 6 kohapealt nii seina et jäi viimaseks. Ei viitsi kaebust enivei kirjutada :D a noh kui tead et a.la pole harjunud nende piduritega jne jne siis pidurda veidi varem kui siis kui söidad tühja raja peal. Kui ees keegi pidurdab siis arvetab reaktsiooni ka veel sisse ja tulemus on et jääd igat pidi juba hiljaks oma pidurdamistega. Isiklikult pidurdan veidi varem kui keegi ees söidab, kergeid kökse tuleb ikka taga söites, aga mitte juraki selga ja seina. Ma sain päris paljude käest seda korda äkk kiirendust tunda.

Arvestage sellega kes ees söidab ja valige teisi söidu trajektore, Ideaali peal ei saagi korralikult mööda. Viimasest söidus vist oli villu see kellega esimesest kurvist kuni vist kiirete löpuni sai peaaegu körvuti olnud nii kaua kui kerge seina köks oli. Teine pidurdus maa, trajektor ja kiirendusel kenasti körvuti.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

EelmineJärgmine

Mine CCM | Season 2



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE