Project CARS

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 27 Mai 2015, 14:46

Kumb mäng hetkel peale jääks siis, GT6 vs PCars. Et neile, kes mõlemat mänginud. Arvestada ka sellega, et PS3 mängu PS4 omaga kehva võrrelda. GT7 vs PCars saab huvitav olema. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas liikur » 27 Mai 2015, 20:33

NFSTimukas kirjutas:Kumb mäng hetkel peale jääks siis, GT6 vs PCars. Et neile, kes mõlemat mänginud. Arvestada ka sellega, et PS3 mängu PS4 omaga kehva võrrelda. GT7 vs PCars saab huvitav olema. :)


GT6 plussid:
tohutu suur autode valik. Isegi liiga suur, sest ülevaade kipub ära kaduma. Mulle tundub, et enamik neist kasutab sama füüsikat, kest on ainult erinev.

pCars plussid:
Väga hea rajatunnetus läbi rooli FFB. Puldikasutajatele võib selle pärast GT6 parem tunduda. Auto seadeid ja FFB seadeid saab igale autole ja ka rajale eraldi salvestada. FFB seaded tunduvad alguses väga keerulised, kuid loogikat appi võttes on asi üsna lihtne.

Palju põnevaid radu.

Kõik rajad ja autod on kohe sõidetavad, ei pea karjääri läbima, et neid saada.

Multiklass. Hetkel on valik erinevate klasside koossõitudeks tagasihoidlik, aga ilmselt paraneb seegi.

AI: Antsude tugevust saab protsentides muuta. On-line'is saab Antsud kaasasõitma panna, kuidas see PS4-l toimib, ei tea. PC-l olen Paalikaga proovinud, täitsa töötas. Antsude taset paraku lobby's muuta ei saanud, pidi uue lobby tegema.

Ilmastik: erinevates slottides saab määrata, mis ilma oodata on. Ja vaheldumise kiirust. Näiteks 4 slotti päikest, 1 slott äikest. 1/5 sõidust on siis tormine. Sõltub muidugi vaheldumise kiirusest ja sõidu pikkusest: 2 ringi ja 1X kiiruse korral tõenäoliselt äikest ei tulegi.

Sõidureeglid ja karistused: Joone ületamine boksist väljasõidul, valestardid, rammimised. Karistused saab mõistagi välja lülitada.

Damage: Full damage on lahe - peale kokkupõrget on kapott üleval ja sõidad pimesi, kuni kapott minema lendab. Siis imetled tossavat mootorit. Rajal vedelevate rataste vahel laveerimine on ka lahe. Kui liiga ägedalt gaasi annad ja valesti käiku vahetad, ütleb mootor üles.

Flags: Kaardil näitab selle lõigu juures kollast lippu, kus see kehtib. Slow car hoiatus, kui keegi kolmel rattal boksi liipab.

Lubatakse iga kuu uut tasuta autot kompenseerimaks hilinenud väljatulekut.

Ja palju muud.

Huvitav on see, et niipalju kui mina pCarsi on-line olen sõitnud, on kõik osalised meeleldi nõus penalty'te, assists off/või real'iga ning full damage'iga. See on lihtsalt tunduvalt lõbusam kui GT6-s

Real assists: saab kasutada neid abisid, mis reaalselt konkreetsel autol konkreetses sarjas kasutusel on.

GT6 miinused: Uusi tuuli on üsna harva. Ühes foorumis visati nalja, et GT6 õige nimi peaks olema GT5.6
Põhjuseks on ilmselt PS3 tagasihoidlik võimekus. Paljud lubadused jäävadki vist täitmata. Arvestades seda, et Polyphony Digital on Sony tütarfirma, siis ressursse peaks neil ometi jätkuma. Ilmselt keskenduvad nad hetkel GT7 arendamisele ja vana versioon on teisejärgulise tähtsusega.

On-line probleemid. Need võivad olla ka PS3 probleemid.

pCars miinused:
Palju puuke. Mõned asjad on veel arendusjärgus (Menüüdes kiri: Coming soon). Oleneb nüüd sellest, kui ruttu nad asju parandavad ja uusi arendavad. Õnneks on arendajad ametlikus foorumis agarad mõttevahetajad.

Vähe autosid: valik on GT6-st tunduvalt nigelam, aga kas peabki neid siis tuhandetes olema...

On-line lobby's ei saa mõnda valikut muuta, peab uue lobby tegema. Võimalik, et see muudetakse varsti paremaks.

Enamik GT6 puudustest ja pCarsi plussidest on tingitud konsoolide võimekusest. Tänu PS4 Party'le on võimalik sõprade lobby'desse siseneda.

pCars PS4 peal käitub täpselt samuti nagu kolm korda kallima arvuti peal. Graafika on jah arvutil parem, kuid võidusõidu ajal pole sul niikuinii mahti tuuleklaasikärbse jalgu loendada. ;)

Roolikasutajale on pCars kindlasti tunduvalt parem kui GT6.
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: Project CARS

PostitusPostitas paalikas » 27 Mai 2015, 21:56

Sai siis täna ka ps4 soetatud. Ikka selleks, et Teiega koos sõita. Ja kindlasti p.carsis.
Eks mäng veel uus ja vajab veidi kannatust, sügiseks vast kõik ok ja kannatab sarju korraldada.
Võimalused selleks tunduvad paremad igatahes .

Puldimeestele see mäng suunatud pole, aga loodan et siinsed "kepikesekangutajad" ikka osalevad online kimamistes ka ja sama edukalt kui gt seerjates. :oops:
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 28 Mai 2015, 4:31

Päris korralik ülevaade liikur. :good:
Iga GT tundub olema kõigile edasi arendus, sest PD on konservatiivne oma autodega, eriti just autodega, ja ka radadega. Forza näiteks gen-vahetusega vahetas peaaegu kõik välja. PCarsis kindlasti palju uut sellel alal avastada.

Mina GT6s olevaid autosid liiga sarnasteks ei nimetaks. Olen sõitnud 1250 erineva autoga GT6s vähemalt 100km ja mäletan hästi, kuidas imestasin RX-7 FD-sid kogudes, kui erinev oli juhitavus kõige vanemal ja selle arendatud uuemal versioonil.

Rooliga PCars kindlasti korralikum aga nii palju kui tean, keeruline kõik see seadistamine seal tavalisele mängumehele, ehk liiga täpne siis. GT6 kaitseks, et see kasutajasõbralikum selles osas, pole seadistamine väga keeruline. See oleneb ka huvist palju, ma eelistan seadistamise asemel rohkem ikka sõita nagu teate. :-D

GT6 pole, minu jaoks siis, täitnud course makeri lubadust. PD eelistab mitte väga palju välja öelda. Siiani pole teada, millal GT7 oodata, sest ei taha hilinemisega fännidele pettumust valmistada. Täiesti vastupidine käitumine Slightly Madile, 2x teatasid mängu hilinemisest.

Alist nii palju, et GT6s saab ka nende taset single playeris muuta. Olen proovinud aga ausalt öeldes, vahet ei märganud nende sõidustiilis väga, olid sama aeglased nagu ennegi. :D GT6 Al pole tegelikult üldsegi mitte kerge, me lihtsalt kõik nii head sõitjad siin ja ma tean piisavalt inimesi, kes sõitudes pronksi suure vaevaga saavad. PCarsi Al protsendi süsteem oleks teretulnud igatahes ka GT mängu.

Online osas GT6s jah probleem, et ei taheta mitte midagi piiravat, nõustun selles osas. Hakatakse kohe kirjutama, miks damage peal, miks penalty ka peal on jne.




Viimasel nädalal sain ka kinnituse, er Slightly Mad on tõesti kõige halvema NFS mängu, Shift 2, tegija. Shift esimene ei hakka proovimagi. Nii hingetu ja lihtsalt väga igav mäng. Shift 2s ka näha, et seadistamine täpsem kui GT6s. On teada, et PCars on Shift 2 edasi arendus ja areng lihtsalt meeletu tehtud. Muru ja liiva füüsika vähemalt korras. Tagasi minekud on tuunimise, karjääri ja autode osas. Autode osas kõik minuga vist ei nõustuks aga PCarsi ma sellepärast ei kavatse osta, kuna pole "minu" autosid, peale Evo X-ne.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas Mihkel0987 » 28 Mai 2015, 8:40

paalikas kirjutas:Sai siis täna ka ps4 soetatud. Ikka selleks, et Teiega koos sõita. Ja kindlasti p.carsis.
Eks mäng veel uus ja vajab veidi kannatust, sügiseks vast kõik ok ja kannatab sarju korraldada.
Võimalused selleks tunduvad paremad igatahes .

Puldimeestele see mäng suunatud pole, aga loodan et siinsed "kepikesekangutajad" ikka osalevad online kimamistes ka ja sama edukalt kui gt seerjates. :oops:


Tubli oled, nublu :D
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Project CARS

PostitusPostitas Noel » 28 Mai 2015, 8:52

Mihkel0987 kirjutas:
paalikas kirjutas:Sai siis täna ka ps4 soetatud. Ikka selleks, et Teiega koos sõita. Ja kindlasti p.carsis.
Eks mäng veel uus ja vajab veidi kannatust, sügiseks vast kõik ok ja kannatab sarju korraldada.
Võimalused selleks tunduvad paremad igatahes .

Puldimeestele see mäng suunatud pole, aga loodan et siinsed "kepikesekangutajad" ikka osalevad online kimamistes ka ja sama edukalt kui gt seerjates. :oops:


Tubli oled, nublu :D

:D heh.
Mina enne PS4 ligi ei võta kui on väljas U4.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Project CARS

PostitusPostitas powwa25 » 28 Mai 2015, 9:08

Ma arvan, et võiks mingi aeg proovida test sarja vormis asja või lihtsalt sõita 5 ringi kaupa ning proovida erinevaid seadeid.

Eks rooli meestel ole eelis, aga elame-näeme. :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Project CARS

PostitusPostitas lees00 » 28 Mai 2015, 9:33

Nüüd ootame ps4 ja p.carsi combo müüki tulekut :p
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Project CARS

PostitusPostitas liikur » 01 Juun 2015, 18:24

Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 01 Juun 2015, 18:53


jõhkralt palju parandusi, pole enne ametlikult listis nii palju bug fixe korraga näinud.
Aga see vajalik mängu tulevikule, iseasi, kas ka paremaks läheb. Täna nägin kellegi videost, kes 20min XBoxi versioonil Quick match üritas teha, korra suundus open lobby ka, polnud parem. Discode ja bugide sadu põhimõtteliselt oli. PS4 versioonil pidi olema seis parem
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas powwa25 » 03 Juun 2015, 21:32

NFSTimukas kirjutas:

jõhkralt palju parandusi, pole enne ametlikult listis nii palju bug fixe korraga näinud.
Aga see vajalik mängu tulevikule, iseasi, kas ka paremaks läheb. Täna nägin kellegi videost, kes 20min XBoxi versioonil Quick match üritas teha, korra suundus open lobby ka, polnud parem. Discode ja bugide sadu põhimõtteliselt oli. PS4 versioonil pidi olema seis parem


Xbox võib end põlema panna. PS4'l on loomulikult parem. :)

EDIT: Väike eilne sõit silverstoni rajal: https://www.youtube.com/watch?v=u6YF4VuzMPE

Kui paljud oleksid nõus katsetama siis?
Näiteks homme õhtul või siis järgmine nädal?
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Project CARS

PostitusPostitas Linnuke » 04 Juun 2015, 9:04

Täna õhtul sobib küll, Niksoni sõitu pole nagunii. Järgmine nädal saan ka osa võtta, välja arvatud esmaspäeval ja teisipäeval
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Project CARS

PostitusPostitas liikur » 04 Juun 2015, 12:33

Linnuke kirjutas:Täna õhtul sobib küll, Niksoni sõitu pole nagunii. Järgmine nädal saan ka osa võtta, välja arvatud esmaspäeval ja teisipäeval

Proovime jah.
Mis kell umbes?
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: Project CARS

PostitusPostitas powwa25 » 04 Juun 2015, 12:52

liikur kirjutas:
Linnuke kirjutas:Täna õhtul sobib küll, Niksoni sõitu pole nagunii. Järgmine nädal saan ka osa võtta, välja arvatud esmaspäeval ja teisipäeval

Proovime jah.
Mis kell umbes?


Kuskil 22.00 paiku.
Ma loodan, et kõik huvilised on mul sõbralistis olemas.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Project CARS

PostitusPostitas lees00 » 04 Juun 2015, 15:12

liikur kirjutas:
Linnuke kirjutas:Täna õhtul sobib küll, Niksoni sõitu pole nagunii. Järgmine nädal saan ka osa võtta, välja arvatud esmaspäeval ja teisipäeval

Proovime jah.
Mis kell umbes?



Kutsud külla? :D :D
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Project CARS

PostitusPostitas paalikas » 04 Juun 2015, 18:45

Täna potsatas postkasti p.cars neljale. Õhtupoole plaan testida ja rooli seadistada, ehk keegi veel ühineb ja
prooviks ja katsetaks vähe seda mängu.

Plaadikarbil selline kiri: "A better racing game than Forza or Gran Turismo" :D
Eriti julged ja ülbed tegijad igatahes :-D Forzaga minul kogemused puuduvad, kuid gt tean hästi ja no....
vähe veel olen p.carsi mänginud, kuid ega ta nüüd gt`st palju parem ikka vist pole.... :oops:
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 04 Juun 2015, 18:50

paalikas kirjutas:Täna potsatas postkasti p.cars neljale. Õhtupoole plaan testida ja rooli seadistada, ehk keegi veel ühineb ja
prooviks ja katsetaks vähe seda mängu.

Plaadikarbil selline kiri: "A better racing game than Forza or Gran Turismo" :D
Eriti julged ja ülbed tegijad igatahes :-D Forzaga minul kogemused puuduvad, kuid gt tean hästi ja no....
vähe veel olen p.carsi mänginud, kuid ega ta nüüd gt`st palju parem ikka vist pole.... :oops:

Forza on simulatsiooni mõttes kehvem, seda tean mina Forzast ainult. GTst Forza parem pole igatahes, müüginumbrid ütlevad sama.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas liikur » 04 Juun 2015, 19:54

lees00 kirjutas:
liikur kirjutas:
Linnuke kirjutas:Täna õhtul sobib küll, Niksoni sõitu pole nagunii. Järgmine nädal saan ka osa võtta, välja arvatud esmaspäeval ja teisipäeval

Proovime jah.
Mis kell umbes?



Kutsud külla? :D :D

Võid tulla küll
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: Project CARS

PostitusPostitas Mihkel0987 » 04 Juun 2015, 20:33

Tulen ka.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Project CARS

PostitusPostitas lees00 » 04 Juun 2015, 20:59

Liikuri juurde? :D :D
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

EelmineJärgmine

Mine Project CARS



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE