GT Planeti Driveclub Challenge

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas powwa25 » 25 Juul 2015, 18:56

No eks mõtlen midagi vinget välja :-)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas Nikson » 25 Juul 2015, 21:44

Nonii, challenge 6 läbi. Omal oli seekord kahjuks vähe aega proovida. Ainult 1 õhtu oli, kui tõsisemalt sai proovitud, Varu veel oli oma ajaga, sest mitmetel lõikudel olin oma ghostist kiirem, aga tervet ringi kokku korralikult panna ei õnnestunud.
Tulemused:
1. powwa25 1.40.973
2. Akvaarium 1.41.136
3. ADentInTheRoad 1.41.598
4. Nikson 1.42.761
5. kareltr26 1.43.474
6. EriQmmaline 1.44.337
7. RAIX4958 1.45.494
8. PeeterBatRacer 1.45.915
9. COnx51 1.46.243

Kokku peale kuut challengit:
1. Akvaarium 46p.
2. Nikson 35p.
3. ADentInTheRoad 20p.
4. kareltr26 18p.
5. rallimees 14p.
6. powwa25 10p.
7. EriQmmaline 5p.
8. RAIX4958 5p.
9. COnx51 1p.
10. PeeterBatRacer 1p.

Las powwa teeb siis seekord challengi. Kas omal õnnestub kaasa teha ei tea.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas konka » 26 Juul 2015, 0:04

Nojah.... Powwa oli suutnud ikka mu aja üle tõmmata. Ise oleks ka parema aja saanud aga ei viitsinud nii väga tõmmelda siin viimaste päevadega. Oli muid tegemisi ja noh kui aus olla siis Driveclub enam nii väga ei tõmba kui ma selle PCarsi kätte sain. Rohkem pelan seda mängu.
Aga muidu seekord oli täitsa hea rada ja ka auto kohta pole väga palju halba öelda. Rada oli suht mõnus.MUidugi paar kurvi oli mis mul alati aia taha läks, näiteks see enne tunnelit kurv läks metsa ja enne finišisirget see vasakpööre ei tulnud kuidagi välja. Lisaks pakkusid lõbu need "künkad" kus ratas vaevu puutus asfalti ja hakkas kohe hakkas füüsikasedasused autot igalepoole kakkuma, aga see Maserati oli täitsa mõnus pill. Ei loopinud seda külge nii palju ette kui eelmises challengis selle Lotusega.
Eks ma jään ootama siis Powwa challengit, aga ma ei teagi kas seda viitsimist nii väga ongi enam. Samas Nikson tahtis ju väikse pausi teha, et minu poolest võib selle pausi teha sest ta muidu jääks ju osadest challengitest ilma ning tema võiduvõimalus ju kahaneb. Et aususe piires võiks ju siis kõigil võrdne võimalus olla
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas pets2 » 27 Juul 2015, 17:11

No kui paus, siis paus.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas powwa25 » 28 Juul 2015, 8:49

pets2 kirjutas:No kui paus, siis paus.


Teeme siis nädalase pausi.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas Mihkel0987 » 28 Juul 2015, 10:40

Kui rääkida siin kohal aususest siis igaüks peaks tegema ainult 1 katse. Vaat see oleks aus ja näitaks ära, kes tõesti saab koheselt sõitmisega hakkama.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas pets2 » 28 Juul 2015, 16:50

Mihkel0987 kirjutas:Kui rääkida siin kohal aususest siis igaüks peaks tegema ainult 1 katse. Vaat see oleks aus ja näitaks ära, kes tõesti saab koheselt sõitmisega hakkama.


No mul on välja pakutud, kuidas saab võistlust teha! (loe eespoolt).
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas Nikson » 28 Juul 2015, 21:18

Mihkel0987 kirjutas:Kui rääkida siin kohal aususest siis igaüks peaks tegema ainult 1 katse. Vaat see oleks aus ja näitaks ära, kes tõesti saab koheselt sõitmisega hakkama.

Mis siin aususega pistmist? Siin pole mul mingit reeglit, et mitu korda võib sõita. On nädalane challenge, siis sõida või kogu nädala. Kui on kuskil teine võistlus ja lubatud ainult korra sõita, siis ajage oma ausust taga.
1 challenge sai seepärast isegi Ferrariga tehtud, et saaks Ferrari accolade jaoks km juude. Peaks veel tegema, kuna on veel puud. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas konka » 28 Juul 2015, 22:36

Mihkel0987 kirjutas:Kui rääkida siin kohal aususest siis igaüks peaks tegema ainult 1 katse. Vaat see oleks aus ja näitaks ära, kes tõesti saab koheselt sõitmisega hakkama.



Tsiteerin siinkohal Cenno sõnasid kes ka kuskil teemas kirjutas et kui sa sarjas kaasa ei sõida siis ära mõgise niisama!
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas pets2 » 29 Juul 2015, 7:52

Nikson mis kilomeetreid sa taga ajad :?: Ma vist pole mängu korralikult süvenenudki.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas Nikson » 29 Juul 2015, 11:40

pets2 kirjutas:Nikson mis kilomeetreid sa taga ajad :?: Ma vist pole mängu korralikult süvenenudki.

Mängus on erinevad accoladed. Niinimetatud mängu sisesed eesmärgid. Vaja mingi arv sõite teha, tuules sõita, igal automargil vaja mingi kilometraaš täis sõita jne. Ferraril on vaja accolade lõpuni (5 levelit) sõita, siis saab Ferrari La Ferrari auto lahti. Muidugi on võimalik seda ka raha eest storest osta.
Neid, kui palju sul igat accoladet tehtud on, näed My profile alt mängus. Selle eest oli isegi trofee, kui igast accolade grupist vähemalt ühe ära tegid lõpuni. Kahte accolade gruppi polnud ainult selle trofee jaoks vaja teha.

Mihkel0987 kirjutas:Kui rääkida siin kohal aususest siis igaüks peaks tegema ainult 1 katse. Vaat see oleks aus ja näitaks ära, kes tõesti saab koheselt sõitmisega hakkama.

Sellega seoses tuli veel meelde, et Mihkel on üritanud share play-ga mõnda challenit. On pooleli jätnud, kuna pole hakkama saanud. Mäletan seda Petsi tehtud challengit. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas Mihkel0987 » 29 Juul 2015, 19:11

konka kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Kui rääkida siin kohal aususest siis igaüks peaks tegema ainult 1 katse. Vaat see oleks aus ja näitaks ära, kes tõesti saab koheselt sõitmisega hakkama.



Tsiteerin siinkohal Cenno sõnasid kes ka kuskil teemas kirjutas et kui sa sarjas kaasa ei sõida siis ära mõgise niisama!


Ma ei mögise niisama, kui tahad oma pahameelt välja elada, siis mine õue ja karju mitte ära vala seda kellegi teise peale.

Nikson kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Kui rääkida siin kohal aususest siis igaüks peaks tegema ainult 1 katse. Vaat see oleks aus ja näitaks ära, kes tõesti saab koheselt sõitmisega hakkama.

Mis siin aususega pistmist? Siin pole mul mingit reeglit, et mitu korda võib sõita. On nädalane challenge, siis sõida või kogu nädala. Kui on kuskil teine võistlus ja lubatud ainult korra sõita, siis ajage oma ausust taga.
1 challenge sai seepärast isegi Ferrariga tehtud, et saaks Ferrari accolade jaoks km juude. Peaks veel tegema, kuna on veel puud. :)


No kurat on see aus kui üks teeb 78 korda sõitu ja teine 2 korda, see on ebanormaalne. Kui aega on siis ja minugi poolest hoora seda challenget aga kui teha ikkagi normaalne võistlus, siis peaksid olema kõigile võrdsed võimalused.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas Nikson » 29 Juul 2015, 19:55

Mihkel0987 kirjutas:No kurat on see aus kui üks teeb 78 korda sõitu ja teine 2 korda, see on ebanormaalne. Kui aega on siis ja minugi poolest hoora seda challenget aga kui teha ikkagi normaalne võistlus, siis peaksid olema kõigile võrdsed võimalused.

Ma ei saa aru mis su pahameele põhjustab? Kõigil ongi võrdsed võimalused ju. Terve nädal aega teha. Igasugusest asjast saab ebavõrdsust välja hakata otsima. Mõnel ehk telekas väiksem, naine ei luba mängida, sul ehk vaja vanaema Muu-ga tegeleda. Loe esimesest postitusest see reegel välja, kus kirjas, et kõigil 1 katse ja tsiteeri see siia teema lõppu. Kui tehakse võistlus, kus kirjas, et igaühel üks katse, siis tuleks seda nn ausust taga ajada.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas pets2 » 30 Juul 2015, 7:57

Mihkel see on ajaviide :-D Me pole selles mängus tõsist värki veel leiutanud. Ega minagi viitsi ainult ühte ringi jurada. Teen oma kuni 10kond katset ja siis on ju teisi huvitavaid mänge ootel. ;) Aga ma nüüd ei mäleta, mis seal miinimum ajaks panna sai ?
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas Nikson » 30 Juul 2015, 11:16

pets2 kirjutas:Mihkel see on ajaviide :-D Me pole selles mängus tõsist värki veel leiutanud. Ega minagi viitsi ainult ühte ringi jurada. Teen oma kuni 10kond katset ja siis on ju teisi huvitavaid mänge ootel. ;) Aga ma nüüd ei mäleta, mis seal miinimum ajaks panna sai ?

Miinimum challengi pikkuse saab panna 1 tund. Kuna suvi, siis tegingi nädalase, et kellel kuidas aega on. Mulle just meeldib, et Akvaarium (nüüd ka powwa) viitsib mõllata ajaga. Omal ka huvitavam, kui keegi üle lööb ja siis jälle ise üritad uuesti teha. Mõni ei leia ju sedagi aega, et kasvõi 1 katse teha. Sügise poole ju võib katsetada, et teha nagu vanasti vormeli kvali oli. Teeb tunnise challengi, kus kõik huvilised on korraga mängus ja igaüks teeb tund aega seda challengit.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas pets2 » 30 Juul 2015, 16:27

Nikson kirjutas:
pets2 kirjutas:Mihkel see on ajaviide :-D Me pole selles mängus tõsist värki veel leiutanud. Ega minagi viitsi ainult ühte ringi jurada. Teen oma kuni 10kond katset ja siis on ju teisi huvitavaid mänge ootel. ;) Aga ma nüüd ei mäleta, mis seal miinimum ajaks panna sai ?

Sügise poole ju võib katsetada, et teha nagu vanasti vormeli kvali oli. Teeb tunnise challengi, kus kõik huvilised on korraga mängus ja igaüks teeb tund aega seda challengit.

Hea mõte :cool:
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas konka » 31 Juul 2015, 23:56

Mihkel0987 kirjutas:
konka kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Kui rääkida siin kohal aususest siis igaüks peaks tegema ainult 1 katse. Vaat see oleks aus ja näitaks ära, kes tõesti saab koheselt sõitmisega hakkama.



Tsiteerin siinkohal Cenno sõnasid kes ka kuskil teemas kirjutas et kui sa sarjas kaasa ei sõida siis ära mõgise niisama!


Ma ei mögise niisama, kui tahad oma pahameelt välja elada, siis mine õue ja karju mitte ära vala seda kellegi teise peale.

Nikson kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Kui rääkida siin kohal aususest siis igaüks peaks tegema ainult 1 katse. Vaat see oleks aus ja näitaks ära, kes tõesti saab koheselt sõitmisega hakkama.

Mis siin aususega pistmist? Siin pole mul mingit reeglit, et mitu korda võib sõita. On nädalane challenge, siis sõida või kogu nädala. Kui on kuskil teine võistlus ja lubatud ainult korra sõita, siis ajage oma ausust taga.
1 challenge sai seepärast isegi Ferrariga tehtud, et saaks Ferrari accolade jaoks km juude. Peaks veel tegema, kuna on veel puud. :)


No kurat on see aus kui üks teeb 78 korda sõitu ja teine 2 korda, see on ebanormaalne. Kui aega on siis ja minugi poolest hoora seda challenget aga kui teha ikkagi normaalne võistlus, siis peaksid olema kõigile võrdsed võimalused.


Vahest pead ise välja karjuma minema. Tee siis oma kuradi 1 korra võistlus kuskil mängus mitte ära tule siia seletama mis on aus ja mis mitte. Tutvu enne reeglitega kui siia tarka tuled panema, kui aega on nädal aega siis kurat igaüks sõidab nii palju kui tahab, pole ju mingit piiri mitu korda võid sõita. Pole minu mure kui mõni vend ei viitsi või ei taha üle 2 korra üritada.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas pets2 » 01 Aug 2015, 8:44

Poisid ärge kakelge, see pole teil Gran Turismo :-D
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas SpcVnd » 03 Aug 2015, 19:22

lahe läbu taas :-D

keegi teab, kas nendes teie challengites saab + editioniga ka osaleda? ma saan aru, et see + edition ei ole täismahus mäng...? ma eila sõbra juures sain proovida seda mängu ja rääkisin talle sellest teie värgist siin...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: GT Planeti Driveclub Challenge

PostitusPostitas powwa25 » 07 Aug 2015, 11:37

SpcVnd kirjutas:lahe läbu taas :-D

keegi teab, kas nendes teie challengites saab + editioniga ka osaleda? ma saan aru, et see + edition ei ole täismahus mäng...? ma eila sõbra juures sain proovida seda mängu ja rääkisin talle sellest teie värgist siin...

Ei saa. Pead upgradema

EDIT: Ootab Niksoni ära, siis teeb challenge.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

EelmineJärgmine

Mine Driveclub



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE